Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Częstochowa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci w Częstochowie, 2022

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Częstochowa - Ranking Najlepsi 2022

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Częstochowa
Magdalena W.

Współpracuję z firmą TechniServ od dłuższego czasu. Cenię ich za profesjonalizm, zarówno w zakresie rozwiązywania problemów, jak i doradztwa w sferze IT dla naszej firmy. Panowie mają dużą widzę. Polecam!

Więcej Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci z Częstochowy

Royal Garden

Szczerze polecam. Bardzo miłe i pozytywne podejście do klienta, profesjonalizm. Pomoc na każdym etapie współpracy, nawet po wykonaniu zadania. Wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami. Dziękujemy za pomoc

Michał O.

Bardzo sprawni zawodnicy, sprowadzili potrzebne części (rozbudowa pamięci dla dwóch laptopów), wymienili, wszystko działa. Do tego grzeczne i rzeczowe podejście do klienta.

 • Oferteo.pl
 • Strefa Artur Kozak

  Firma realizowała zlecenia dotyczące kanalizacji teletechnicznej oraz budowy sieci FTTH w oparciu o słupy energetyczne. Firma godna polecenia, instalacja wykonana należycie i w terminie.

  Zajmujemy się instalacją, konfiguracją i serwisem wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego. Pomagamy w przypadku awarii, czyścimy komputery, instalujemy system operacyjny, jak również pomagamy przywrócić obecny system do stabilnej i szybkiej pracy. Możliwa jest pomoc zdalna za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego ustalimy zakres koniecznych do wykonania usług.

  Montaż i naprawa sieci teleinformatycznych. Serwis światłowodów. Kompleksowe instalacje światłowodowe. Spawanie światłowodów, naprawa. Budowa mikro kanalizacji. Sieci LAN. Monitoring. Wykonujemy naprawy światłowodu wszystkich operatorów. Oferuje: - Spawanie światłowodów jedno oraz wielomodowych - Naprawa kabli w mieszkaniach oraz w domkach jednorodzinnych wszystkich operatorów. - Instalacje i naprawa internetowych sieci LAN - Budowa POPC

  Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci w Częstochowie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci i szukasz nowych Klientów z Częstochowy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak instalacja sieci miedzianych i światłowodowych, Wi-Fi, pomiary fluke, serwery konfiguracja i zarządzanie. Wykonujemy prace od 1998. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. śląskie, łódzkie. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

  Firma wykonuje usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wsparcie IT dla małych i średnich firm. Oferujemy budowę sieci komputerowych lan/wifi, serwis sprzętu komputerowego, systemy monitoringu,www.

  FHU PRINKLO

  • Częstochowa

  PRINKLO zajmuje się obsługą Klienta w zakresie: - dostawy sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych, - serwisu urządzeń, - wdrażania oprogramowania dla firm, - instalacji i administrowania siecią lokalną - tworzenia stron www - tłumaczeń językowych, głównie w zakresie dokumentacji technicznych maszyn produkcyjnych i tłumaczeń multimedialnych - poligrafii. PRINKLO jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych, językowych czy poligraficznych. Naszym celem jest współtworzenie sukcesu naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania informatyczne do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz

  JES SP. Z O.O.

  • Częstochowa

  |Firma zajmuje się wdrażaniem systemów komputerowych, sieci, systemów drukowania, kserowania oraz obiegu dokumentów. Również działamy wyposażając sale konferencyjne w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający tablice interaktywne, monitory, projektory przenośne, systemy głosowania, systemy konferencyjne online Firma założona w 2006r. z dużym doświadczeniem w obsłudze podmiotów budżetowych oraz małych o średnich firm. Wyróżnia nas OCHRONA ŚRODOWISKA. Wszystko co robimy służy OBNIŻENIU KOSZTÓW KLIENTA oraz OCHRONIE ŚRODOWISKA.

  Poniżej chciałbym przedstawić Państwu dziedziny informatyki, w których działamy z myślą o ciągłym udoskonalaniu się: 1. Programowanie aplikacji webowych - głównie PHP z bazami danych Postgres, MySQL lub DB2. W swoich projektach wykorzystujemy frameworki: Yii (np. serwis NotatnikOnline.pl), Zend (np. portal do gry przez przeglądarkę internetową), oraz framework naszego autorstwa (np. serwis algorytmy.info). Byliśmy także autorem architektury systemu platformy sprzedażowej dla ARDIE GROUP Sp. z o.o. S.K.A. - architektura systemowa (load balancery + serwery www + klaster bazodanowy z balancerem obciążenia) była ściśle powiązana z architekturą aplikacji zaprojektowanej i programowanej przez nas. 2. Programowanie aplikacji desktopowych w

  GM SERWIS

  • Częstochowa

  Oferujemy używany, poleasingowy sprzęt komputerowy w atrakcyjnych cenach. Laptopy - Monitory - Drukarki Częstochowa, Dekabrystów 33 Pawilon20.

  Zikom Computer Outlet

  • Częstochowa

  Misją firmy jest dystrybucja wysokiej klasy sprzętu komputerowego. Wyzwanie, jakiemu staramy się podołać każdego dnia, to utrzymanie najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów. Istniejemy na rynku od 10 lat. Przez ten czas z małej, jednoosobowej firmy przeobraziliśmy się w przedsiębiorstwo zatrudniające kilkunastu pracowników, posiadające oddziały w kilku miastach, a naszą ambicją jest dotarcie z oferowanymi rozwiązaniami do każdego zainteresowanego klienta. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, w tym: - wyposażenie wielu szpitali, szkół, urzędów w odnowiony sprzęt IT; - ścisłą współpracę z gronem kilkuset stałych klientów z sektora prywatnego i publicznego; - wykreowanie terminu „komputer odnowiony”. Czemu outlet

  LAN Service

  • Częstochowa

  Firma LAN Service oferuje usługi : -Spawanie światłowodów wielomodowych i jednomodowych, -Pomiar reflektometryczny torów jedno i wielomodowych, -Certyfikacja sieci światłowodowych, pomiary OLTS (TIER1) oraz OTDR (TIER2), -Pomiary czystości czoła światłowodu wg. norm pomiarowych, -Bieżąca naprawa, konserwacja i diagnostyka pracujących instalacji światłowodowych, -Budowa i projektowanie sieci światłowodowych Urządzenia na których pracujemy : -Spawarka światłowodowa SUMITOMO TC-71c -Reflektometr FLUKE OptiFiber PRO dla SM (1310/1550 nm) -Reflektometr FLUKE OptiFiber OF-500 dla MM (850/1300 nm) -Mikroskop FLUKE FI-7000 do badania czoła światłowodu. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę która potwierdzona jest certyfikatem FLUKE CCTT (Certified

  Enterprise

  • Częstochowa

  STM

  • Częstochowa

  Zajmuje się tworzeniem grafiki dla celów reklamowo wydawniczych i ecommerce przy budowaniu stron internetowych

  Walltrust

  • Częstochowa

  Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych,sklepów internetowych, portali społecznościowych ,dedykowanych aplikacji desktopowych na potrzeby mniejszych i średnich firm. Sklepy internetowe oraz strony internetowe oferujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, które pozwalają edytować elementy tekstowe oraz graficzne na stronie bez potrzeby ingerencji osób trzecich.

  Tlkom Tomasz Lacki

  • Częstochowa

  Novcom Rafał Daroń

  • Częstochowa

  Sławomir Sendra

  • Częstochowa

  Łukasz

  • Częstochowa

  💻

  FHU Kriss-Com

  • Częstochowa

  InwazjaPC.pl

  • Częstochowa

  Ksero Serwis

  • Częstochowa

  MiTi Marek Iłczyk

  • Częstochowa

  Jes

  • Częstochowa

  PAWLYK

  • Nowa wieś
  • 8 km od Częstochowa

  Mboczkowski1990

  • Częstochowa

  Serwis komputerowy DDRus Zbigniew Derus

  • Olsztyn
  • 10 km od Częstochowa

  DDRus Zbiniew Derus NIP:9492215129 REGON:36665480 Serwis komputerowy DDRus oferuje Państwu szybkie naprawy w uczciwej cenie. Serwis oferuje dojazd do klienta ZA DARMO. Elastyczne godziny odbioru sprzętu. Odbiór i naprawa sprzętu nawet tego samego dnia. Darmowy dojazd obejmuje teren Częstochowy oraz okoliczne miejscowości.

  InterComp Mariusz Kuboszek

  • Skoczów

  Pallox Paweł Chwastek

  • Skoczów
  Lech W.

  Bardzo pracowity i rzetelny instalator. Praca wykonana estetycznie i bezproblemowo. Polecam.

  PHU Fire-Wear Rafał Cieślak

  • Pacierzów
  • 21 km od Częstochowa
  Dariusz Ś.

  Super fachowiec, miła obsługa - zdecydowanie polecam, w razie wystąpienia problemu stara się go rozwiązać do końca.

  M89.eu

  • Żarki
  • 25 km od Częstochowa

  LUX-INSTAL Lukowiec Dariusz

  • Czarków
  Tomasz W.

  Firma LUX-INSTAL zajęła się u nas wykonaniem instalacji inteligentnego domu. Usługę wykonano na wysokim poziomie i w ekspresowym tempie. Ponadto pan Dariusz posiada niesamowitą wiedzę, którą chętnie się dzieli, jego rady w dużym stopniu wpłynęły na ogólny zakres prac które ostatecznie przeprowadziliśmy. Polecam.

  DSI

  • Myszków
  • 31 km od Częstochowa

  Serwis "Elektric frog"

  • Brzeźnica Stara

  Zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego, komputerowego, telefonii komórkowej i innych urządzeń domowego użytku

  SP Projekt

  • Siewierz
  • 37 km od Częstochowa

  SP Projekt jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmująca się wdrażaniem, montażem oraz obsługą systemów zabezpieczeń (alarmy, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu).

  Serwis Komputerowy

  • Radomsko
  • 35 km od Częstochowa

  Jeśli masz problem ze swoim PC, twój komputer ostatnio zwolnił, nie uruchamia się lub po prostu chcesz odświeżyć swój, zestaw zadzwoń pod ten numer: 518 520 114 lub zostaw ślad w komentarzach, a na pewno sie odezwę! W serwisie oferujemy: - Usuwanie wirusów i szkodliwych oprogramowań -Instalacje oraz naprawę systemu operacyjnego -Doradzanie przy doborze sprzętu oraz składaniu zestawów komputerowych -Odzyskiwanie utraconych danych -Naprawę zestawów komputerowych -Możliwość dojazdu do klienta

  F.U.H. "APS" ANNA SMENDOWSKA

  • Radomsko
  • 35 km od Częstochowa
  Iwona Ś.

  Świadczymy usługi na rynku od 1999. Sfera działań firmy to serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego i biurowego. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Radomsko, powiat radomszczański. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

  Security Information Technology Sp. z o.o.

  • Radomsko
  • 35 km od Częstochowa
  Helse P.

  Pan Sebastian Kisiołek, wykonywał mojej Firmie stronę internetową pełen profesjonalizm, POLECAM! Osoba godna zaufania.

  ITHELP

  • Ładzice
  • 34 km od Częstochowa

  Whizz

  • Tarnowskie Góry
  • 44 km od Częstochowa

  Nowak Administrators Sp. z o.o.

  • Tarnowskie Góry
  • 44 km od Częstochowa
  Andrzej B.

  Z czystym sumieniem polecam, komputer został naprawiony w dosłownie kilka dni za kwotę adekwatną do rozległości awarii. Jeśli kiedykolwiek przydarzy się mojemu sprzętowi usterka, wiem gdzie się udać. :)

  SupportLAB Dawid Widuch

  • Lubecko
  • 36 km od Częstochowa

  Zajmujemy się dostarczaniem szeroko pojętych usług informatycznych dla klientów biznesowych. Posiadamy wykształcenie w dziedzinie informatyki poparte wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki dodatkowej współpracy z odpowiednimi specjalistami gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zleceń praktycznie w każdej dziedzinie informatyki. Nasza oferta skierowana jest do firm wdrażających nową lub rozwijających istniejącą infrastrukturę IT. W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe produkty i technologie renomowanych firm, jak i autorskie, zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klienta zupełnie nowe aplikacje. Proponowane przez nas rozwiązania podnoszą efektywność procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie, a kompleksowe

  Tel-Com Tomasz Gawron

  • Lubliniec
  • 35 km od Częstochowa

  Szymon Pałgan

  • Mierzęcice
  • 39 km od Częstochowa

  Ranking Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci obejmuje również takie miejscowości jak: Częstochowa, Wierzchowisko, Lubojenka, Nowa wieś, Walaszczyki, Wola kiedrzyńska. więcej...

  Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci w innych miejscowościach

  Jakiej usługi poszukujesz?