Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci w Warszawie, 2021

218 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Promowany

IT Security Michal Pietruczyk

 • Wołomin
 • 19 km od Warszawa
Kamil J.

Mogę śmiało polecić usługi realizowane przez firmę. Szybko, konkretnie, z pełnym zaangażowaniem w moją sprawę zarówno przed usługą jak i po zrealizowaniu zamówienia. Zamawiałem router do wzmocnienia sieci Wi-Fi. Jestem bardzo zadowolony z efektów korzystania z domowej sieci po wykonaniu usługi. Polecam Kamil.

e-technology Michał Janiszek - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Promowany
Continental Nieruchomości Komercyjne

Pełen profesjonalizm, jak najbardziej godny polecenia, wszystko działa bez zarzutu.

Promowany

Zajmuje się sieciami i systemami informatycznymi od 20 lat. Świadczę usługi w formie zdalnej przez całą dobę jak również w razie potrzeby stacjonarnie u klienta Oferuję między innymi: - instalacja i konfiguracja systemów serwerowych Windows - instalacja i konfiguracja systemów Windows na komputerach wraz z aplikacjami wymaganymi do pracy - konfiguracja urządzeń sieciowych - utrzymanie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej (również monitoring) - rozbudowa infrastruktury informatycznej - wszelkie prace związane ze sprzętem komputerowym

Promowany

RatCom

 • Warszawa
BUK Sonar

Cierpliwość i profesjonalizm. Konfiguracja przebiegła bezproblemowo z cennymi sugestiami.

Pan od Informatyki Krzysztof Golba - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Bełchatów
Max4media Sp. z o.o.

Bardzo fachowa i precyzyjna usługa. Pan Krzysztof rozwiązuje problemy nawet zdalnie. Nie trzeba długo czekać, a to jest dziś najważniejsze, że terminy są elastyczne :-). Polecam Pana od Informatyki.

ITMarka Marek Kaszuba - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Adam M.

Bardzo dobra obsługa, wysokim poziom, współpraca z której rzeczywiście w pełni jesteśmy zadowoleni.

PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Polskie Towarzystwo Akupunktury

Ocena - 5 GWIAZDEK. Wyjątkowo profesjonalna i zorientowana na potrzeby klienta firma. Rozwiązuje problemy także w nietypowych godzinach - po pracy, w weekend, w trakcie urlopu. Elastyczni cenowo. Za dodatkowe prace, które wynikają z potrzeb klienta nie doliczali żadnych dodatkowych opłat mimo znacznej czasochłonności. Firma typu PARTNER - co nie spotka się często na rynku . Polskie Towarzystwa Akupunktury

Inconti - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

4. Inconti

ROTREX ROBERT KRAŚNIEWSKI

Podczas współpracy, Firma INCONTI zawsze terminowo wywiązywała się z przyjętych do realizacji zleceń. Pracownicy Firmy INCONTI chętnie służyli pomocą przy rozwiązywaniu problemów technicznych w trakcie procesu rozbudowy systemu. Również prowadzone prace konserwacyjne, w ramach podpisanej umowy, nie budzą żadnych zastrzeżeń. Doświadczenie ze współpracy pozwala z pełnym przekonaniem polecić Firmę INCONTI wszystkim, którzy cenią jakość, terminowość i profesjonalizm.

PIMENTO - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

5. PIMENTO

Ewa S.

Szybka realizacja zlecenia. Zaproponowany sprzęt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zaangażowanie właściciela firmy, łatwy kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam z czystym sumieniem.

VARIT Krzysztof Król - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
CaRSAN

Usługa wykonana została profesjonalnie i zgodnie z ustalonym zakresem.

Programydlafirm.eu - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Phu "Tomek"

Bardzo fachowa obsługa i fachowe wykonanie. Firma godna polecenia.

Więcej profesjonalistów

Exabytes Sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Marek F.

Mocno profesjonalna ekipa i widać, że nie pracują tam ludzie z przypadku, tylko fachowcy w swoich dziedzinach. Outsourcing IT do tego cenowo zoptymalizowany z potrzebami mniejszych firm, więc tym bardziej doceniam.

Element Serwis Małgorzata Mierzyńska - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Ewa K.

Profesjonalizm, bardzo miła i fachowa obsługa klienta, błyskawicznie wykonane zlecenie, dbałość o stan komputera, rozsądna cena. Na pewno będę polecać ten serwis i do niego wracać, bo zdecydowanie warto.

SBTS Sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

SBTS Sp. z o.o.

 • Warszawa
Softtutor Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Z przyjemnością informuje, że firma Softtutor Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa współpracuje z firmą SBTS Sp. z o.o. od 26.03.2008 r. do dnia dzisiejszego. Pragniemy wyrazić uznanie dla firmy SBTS Sp. z o.o. za długoletnią, profesjonalną i solidną obsługę naszej firmy. Kierownictwo jak i pracownicy odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem oraz rzetelnością i sumiennością w wykonywaniu swojej pracy. Firma SBTS Sp. z o.o. prowadzi nasze księgi z należytą starannością, według obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości oraz zgodnie z wymogami ustaw podatkowych. Współpracuje nam się z firmą SBTS bardzo dobrze. Prezentowany przez firmę zasób wiedzy daje nam poczucie bezpieczeństwa. W

Yellows Sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Agnieszka D.

Yellows to kreatywny software house tworzący oprogramowanie szyte na miarę Twojej firmy. Oferujemy między innymi: • Aplikacje webowe • Aplikacje mobilne • Systemy typu CRM • Systemy procesowe (BPM) • Systemy z wieloma integracjami • Inne systemy wg potrzeb Klienta Wytwarzamy również systemy dedykowane - zgodnie z potrzebami Klienta. Dodatkowo oferujemy body leasing, wynajem specjalistów do projektów: programistów PHP, Python, Java, project managerów, scrum masterów. Zajmujemy się również wsparciem typu helpdesk dla naszych Klientów. W ramach stałej współpracy prowadzimy opiekę nad sprzętem komputerowym oraz wspomagamy użytkowników w obsłudze i rozwiązywaniu problemów. Skupiamy się na dowiezieniu wartości dla naszego Klienta. Wśród wielu firm informatycznych staramy się pokazać, że jesteśmy tą firmą, której można zaufać i której warto zaufać. Zaufanie opiera się na ludziach, a w Yellows starannie dobieramy naszych współpracowników. Oprócz kompetencji technicznych, dużą wagę przykładamy do pozostałych aspektów osobowości kandydata. Yellows kieruje się wartościami takimi jak: rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, efektywność. Posiadamy zaplecze graficzno-kreatywne w postaci renomowanej agencji kreatywnej, z którą prowadzimy bliską współpracę. Możemy tę współpracę wykorzystać również w Twoim projekcie. Zapraszamy do Współpracy!

Jomamoto Tomasz Maciążek - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Aleksandra G.

Jestem zadowolona z naprawy jak nigdy! Z moim problem w jednostce zgłaszałam się do wielu specjalistów, żaden nie dostrzegał problemu który uniemożliwiał odpalenie PC. Dopiero Pan Tomasz naprawił jednostkę, błyskawicznie! Oby więcej takich specjalistów jak i serdecznych ludzi! Z całego serducha polecam fachowca.

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Computantis Małgorzata Ordowska - Klimaszewska - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Dariusz M.

Współpracę z Panią Małgorzatą mogę podsumować tylko tymi słowami - rzetelność, fachowość, olbrzymie doświadczenie i pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. Absolutnie polecam!

MTM Digital Mikołaj Brzeziński - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Sławomir P.

MTM Digital - firma informatyczna, działająca na rynku od 1994r. Usługi w zakresie instalacji sieci komputerowych, pomiarów, instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej. Także producent programów komputerowych dla budownictwa. Nasze programy kosztorysowe istnieją na rynku już od ponad 20 lat i są ciągle rozwijane. Świadczymy następujące usługi: - projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych - pomiary okablowania strukturalnego - systemy alarmowe, monitoring - kontrola dostępu - telewizja dozorowa - systemy sygnalizacji pożaru. Producent programów do kosztorysowania: - program Edbud Kosztorys - program Fobos WKI. Program kosztorysowy Edbud Kosztorys służy do tworzenia przedmiarów i kosztorysów. Można sporządzać kosztorysy szczegółowe i uproszczone. Program kosztorysujący zawiera bazę liczącą ok. 300 katalogów norm, w tym KNR, KNNR, KSNR, KNP, KNZ i inne. Współpracuje z innymi programami do kosztorysowania i harmonogramowania. Wczytuje najpopularniejsze cenniki, stawki roboczogodzin, bazy cenowe i biuletyny cen. Dystrubutor oprogramowania dla budownictwa: - programy do projektowania - programy do tworzenia harmonogramów - programy do pomiarów elektrycznych - programy do świadectw i audytów energetycznych - specyfikacje techniczne, plan bioz - normy budowlane - programy biurowe, księgowe, magazynowe i do fakturowania.

IT Omega Sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Enteo Tech Sp. z o.o. Sp.k.

Firma IT Omega to profesjonaliści. Współpraca z nimi jest harmonijna i skuteczna, bo pracują i tworzą ją ludzie, którzy są bardzo otwarci i skupieni na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla swoich Klientów. Polecam do współpracy.

Egida IT Solutions sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Łukasz B.

Egida IT Solutions to zespół prężnie działających ludzi z wiedzą kierunkową i wieloletnim doświadczeniem, niebojących się wyzwań i pracy. Egida IT Solutions oznacza dla nas dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne w tym integracyjne na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również instytucji, w tym operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej. Podstawą naszej oferty jest sprzęt od najlepszych producentów IT podnoszący efektywność pracy Państwa instytucji. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i najnowszych rozwiązań ze świata technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich producentów jak: Dell, Kyocera, Samsung, Konica Minolta, Nec, Xerox/Epson, Fujitsu, Salicru. Egida IT Solutions oferuje także usługi dopasowane indywidualnie do potrzeb swoich klientów,

CatCom Adam Gomułka - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa
Firma Produkcyjno-Handlowa Cleo Haft

Firma bardzo profesjonalna. Zlecenie wykonane terminowo. Polecam wszystkim zainteresowanym usługi Firmy CatCom Adam Gomułka!

ELPIT - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

ELPIT

 • Warszawa
Magdalena S.

Zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo, rozsądna wycena. Pan Piotr potrafi dobrze doradzić, jednocześnie jest otwarty na proponowane rozwiązania, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Technodrome - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Technodrome

 • Warszawa
Mirek P.

Bardzo profesjonalna firma, Polecam współpracę przy sklepach internetowych.

Pcexperts.pl - Twoje Centrum Serwisowe - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Pcexperts.pl - Twoje Centrum Serwisowe

 • Warszawa
Zbigniew K.

Bardzo szybko działają, proponują bardzo dobre ceny. Firma godna polecenia.

http://cloudica.io - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

http://cloudica.io

 • Warszawa
107ek.pl Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonale poprowadzone rozmowy i dobrze skomponowana oferta. Wybraliśmy innego oferenta, jednak należy podkreślić, iż firma Cloudica była jedną z trzech firm, których rozważaliśmy oferty na wdrożenie stałej obsługi informatycznej dla 107ek.

Tauntaun sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Tauntaun sp. z o.o.

 • Warszawa
Antoni D.

Mieliśmy problem z drukarką Samsung. Awaria nie pozwalała drukować a gonił nas czas - przygotowywane były materiały na szkolenie. Panowie z serwisu błyskawicznie zareagowali na zgłoszenie i w ramach usługi serwisu zaoferowali sprzęt zastępczy. Naprawa trwała kilka dni a jej koszt był akceptowalny. Od tamtej pory współpracujemy już dłuższy czas. Polecamy

Szarbi.PL - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Szarbi.PL

 • Warszawa
Andy J.

Przemiły serwis na najwyższym poziomie. Bardzo szanuję ludzi, którzy są tak rzetelni. Niech inni biorą przykład. Pozdrawiam!

ratujemylaptopa.pl - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

ratujemylaptopa.pl

 • Warszawa
Andrii R.

Skupiamy się na efekcie, dlatego płacisz tylko za skuteczną naprawę Odbierzemy Twój sprzęt w ciągu godziny, kurierem w Warszawie. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 18, w Warszawie na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego 1. Nasz serwis komputerowy jest usytuowany raptem 250 m. od stacji metra Dworzec Gdański. Dla klientów naszego serwisu laptopów, którzy są zmotoryzowani zapewniamy również bezpłatne miejsca postojowe. (Wjazd od ulicy Międzyparkowej) Bardzo dobrze rozumiemy zapotrzebowanie Warszawskiego rynku. Dlatego dla spraw niecierpiących zwłoki, utworzyliśmy 24h. infolinię. Dla naszych techników nie ma znaczenia pora dnia czy nocy. Wysłuchamy opisanej przez Ciebie usterki i wyślemy odpowiedniego specjalistę. Po przybyciu technik od razu zajmuje się analizą i naprawą, także zazwyczaj w ciągu niecałej godziny możesz ponownie korzystać ze swojego komputera. Jeżeli jednak naprawa okaże się niemożliwa do wykonania na miejscu, bezpłatnie zabierzemy sprzęt do naszego stacjonarnego serwisu komputerowego w Warszawie. Tam za pomocą specjalistycznych narzędzi i licencjonowanego oprogramowania jesteśmy w stanie zbadać każdą usterkę.

Serwis Komputerowy Warszawa - Naprawa Laptopów SPK! - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Serwis Komputerowy Warszawa - Naprawa Laptopów SPK!

 • Warszawa
Michał Z.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Uczciwie i bez naciągania, a nawet Pan Piotr dodał mi coś gratis. Jestem bardzo zadowolony. Polecam STOŁECZNE POGOTOWIE KOMPUTEROWE WARSZAWA.

Serwis komputerowy Omega Tomasz Janas - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Serwis komputerowy Omega Tomasz Janas

 • Warszawa
Enteo Tech Sp. z o.o. Sp.k.

Firma IT Omega to profesjonaliści. Współpraca z nimi jest harmonijna i skuteczna, bo pracują i tworzą ją ludzie, którzy są bardzo otwarci i skupieni na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla swoich Klientów. Polecam do współpracy.

Element Serwis 24H - Klinika komputerów - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Element Serwis 24H - Klinika komputerów

 • Warszawa
Kasia K.

Szybko, sprawnie. W innym serwisie powiedzieli, że nie da się naprawić, a tu proszę, dało się. Polecam w 100%.

IT Clinic - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

IT Clinic

 • Warszawa
Dominik C.

Obsługa jak najbardziej na 5 gwiazdek szybko, konkretnie i bez dodatkowych ceregieli. Zostało mi pokazane co jest nie tak pokazano mi w czym był problem i jak to nie popełniać plus odpowiedziano mi na dodatkowe pytania.

GFC S.A. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

GFC S.A.

 • Warszawa
GIAMCO SP. Z O.O.

Firma GFC S.A. zajmowała się stroną www. Wszystko odbyło się profesjonalnie. Jestem zadowolona zarówno z projektów jak i z kontaktu z firmą. Polecam.

Polite sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Polite sp. z o.o.

 • Warszawa
Kancelaria Adwokacka Marcel Marszałek

Z Polite sp z o.o. współpracuje już ładnych pare lat. Nigdy się na nich nie zawiodłem. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam :)

Martexcom - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Martexcom

 • Warszawa
Środowiskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Niewidomych

Konkretne, otwarty na proponowane rozwiązania, duże możliwości negocjacyjne.

ROTREX ROBERT KRAŚNIEWSKI - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

ROTREX ROBERT KRAŚNIEWSKI

 • Warszawa
Inconti

Szczerze cenię i polecam innym współpracę z firmą ROTREX. Zlecone zadania instalacji elektrycznej, sieci komputerowej wraz z monitoringiem wykonali profesjonalnie i na czas. Pracownicy chętnie służyli radami i polecali nowe rozwiązania. Prace konserwacyjne w ramach podpisanej umowy są wykonywane bez zastrzeżeń. Jeżeli cenicie jakość, profesjonalizm i terminowość. Polecam firmę ROTREX.

Serwis - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Serwis

 • Warszawa
Ewa B.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Andrzeja. Serwis był natychmiastowy i zrealizowany profesjonalnie. W przyszłości na pewno skorzystam z usług Pana Andrzeja. Ewa Brylska

KBT Holding Sp. z o.o.

 • Warszawa
Marcin M.

Indywidualnie dobrane usługi i rozwiązania telekomunikacyjne dla Twojej firmy, pozwalają stworzyć nam ofertę „szytą na miarę”. Potrzebujesz tańszych połączeń telefonicznych, nielimitowanego łącza do sieci Internet, logicznego połączenia oddziałów twojej Firmy, zróżnicowania usług w zależności od pory dnia... Po prostu opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się resztą. Jeżeli Twoja firma potrzebuje: symetrycznego, szybkiego, stabilnego łącza do sieci Internet logicznego połączenia odległych oddziałów niezawodnej transmisji danych Zwróć się do nas, a my zajmiemy się resztą... Co oferujemy: ofertę skrojoną na miarę szybkie, niezawodne łącza internetowe wykorzystanie wielu technologii transmisji danych (światłowód, radio, itd.) oraz wiele więcej... Światłowód dedykowany: 20/20 Mb/s od 690 zł netto 50/50 Mb/s od 800 zł netto 100/100 Mb/s od 1.000 zł netto

P.U. Samers - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

P.U. Samers

 • Warszawa
Bartosz W.

Współpraca kolejny raz zakończona sukcesem. Same pozytywne doświadczenia. Jestem ciekawy co jeszcze przed nami.

NORDPOINT

 • Warszawa
Piotr A.

Świadczymy usługi na rynku od 2004. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie światłowodów. Teren działania firmy to woj. pomorskie, podlaskie, mazowieckie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Outsourcing IT

 • Warszawa
Liliana K.

Współpracę z Panem Krzysztofem Szeligą oceniam na 6+.Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo precyzyjnie wykonał swoją pracę. Efekt końcowy lepszy od oczekiwanego. To jeden z najlepszych informatyków w kraju. Polecam serdecznie.

Komputery Sonet - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Komputery Sonet

 • Warszawa
Marzena W.

Bardzo dobra firma, rzetelna. Szybka i kompetentna obsługa.

DP CONSULTING Spółka z o.o.

 • Warszawa
Agnieszka T.

Znakomite biuro rachunkowe, które reprezentuje mnie z Zusem i urzędem skarbowym i trzyma rękę na pulsie obsługując całą księgowość firmy, współpraca na najwyższym poziomie. Pan Darek wykonuje każde zlecenie, każdą sprawę fachowo, terminowo i starannie. Polecam, cenowo także korzystnie. Jestem Bardzo Zadowolona!

itguy.pl - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

itguy.pl

 • Warszawa
Marta L.

Szybki kontakt, miła obsługa. Naprawa wykonana terminowo i w bardzo dobrej cenie. Komputer został odebrany i odwieziony w umówionym czasie. Polecam serdecznie.

"4rtweb - usługi informatyczne" - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

"4rtweb - usługi informatyczne"

 • Warszawa
Karolina K.

Pełen profesjonalizm, 200% zaangażowania, szybkie działanie. Komputer przepisywałam już na straty, a Pan Artur dał mu drugie życie.

"MSco" mgr inż. Marek Sapieja

 • Warszawa
Marek P.

Usługa tania, wykonana solidnie i szybko. Gorąco polecam.

Biuro Projektowo-Wdrożeniowe Likaon Sp. z o.o.

 • Warszawa
Optima

Witam, skorzystaliśmy z usług tej firmy dobierając sprzęt na wystawę. Jesteśmy zadowoleni z zaoferowanego rozwiązania. Wszystko działa jak trzeba.

Esqdo.net - Piotr Żmijewski

 • Warszawa
ABIT

Najwyższej klasy specjalista, sumienny, kulturalny i kreatywny. Polecam.

WOJTECH usługi komputerowe - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

WOJTECH usługi komputerowe

 • Warszawa
Małgorzata J.

Powinno być więcej gwiazdek. Pan Wojciech składał mi komputer do pracy. Określiłam co jest mi potrzebne i czego oczekuję od komputera. Określiłam również kwotę, którą dysponowałam i tyle z mojej strony. Kontakt z Panem Wojciechem zawsze rzeczowy. Odpowiada na zadawane pytania tak, że wszystko nagle staje się jasne i zrozumiałe. Wysyła doskonale przygotowane wyceny i opisy. Otrzymałam komputer całkowicie spełniający moje wymagania, a nawet znacznie je przekraczający. Komputer był gotowy do pracy oraz zabawy! Znów zaczęłam grać w wolnych chwilach.

VICOMP - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

VICOMP

 • Warszawa
Ireneusz P.

Rzetelnie przygotowana oferta, uwzględnienie wszystkich oczekiwań klienta, ceny na różnych poziomach jakości sprzętu, rozsądne porady i sugestie. Solidne wykonanie, elegancko, czysto. Rozwiązanie przygotowane do istniejącej instalacji kablowej gwarantujące solidność, dobra jakość obrazu i dźwięku. Rozsądny i sympatyczny instalator (pan Mateusz) z ambitnym podejściem do napotkanych i nieoczekiwanych wyzwań. Polecam.

Zikom sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

Zikom sp. z o.o.

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to obsługa firm, outsourcing IT, na terenie Warszawy i w okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze klientów z wielu branż, jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dla każdego. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże, międzynarodowe przedsiębiorstwa. Zajmujemy się również tworzeniem sieci komputerowych, administracją. Prowadzimy audyty RODO. Szkolimy pracowników w zakresie obsługi komputera oraz oprogramowania. Naprawy prowadzimy zarówno w siedzibie klienta jak i w naszym serwisie.

2AIM - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

2AIM

 • Warszawa

Outsourcing IT od 2001 roku. - Bieżąca pomoc z obsługą komputerów - Instalacje aktualizacji oprogramowania - Monitorowanie działania sieci komputerowej i serwerów - Pomoc w problemach z Internetem, emailem, stroną www - Pośredniczenie w kontaktach z zewnętrznymi firmami IT (systemy księgowe, itp.) - Analiza i wdrożenie polityki bezpieczeństwa informatycznego - Tworzenie bezpiecznych kopii zapasowych danych - Modernizacje sprzętu komputerowego - Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych - Usuwanie wirusów komputerowych i luk bezpieczeństwa - Stworzenie efektywnych kosztowo (np. typu open-source, czyli darmowych) rozwiązań dla Państwa firmy. - Pomoc poza godzinami pracy (w pilnych przypadkach 24/7) - Nielimitowana ilość

aadmin.pl - usługi IT dla Twojej firmy - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

aadmin.pl - usługi IT dla Twojej firmy

 • Warszawa

Szanowni Państwo, Jeśli chcieliby Państwo poprawić rozwiązania IT w Państwa firmie aadmin.pl oferuje profesjonalne wsparcie Państwa biznesu w tym obszarze. Cechuje nas duża elastyczność, terminowość, szybkość działania oraz jasne i przejrzyste warunki współpracy dla obydwóch stron. Czym się zajmujemy w aadmin.pl? * Wdrażamy i konfigurujemy systemy i usługi Windows Server z zachowaniem najlepszych praktyk. * Mamy doświadczenie w złożonych konfiguracjach sieciowych urządzeń firm takich jak Cisco, Juniper, Fortinet, Netgear, DrayTek czy Mikrotik (WAN, LAN oraz Enterprise WiFi) * Projektujemy i instalujemy wysokowydajne pamięci masowe takich firm jak m. in. Dell, NetApp, HP czy Synology. * Pracujemy z takimi dostawcami sprzętu jak Dell,

U-24.PL Adam Jabłoński - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Warszawa

U-24.PL Adam Jabłoński

 • Warszawa

Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, podchodzących do pracy z pasją. Zajmujemy się obsługą informatyczną firm począwszy od helpdesku, administrowania, po programowanie. Obsługujemy także osoby prywatne nie posiadające firm. Nasza firma także doradza w tematyce wyboru nowego sprzętu czy też skuteczniejszego użytku już posiadanego sprzętu. W naszej ofercie posiadamy też sprzedaż domen internetowych, hostingu, oraz zarządzanie kontami mailowymi, czyli udostępniamy dynamiczną i kreatywną reprezentacje firm i osób prywatnych na międzynarodowym internecie posługując się miedzy innymi zaawansowanym biznesowym angielskim (BUSINESS ENGLISH) Tworzymy także witryny z projektami kreowanymi ściśle według indywidualnych wymagań

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.