Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci we Wrocławiu, 2021

81 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Veracomp SA

Firma godna polecenia! Potrafi doradzić, skonfigurować oraz wdrożyć proste, jak i krytyczne dla firm rozwiązania Data Center, bazując na wiodących markach z branży IT.

Infor - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

2. Infor

BTB Engineering

Firma Infor w okresie współpracy zrealizowała m.in. poniższe zadania: - reorganizację całej infrastruktury IT oraz sieci telefonicznej spółki - wykonanie i uruchomienie infrastruktury IT w nowo otwartym oddziale narzędziowni spółki (dobór i zakup sprzętu, wykonanie sieci IT, wykonanie i konfiguracja sieci telefonicznej, dobór, zakup i instalacja wymaganego oprogramowania) - połączenie światłowodowe pomiędzy dwoma oddziałami spółki wraz z doborem i instalacją wymaganego sprzętu i oprogramowania - podniesienie warunków bezpieczeństwa sieci IT, serwerów spółki oraz serwerów pocztowych - kompleksowe wykonanie i uruchomienie infrastruktury IT w nowo otwartym Centrum Badawczo Rozwojowym spółki (dobór i zakup sprzętu, wykonanie sieci IT,

NEORIS Marek Jezierski - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Aneta C.

Konfiguracja sieci w mieszkaniu, w którym WiFi od zawsze sprawiało problemy, przebiegła bardzo dobrze i bardzo sprawnie. Usługa została precyzyjnie wyceniona a następnie błyskawicznie zrealizowana. Świetny kontakt. Serdecznie polecam!

Wsparcie IT KROPEK - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Arkadiusz M.

Polecam. Realizacja i kontakt z firmą na wysokim poziomie. Profesjonalne doradztwo przy wyborze rozwiązań, sprawiły, że zaufałem tej firmie i zdecydowałem się na stałą współpracę.

IB Ray Bartosz Adamski - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Kraków
Marian M.

Zastanawiałeś się kiedyś skąd w sieci biorą się piękne, szybkie i intuicyjne strony internetowe? A może zastanawiałeś się skąd w wielu firmach, sklepach czy innych miejscach tak świetnie skonstruowana sieć, że WiFi jest szybsze niż myśl? Nie powiemy Ci, że wszystko my zrobiliśmy, bo pewnie brakło by nam na to życia. Natomiast powiem Ci, że Quick IT jest w tej grupie profesjonalistów, którzy oddają siebie całym sercem swojej pracy. Firma Quick IT została stworzona z myślą o Was i o Waszych przedsiębiorstwach. W Quick IT cenimy sobie nade wszystko zadowolenie naszych klientów i uśmiech na ich twarzy w sytuacji kiedy wszystko już działa prawidłowo. Obsługę informatyczną zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie, a strony przygotowane przez naszych WordPressowych speców są dopracowane w najmniejszym szczególe. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów - www.quickit.com.pl

IT Suite - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Niemcza
Andrzej P.

Pomoc IT, pomogło mi przy Pakiecie G Suite (kompletne wdrożenie) oraz migracji serwerów lokalnych do chmury. Dobry kontakt oraz szybka pomoc podczas problemów. Polecam.

Więcej profesjonalistów

Skyler IT - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Skyler IT

 • Wrocław
Anna Litak Herbadieta

Usługa wymiany matrycy i baterii zrealizowana profesjonalnie, błyskawicznie i w bardzo przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

DUE - Registro.pl - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Grzegorz R.

Świetny kontakt z panią Małgosią. Realizowany był dla nas system restauracyjny w oparciu o rozwój starego kodu i przerobienie systemu UI oraz baz danych (wymagany wzrost wydajności). Szczerze polecam firmę DUE.

Enexty Sp. Z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Francesco M.

Szybka i profesjonalna realizacja podłączenia, dodatkowo Pan doradził mi odnośnie dodatkowej zmiany, która była potrzebna, dzięki czemu oszczędziłem później dużo czasu i nie musiałem dwukrotnie zamawiać montera z Tauron. Gorąco polecam.

Visan-home Andrzej Niemczyk - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Marcin K.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, dobry kontakt, a przede wszystkim natychmiastowa diagnoza usterki. Gorąco polecam.

Monitoring Przemysłowy Montaż Kamer NEW MILLENNIUM Sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Szok Szybka Obsługa Księgowa sp. z o.o.

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Szybka reakcja i wykonanie zlecenia w tempie ekspresowym, zgonie z zapotrzebowaniem! Bardzo polecamy.

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Cas It Solutions Wrocław - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Arkadiusz K.

Rozmowy tylko telefoniczne, ale wszystko realizowane było według ustaleń.

A-Z Networks - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

A-Z Networks

 • Wrocław
Chudowski Auto Serwis Chudowski Wojciech

Witam wszystkich potencjalnych Klientów firmy A-Z Network. Miałem niewątpliwą przyjemność do skorzystanie z bardzo dużej wiedzy właścicieli w zakresie "reanimowania", naprawy oraz usprawniania komputerów domowych jak i firmowych. Duża kultura osobista właścicieli, fachowość oraz szybkość w ocenie stanu komputerów oraz ich naprawia daje mi prawo do polecenia tej firmy. Wojciech Chudowski

Składamy Komputery Michał Andruszkiewicz - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław
Dariusz Ł.

Mimo młodego wieku ogromne doświadczenie, jak i przystępna forma przekazania dlaczego coś jest lepsze od tego co wybrałem. Szeroka wiedza z zakresu hardware'u, niezliczone wskazówki oraz szczegółowy wywiad, które pomogły celnie, tanio i wydajnie dobrać sprzęt do moich potrzeb. Pomoc w wybraniu podzespołów okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszystko hula, wygląda pięknie i działa lepiej niż poprzednik.

VnSOFT - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

VnSOFT

 • Wrocław
Ewa F.

Dzięki współpracy z firmą udało mi się znacznie usprawnić pracę w zakresie prowadzenia szkoleń językowych przez internet. System elektronicznego prowadzenia zajęć stworzony przez vnSOFT sprawuje się znakomicie!

Tomek2014 - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Tomek2014

 • Wrocław
Małgorzata Ł.

Osobiście, uprzejmie, konkretnie, pomocnie - wymagania, kosztorys, wykonanie [dłużej, ale dokładnie].

Intelvisa - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Intelvisa

 • Wrocław
Mateusz B.

Szybki czas naprawy, profesjonalnie wszystko odbyło się błyskawicznie, niski koszt naprawy, terminowo. 100% Polecam.

DARMAR SERWIS s.c. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

DARMAR SERWIS s.c.

 • Wrocław
Kserotech

Miły kontakt, rzetelne doradztwo w zakresie doboru urządzenia, bezawaryjna praca ksero kopiarki. Kolejny wynajem drukarki na pewno z tej firmy. Polecam.

iNS Waldemar Augustowski spółka jawna - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

iNS Waldemar Augustowski spółka jawna

 • Wrocław

Opieka Informatyczna dla firm IT Outsourcing, to doskonałe rozwiązanie wspomagające Twój biznes. Nasza opieka informatyczna pozwoli Ci skupić się na swojej głównej działalności, a informatykę ustawia we właściwym dla niej miejscu. Staje się ona narzędziem kreowania i rozwoju Twojego biznesu. Pomaga Ci osiągnąć większe zyski, mniejszym nakładem środków i zasobów. iNS IT Outsourcing to: - Szybka i kompetentna pomoc IT dla Twojego biznesu. - Zdalne wsparcie, zdalna pomoc IT dla Twojego biznesu. - Zdalne i szybkie usuwanie awarii w Twojej firmie. - Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu dla Twojej firmy. - Doradztwo w zakresie doboru usług dla Twojej firmy. - Pomoc w codziennej pracy z komputerem dla Twoich pracowników i dla Ciebie. -

GW GROUP MICHAŁ GRAJA - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

GW GROUP MICHAŁ GRAJA

 • Wrocław

Usługi informatyczne dla Firm. Realizujemy szeroki wachlarz usług informarmatycznych na zlecenie oraz podejmujemy długotrwałą współpracę pełnej obsługi informatycznej. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach: * Sieci LAN/WAN Projektujemy sieci komputerowe od podstaw lub planujemy modernizacje sieci juz istniejących, zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych. Skonfigurujemy szyfrowane połączenia między oddziałami firmy i umożliwimy pracę zdalną. * Modernizacja sprzętu Doradzimy w wyborze odpowiednich podzespołów. Modernizujemy laptopy, komputery stacjonarne oraz serwery * Zarządzanie serwerami Usługi wdrażania i administracji systemami serwerowymi Windows oraz Linux, zarówno fizycznymi jak i wirtualnymi. * Wirtualizacja

ReSoft - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

ReSoft

 • Wrocław

W ramach działalności wykonujemy obsługę IT firm od 1 do 50 stanowisk. Rozpoczęliśmy działalność od 2000. Działamy na terenie Wrocławia, całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Hadit - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Hadit

 • Wrocław

Oferujemy profesjonalne usługi informatyczne dla firm z sektora MŚP. Naszym klientom zapewniamy nowoczesną formę obsługi informatycznej z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie. Stale monitorujemy i zarządzamy infrastrukturą IT firmy oraz wspieramy użytkowników systemu w codziennych problemach. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania IT tak aby sprostać potrzebom naszych klientów. Doradzamy i wdrażamy rozwiązania IT usprawniające pracę firmy oraz zwiększające bezpieczeństwo IT.

Duosupp - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Duosupp

 • Wrocław

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to outsourcing IT, tworzenie stron internetowych. Realizujemy zlecenia od 2017. Terenem naszej działalności jest Wrocław. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

IT Services Jacek Lewiecki

 • Wrocław

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Firma dostarcza produkty w branżach Serwis komputerowy, Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci, Outsourcing IT, Sieci komputerowe, Integracja systemów IT. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego.

HFSERVICE Network Solutions

 • Wrocław

SQA SOLUTIONS MARCIN BARDOWSKI

 • Wrocław

Usługi Informatyczne NETPD Paweł Dobrowolski

 • Wrocław

Avant-IT

 • Wrocław

Nasza firma świadczy usługi w obsłudze IT. Realizujemy prace od 2011 roku. Teren działania firmy to całe województwo dolnośląskie. Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z naszą firmą.

qqqqq rrrrrr

 • Wrocław

Pawel Kostera GT

 • Wrocław

Paweł Smołka

 • Wrocław

Dzień dobry Państwu, Oferuję usługi w zakresie instalacji, konfiguracji oraz naprawy sieci komputerowych, diagnostykę, doradctwo przy wyborze komponentów i wiele innych. Od 15 lat zdobywam i poszerzam wiedzę w zakresie IT, dlatego jestem na bieżąco z technologiami. Zajmuję się również szeroko pojętym GSM. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Tcats group sp.zo.o.

 • Wrocław

Arrow-IT Mariusz Wróbel

 • Wrocław

CN Service Paweł Fuławka - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

CN Service Paweł Fuławka

 • Wrocław

Firma CN Service Zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich firm z Wrocławia i okolic. W ramach współpracy zapewniamy obsługę serwerów oraz ich kopie zapasowe wraz z infrastrukturą sieciową. Dodatkowo wspieramy Państwa w doradztwie w zakresie IT oraz w kontakcie z innymi firmami informatycznymi związanymi z Państwa przedsiębiorstwem, a dla pracowników zapewniamy doraźną pomoc informatyczną. Dodatkowo dla firm jak osób prywatnych prowadzimy, pomoc zdalną poprzez program AnyDesk, pogotowie informatyczne w nagłych przypadkach awarii komputera czy laptopa, oraz możemy również doradzić w przypadku problemów.

ATUT Komputer - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

ATUT Komputer

 • Wrocław

ATUT Komputer jest firmą działającą od 1995 roku na rynku komputerowym. Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług informatycznych. Zakres działania: • sprzedaż sprzętu i oprogramowania komputerowego • sprzedaż urządzeń fiskalnych • projektowanie i wykonawstwo sieciowych instalacji komputerowych • usługi informatyczne i serwisowe • obsługa informatyczna firm ATUT Komputer tworzy profesjonalnie wyszkolony i doświadczony zespół, który gwarantuje doradztwo i konsultacje dla indywidualnego klienta oraz kompleksową obsługę firmy w zakresie sprzętu komputerowego i serwisu.

Bemed - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Bemed

 • Wrocław

Dzień dobry, firma Bemed istnieje od ponad 10 lat z powodzeniem świadcząc usługi w zakresie: - Integracji i optymalizacji systemów informatycznych w przedsiębiorstwie - Zarządzania projektami IT oraz zespołami IT - Dostawy łączy internetowych klasy biznesowej ( przy współpracy licencjonowanego operatora ) - Projektowania, wykonania i zarządzania sieciami LAN, WAN, MPLS - Systemów monitoringu wizyjnego ( z uwzględnieniem rozwiązań dla podmiotów prowadzących gospodarkę odpadami ) - Projektowania i budowy serwerowni - Pomiarów parametrów środowiskowych w przedsiębiorstwie ( temperatura, wilgotność ) - Rozwiązań telekomunikacyjnych: centrale telefoniczne, telefonia wewnętrzna - Zarządzanie infrastrukturą IT w oparciu o rozwiązania nVision:

Elticor Usługi informatyczne - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Elticor Usługi informatyczne

 • Wrocław

Elticor, kompleksowe usługi informatyczne, doradzamy, administrujemy infrastrukturą IT. Wsparcie informatyka dla twojej firmy. Jesteśmy działem IT dla twoich pracowników Udostępniamy platformę Helpdesk w celu zgłaszania problemów 24/7/365 Administrujemy serwerami w twoim przedsiębiorstwie / hostingu/chmurze Administrujemy infrastrukturą sieciową Zarządzamy bezpieczeństwem zgodnie z RODO Wykonujemy audyty oprogramowania oraz sprzętu ( już wiesz co masz ) Wykonujemy audyty bezpieczeństwa. (już wiesz co zrobić aby dane były bezpieczne) Monitorujemy sprzęt i usługi stosując prewencyjne działania. Tworzymy dokumentację IT do której masz dostęp Online Doradzamy tak aby zakupy sprzętu i usług były dobrane optymalnie do twoich potrzeb a nie

BOKA TECH - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

BOKA TECH

 • Wrocław

Kompleksowe wykonawstwo wszystkich usług związanych z teletechniką. Wieloletnie doświadczenie i znajomość każdej technologii (pon,etth,cu itp.) *spawanie światłowodów *wdmuchiwanie światłowodów *instalacje światłowodowe (wewnętrzne i zewnętrzne) *instalacje i serwis monitoringu (Jakość HD, zdalny dostęp) *budowa linii światłowodowych *budowa sieci wewnętrznych *serwis światłowodowy 24h *konserwacja modernizacja sieci *projektowanie sieci

I-Pi sp. z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

I-Pi sp. z o.o.

 • Wrocław

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Stanowimy zespół profesjonalistów, którzy działają z pasją , doświadczeniem oraz szeroką wiedzą! Dobór optymalnych rozwiązań IT poprzez dostęp do szerokiej bazy wiedzy i najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że czynimy Twoją firmę bardziej innowacyjną i prężniej działającą! Szanujemy Twój czas, pracując sprawnie i fachowo. Czym się zajmujemy? OUTSOURCING – Obsługa informatyczna firm - Zarządzanie serwerami korporacyjnymi i stacjami roboczymi - Archiwizacja danych - Usługi poczty elektronicznej - Projektowanie oraz wdrażanie sieci WAN/LAN/WLAN - Wdrażanie rozwiązań VoIP - Audyt bezpieczeństwa sieci - Doradztwo w zakresie wyboru technologii IT, modernizacji i zakupu

IT-NSC - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

IT-NSC

 • Wrocław

IT-NSC to firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości usług informatycznych. Swoje wparcie oferujemy wszystkim przedsiębiorstwom począwszy od jednoosobowych firmy do rozbudowanych biznesów. Obsługa informatyczna oferowana przez naszą firmę jest skupiona na profesjonalizmie i rzetelności, bez wątpienia najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, a proponowane rozwiązania są idealnie skrojone do potrzeb. Niewątpliwie sieć firmowa w obecnych czasach jest kluczową częścią przedsiębiorstwa i należycie trzeba o nią zadbać. Dlatego nasza obsługa informatyczna najczęściej skupia się na administracji sieci biurowej, serwerów, stron www czy serwerów pocztowych. Powierzając

Adrian Nowak - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Adrian Nowak

 • Wrocław

Dzień dobry, z wielką chęcią udzielę pomocy z profesjonalnym wsparciem komputerowym. Posiadam wiedzę i lata doświadczenia. Wykonuję naprawę terminowo, sprawnie oraz rzetelnie. Zapraszam do kontaktu!

Connect - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Connect

 • Wrocław

Zajmujemy się diagnostyką, naprawą oraz sprzedażą komputerów. W naszej ofercie można znaleźć sprzęt używany jak i nowy który jest skrupulatnie sprawdzany przed sprzedażą. Trudzimy się również obsługą firm: w skład tego wchodzi nadzorowanie serwerów, montowanie monitoringu jak i jego późniejsza konserwacja. Pracujemy od poniedziałku do piątku w naszej siedzibie do godziny 17 a później zdarza nam się przyjeżdżać bezpośrednio do klienta by świadczyć większy zakres usług i rozwiązywać problemy. Do każdego staramy się podejść indywidualnie by zrozumieć jego potrzeby i zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi które dla wygody użytkownika wykorzystujemy przy pracy. Pozdrawiamy Zespół CONNECT

AT Serwis Dariusz Stępień

 • Wrocław

Wiktor Pociecha - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Wiktor Pociecha

 • Wrocław

Witam, Oferuję usługi z zakresu: - serwis urządzeń IT(laptopy, komputery, drukarki, serwery itp.) - konsulting IT (bezpośrednia pomoc, zdalna pomoc) - migracja systemów - Outsourcing IT - modernizacja sprzętu. Zachęcam do współpracy:)

COM-pania

 • Wrocław

Polecam swoje usługi w zakresie serwisu komputerów. Zakres usług: - szybkie usuwanie awarii komputerów stacjonarnych i laptopów - usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania, - aktualizacja oprogramowania, instalacja zabezpieczeń, - konfiguracja sieci, drukarek, skanerów, tabletów, itp, - rozbudowa komputerów. Zachęcam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

OST Open Source Technology - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci WrocÅ‚aw

OST Open Source Technology

 • WrocÅ‚aw

"Non progredi est regredi - nie czynić postępów oznacza cofać się" Ta maksyma od zawsze bliska jest każdemu pracownikowi firmy OST. Nowoczesne przedsiębiorstwo świadczące usługi na wysokim poziomie musi się cały czas rozwijać. Firma PPH OST Witold Ostrowski rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku jako dostawca i serwis sprzętu biurowego dla małych i dużych firm. Od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Po wielu latach pracy osiągnęliśmy znaczącą pozycję wśród firm działających w segmencie dostarczania rozwiązań biurowych firmy Canon dzięki czemu zostaliśmy zakwalifikowani do wybranej grupy firm działających w systemie Selective Distribution

Com-Elektronik - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Com-Elektronik

 • Wrocław

Com-elektronik powstała w 2010 roku. W branży elektronicznej oraz informatycznej działamy od ponad 10 lat. Nasza firma nastawiona jest na jakość świadczonych usług oraz terminowość. Elektronika Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie konstruowania, montażu i kablowania szaf sterowniczych, pulpitów sterowniczych oraz układów sterowania. Schematy elektryczne nie stanowią dla nas problemu. Szafy wykonujemy w oparciu o dostarczoną dokumentację i zgodnie z wytycznymi klienta. Od kilku lat konstruujemy jak również serwisujemy urządzenia z zakresu kriomedycyny. Aktualnie pracujemy nad projektem oraz budową układu sterującego do maszyny sortującej oraz do maszyny wykorzystującej pary azotu w przetwórstwie

DB System - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

DB System

 • Wrocław

Od 2011 roku zajmujemy się wdrażaniem oraz projektowaniem inteligentnych systemów bezpieczeństwa. Wprowadzając innowacyjne technologie i rozwiązania wykonujemy krok w przyszłość, w dziedzinie monitorowania obiektów i zabezpieczenia danych. Dzięki tym rozwiązaniom zapewniamy klientom usługi najwyższej jakości z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze doświadczenie wykorzystujemy w celach edukacyjnych. Pozwala to również na zdobycie i podniesienie kwalifikacji kadry pracowniczej. Współpracując z doświadczonymi firmami i organizacjami przeprowadzamy szkolenia oraz kursy na najwyższym poziomie.

Interelektro - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

Interelektro

 • Wrocław

Firma istnieje od 2015 roku, Instalujemy systemy audiowizualne, niskoprądowe oraz systemy sterowania. Dostarczamy systemy nagłośnienia, instalatorskie oraz estradowe, projektory oraz adaptacje akustyczne. Projektujemy i tworzymy systemy sterowania dla naszych klientów, w skład których wchodzą min: System sterowania salą multimedialną Systemy hotelowe Systemy kontroli dostępu Personalizowane systemy depozytowe dla uczelni oraz firm Depozytory kluczy

Ani-Tech Int. - Michał Dziczkowski

 • Wrocław

Firma w fazie przed start-up'owej. Posiadamy autorskie projekty i konkurencyjne ceny usług. Zapraszamy do skożystania z naszej oferty. UWAGA: Ze względu na to, że dopiero rozpoczynamy działalność i nie stać nas jeszcze na wykupienie płatnych funkcji serwisu, klienci są uprzejmie proszeni o kontakt

ICT FUTURE Sp. z o.o.

 • 50-011 Wrocław

ICT Future Sp. z o.o. - wrocławski operator telekomunikacyjny oferujący nowoczesne rozwiązania z zakresu telekomunikacji (internet biznesowy, transmisja danych), zasobów, bezpieczeństwa IT, sieci i systemów oraz wsparcia i rozwoju nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze – biznesu klienta.

CyberGhosts Sp. z.o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

CyberGhosts Sp. z.o.o.

 • Wrocław

Nasza specjalność to strony internetowe, aplikacje mobilne, IoT, design, głównie na terenie Wrocławia.

ONETEC TOMASZ KWIECIEŃ - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Wrocław

ONETEC TOMASZ KWIECIEŃ

 • Wrocław

ONETEC to polska firma z siedzibą we Wrocławiu zajmująca się doradztwem, dostawą, uruchomieniem i wsparciem w rozwiązaniach IT dla szerokiego biznesu oraz sfery publicznej. Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną firm oraz dostarczamy sprzęt IT - m.in. komputery przenośne, komputery stacjonarne (w tym AIO), monitory, drukarki oraz serwery i przełączniki sieciowe. Posiadamy partnerstwo w takich firmach jak: HP, HPE, DELL, LENOVO, MICROSOFT oraz NEC. Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce i zapewniamy atrakcyjne ceny projektowe.

Ranking Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci w innych miejscowościach

Jakiej usługi poszukujesz?