Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci - Najlepsi w 2023

Najlepsi Specjaliści od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci, 2023

6 123 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 6 123 firm
w kategorii Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci

Średnia ocena specjalistów od instalacji i konfiguracji komputerów i sieci to 4.98 (na podstawie 4184 opinii).

Wszystkie firmy
Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci
Food Investment S.A.

Współpracę z firmą PENTA nawiązaliśmy kilka lat temu przy okazji zmiany dotychczasowego partnera w zakresie nadzoru na funkcjonowaniem systemów IT w naszej firmie. Zmianę oceniamy bardzo pozytywnie. PENTA oferuje szeroki zakres usług informatycznych. W naszym przypadku były to dostawa sprzętu (serwera) oraz wdrożenie usługi Microsoft Server, co znacząco usprawniło nam pracę i podniosło poziom bezpieczeństwa danych. PENTA świadczy nam również kompleksową obsługę i nadzór nad funkcjonowaniem całego pakietu oprogramowania SAGE Symfonia (wszystkie moduły). PENTA świadczy usługi zarówno w obszarze hardware, jak i software, co z naszej perspektywy zapewnia kompletność usług ze strony jednego podmiotu, który jest odpowiedzialny zarówno za

5.0 (10 opinii)

IT-SAVE

 • Mysłowice
Grzegorz M.

Sytuacja na rynku zmusiła nas do pracy zdalnej, a zabezpieczenie danych przed wyciekiem było dla nas bardzo delikatną i kluczową sprawą. Pan Krzysztof profesjonalnie wdrożył zmiany i rozwiązania, które pozwalają spać nam spokojnie. Bardzo polecam, osoba otwarta i kreatywna, widać doświadczenie, którego nie można podważyć. Dziękuję jeszcze raz.

5.0 (10 opinii)
Dominik T.

Firma ma świetnych fachowców, profesjonalnie podchodzą do rozwiązywania problemów i wątpliwości klienta.

5.0 (2 opinie)

PROGRES

 • Lubin
Joanna P.

Super ekipa. Zlecenie wykończenia pod klucz zakupionego domu. Staranność wykonania. Serdecznie polecam.

5.0 (5 opinii)
Joanna L.

Profesjonalna, rzetelna obsługa klienta. Fachowe doradztwo, w bardzo krótkim czasie zlecenie zostało zrealizowane.

5.0 (17 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Sylwia A.

Polecam, bardzo rzetelna, profesjonalna i szybka obsługa.

5.0 (2 opinie)

MalMac IT Services

 • Gowarzewo
IT-Advice

Z firmą MalMac miałem przyjemność współpracować w zakresie obsługi informatycznej oraz wsparcia technicznego. Realizowane zlecenia zawsze były wykonane terminowo oraz zgodnie ze zleceniem firmy. W trakcie współpracy firma MalMac wykonała wiele wdrożeń: konfiguracja serwerów, konfiguracja maszyn wirtualnych, konfiguracja AD. Firma wykazała się dużym zrozumiem dla potrzeb firmy i często te prace były realizowane w terminie dogodnym dla firmy. Zlecenia bieżące to szybki czas reakcji, fachowe doradztwo. Do tego przemili i życzliwi ludzie oraz o dużej cierpliwości bo nie każdy przecież rozumie te zawiłości informatyczne. Polecam firmę MalMac jak rzetelnego partnera do obsługi informatycznej firmy.

5.0 (21 opinii)
Sol

Współpracujemy z firmą Luxbit od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, firma zajmuje się całościową opieką nad naszymi laptopami i innymi sprzętami w biurze (drukarki, wifi, itp.). Wszystkie dotychczasowe zgłoszenia były i są rozwiązywane szybko i z dobrym kontaktem.

5.0 (2 opinie)
Danuta S.

Natychmiastowa pomoc w razie awarii, zdalna naprawa nawet poza granicami, jak mam problem to zwracam się do nich, chętnie otrzymuje pomoc - polecam jak najbardziej.

5.0 (4 opinie)

OKA360

 • Olsztyn
Krzysztof J.

Wszystkiego działa i chodzi jak najlepiej. Jestem mega zadowolony z pracy bo szybki montaż, polecam jak najbardziej.

5.0 (5 opinii)
Inne pobliskie usługi: Zlecenia Usługi Firma IT

ZAFI Sp. z o.o.

 • Kraków
ClickMaster Polska

Współpraca z firmą ZAFI to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do zadania, duża wiedza i merytoryka, zaangażowanie oraz wsparcie klienta. Zdecydowanie polecam.

5.0 (7 opinii)
Biuro Rachunkowe Tax

Profesjonalna obsługa, prawdziwy specjalista - wykonujący swoją pracę z pasją oraz ogromną wiedzą. Czujne oko nad całym systemem informatycznym biura.

5.0 (1 opinia)
Emil W.

Doskonały kontakt, profesjonalne podejście, dobry stosunek cena/jakość. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka dr Aneta Sośnicka

SPARK-IT Sp. z o.o. dba od kilku lat o infrastrukturę IT w mojej Kancelarii Adwokackiej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i przede wszystkim z bardzo szybkich reakcji na zgłaszane przeze mnie problemy techniczne! Polecam!!!

5.0 (1 opinia)
Ewa P.

Fachowo i z dużą życzliwością wykonana praca, inna firma nie potrafiła sobie poradzić, szybko znaleziona przyczyną usterki, polecam każdemu! Pan Wojciech jest człowiekiem o wszechstronnych możliwościach

5.0 (1 opinia)
FTO

Zakupiliśmy 3 laptopy. Wszystko załatwione zostało profesjonalnie. Dostaliśmy sprzęt gotowy do pracy z antywirusem i skonfigurowanymi outlookiem. Księgowość jest zachwycona z pracy na dwóch monitorach. Ten pomysł to był strzał w 10!

5.0 (1 opinia)
Karol K.

Szybko zdiagnozowano usterkę. Do tego zaproponowano mi najbardziej optymalne rozwiązanie. Pozdrawiam i polecam!

5.0 (1 opinia)
Energoprogress Sp.z o.o.

Jako główny wykonawca naszego ostatniego projektu instalacji sprzętu sieciowego mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Kinohi IT Solutions. Firma wykonała świetną robotę, bardzo polecam korzystanie z ich usług. Kinohi IT Solutions od początku wykazało się profesjonalizmem i fachowością w podejściu do projektu. Dokonali dokładnej oceny naszych potrzeb i przedstawili szczegółowy plan projektu, jakość ich pracy była bardzo wysoka, ukończyli projekt na czas i w ramach budżetu, dbając o każdy szczegół. Kinohi IT Solutions wykazali się wysokim poziomem wiedzy specjalistycznej w swojej dziedzinie i byli w stanie dostosować się do wszelkich naszych potrzeb. Oceniam Kinohi IT Solutions na 5 gwiazdek oraz polecam każdemu, kto szuka

5.0 (1 opinia)

ITSPEC

 • Police
Kamila S.

Najlepszy w swoim fachu. Serdecznie polecam z całego serduszka.

5.0 (5 opinii)

Tricori

 • Gdynia
Obsługa Budownictwa Izabela Wysocka

Specjalista z firmy Tricori obsługuje moją firmę od wielu lat. Zawsze wykonuje swoje usługi profesjonalnie i rzetelnie. Udziela fachowych rad i proponuje optymalne rozwiązania pod względem technicznym i ekonomicznym w zakresie stosowanego sprzętu komputerowego i informatycznego. Zdecydowanie i bez wahania polecam specjalistów z firmy Tricori.

5.0 (3 opinie)
Kuźnia Umiejętności Marcin Jędrzejewski

Szybkość działania i pełen profesjonalizm z jakim się spotkałem ze strony VARIT zdecydowanie zasługuje na rekomendację.

5.0 (3 opinie)

IT Pro Support

 • Kraków
M-Professional Monika Piwowarska

Pan Paweł Cibor jest pełnym profesjonalistom. Obsługa przebiega płynnie, expressowo i w bardzo milej atmosferze. Został mi polecony przez znajomą i z czystym sumieniem mogę polecić go dalej. Wreszcie moje problemy informatyczne w szeroko pojętym znaczeniu zniknęły. Jestem zachwycona!

5.0 (2 opinie)

hernik.it

 • Oleśnica
WOLF-ART

Modernizacje sprzętowe, prowadzenie strony internetowej super obsługa, dyspozycyjny i profesjonalny. Szeroki zakres wiedzy zapewnił fachowe doradztwo. Polecam w 100%.

5.0 (1 opinia)
Marek F.

Mocno profesjonalna ekipa i widać, że nie pracują tam ludzie z przypadku, tylko fachowcy w swoich dziedzinach. Outsourcing IT do tego cenowo zoptymalizowany z potrzebami mniejszych firm, więc tym bardziej doceniam.

5.0 (3 opinie)

"4Ergo Sp. z o.o."

 • Jabłonna
QS Sp. z o.o.

Rzetelna firma, dobrze zaprojektowali sieć informatyczna i serwerową łącznie z zabezpieczeniami i automatycznym backup.

5.0 (1 opinia)
Marek W.

Zna się na swojej robocie.Naprawił laptopa,jestem bardzo zadowolony.Bardzo dobra komunikacja i doradztwo. Polecam Marek Wawrzonkowski

5.0 (2 opinie)

KAM-TECH

 • Łódź
Marco Gsm

Miałem przyjemność załatwienia kilku różnych spraw, gość z mega wiedzą i mega pomocą. Na takich ludzi obecnie stawiamy. Mogę powiedzieć całkiem obiektywnie, że będę korzystał z usług.

5.0 (4 opinie)

ELECTRON

 • Tarnowskie Góry
Monika R.

Polecam serdecznie Pana Michała. Przyjechał, wysłuchał, podpowiedział rozwiązania. Umówił się na realizacje i zrobił tak jak sobie tego życzyliśmy, a nawet lepiej bo szukał rozwiązań by ostateczny wygląd prac i naszych wizji był satysfakcjonujący dla każdego. Posprzątał po sobie, posiadał wszystko co mogliby się przydać, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dobra cena i perfekcyjne wykonanie. Serdecznie każdemu polecam i do zobaczenie Panie Michale.

5.0 (1 opinia)

Pan Informatyk

 • Niemcza
Andrzej P.

Pomoc IT, pomogło mi przy Pakiecie G Suite (kompletne wdrożenie) oraz migracji serwerów lokalnych do chmury. Dobry kontakt oraz szybka pomoc podczas problemów. Polecam.

5.0 (1 opinia)

PRUNUS

 • Żory
Ola M.

Najlepsze usługi informatyczne - programistyczne na Śląsku. Profesjonalizm, rzetelność, miła obsługa i konkurencyjne ceny.

5.0 (2 opinie)

Firma DuKom

 • Dąbrowa Górnicza
LOG-IT

Szybka reakcja - profesjonalne podejście do zdiagnozowanej usterki i jej usunięcie - pozytywna ocena dla firmy.

5.0 (1 opinia)
EKON

Wszystko sprawnie, bezproblemowo, komunikacja bez zarzutów

5.0 (1 opinia)
Justyna K.

Rzetelna firma, zatrudniająca kompetentnych i bardzo komunikatywnych pracowników. Safeguard to profesjonalizm

5.0 (3 opinie)
Piotr J.

Profesjonalne podejście do klienta. Fantastyczna, sympatyczna obsługa. Jakość usługi na najwyższym poziomie.

5.0 (1 opinia)
Studio Architektury

Zdolny programista, usługi w inteligentnej promocji, polecam

5.0 (2 opinie)
Max4media Sp. z o.o.

Bardzo fachowa i precyzyjna usługa. Pan Krzysztof rozwiązuje problemy nawet zdalnie. Nie trzeba długo czekać, a to jest dziś najważniejsze, że terminy są elastyczne :-). Polecam Pana od Informatyki.

5.0 (3 opinie)
Kamil J.

Mogę śmiało polecić usługi realizowane przez firmę. Szybko, konkretnie, z pełnym zaangażowaniem w moją sprawę zarówno przed usługą jak i po zrealizowaniu zamówienia. Zamawiałem router do wzmocnienia sieci Wi-Fi. Jestem bardzo zadowolony z efektów korzystania z domowej sieci po wykonaniu usługi. Polecam Kamil.

5.0 (9 opinii)

MGK.net.pl

 • Zabrze
Księgowa Ewelina Pielarz-jakubaszek

Rzetelna i fachowa pomoc na bardzo wysokim poziomie - polecam!

5.0 (1 opinia)
Gabriela P.

Z mojej strony mogę polecić Pana Marka. Kontakt świetny, zawsze kiedy mam problem reaguje niemal od razu i stara się rozwiązać problem.

5.0 (4 opinie)
Joanna P.

Firma DSO-IT Mateusz Domin wykonywała dla nas prace związane z przeniesieniem sklepu internetowego na platformę Prestashop - współpraca przebiegła bez zarzutu, bardzo dobry kontakt i szeroka wiedza z zakresu IT

5.0 (5 opinii)
Art P.

Świetny kontakt. Wzorowo wdrożony pakiet Office. Polecam

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Kasia K.

Miałam problem z kablem zasilającym, ale ten pan jest mega zaangażowany w pracę! Jestem bardzo zadowolona, szybko, profesjonalnie i pozytywnie! POLECAM.

5.0 (4 opinie)

Global Solutions Sp. z o.o.

 • Siemianowice Śląskie
Marcin W.

Profesjonalna firma. Bardzo dobry kontakt. Rzetelna pomoc. Kompetentni i godni polecenia.

5.0 (1 opinia)

Inconti

 • Warszawa
ROTREX ROBERT KRAŚNIEWSKI

Podczas współpracy, Firma INCONTI zawsze terminowo wywiązywała się z przyjętych do realizacji zleceń. Pracownicy Firmy INCONTI chętnie służyli pomocą przy rozwiązywaniu problemów technicznych w trakcie procesu rozbudowy systemu. Również prowadzone prace konserwacyjne, w ramach podpisanej umowy, nie budzą żadnych zastrzeżeń. Doświadczenie ze współpracy pozwala z pełnym przekonaniem polecić Firmę INCONTI wszystkim, którzy cenią jakość, terminowość i profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)
Autoclima Polska Sp. z o.o.

Terminowość, wysoka jakość wykonanej usługi, dobór optymalnego do potrzeb systemu alarmowego, wsparcie posprzedażne.

5.0 (3 opinie)

Rabiks Sp. z o.o.

 • Sosnowiec
Mariusz W.

Zarządzanie IT w naszej firmie na 5 z dużym plusem! Szybka reakcja, co najważniejsze przyjeżdża osoba która zna firmę, a nie jak w poprzedniej co chwile inny informatyk, który nic nie wiedział o obecnej infrastrukturze! Dużo wprowadzonych zmian na plus.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Janusz C.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem MPkomp. Usługa została wykonana bardzo szybko i profesjonalnie, Pan Marcin jest osobą wyjątkowo kompetentna i bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam korzystanie z usług MPkomp.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Renata S.

Miałam okazje poznać tę Firmę i muszę powiedzieć, że byłam mile zaskoczona znajomością tematu i fachową obsługa. Rzeczywiście jest to pogotowie, ponieważ można skorzystać z kilku opcji naprawy i wybrać co najbardziej odpowiada i tak było w moim przypadku. Mogłam dostać inny komputer w zamian za mój, jak również naprawić od AdoZ.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

computerart

 • Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz Z.

Moim zdaniem to najlepszy, profesjonalny serwis komputerowy w okolicy :).

5.0 (1 opinia)

Obsługa informatyczna firm, usługi elektroniczne oraz elektrotechniczne. Utrzymanie oraz serwis serwerów Windows/Linux, sieci komputerowych. Serwis stacji roboczych. Głównym obszarem działania jest województwo Mazowieckie, niemniej przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Firma działa nieprzerwanie od 1991r. Dodatkowo wykonujemy instalacje elektrotechniczne, teletechniczne z niezbędnymi pomiarami. W tym również instalacje RTV w budynkach osiedlowych, blokach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Ponadto od 10 lat specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu mostów/przepustów radiowych między obiektami wraz z wykonaniem konstrukcji aluminiowych np. maszty kratownicowe.

5.0 (1 opinia)

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci w innych miejscowościach