Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci, 2022

5 558 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 5 558 firm
w kategorii Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci
Food Investment S.A.

Współpracę z firmą PENTA nawiązaliśmy kilka lat temu przy okazji zmiany dotychczasowego partnera w zakresie nadzoru na funkcjonowaniem systemów IT w naszej firmie. Zmianę oceniamy bardzo pozytywnie. PENTA oferuje szeroki zakres usług informatycznych. W naszym przypadku były to dostawa sprzętu (serwera) oraz wdrożenie usługi Microsoft Server, co znacząco usprawniło nam pracę i podniosło poziom bezpieczeństwa danych. PENTA świadczy nam również kompleksową obsługę i nadzór nad funkcjonowaniem całego pakietu oprogramowania SAGE Symfonia (wszystkie moduły). PENTA świadczy usługi zarówno w obszarze hardware, jak i software, co z naszej perspektywy zapewnia kompletność usług ze strony jednego podmiotu, który jest odpowiedzialny zarówno za

5.0 (6 opinii)

IT-SAVE

 • Mysłowice
Grzegorz M.

Sytuacja na rynku zmusiła nas do pracy zdalnej, a zabezpieczenie danych przed wyciekiem było dla nas bardzo delikatną i kluczową sprawą. Pan Krzysztof profesjonalnie wdrożył zmiany i rozwiązania, które pozwalają spać nam spokojnie. Bardzo polecam, osoba otwarta i kreatywna, widać doświadczenie, którego nie można podważyć. Dziękuję jeszcze raz.

5.0 (9 opinii)

MalMac IT Services

 • Gowarzewo
IT-Advice

Z firmą MalMac miałem przyjemność współpracować w zakresie obsługi informatycznej oraz wsparcia technicznego. Realizowane zlecenia zawsze były wykonane terminowo oraz zgodnie ze zleceniem firmy. W trakcie współpracy firma MalMac wykonała wiele wdrożeń: konfiguracja serwerów, konfiguracja maszyn wirtualnych, konfiguracja AD. Firma wykazała się dużym zrozumiem dla potrzeb firmy i często te prace były realizowane w terminie dogodnym dla firmy. Zlecenia bieżące to szybki czas reakcji, fachowe doradztwo. Do tego przemili i życzliwi ludzie oraz o dużej cierpliwości bo nie każdy przecież rozumie te zawiłości informatyczne. Polecam firmę MalMac jak rzetelnego partnera do obsługi informatycznej firmy.

5.0 (21 opinii)
Convert PL Sp. z o.o.

Współpraca przy projektach z firmą ENTEO Tech zawsze kończy się pozytywnie. Firma jest rzetelna, a ludzie w niej pracujący rzeczowi i z dużą wiedzą techniczną. Możemy jedynie polecić jako dobrego partnera w biznesie.

5.0 (9 opinii)
Boss Plus

Profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam!

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Emil W.

Doskonały kontakt, profesjonalne podejście, dobry stosunek cena/jakość. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka dr Aneta Sośnicka

SPARK-IT Sp. z o.o. dba od kilku lat o infrastrukturę IT w mojej Kancelarii Adwokackiej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i przede wszystkim z bardzo szybkich reakcji na zgłaszane przeze mnie problemy techniczne! Polecam!!!

5.0 (1 opinia)

Tricori

 • Gdynia
Obsługa Budownictwa Izabela Wysocka

Specjalista z firmy Tricori obsługuje moją firmę od wielu lat. Zawsze wykonuje swoje usługi profesjonalnie i rzetelnie. Udziela fachowych rad i proponuje optymalne rozwiązania pod względem technicznym i ekonomicznym w zakresie stosowanego sprzętu komputerowego i informatycznego. Zdecydowanie i bez wahania polecam specjalistów z firmy Tricori.

5.0 (3 opinie)

ZAFI Sp. z o.o.

 • Kraków
ClickMaster Polska

Współpraca z firmą ZAFI to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do zadania, duża wiedza i merytoryka, zaangażowanie oraz wsparcie klienta. Zdecydowanie polecam.

5.0 (7 opinii)
Biuro Rachunkowe Tax

Profesjonalna obsługa, prawdziwy specjalista - wykonujący swoją pracę z pasją oraz ogromną wiedzą. Czujne oko nad całym systemem informatycznym biura.

5.0 (1 opinia)
Inne pobliskie usługi: Zlecenia Usługi Firma IT

MK44 Michał Krukowski

 • Bydgoszcz
FTO

Zakupiliśmy 3 laptopy. Wszystko załatwione zostało profesjonalnie. Dostaliśmy sprzęt gotowy do pracy z antywirusem i skonfigurowanymi outlookiem. Księgowość jest zachwycona z pracy na dwóch monitorach. Ten pomysł to był strzał w 10!

5.0 (1 opinia)

NEORIS Marek Jezierski

 • Wrocław
Aneta C.

Konfiguracja sieci w mieszkaniu, w którym WiFi od zawsze sprawiało problemy, przebiegła bardzo dobrze i bardzo sprawnie. Usługa została precyzyjnie wyceniona a następnie błyskawicznie zrealizowana. Świetny kontakt. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)

VARIT Krzysztof Król

 • Warszawa
Kuźnia Umiejętności Marcin Jędrzejewski

Szybkość działania i pełen profesjonalizm z jakim się spotkałem ze strony VARIT zdecydowanie zasługuje na rekomendację.

5.0 (2 opinie)

IT Pro Support

 • Kraków
M-Professional Monika Piwowarska

Pan Paweł Cibor jest pełnym profesjonalistom. Obsługa przebiega płynnie, expressowo i w bardzo milej atmosferze. Został mi polecony przez znajomą i z czystym sumieniem mogę polecić go dalej. Wreszcie moje problemy informatyczne w szeroko pojętym znaczeniu zniknęły. Jestem zachwycona!

5.0 (2 opinie)

hernik.it

 • Oleśnica
WOLF-ART

Modernizacje sprzętowe, prowadzenie strony internetowej super obsługa, dyspozycyjny i profesjonalny. Szeroki zakres wiedzy zapewnił fachowe doradztwo. Polecam w 100%.

5.0 (1 opinia)

Exabytes Sp. z o.o.

 • Warszawa
Marek F.

Mocno profesjonalna ekipa i widać, że nie pracują tam ludzie z przypadku, tylko fachowcy w swoich dziedzinach. Outsourcing IT do tego cenowo zoptymalizowany z potrzebami mniejszych firm, więc tym bardziej doceniam.

5.0 (3 opinie)

Usługi Informatyczne Krzysztof Porazik

 • Swarożyn
Marek W.

Zna się na swojej robocie.Naprawił laptopa,jestem bardzo zadowolony.Bardzo dobra komunikacja i doradztwo. Polecam Marek Wawrzonkowski

5.0 (2 opinie)

PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
Ryszard Ł.

Adekwatna pomoc w ustaleniu i naprawieniu problemów oprogramowania i konfiguracji programów komputerowych. Wszystko w miłej atmosferze, z dużą dozą kultury osobistej. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Zakladaniewww.pl - Michał Pietruczyk

 • Wołomin
Kamil J.

Mogę śmiało polecić usługi realizowane przez firmę. Szybko, konkretnie, z pełnym zaangażowaniem w moją sprawę zarówno przed usługą jak i po zrealizowaniu zamówienia. Zamawiałem router do wzmocnienia sieci Wi-Fi. Jestem bardzo zadowolony z efektów korzystania z domowej sieci po wykonaniu usługi. Polecam Kamil.

5.0 (7 opinii)

Firma DuKom

 • Dąbrowa Górnicza
LOG-IT

Szybka reakcja - profesjonalne podejście do zdiagnozowanej usterki i jej usunięcie - pozytywna ocena dla firmy.

5.0 (1 opinia)

F.H.U. VERMONT RAFAŁ SAPOTA

 • Zabrze
EKON

Wszystko sprawnie, bezproblemowo, komunikacja bez zarzutów

5.0 (1 opinia)

IT Suite

 • Niemcza
Andrzej P.

Pomoc IT, pomogło mi przy Pakiecie G Suite (kompletne wdrożenie) oraz migracji serwerów lokalnych do chmury. Dobry kontakt oraz szybka pomoc podczas problemów. Polecam.

5.0 (1 opinia)

DSO-IT Mateusz Domin

 • Masłowice
Joanna P.

Firma DSO-IT Mateusz Domin wykonywała dla nas prace związane z przeniesieniem sklepu internetowego na platformę Prestashop - współpraca przebiegła bez zarzutu, bardzo dobry kontakt i szeroka wiedza z zakresu IT

5.0 (5 opinii)

PRUNUS

 • Żory
Grabowska Models

To była błyskawiczna TELEPORADA - dziękuje.

5.0 (1 opinia)

Pan od Informatyki Krzysztof Golba

 • Bełchatów
Max4media Sp. z o.o.

Bardzo fachowa i precyzyjna usługa. Pan Krzysztof rozwiązuje problemy nawet zdalnie. Nie trzeba długo czekać, a to jest dziś najważniejsze, że terminy są elastyczne :-). Polecam Pana od Informatyki.

5.0 (3 opinie)

A4 Polska sp. z o.o.

 • Lublin
Piotr J.

Profesjonalne podejście do klienta. Fantastyczna, sympatyczna obsługa. Jakość usługi na najwyższym poziomie.

5.0 (1 opinia)

ITMarka Marek Kaszuba

 • Warszawa
Gabriela P.

Z mojej strony mogę polecić Pana Marka. Kontakt świetny, zawsze kiedy mam problem reaguje niemal od razu i stara się rozwiązać problem.

5.0 (4 opinie)

Inconti

 • Warszawa
ROTREX ROBERT KRAŚNIEWSKI

Podczas współpracy, Firma INCONTI zawsze terminowo wywiązywała się z przyjętych do realizacji zleceń. Pracownicy Firmy INCONTI chętnie służyli pomocą przy rozwiązywaniu problemów technicznych w trakcie procesu rozbudowy systemu. Również prowadzone prace konserwacyjne, w ramach podpisanej umowy, nie budzą żadnych zastrzeżeń. Doświadczenie ze współpracy pozwala z pełnym przekonaniem polecić Firmę INCONTI wszystkim, którzy cenią jakość, terminowość i profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)

RatCom

 • Warszawa
Katarzyna M.

Rozmowy przeprowadzone sprawnie i rzeczowo. Polecam firmę za profesjonalizm, sprawność działania, oraz przygotowanie konkretnych rozwiązań.

5.0 (3 opinie)

RoBoSMART Group sp. z o.o.

 • Myślenice
Art P.

Świetny kontakt. Wzorowo wdrożony pakiet Office. Polecam

5.0 (1 opinia)

Global Solutions Sp. z o.o.

 • Siemianowice Śląskie
Marcin W.

Profesjonalna firma. Bardzo dobry kontakt. Rzetelna pomoc. Kompetentni i godni polecenia.

5.0 (1 opinia)

Rabiks Sp. z o.o.

 • Sosnowiec
Mariusz W.

Zarządzanie IT w naszej firmie na 5 z dużym plusem! Szybka reakcja, co najważniejsze przyjeżdża osoba która zna firmę, a nie jak w poprzedniej co chwile inny informatyk, który nic nie wiedział o obecnej infrastrukturze! Dużo wprowadzonych zmian na plus.

5.0 (1 opinia)

computerart

 • Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz Z.

Moim zdaniem to najlepszy, profesjonalny serwis komputerowy w okolicy :).

5.0 (1 opinia)

PPHU LABEL WIESLAW WILK

 • Nasielsk

Obsługa informatyczna firm, usługi elektroniczne oraz elektrotechniczne. Utrzymanie oraz serwis serwerów Windows/Linux, sieci komputerowych. Serwis stacji roboczych. Głównym obszarem działania jest województwo Mazowieckie, niemniej przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Firma działa nieprzerwanie od 1991r. Dodatkowo wykonujemy instalacje elektrotechniczne, teletechniczne z niezbędnymi pomiarami. W tym również instalacje RTV w budynkach osiedlowych, blokach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Ponadto od 10 lat specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu mostów/przepustów radiowych między obiektami wraz z wykonaniem konstrukcji aluminiowych np. maszty kratownicowe.

5.0 (1 opinia)

Michał Ciszyński

 • Konin

Oferujemy budowę stron internetowych, sklepów internetowych, pozycjonowanie stron internetowych. Zajmujemy się również profesjonalnym hostingiem. Posiadamy własne serwery SQL. Budujemy całe środowiska na naszych profesjonalnych DataCenter opartych na najnowszym środowisku Windows Serwer 2012 R2. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Pracujemy zarówno z małymi przedsiębiorcami jak i z dużymi korporacjami. Żadne wyzwanie nie jest dla nas przeszkodą do jego zrealizowania. Opiekujemy się również systemami ERP takimi jak: Subiekt GT oraz Comarch. Pracę ze wszelkimi sieciami strukturalnymi zarówno opartych na infrastrukturze kablowej jak i w technologi WiFi opartych na technologiach a/b/g/n/ac nie są nam obce. Jesteśmy firmą

5.0 (1 opinia)

L-COMP Łukasz Kuligowski

 • Ziębice
Elżbieta J.

Pan Łukasz jest bardzo Pomocny i Rzetelny. Musze przyznać, że bardzo mi pomógł, a takich ludzi dzisiaj jest mało! Dziękuje za współprace i serdecznie pozdrawiam. Na pewno polecę i polecam go innym.

4.88 (34 opinie)

KOMcomplex

 • Chorzów
Wojtek H.

Doskonała współpraca. Pan Tomek podjął się zadania, na którym poległ "WIELKI SERWIS" telefonów i uratował mój telefon przed utylizacją. Naprawa dogadana z odbiorem na ten sam dzień. Wzorowa komunikacja przed transakcją i ogromna wiedza techniczna dobrze rzutują na przyszłą współpracę podczas podobnych awarii. Polecam!

4.96 (104 opinie)

Atis

 • Łódź
SKŁADOWA ZDROWIA SP. Z O.O.

Szybka reakcja na ogłoszenie. Rzetelność i solidność w wykonaniu zlecenia, możliwość wyboru kilku opcji wykonania usługi. Profesjonalne podejście do klienta. Wstępny kosztorys nie odbiegał od rzeczywistego kosztu, a co najważniejsze, zlecenie wykonane przed umówionym terminem. Zdecydowanie polecam!

5.0 (22 opinie)

ENERGY - TELETECH

 • Nasielsk
Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym

Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej firmy. Miła obsługa, oraz szybka diagnoza i rozwiązanie problemu.

5.0 (35 opinii)

T2T System Sp. z o. o.

 • Nędza
ODLEWNIA RAFAMET Sp. z o.o.

T2T System dostarcza nam wsparcie w zakresie asysty IT dla użytkowników sprzętu i oprogramowania, budowy sieci komputerowych, administrowania serwerów, bezpieczeństwa baz danych, systemu monitoringu, kontroli dostępu i RCP, zakupu sprzętu, zakupu i wdrożenia systemów i oprogramowania. Wszystko realizowane jest profesjonalnie i terminowo.

5.0 (2 opinie)

Instalacje Elektryczne "PROTON" Dawid Knych

 • Dębica
Beauty Team Wadowice

Szybki kontakt z klientem, profesjonalne podejście, szybkie działania - polecam znają się na rzeczy.

5.0 (13 opinii)

CSE Telco POWER sp. z o.o.

 • Katowice
Ewelina N.

Prefabrykowana rozdzielnica dotarła w idealnym stanie. Bardzo dobrze wykonana. Aparaty zgodnie z ustaleniami. Będziemy korzystać w przyszłości.

5.0 (3 opinie)

Visan-home Andrzej Niemczyk

 • Wrocław
Marcin K.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, dobry kontakt, a przede wszystkim natychmiastowa diagnoza usterki. Gorąco polecam.

5.0 (11 opinii)

Systems Alarm

 • Zawada książęca
Aneta H.

Firma systems alarm zainstalowała u mnie system monitoringu marki Hikvision i system alarmowy. Pan Marcin wybrał doradził taki system który u mnie sprawdza się w 100%. Naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić Firmę. Szybko bezproblemowo i czyściutko!

5.0 (7 opinii)

Exigen Robert Brzozowski

 • Piaseczno
Zbyg R.

Pan Inżynier Rober Brzozowski jest bardzo profesjonalnym specjalistą od sieci, sprzętu internetowego. Od nowa stworzył u mnie cala nowa sieć w oparciu o światłowód. Nie tylko jest bardzo punktualny, ale również pomocny byśmy nie musieli płacić za coś czego nie potrzebujemy Ważne, że również wykonuje service. Bardzo polecam.

5.0 (13 opinii)

Skyler IT

 • Wrocław
Anna Litak Herbadieta

Usługa wymiany matrycy i baterii zrealizowana profesjonalnie, błyskawicznie i w bardzo przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

5.0 (18 opinii)

XAO Przemysław Grzegorczyk

 • Ksawerów
Cariz Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Próba naprawienia uszkodzonego laptopa nie powiodła się (koszt wymiany płyty głównej przekraczał wartość sprzętu). Nie zostałem obciążony kosztami ekspertyzy za co jestem bardzo wdzięczny. W. Wesołowski

5.0 (23 opinie)

Enter Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Paulina P.

Najlepszy serwis komputerowy w całym Trójmieście. Jeżeli ktoś mówi, że się nie da to oni z pewnością dadzą radę!!! Cudami też się zajmują 😉

5.0 (39 opinii)

HUBTECH Hubert Kochanek

 • Jaktorów
Julia Ż.

Problem dobrze wyjaśniony, sprawne określenie dalszych działań. Laptop zrobiony ekspresowo, obecnie działa bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze wrócę do serwisu za rok na kontrolę!

4.98 (83 opinie)

comlive.pl

 • Bielawa
Lukasz S.

Bardzo duży plus za realizację i integrację systemu alarmowego i monitoringu. Firma zamówienie zrealizowała błyskawicznie co było jednym z wymogów naszego zlecenia. Jakość towarów i usługi bez zarzutu.

5.0 (10 opinii)

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci w innych miejscowościach

Jakiej usługi poszukujesz?