Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Grupa Avem sp zoo

2

O specjaliście

Szeroko pojęte usługi wsparcia Prawnego i rachunkowego osób prywatnych i podmiotów gospodarczych.

Księgowość, doradztwo prawne, spory sądowe, pisma procesowe, zakładanie spółek i ich obsługa. A to wszystko wykonywane przez nasz zgrany zespół prawników księgowych i specjalistów z innych gałęzi. Pracujemy z indywidualnym podejściem do każdej sprawy, w atmosferze wzajemnego zaufania. W naszej pracy wykorzystujemy wszelkie kanały komunikacji (Telekonferencja, WhatsApp, elektroniczny obieg dokumentów etc.).

Pracujemy na oprogramowaniu Microsoft, Insert oraz Comarch, maksymalnie wykorzystując ich potencjał w usprawnianiu naszej współpracy.

Oferujemy także usługi wirtualnego biura (na terenie Szczecina).

Zapraszamy do kontaktu Zespół Grupa Avem

Branża

Pisma, wnioski, podania, Biuro rachunkowe, Doradca podatkowy, Usługi podatkowe, Kadry, Kredyt hipoteczny, Kredyt gotówkowy, Obsługa prawna firm, Doradca finansowy, Firma konsultingowa

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Andrii K. Bona Instal SP. Z O. O., 6 listopada 2021
Pozytywna opinia

Polecam bardzo współpracę z biurem księgowym Avem. Fachowe doradztwo oraz skuteczna pomoc w kwestiach podatkowych.

Paweł S. 25 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Dobre podejście do klienta i rzetelna obsługa. Polecam.

Zadowolona K. 24 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Super firma. Usługi księgowe i prawne w jednym miejscu to idealne rozwiązanie. Jestem mega zadowolona. Z poziomu usług i z cen za te usługi.

Rafał J. 23 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam każdemu, profesjonalna obsługa księgowa, bardzo dobry kontakt z klientem, pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy.

Anna K. 19 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Młody, zaangażowany zespół. Miła i zawsze owocna współpraca. Obsługa księgowa i prawną na wysoki poziomie i co ważne mają całkiem przyjemny cennik😉

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Grupa Avem sp zoo

Oferta

Księgowość spółki z o o
Polska - Szczecin
399.00 zł

Spółka z o o z Grupą Avem ? Nic trudnego, ani drogiego. W dobie pandemii i zbliżającego się "Polskiego Ładu" może to być rozsądna alternatywa.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szafera, Szczecin

WWW

www.facebook.com/Biuro-Prawno-Finansowe-Avem-456409141527244

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Biuro-Prawno-Finansowe-Avem-456409141527244

Dane rejestrowe

Firma

NIP 8522650480

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się