Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

O specjaliście

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców. Sprawy rozwodowe i rodzinne. Spory sądowe. Obrona w sprawach karnych. Dochodzenie odszkodowań. Prawa autorskie.Ochrona dóbr osobistych.

Branża

AdwokatRadca prawnyObsługa prawna firmUmowy, prawo umówDochodzenie wierzytelnościPrawo ubezpieczeniowePrawo budowlanePisma, wnioski, podaniaPrawo cywilnePrawo gospodarczeSprawy procesowe

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 35 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Krzysztof J., 2 maja 2020
Pozytywna opinia

Zawsze dogłębnie, rzetelnie i na czas. Pracowałem już z wieloma prawnikami, jednak to pierwsza kancelaria, w której czuję się partnerem dla którego ma się czas, a nie niedouczonym petentem, który nie wie, o co spytać i od którego zawsze coś jest ważniejsze.

Agnieszka T., 24 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Dziękujemy za obecną współpracę z kancelarią adwokacką Gatner&Gatner. Sympatyczne podejście do klienta, fachowość, rzetelność i wysokie kompetencje.

Aleksandra K., 23 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pan Mecenas Anweiler był ósmym prawnikiem, do którego się zwróciliśmy, ale pierwszym, który potraktował nas poważnie. Sprawa trwała siedem lat. Wiele momentów było bardzo trudnych. Nami targały emocje. Nasz Adwokat był spokojny i kierował się rozsądkiem. Mówił nam uczciwie, czego możemy się spodziewać. Cierpliwie odbierał telefony, odpowiadał na setki pytań, podtrzymywał na duchu. I cały czas dawał nadzieję na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy. I wygraliśmy! Mimo pewności, że nasze racje są słuszne, sami nie mielibyśmy żadnych szans. Tylko dzięki prawdziwemu profesjonalizmowi Mecenasa przeszliśmy tą drogę. Nasza wdzięczność jest bezgraniczna. Znalezienie Pana Anweilera było największym szczęściem w tym całym nieszczęściu, które nas spotkało. Polecamy całym sercem każdemu, kto stracił nadzieję i wiarę w sprawiedliwość.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

Oferta

dochodzenie należności pieniężnych
Polska
do uzgodnienia

dochodzenie należności pieniężnych od przedsądowego wezwania do zapłaty do postępowania egzekucyjnego

sprawy budowlane
Polska
do uzgodnienia

postępowania sądowe w sprawach budowlanych, analiza i sporządzanie umów zuwzględnieniem prawa budowlanego, kary umowne

sprawy pracownicze
Polska
do uzgodnienia

reprezentacja we wszelkiego rodzaju sporach pracowniczych, o odszkodowanie z tytułu nieuzasadnionego wypowiedzenia umowy o pracę,zwolnienia dyscyplinarne, rozwiązanie stosunku pracy,ugody

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Młyńska 23, Katowice

NIP

5482544728

Telefon

606****** Pokaż numer

Telefon

606****** Pokaż numer

Fax

32 ****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Daniel Gatner