Otrzymaj oferty od specjalistów jak Gabriel - Twój Trener Biegowy nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Gabriel - Twój Trener Biegowy

O specjaliście

Cześć! Mam na imię Gabriel i jestem profesjonalnym sprinterem. Mam 10-letni staż treningowy oraz od 6-ciu lat jestem członkiem Kadry Narodowej z lekkiej atletyki. Bieganie jest istotną częścią mojego życia, jak również pasją.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się poprawnej techniki biegu, sprawić że Twoje bieganie będzie sprawiało Ci z każdym dniem coraz większą przyjemność albo przygotować się do testów sprawnościowych do służb mundurowych -> zachęcam Cię do współpracy!
Treningi prowadzę głównie w Lesie Bielańskim - jest to doskonałe miejsce do treningu biegowego.
Jestem również otwarty na inne lokalizacje po wcześniejszym uzgodnieniu.
Zapraszam do rozwijania się pod moim okiem!

Gabriel

Branża

Trener biegania

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Jacek N. 25 września 2021
Pozytywna opinia

Mimo młodego wieku profesjonalnie podchodzi do treningu. Motywuje i potrafi wymagać nawet jak już człowiekowi się już baardzo nie chce ;)

Milena K. 25 września 2021
Pozytywna opinia

Trener biegania z wieloletnim doświadczeniem w sporcie zawodowym. Od podszewki wytłumaczy Ci wszystko co potrzebujesz wiedzieć. Natomiast to co najważniejsze - treningi w dobrej atmosferze to sama przyjemność, a Gabriel na pewno taką tworzy!

Wiktoria J. 24 września 2021
Pozytywna opinia

Solidny i profesjonalny, z dużą wiedzą i doświadczeniem młody Trener, który zna się na tym co robi i podchodzi do nawet początkującego amatora z dużym zaangażowaniem i całkowicie indywidualnie co sprawia, że przez cały czas czuję, że jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca!

Magda B. 24 września 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, luźna atmosfera, dyspozycyjność czasem. Serdecznie polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Gabriel - Twój Trener Biegowy
Jakich usług trenera biegania szukasz?

Oferta

Trening Biegowy
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Godzina ćwiczeń na świeżym powietrzu w leśnej scenerii Lasu Bielańskiego: elementy profesjonalnej rozgrzewki, nauka techniki biegu, zwiększenie wydolności fizycznej, treningi interwałowe.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Marymoncka 34, Warszawa

Telefon

693****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/gabrielmikolajewski

WhatsApp

693****** Pokaż numer

Instagram

https://instagram.com/gabriel400mh?utm_medium=copy_link