Fundusze Inwestycyjne Katowice - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Funduszami Inwestycyjnymi w Katowicach, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Fundusze Inwestycyjne

Fundusze Inwestycyjne Katowice
Grzegorz W.

Pan Mateusz był bardzo pomocny przy podejmowaniu decyzji finansowych. Zawsze stała się znaleźć jakieś rozwiązanie które może w końcu będzie mi odpowiadać. Na wysoką ocenę zasługuje także sprawna responsywność, tak rzadko spotykana u ludzi z branży finansowej.

POWER FINANCES

 • Katowice

Jesteśmy zespołem ludzi o bogatym doświadczeniu w branży finansowej. Naszym celem jest dostarczenia usług doradztwa finansowego na najwyższym poziomie. Mamy ponad 20 banków w swojej ofercie! Z nami weźmiesz kredyt na mieszkanie, dom, czy działkę. Pomożemy Ci również w uzyskaniu kredytu gotówkowego czy pożyczki hipotecznej. Nasi doradcy zajmują się także finansowaniem przedsiębiorstw. Z nami weźmiesz najtańszy kredyt. Dobierzemy Ci najlepszą ofertę w rozumieniu Twoich potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez proces kredytowy jak najbardziej przyjaźnie i bezboleśnie. A wszystko to – za darmo ! To dzięki stałej współpracy z większością banków w Polsce, jesteśmy wynagradzani bezpośrednio przez Banki. DLACZEGO MY ? - Mamy ponad 20 banków w

Zapraszam do Firmy z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej na terenie całej Polski. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc znaleźć dla naszych Klientów rozwiązanie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i umożliwić skorzystanie z przysługujących im zniżek. Zawsze pragniemy chronić swoich Klientów. Zapraszamy do krótkiej rozmowy ONLINE, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy Państwu pomóc.

Jestem Profesjonalnym Doradcą Finansowym. Współpracuje zarówno z przedsiębiorcami jak i osobami prywatnymi. Zajmuje się budowaniem finansowego bezpieczeństwa i pomnażaniem majątku. W krajach wysoko rozwiniętych prawie każdy obywatel ma osobistego doradcę. Jest on nieodzownym konsultantem przy podejmowaniu wszystkich decyzji finansowych.Jest to działanie zupełnie naturalne, tak jak posiadanie własnego lekarza. PDF ma za zadanie przekonać Cię, że tak jak na zachodzie, posiadanie Indywidualnego Doradcy Finansowego przynosi wiele wymiernych korzyści. Wybierając dla siebie najkorzystniejszą opcję dotyczącą produktów finansowych najczęściej sięgasz po 2-3 różne oferty. Obecnie na rynku polskim znajduje się ponad: 60 różnych banków, 50 firm

Dołącz do naszych Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych w Katowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Funduszy Inwestycyjnych i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adam Przybyła

 • Katowice

Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Jacek Moryc, Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy Nationale Nederlanden. Pracuję na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego i na co dzień pomagam swoim klientom w następujących sprawach: - ubezpieczenia majątkowe - rozwiązanie skierowane do tych osób, które chcą zabezpieczyć się na wypadek zniszczenia domu lub mieszkania i wartościowych przedmiotów znajdujących się w nim; - wsparcie dla bliskich - klienci, którzy decydują się na rozwiązania proponowane w tym obszarze, w sposób szczególny troszczą się o swoich najbliższych na wypadek swojej śmierci. Wypłacane świadczenie pomaga rodzinie, przynajmniej finansowo, odnaleźć się nowej sytuacji i utrzymać dotychczasowy standard życia oraz pozamykać finansowe zobowiązania zmarłego; -

Nasza Grupa Kapitałowa KLG S.A. specjalizuje się w inwestowaniu w spółki rynku niepublicznego oraz rynku nieruchomości. Nasza niezwykle bogata wiedza i doświadczenie gwarantują bezpieczeństwo inwestycji, jak i również osiągnięcie wysokich wyników finansowych. Posiadamy wiedzę, która daje nam możliwości oraz umiejętności lokowania pieniędzy w najlepsze inwestycje, jak i samo przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego. Oferowane produkty: - jak inwestować - inwestowanie w akcje - w co najlepiej zainwestować - akcje pracownicze - w co zainwestować 100 tysięcy

Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Finansowanie rolnictwa i projektów? Udzielamy pożyczek na poziomie 2% stopy procentowej! Kontakt: pcl846509 gmc OSZUSCI!

Nacionale nederlanden

 • Katowice

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalność to polisy ubezpieczeniowe na życie i zdrowie, Fundusze inwestycyjne oraz emerytalne, na terenie Śląsk.

National Nederlanden

 • Katowice

Top Finance Michał Turowski

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Elżbieta M.

Potrzebowałam szybkiej pomocy, bo nie dawałam już sobie rady z zaległościami w spłatach. Ale dzięki Top Finance szybko i sprawnie udało mi się uregulować zadłużenie. Doradcy bardzo angażują się w swoją pracę. Polecam tę firmę!

Kmd Law&Finance Sp. z o.o.

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Piotr B.

Kancelaria rachunkowo-prawna KMD Law&Finance Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej podmiotów rozliczających się w oparciu o księgi rachunkowe. Obsługujemy teren całego kraju. Wdrażamy elementy księgowości zarządczej: Pulpit menadżera i Analizy BI. Posiadamy autorski program wsparcia menadżerskiego firm. OBSZARY KOMPETENCJI: * Księgowość * Kadry i płace * Przekształcenia * Sukcesja wraz z certyfikacją * Pełna obsługa prawna przedsiębiorstw * Znaki firmowe-regulowanie praw związanych z własnością * Uzyskiwanie korzyści podatkowych: - ulga B+R - amortyzacja praw do znaków firmowych - odzyskiwanie nadpłaconych podatków - optymalizacja kosztów zatrudnienia i PFRON * Ceny transferowe

Lucrum Adam Szczyrba

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Edukacja i wiedza na temat pieniędzy - to nasz główny cel. Staramy się przekazywać wiedzę na temat mądrego zarządzania swoimi finansami. Nasza oferta skierowana jest do ludzi którzy chcą doprowadzić do sytuacji, kiedy to pieniądze będą pracować dla nich, a nie na odwrót - wiemy jak to zrobić. Pokazujemy nie tylko jak to osiągnąć, ale przede wszystkim stwarzamy możliwości rozwoju finansowego naszym klientom.

Dominik Kauczor | Nationale-Nederlanden

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
Michał M.

Pan Dominik jest bardzo pomocny, wykonał dla mnie kalkulację i odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam

Tomasz Socha

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Od wielu lat działam w branży finansowej, aktualnie skupiając się na ubezpieczeniach i inwestycjach. Działalność zawodową prywatnie łączę z rolą męża, ojca, miłośnika podróży i sportu. Staram się zachowywać w tym połączeniu zdrowy balans, w czym pomaga mi fakt, że moja praca to ciągły kontakt z ludźmi i dyskusje na tak bardzo życiowe i osobiste tematy jak: marzenia, oczekiwania dotyczące przyszłości, ale także wątpliwości i problemy. W relacjach cenię sobie szczerość, zaufanie i długofalowość, dlatego możesz liczyć na moją pomoc nie tylko do momentu podpisania umowy. Jestem, aby Ci pomóc i znaleźć dla Ciebie najlepiej dopasowane rozwiązanie, które zagwarantuje Ci dobrą przyszłość, ale nie nadwyręży Twojego codziennego budżetu.

Agencja PERFECTIO Mariusz Ślusarczyk

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice

Oferuję pomoc w tematyce ubezpieczeń jako doradca ubezpieczeniowy firmy T.U.i R. Warta S.A. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe oraz na życie dla firm i osób prywatnych,ubezpieczenie podróżne

MetLife - Rafał Knop

 • Świętochłowice
 • 9 km od Katowice

Jestem Agentem ubezpieczeniowym TUnŻiR MetLife. Pomogę dobrać warunki ubezpieczenia tak, aby Klient czuł, że chodzi o niego. Nie jestem fanem nawijania makaronu na uszy, tylko szczerej rozmowy. Chcę z każdym po ludzku porozmawiać i gwarantuję, że po rozmowie nawet jak nie będziemy współpracować uznasz ze warto było się spotkać.

KAROL SOŁTYS

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Chciałbyś/abyś nie martwić się o swoją przyszłość? Myślisz o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich? Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? A może chciałbyś/abyś oszczędzać? Doradzę Ci jak zadbać o to co dla Ciebie najważniejsze! Zapraszam na spotkanie, na którym: - przeprowadzę dla Ciebie profesjonalną analizę potrzeb, - pomogę dobrać ochronę, dzięki której w najtrudniejszych momentach otrzymasz odpowiednią pomoc, - omówię i wyjaśnię wszystkie warunki oraz na co zwracać uwagę. Miłego dnia !

PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO- FINANSOWY Beata Konopkin

 • Imielin
 • 16 km od Katowice

Jestem Przedstawicielem Ubezpieczeniowo- Finansowym Nationale-Nederlanden. Wspieram Klientów w tematach: ubezpieczenia na życie, ochrony zdrowia, gromadzenia kapitału na prywatną emeryturę, zbierania posagu dla dzieci oraz ubezpieczeń grupowych. Dobiorę rozwiązanie oparte o indywidualne potrzeby. Pozostaję do dyspozycji, Beata Konopkin

Solak Finanse

 • Zabrze
 • 18 km od Katowice
Mariusz M.

Pan Krzysztof dołożył wszelkich starań żeby znaleźć najlepszą ofertę kredytową. Pomimo przeszkód wynikających ze zdolności kredytowej mojej osoby udało się znaleźć ofertę i sfinalizować ją. Gorąco polecam usługi finansowe Pana Krzysztofa.

F.H.U. Marcin Biskupek

 • Bytom
 • 16 km od Katowice

Kancelaria Ubezpieczeniowa "KLIŚ" Dawid Kliś

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice

Nasza misja to zapewnienie klientom najlepszych ubezpieczeń w niskich cenach. Dzięki współpracy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi mamy atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Gliwic i nie tylko. Naszym zadaniem jest monitorowanie rynku ubezpieczeń i przedstawienie mieszkańcom Gliwic najlepszej oferty w niskiej cenie. Znajdziesz u nas pełną ofertę największych Zakładów Ubezpieczeń takich jak: TUiR Allianz Polska S.A., Aviva TUO S.A., Compensa TU S.A., STU Ergo Hestia S.A., Benefia TU S.A., HDI Asekuracja TU S.A., Interrisk TU S.A. , Liberty Ubezpieczenie, Gothaer TU S.A., Generali TU S.A, UNIQA TU S.A., TUiR WARTA S.A. Jako jedyni w regionie posiadamy pakiety medyczne! Prywatna opieka medyczna – przestań czekać na wizytę u lekarza

Nationale Nederlanden

 • Jaworzno
 • 20 km od Katowice

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to ubezpieczeni na życie, zdrowotne, grupowe i majątkowe, na terenie Województwo małopolskie, śląskie.

P.W.Konar Mariusz Krawiec

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice
PROWAL

Dobry kontakt na każdym etapie współpracy. Solidny partner!

COCODENTAX POLSKA Sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice

Łukasz Migdał Ubezpieczenia i Finanse

 • Tarnowskie Góry
 • 25 km od Katowice
F.H.U.Tom-Plast Swierczok Ewelina

Pan Lukasz jest fachowcem godnym polecenia. Słowny i kompetentny w tym co robi potrafi dobrze doradzić i dopasować ofertę pod danego klienta. Z całym szacunkiem polecam współpracę z Panem Łukaszem

AJD Finance Sp zo.o.

 • Żory
 • 31 km od Katowice

Działamy w branży bankowej od 2004 roku. Naszą specjalnością jest konsolidacja zobowiązań obniżająca zobowiązania miesięczne naszych Klientów, kredyty gotówkowe, kredyty dla osób prowadzących działalność - także z krótkim okresem prowadzenia działalności. Przygotowywujemy oferty kredytowe na podstawie różnych form zatrudnienia w tym na oświadczenie. Działamy na terenie Śląska z siedzibą w Żorach. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu.

Dorota Smolorz

 • Żory
 • 31 km od Katowice
Magdalena F.

Polecam serdecznie! Bardzo profesjonalna obsługa, korzystne wyliczenie składek ubezpieczeń, świetna komunikacja, komplet i jasność przekazanych informacji. Jestem bardzo zadowolona z usług powyższej firmy. Na pewno będę polecać swoim bliskim i znajomym i z całą pewnością jeszcze nie raz wrócę!

Paweł Plinta

 • Goczałkowice-Zdrój
 • 32 km od Katowice

Pośrednictwo Finansowe Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

 • Bielsko- Biała
Justyna J.

Idealna rozmowa w wyczuciem, zero nachalności. Indywidualne podejście do klienta, uczciwe oraz skuteczne. Bardzo dobry kontakt, produkt dobrany pod moją potrzebę, a nie sprzedaż agenta. Gorąco polecam.

Monika Jaskuła Nationale Nederlanden S.A.

 • Rybnik
 • 37 km od Katowice
Klaudia K.

Pani Monika świetnie tłumaczy oferty dostępne w NN, dopasowywując indywidualnie do potrzeb. Wszystko prowadzone w zrozumiały sposob. Odpowiada rzetelnie na każde zadane pytanie. Polecam serdecznie! :)

Martin Kopka

 • Rybnik
 • 37 km od Katowice

Specjalizuję się w planowaniu finansów osobistych i ubezpieczeniach życiowych jak i majątkowych. Finanse to delikatny temat dlatego stawiam na dyskrecje i podejścia indywidualnego do klienta. Pomogę w zaplanowaniu Twojej emerytury lub w oszczędzaniu na wybrany cel. Niech nasze pieniądze pracują dla nas a nie my dla nich. Dlatego w oszczędzaniu równie ważne jest by te pieniądze pomnażać a nie tylko systematycznie odkładać do przysłowiowej skarpety. Jeśli już zgromadziłeś jakieś oszczędności pomogę je ulokować by ciągle się pomnażały i pracowały dla Ciebie. W ofercie również mam ubezpieczenie na życie jak i zabezpieczenie by w razie choroby, operacji, inwalidztwa były środki by sobie poradzić w trudnych chwilach. Gromadzimy również

Doradztwo Finansowe

 • Rybnik
 • 37 km od Katowice

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to kredyty Gotówkowe i Konsolidacyjne, na terenie Rybnik.

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Dobrowolski Patryk

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 43 km od Katowice
Igor G.

Pełen profesjonalizm. Duża wiedza z zakresu ubezpieczeń. Kreatywność na nowe pakietowe podejście do rozwiązań z zakresu ubezpieczeń. Dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta. Polecam współpracę!

Firma Handlowo Usługowo Pośrednicząca "JB" Henryk Wyrwa

 • Krzeszowice
 • 45 km od Katowice
Haga Glstak Spółka Jawna

Bezproblemowy kontakt telefoniczny jak również poprzez kanały internetowe z bezpośrednim wglądem do tworzonej polisy.

AEGON

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice

Witaj, Jako Twój osobisty doradca, pomogę Ci zabezpieczyć Twoje prywatne jak i służbowe problemy. Stworzę dla Ciebie program szyty na miarę, który spełni twoje oczekiwania finansowe jak i zdrowotne. Możesz zapewnić sobie dodatkowe środki, które posłużą Ci do sfinansowania bieżących wydatków, pomocy rodzinie albo realizacji Twoich marzeń. Pomogę Ci odzyskać część utraconych pieniądzy z płaconych podatków, wykorzystując do tego narzędzie emerytalne. Zabezpieczę twój majątek przed nieprzewidywalnymi wypadkami losowymi.

Generali

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice

Czy jesteś ubezpieczony od tego co najważniejsze? Chcesz zadbać o swoją przyszłość i swoich bliskich? Napisz do mnie a postaram się odpowiedzieć na twoje pytania i dopasuję ubezpieczenie do twoich potrzeb

Kancelaria finansowa "Proxillion Investments" - Aegon Polska

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice
Daniel J.

Marcin Witor

 • Żytna
 • 51 km od Katowice

Jestem Doradcą Ubezpieczeniowym specjalizującym się w sprzedaży ubezpieczeń na życie największego na rynku polskim ubezpieczyciela, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń - PZU Życie S.A. Oferuje ubezpieczenia dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Oferuję bezpłatne konsultacje i fachową pomoc. Pomogę dobrać odpowiednie ubezpieczenie do Państwa potrzeb i wymagań. Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem zapewnia płynność zawartych polis jak i również pomoc podczas wystąpienia szkody. Pracuję w jednostce na terenie miasta Poznania, jednkaże dojazd do klienta z innego województwa nie stanowi dla mnie bariery. Aby zwiększyć komfort klientów wszystkie formalności związane z zawarciem polisy

Elżbieta Przeciszowska GENERALI

 • Andrychów
 • 48 km od Katowice
Aleksander C.

Szybka, profesjonalna i miła obsługa, wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone. Zdecydowanie polecam.

DOMINIK GAWRON

 • Andrychów
 • 48 km od Katowice

Doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie i zdrowie, ubezpieczeń firmy i inwestycji na rynku kapitałowym.

Łukasz Chmielewski

 • Kamienica Polska
 • 48 km od Katowice

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019. Terenem naszej działalności jest województwo śląskie, łódzkie i inne do 100km. Usługi, które oferujemy to ubezpieczenia zdrowotne, życiowe, majątkowe, emerytalne, w największej europejskiej firmie na polskim rynku o największej wypłacalności świadczeń. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

PROFESJONALNY DORADCA FINANSOWY Łukasz Parzyk

 • Jaworze
 • 49 km od Katowice
Dawid K.

Polecam Pana Łukasza, jako doradca finansowy pomógł nam w doborze konkurencyjnego kredytu hipotecznego, wszystko było prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, a nasze wątpliwości były od razu rozwiewane.

Patrycja Walochnik

 • Nędza
 • 50 km od Katowice

Agent Aviva Łukasz Kalbarczyk

 • Poraj
 • 51 km od Katowice

Witam, jestem agentem Avivy zajmuję się ubezpieczeniami oraz inwestycjami. Jeśli chcą uzyskać państwo więcej ogólnych informacji i umówić się na spotkanie to proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-20:00 Zakres działalności: -Ubezpieczenia na życie -Ubezpieczenia zdrowowtne -Ubezpieczenia samochodu -Ubezpieczenia majątkowe -Ubezpieczenia turystyczne -Ubezpieczenia NNW -Fundusze inwestycyjne TFI -Programy inwestycyjne Z poważaniem Łukasz Kalbarczyk

Ubezpieczenia "Bezpieczna Przyszłość"

 • Zawadzkie
 • 56 km od Katowice

Sebastian Dapa

 • Racibórz
 • 58 km od Katowice

Zajmuję się relacjami inwestorskimi dużej spółki giełdowej oferującej rozwiązania finansowe dla przedsiębiorstw (platforma wymiany walut, finansowanie przedsiębiorstw, obsługa wierzytelności). Pozyskując finansowanie dla spółki oferuję inwestorom alternatywy dla lokat bankowych - rozwiązania z gwarancją kapitału i zysku na poziomie wyższym niż na klasycznych depozytach.

FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

 • Kraków

Stworzyliśmy nasze Forum TFI S.A. w 2006 roku. Podczas pierwszych pięciu lat działania stworzyliśmy ponad 50 funduszy inwestycyjnych zamkniętych, a zgromadziliśmy aktywa o wartości ponad 9 miliardów złotych. Przejęliśmy też liczne fundusze od innych towarzystw. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale mamy również biuro działające w Warszawie. Zajmujemy się m.in. doradztwem inwestycyjnym oraz zarządzaniem portfelami inwestycyjnymi klientów, a także oferujemy autorskie rozwiązania inwestycyjne.

Usługi finansowe Jan Cholewka

 • Gilowice

Ranking Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Katowice, Mikołów. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.