Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Serafin Finanse Mariusz Serafin

Katowice

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od 1999 roku pomagamy przy doborze ubezpieczeń na życie i zdrowie, oszczędnościowych oraz mieszkaniowych i komunikacyjnych, szerzej znani jako marka AG-MAR pochodząca z Mysłowic.

Kompleksowym doradztwem finansowym zajmujemy się od 2014 roku rozszerzając ofertę przy współpracy z nowymi ekspertami jako Serafin Finanse.

Bezpłatnie przedstawimy Ci ofertę kredytów mieszkaniowych, firmowych, gotówkowych. Współpracujemy z większością banków w Polsce. Znajdziesz u nas również pomoc w inwestycjach i oszczędzaniu z dostępem do całej palety produktowej na rynku w Polsce i za granicą.

Regularnie doszkalamy się w związku z ciągłymi zmianami w sektorze finansowym, aby móc dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości usługi eksperckie. W naszej pracy stawiamy na długotrwałe relacje z klientami oraz podejście partnerskie w biznesie, co przekłada się na bardzo wysoką ocenę naszej pracy przez klientów w internecie oraz dużą ilość rekomendacji. Staramy się szerzyć edukację finansową i ekonomiczną, nie tylko na spotkaniach z klientami, ale również na szerszą skalę, ponieważ uważamy, że podstawy tej wiedzy powinien znać każdy.

W ostatnich kilku latach pomogliśmy:
*sfinansować zakup i remont ponad 150 mieszkań i uzyskaliśmy dla klientów ponad 34.000.000zł
*zdobyć środki na budowę ponad 50 domów na kwotę ponad 25.000.000zł
*refinansować kredyty o wartości ponad 8.000.000zł

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

20 opinii

5 5
(20)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Mykyta T. 1 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mariusz provided invaluable assistance in securing a mortgage through mBank. He was consistently responsive, offered valuable insights, and guided me throughout the process. The entire operation was conducted seamlessly. My sincere thanks to him! Mariusz zapewnił nieocenioną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego za pośrednictwem mBanku. Konsekwentnie reagował, oferował cenne spostrzeżenia i prowadził mnie przez cały proces, cała operacja została przeprowadzona płynnie. Serdecznie mu dziękuję!

Anastasiia P. 22 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

I recommend Mariusz as a credit and insurance adviser. Mariusz has consistently demonstrated exceptional professionalism, expertise, and dedication in his role, making him an invaluable asset to anyone seeking financial guidance. Expertise and Knowledge: Mariusz possesses a profound understanding of credit and insurance matters, offering insightful advice and tailored solutions to his clients. His depth of knowledge and ability to navigate complex financial situations are truly impressive. Customer Service Excellence: Mariusz's commitment to providing exceptional customer service is unparalleled. He is highly responsive, attentive to clients' needs, and always goes above and beyond to ensure their satisfaction. His clear communication and willingness to educate clients make him a trusted advisor. Trustworthiness and Integrity: I have complete confidence in Mariusz's integrity and trustworthiness. He consistently acts in the best interests of his clients, maintaining transparency and honesty in all his interactions. Clients can trust Mariusz to provide sound advice and guidance every step of the way. In summary, Mariusz is an outstanding credit and insurance adviser who consistently delivers exceptional service and results. I wholeheartedly recommend him to anyone in need of expert financial guidance. Polecam Mariusza jako doradcę kredytowego i ubezpieczeniowego. Mariusz konsekwentnie wykazuje się wyjątkowym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem w swojej roli, co czyni go nieocenionym atutem dla każdego, kto szuka doradztwa finansowego. Wiedza i doświadczenie: Mariusz posiada dogłębne zrozumienie kwestii kredytowych i ubezpieczeniowych, oferując swoim klientom wnikliwe porady i dostosowane rozwiązania. Jego dogłębna wiedza i umiejętność poruszania się w złożonych sytuacjach finansowych są naprawdę imponujące. Doskonała obsługa klienta: Zaangażowanie Mariusza w zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta jest niezrównane. Jest bardzo responsywny, uważny na potrzeby klientów i zawsze wykracza poza ich potrzeby, aby zapewnić im satysfakcję. Jego jasna komunikacja i chęć edukowania klientów sprawiają, że jest zaufanym doradcą. Godność zaufania i uczciwość: Mam pełne zaufanie do uczciwości i wiarygodności Mariusza. Konsekwentnie działa w najlepszym interesie swoich klientów, zachowując przejrzystość i uczciwość we wszystkich swoich interakcjach. Klienci mogą zaufać Mariuszowi, że zapewni im rzetelne porady i wskazówki na każdym kroku. Podsumowując, Mariusz jest wybitnym doradcą kredytowym i ubezpieczeniowym, który konsekwentnie zapewnia wyjątkową obsługę i wyniki. Z całego serca polecam go każdemu, kto potrzebuje fachowego doradztwa finansowego.

Rafał S. 15 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szczerze polecam usługi Pana Mariusza. Kompleksowe podejście do klienta. Sprawnie przeprowadzony proces pozyskania kredytu, przeanalizowany każdy zapis umowy. Konkretnie i bez problemów.

Rafał S. 15 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szczerze polecam usługi Pana Mariusza, kompleksowe podejście do klienta. Sprawnie przeprowadzony proces pozyskania kredytu, przeanalizowany każdy zapis umowy. Konkretnie i bez problemów.

Przemysław  S. 15 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy i klienta. Duże zaangażowanie nawet po godzinach pracy. Polecam !! Jak pomoc to tylko do Pana Mariusza.

Paulina S. 15 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mariusz bardzo profesjonalnie podchodzi do klientów. Zawsze służy pomocą nawet poza godzinami pracy, zaangażowanie i dobre rady na wysokim poziomie. Polecam serdecznie.

Paulina S. 18 grudnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, Pan Mariusz sprawnie i profesjonalnie przeprowadził mnie przez proces kredytowy, doradzał na każdym kroku. Odpowiadał na wszystkie pytania, do tego współpracował z pośredniczka nieruchomości, rzeczoznawcą, więc oszczędził mi wielu telefonów. Super! W przyszłości chętnie skorzystam ponownie z pana usług, jeśli będzie na to sposobność.

Marzena K. 17 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zakup mojego pierwszego mieszkania z tym Panem ogarnęłam w miesiąc! Działa szybko i sprawnie, jest bardzo miły i rzetelny. Godny zaufania - polecam z całego serca. Pozdrawiam.

Zuzanna N. 5 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Mariuszem. poświęcił nam całą swoją uwagę, był i jest zawsze dostępny i pomocny, do tego ma wiele cierpliwości i doskonale objaśnia wszelkie niejasności, polecamy z całego serca!

Mateusz P. 1 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szybko, sprawie, profesjonalnie i bezproblemowo, Pan Mariusz przeprowadził nas przez wszystko krok po kroku informując o wszystkich działaniach. Z czystym sumieniem polecam oferowane usługi!

Katarzyna P. 1 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam, Pan Mariusz jest wspaniałym człowiekiem, który w pełni angażuje się w pomoc klientowi. Dostępny praktycznie non stop telefonicznie, mailowo czy też poprzez sms. Przeprowadził nas krok po kroku przez cały proces kupna mieszkania dbając o każdy najdrobniejszy szczegół w tym ubezpieczenia itd. Pan Mariusz był w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące nas pytanie więc podejmując poważne decyzje, czuliśmy się pewnie i bezpiecznie, a to wszystko w przyjemnej i miłej atmosferze.

Anastasia K. 1 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mariusz jest najlepszy w swojej dziedzinie. Jak i ekspert wykazuje się ogromnym doświadczeniem i wiedzą co przekłada się na skuteczne doradztwo i pomoc w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych dla każdego klienta. Jest bardzo dostępny i chętny do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania. Jest doskonałym komunikatorem z cierpliwością i szacunkiem wyjaśnił każdy krok. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w pracę są godne pochwały oraz przyczyniają się do skutecznej realizacji celów finansowych). Gorąco polecam tego specjalistę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w kwestiach kredytu, ubezpieczeń, porad finansowych. Warto my zaufać, naprawdę 11/10.

Kinga B. 29 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mariusz to profesjonalista, działa szybko i sprawnie, informuje o przebiegu działań i możliwościach, szuka najlepszego rozwiązania dla klienta. Człowiek czuje się bezpieczny i zaopiekowany pod wodzą pana Mariusza.

Klaudiusz W. 20 kwietnia 2023
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na kredyt na zakup działki budowlanej, 190000zł, Zabrze
Pozytywna opinia

Niesamowicie fachowy, kompetentny, i wszechstronnie zorientowany doradca z jakim miałem w życiu do czynienia. Chętny do pomocy Klientowi w rozwiązaniu jego problemu. POLECAM W 100%!!!

Kamil L. 7 kwietnia 2023
opinia potwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 350000zł, Zabrze
Pozytywna opinia

Omówienie wszystkiego krok po kroku w bardzo prostym i zrozumiałym języku

Wiktoria W. 30 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super współpraca, pełne zaangażowanie w dana sprawę, kontakt telefoniczny, mailowy czy SMS praktycznie cały czas, Pan Mariusz pomógł mi z korzystnym wyborem najlepszej opcji kredytowej dla mnie. Serdecznie polecam wszystkim.

Jacek D. 22 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Spotkania zawsze są o czasie, konkretnie, na temat, bardzo rzetelnie prowadzone przez pana Mariusza, jest pomocny prawie zawsze kiedy jest taka potrzeba. Polecam.

Maciej B. 16 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i terminowość. Zdecydowanie polecam każdemu usługi Pana Mariusza.

Kamila D. 13 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Konkretna rozmowa, dokładne omówienie inwestycji, miła atmosfera.

Maciej W. JAKARO Sp. z o.o., 9 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi świadczone przez Pana Mariusza. Mariusz przeprowadził mnie bardzo sprawnie i profesjonalnie przez ścieżkę pozyskania kredytu hipotecznego na budowę domu. Przez cały proces pozyskiwania finansowania mogłem liczyć na fachowe doradztwo, błyskawiczne działanie, oraz kontrolę wszelkich formalności. Bardzo polecam polecam - Pan Mariusza wszystkim osobą którym zależy na szybkim pozyskaniu kredytu na dobrych warunkach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Serafin Finanse Mariusz Serafin
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Analiza i doradztwo

Analiza indywidualnej sytuacji klienta, przedstawienie ofert wszystkich banków i przedstawienie ich klientowi, następnie dobór najbardziej optymalnych rozwiązań dla klienta i przejście całego procesu kredytowego z klientem, gdzie po stronie klienta jest minimum formalności, a całą papierologią zajmiemy się my, od analizy wstępnej, przez złożenie do...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Słowackiego 45, 40-093 Katowice

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/SERAFINFINANSE

Instagram

https://instagram.com/serafin_finanse?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Mariusz Serafin
Imię (pierwsze) MARIUSZ
Drugie imię MAREK
Nazwisko SERAFIN
Data rozpoczęcia działalności 2015-12-02
NIP 2220900066
Regon 363113071

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Mysłowice
Gmina Mysłowice
Miejscowość Mysłowice
Kod pocztowy 41400
Ulica ul. ks. Kardynała Augusta Hlonda
Numer nieruchomości 10A

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2015-11-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.