Ełk

Wybierz branżę w mieście Ełk

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Ełku

Usługi ogólnobudowlane Daniel Zieliński

Jadwiga M.

Polecam super wykonawca, dokładne wykonanie według moich ustaleń ułożona kostka oraz taras granitowy. Palisada pod linijke idealnie równo polecam wszystkim.

Kamil Stankiewicz

Milena P.

Serdecznie polecam wszystkim Pana Kamila jako wykonawcę do remontu mieszkania. Nasze mieszkanie przeszło generalny remont poprzez wykonanie elektryki, hydrauliki, rozbiórki ścian, przebudowy komina itp. Pan Kamil to rewelacyjny fachowiec, prace wykonuje starannie i z szacunkiem do powierzonych materiałów, terminowy, pomysłowy i uczciwy człowiek. Z małej ruderki mamy piękne mieszkanie w starej kamienicy. Serdecznie polecam tego wykonawcę.

FHU SOUNDTECH - scena , światło, dźwięk

Agata T.

Z ogromną przyjemnością chciałabym zachęcić Państwa do skorzystania z usług Firmy Soundtech Scena Światło Dźwięk, ponieważ taka firma jak ta, to naprawdę rzadkość. Dbałość o każdy element począwszy od najmniejszej lampki, czy kabla, poprzez warsztat, doświadczenie, poczucie estetyki, zaangażowanie oraz niespotykana pracowitość były imponujące. To zaszczyt móc korzystać z takich usług ponieważ pewność, że firma jest solidna to ogromny komfort w tych czasach. A ponieważ korzystałam wielokrotnie z usług firmy śmiało mogę powiedzieć, że moja opinia jest wiarygodna i podyktowana wieloma zleceniami i za każdym razem jakość usługi była na najwyższym poziomie.

FHU SOUNDTECH - scena , światło, dźwięk

ADV GROUP Sp z o.o.

Polecam skorzystanie z usług firmy FHU SOUNDTECH, specjalizującej się w dziedzinach sceny, światła i dźwięku. Oferują profesjonalną obsługę imprez zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jestem pewien, że jeszcze niejednokrotnie będę korzystał z ich usług.

Ben-Wod

Dyno-bud

zgrana dobra ekipa. zrobili robotę szybko sprawnie w dobrej cenie i dodatkowe robótki zrobili mi w tej cenie. serdecznie polecam i miłego dla was również.

Usługi ogólnobudowlane

Katarzyna N.

Wymiana dachu skończyła się 4 dni temu. Współpraca z ekipą układała się dobrze, panowie grzeczni, po skończonej pracy posprzątali. Jak poprosiłam o dodatkowe "pospinkowanie" dachówek zrobili to. Bardzo ładnie obite blachą dwa kominy.

HANDYMAN Profesjonalne Wykończenia Wnętrz

Elżbieta Z.

Pełen profesjonalizm, bardzo dokładny, kreatywny, dotrzymuje słowa i terminu, prace wykonane na najwyższym poziomie, szybko i czysto przy zachowaniu pełnej kultury pracy. Gorąco polecam, najlepszy fachowiec.

HANDYMAN Profesjonalne Wykończenia Wnętrz wnętrz

Adam K.

Współpraca z tym Panem na najwyższym poziomie, szybko sprawnie i przyjemnie. Przygotowanie przed rozpoczęciem pracy pod układanie płytek między szafkami w kuchni wszystko zabezpieczone ( podłoga, szafki itp.), a co najważniejsze praca z największą dokładnością i starannością i co nie zawsze jest regułą (doświadczenie z innymi fachowcami) posiada wszystkie potrzebne narzędzia. Także jeśli ktoś szuka dokładnego wykonawcy to Handymen jest bardzo dobrym wyborem - oby więcej takich fachowców.

Mycie dachów Eryk Marcin Dec

Piotr J.

Zakres prac obejmował obróbki blacharskie, ale również naprawienie istniejącego pokrycia. Jakość usługi na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zrobione w umówionej cenie i terminie. Polecam współpracę z Panem Marcinem, który z zaangażowaniem godnym naśladowania zajął się naszym dachem.

GARDENLOVE Krystian Dziekański (KOMPLEKSOWE NAWADNIANIE OGRODÓW)Krystian Dziekański

Danka W.

Pełen profesjonalizm w zakładaniu ogrodów kompleksowo. Solidnie wykonane prace brukarskie, instalacja systemu nawadniania i odpowiedni dobór roślin. Dokładność na pierwszym miejscu.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Ełku

Zapytanie o żłobek dla dziecka 1-2 lata, opieka 9 godzin dziennie, całodzienna, Ełk

Wiek dziecka: 1-2 lata Forma opieki: 9 godzin dziennie, całodzienna Dni, w których dziecko ma przebywać w żłobku: wtorek, środa, czwartek, piątek, poniedziałek Wyżywienie w żłobku: tak Alergia pokarmowa dziecka: nie, dziecko nie posiada alergii pokarmowych Dodatkowe oczekiwania wobec żłobka: wychodzenie z dziećmi na dwór, dodatkowe zajęcia edukacyjne, zabawy sezonowe np. bal karnawałowy, monitoring Zainteresowanie zajęciami: językowymi, zajęciami muzycznymi, rytmiką, gimnastyką, zajęciami z logopedą Termin rozpoczęcia opieki: 2023-06-01 Informacje dodatkowe: 2 rodziców pracuje.

Aneta C., Żłobki

Żłobek dla dziecka 1-2 lata, opieka 9 godzin dziennie, Ełk

Wiek dziecka: 1-2 lata Forma opieki: 9 godzin dziennie Dni, w których dziecko ma przebywać w żłobku: wtorek, środa, czwartek, piątek, poniedziałek Wyżywienie w żłobku: tak Alergia pokarmowa dziecka: nie, dziecko nie posiada alergii pokarmowych Dodatkowe oczekiwania wobec żłobka: wychodzenie z dziećmi na dwór, dodatkowe zajęcia edukacyjne, zabawy sezonowe np. bal karnawałowy, monitoring Zainteresowanie zajęciami: językowymi, zajęciami muzycznymi, rytmiką, gimnastyką, zajęciami z logopedą Termin rozpoczęcia opieki: możliwe od zaraz Informacje dodatkowe: 2 rodziców pracujących.

Aneta C., Żłobki

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Ełk

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny Projekt arhon dom w Tamaryszkach 10 G2N. Termin rozpoczęcia prac: 2023-10-10

Leszek, Posadzki anhydrytowe

Adwokat do porady prawnej, prawo spadkowe, Ełk

Przedmiot sprawy: prawo spadkowe Rodzaj usługi: porada, konsultacja Termin nawiązania współpracy: 2023-09-14

Roman W., Adwokaci

Szukam garażu, blacha pokryta farbą, szer. 3m, dł. 5m, wys. 2m, Ełk

Rodzaj garażu: blacha pokryta farbą Typ dachu: spad w tył Rodzaj bramy: skrzydłowa Wymiary garażu: szer. 3m, dł. 5m, wys. 2m Ocieplenie garażu: bez ocieplenia Zakotwiczenie garażu: fundament Dodatkowe usługi: transport garażu, montaż garażu Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy

Andrzej B., Garaże blaszane, blaszaki

Zlecenie na poradę podatkową, Sp. z o.o., Ełk

Zakres zlecenia: porada podatkowa Forma prawna: Sp. z o.o. Działalność międzynarodowa: nie Charakter zlecenia: do uzgodnienia w rozmowie Możliwość współpracy zdalnej: nie Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej

Dariusz, Doradztwo podatkowe

Szukam punktu ksero, A4, 51-100 szt., Ełk

Rodzaj usługi: wydruk Format wydruku: A4 Liczba stron: 51-100 szt. Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Oprawa miękka i twarda pracy magisterskiej

Monika, Ksero i kopiowanie

Zapytanie o remont w mieszkaniu, 51-80m², Ełk

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, układanie płytek, zabezpieczenie schodów lub sprzętów, montaż gniazdek włączników lub oświetlenia, położenie gładzi, usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Radosław, Remonty mieszkań lub domów

Zapotrzebowanie na kredyt bez BIK na okres do 6 lat, 25000zł, Ełk

Rodzaj kredytu: kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek i innych kredytów Podmiot udzielający kredytu: osoba prywatna Źródło dochodu: umowa o pracę Okres kredytowania: do 6 lat Kwota kredytu w zł: 25000zł Forma wypłaty pożyczki: lub osoby prywatnej Status w BIK: negatywny Przeterminowane, niespłacone zadłużenia: Klient posiada, ale brak jest zajęć komorniczych i postępowania egzekucyjnego Miesięczna kwota, jaką Klient może przeznaczyć na spłatę: 600zł Rok urodzenia: 1985 Forma zabezpieczenia: wynagrodzenie Termin uruchomienia kredytu: jak najszybciej

Monika, Kredyty bez BIK

Szukam firmy do klimatyzacji domu, 41-70m², Ełk

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz

Elżbieta, Klimatyzacja do domu