Ekologiczne źródła energii Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii w Warszawie, 2022

1 010 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 010 firm
w kategorii Ekologiczne Źródła Energii

Ekologiczne źródła energii Warszawa

Synergio S.A.

 • Warszawa
Kris W.

Podczas całego procesu zakupu, projektu i realizacji czułam się bardzo dobrze poinformowana o każdym etapie. Wyznaczono poszczególne cele i określano je datami. Data realizacji byłą raz przesunięta, ale nie mieliśmy presji czasu. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Bardzo sympatyczna obsługa. Monterzy też specjaliści, nadzorował w pewnym sensie ich pracę mąż, więc ufam, że wszystko zostało zamontowane profesjonalnie. Dziękujemy za współprace i oczywiście polecamy.

4.94 (138 opinii)
Dominika S.

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, wysoki poziom obsługi klienta na każdym etapie współpracy. P. Bogdan fachowo wprowadził w temat fotowoltaniki, cały czas był dostępny i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Jednocześnie nie opowiadał tzw. bajek- merytorycznie przedstawiał wszystkie plusy i minusy tak, aby klient mógł świadomie podjąć właściwą decyzje. Mimo tej całej sytuacji związanej z pandemią, firma zrobiła wszystko aby usługę wykonać możliwie jak najbliżej terminu (przez pandemie, dostawy były lekko opóźnione). Cały czas na bieżąco byliśmy informowani jaka jest sytuacja i kiedy nastąpi montaż. Instalacja została założona trochę później, ale w terminie w jakim przewidział przedstawiciel firmy. Ekipa

5.0 (10 opinii)
Marcin K.

Pełen profesjonalizm, od pierwszego kontaktu widać u Pana Roberta ogromną wiedzę. Wszystko wykonane zgodnie z umową. Pompa ciepła działa od października bez najmniejszego problemu. Polecam usługi, takich fachowców brakuje na rynku.

5.0 (9 opinii)

zielonyVOLT.pl

 • Warszawa
Maciej T.

Bardzo dobry kontakt, dużo konkretów i w porównaniu z innymi firmami bardzo duża wiedza. Ceny konkurencyjne. Polecam!

5.0 (13 opinii)

EndlessEnergy

 • Warszawa
Marian B.

1. Konkurencyjna cenowo oferta; poza tym: - w 19 dni od podpisania umowy, a w 14 od rozpoczęcia montażu moja instalacja została podłączona do sieci energetycznej. - 3 dni później złożony został wniosek o dofinansowanie. 2. Profesjonalizm i kultura techniczna ekipy montażowej 3. Wysoka kultura osobista ekipy montażowej oraz nadzoru.

5.0 (29 opinii)

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii w Warszawie

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Jacek J.

Wszystko w porządku. Realizacja umowy zgodnie z ustaleniami i bez problemów. Wykonanie systemu bez uwag.

5.0 (61 opinii)
Jakub R.

Moja instalacja działa od maja 2020 roku. Szybka i sprawna instalacja paneli. Bezzasadnie obawiałem się o jakieś uszkodzenia w trakcie montażu - montażyści nic nie uszkodzili, co dla mnie było b. ważne. Ekipa montażowa - przemiła i nie unikająca trudnych dla laika pytań! Odpowiedzieli na wszystkie pytania, doradzili, a zaczęło się od Pana Sławomira z Płocka. Przemiły przedstawiciel. Kompetentny facet. Najpierw sprawdził jakiej mocy instalacja będzie dla mnie optymalna, a potem przedstawił kilka ofert. Doradził, nie nalegał - przede wszystkim nie wciskał kitu. Pojawił mi się problem z połączeniem falownika przez wi fi z aplikację w telefonie - firma rozwiązała problem telefonicznie w 5 min i znów dla zabawy mogę sprawdzać ilość

5.0 (8 opinii)

EKONEXUS

 • Warszawa
ESKA-PIT Elżbieta Kamińska

Profesjonalne wykonanie usługi mającej cechy empatycznego podzielenia się korzyściami z domowego wydatku chroniącego klimat - jednocześnie oszczędnego w przyszłości - prace wykonane pozostał wzorowy porządek.

5.0 (37 opinii)
Agnieszka Ś.

Z całym sercem polecam firmę Franciszek Raciborski EKO 2020. Pełen profesjonalizm, najlepsi fachowcy, przemiła obsługa. Pani Ania, przesympatyczna osoba, nie zastąpiona w tej firmie. Pozdrawiam, Agnieszka z Okuniewa.

5.0 (15 opinii)
Animals24

Firma działa na rożnym sprzęcie, przez co duży wybór. Na instalacje czekałem około miesiąca, więc trochę długo, ale wcześniej dostałem taka informacje, pewnie przez duże zainteresowanie oferta. Polecam wykonanie porządne, ale długi czas oczekiwania na montaż (Ok 1 msc.).

5.0 (16 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego działania oczekujesz?

Twoja Energia sp. z o.o.

 • Warszawa
Krzysztof P.

Profesjonalizm w całym procesie, począwszy od zaprojektowania, wyceny, załatwienia spraw formalnych z urzędami i montażem, który przebiegł bardzo sprawnie. Ekipa realizująca instalację cechowała się wysoką kulturą i fachowością. Polecam firmę Twoja Energia jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznych.

5.0 (16 opinii)

Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o.

 • Warszawa
Zm Żeleźniki

Otrzymałem bardzo dobrą ofertę. Obsługa była profesjonalna. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Duel Paweł Rapczyński

 • Warszawa
Paweł R.

Ok - polecam, pełen profesjonalizm (Piec gazowy z montażem).

5.0 (3 opinie)

Instytut Partnerstwa Gospodarczego i Nowych Technologii INNOTECH Sp. z o.o.

 • Warszawa
Katarzyna K.

Wszystko. Nie mam nic do zarzucenia. W pełni profesjonalne podejście do klienta i produkty oraz usługi na najwyższym poziomie.

5.0 (10 opinii)

SunnyTech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 • Warszawa
Michał Z.

Od samego początku przedstawiciel firmy sprawiał wrażenie, ze wie o czym mówi. Dobry kontakt. Zawsze gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Szybka realizacja zlecenia.

5.0 (1 opinia)

Geoheating Krzysztof Jabłoński

 • Warszawa
Jerzy G.

Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów. Naszym głównym celem jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska. W 2008 roku docenił naszą firmę największy francuski producent pomp ciepła firma Sofath dzięki czemu staliśmy się bezpośrednim dystrybutorem Sofath w województwie Mazowieckim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie urządzeń dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb, uwzględniając wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

5.0 (9 opinii)

FMB Sales Michał Plikus

 • Warszawa
Paweł M.

Witam, skorzystałem z usług firmy zielona-energia z Częstochowy i nie żałuję mojej decyzji. Bardzo dobry kontakt z firmą, fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji i wzorowe wykonanie powierzonego zadania. Polecam w 100%

5.0 (1 opinia)

Innogy Polska

 • Warszawa
Tomasz P.

Firma innogy Polska (wcześniej RWE Polska) zapewnia kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. innogy Polska oferuje instalacje fotowoltaiczne wraz z dodatkowymi usługami w cenie instalacji: - dożywotni monitoring instalacji renomowanej firmy Solar Log - wysokiej jakości moduły - konstrukcja wsporcza - doradztwo - wizja lokalna / audyt fotowoltaiczny - przygotowanie projektu / montaż - zgłoszenie do OSD - gwarancja producencka - pomoc w pozyskaniu dofinansowania

5.0 (2 opinie)

Varso sp. z o.o.

 • Warszawa
ZUW DECOR

Wyjątkowo sprytna firma. Od ponad 2 lat zalega z płatnością dla naszej firmy. Zamknęli oddział w Miejscu Piastowym i mimo zapłaty 50% przedpłaty na wystawioną na ich NIP fakturę, reszty nie dopłacili. Wycinaliśmy strumieniem wody dla nich w Zręcinie elementy ze stali. Rysunek (VA8014250500300 - fi28,4) w załączniku.

5.0 (1 opinia)

Skandia Group Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa
EWA P.

Kompleksowy montaż pompy ciepła NIBE1245-10kW oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania podłogowego. Wszystkie roboty wykonano w terminie. Pozytywnie oceniam jakość robót. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, co można zauważyć podczas wykonywanych prac, oceniając ich jakość robót. Ich prace zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.

5.0 (7 opinii)

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

 • Warszawa
Bożena J.

Osoby pracujące u mnie z tej firmy to ludzie z dużą wiedzą i szczególnie pracowici. Prawdziwi fachowcy . Szeroka znajomość tego co robią. Bardzo polecam.

5.0 (42 opinie)

Sowilo POWER Sp. z o.o.

 • Warszawa
Rafał S.

Duży wybór produktów tak z fotowoltaiki jak i z pomp ciepła. Moja instalacja fotowoltaiczna to jeden z najlepszych zestawów na rynku i prawie 20% tańszy niż u konkurencji, na 11 ofert mi złożonych wybrałem tę z Sowilo. Natomiast jeśli chodzi o pompy ciepła to polecam polską tę od Kołtona rewelacyjny zestaw i załatwiają dotacje. Polecam u mnie się spisali na 6+.

5.0 (2 opinie)

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o.

 • Warszawa
Kazimierz W.

Doradcy Energetyczni wykonali moim nam instalację fotowoltaiczną. Proces przedstawiania oferty, realizacja zlecenia, obsługa powykonawcza - wszystko na najwyższym poziomie. Kontakt z firmą dzięki Panu Konradowi to sama przyjemność, szczególnie warto podkreślić, że obsługa jest kompleksowa i nie ogranicza się tylko do wykonania instalacji, ale również zgłoszenia jej w zakładzie energetycznym, zorganizowania finansowania, złożenia wniosku w programie Mój prąd. Polecamy i dziękujemy Doradcom za współpracę.

5.0 (21 opinii)

Focus Energia

 • Warszawa
Włodzimierz S.

Przy dość nietypowej instalacji ekipa poradziła sobie z trudnościami. Cały proces od projektu do podłączenia do sieci przebiegł sprawnie.

5.0 (25 opinii)

ECO Synergia Warszawa Sp. z o.o.

 • Warszawa
Consulting Paweł Woźnica

Witam chciałbym serdecznie polecić tą firmę. Jestem bardzo zadowolony z doradcy. Dostałem bardzo dobrą cenę a wykonanie było na najwyższy poziomie. Zrobiono dużo więcej w tej samej cenie niż podpisałem w umowie. Pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)

MPL ENERGY

 • Warszawa
Arkadiusz D.

Polecam. Dobra robota, a przede wszystkim projekt zrobiony indywidualnie pod moje zapotrzebowanie na energię i możliwości na dachu. Nie sztuką jest wrzucić panele na dach nie biorąc pod uwagę cienia od kominów, a miałem już doczynienia takimi firmami. Dokładnie wyliczyli i wyjaśnili jak to wszystko działa. Mega plus za dobry sprzęt, bo to podstawa.

5.0 (10 opinii)

GreenMax

 • Warszawa
Kacper W.

Instalację fotowoltaiczną wykonali u mnie w 2019 roku. Posiadam miłe doświadczenia we współpracy z firmą GreenMax, więc postanowiłem niedawno wykorzystać nadwyżki produkcyjne fotowoltaiki i zamontować pompę ciepła. Pompa firmy dimplex wyceniona i zamontowana bardzo sprawnie. Dowiadywałem się aby porównać ofertę i montaż u innych miał zająć od podpisania umowy od 2 do 6 miesięcy (SZOK). GreenMax w 3 tygodnie uwinął się z tematem. Przedłużona gwarancja w cenie to jest duży argument. Polecam.

5.0 (21 opinii)

Fabryka Energii Sp. z o.o.

 • Warszawa
Rafał L.

Fabryka Energii to nastawiona pro-kliencko firma. Właściciel (pan Rafał) jest bardzo zaangażowany, zadaje mnóstwo trafnych pytań celem pełnego zrozumienia potrzeb i wyboru najlepszego rozwiązania. Jest wiarygodnym partnerem, profesjonalnym doradcą i instalatorem. Dodatkowym atutem była pomoc w uzyskaniu dotacji, przygotowanie właściwych dokumentów i odpowiedzi na wszelkie pytania funduszu. Podsumowując: Wszystkie prace przebiegły sprawnie i terminowo. Polecam Fabrykę Energii jako nastawionego na zadowolenie Klienta, rzetelnego dostawcę i instalatora pomp ciepła powietrze-woda.

5.0 (1 opinia)

Iam3

 • Warszawa
Krzysiek Z.

Serdecznie polecam firmę IAM3 z Warszawy, trafiłem na nią z polecenia. Oczywiście konsultowałem moją instalację z także konkurencyjnymi firmami. Dach mam nietypowy i wcześniejsze firmy poddały się widząc, że może nie być łatwo. Chłopaki z IAM3 bez problemu ogarnęli temat (bez żadnej dziury w dachu!). Dostałem ofertę instalacji, w kilku wariantach, również z innowacyjnymi rozwiązaniami. Pełen opis, wizualizacja, opisy techniczne, długość gwarancji, dysponują dronem. Monitorowanie pracy paneli w aplikacji w telefonie, w komputerze. Kultura pracy na najwyższym poziomie. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, wszystko wykonane z największa starannością i z uwagą o najmniejszy szczegół. Również cała “papirologia” jest robiona przez

5.0 (28 opinii)

Metis Polska sp. z o.o.

 • Warszawa
Paweł K.

Profesjonalna firma i podejście do tematu realizacji instalacji. Polecam jak najbardziej!

5.0 (2 opinie)

PaGaSOL

 • Warszawa
Wioletta P.

Długo decydowaliśmy się na założenie fotowoltaiki na dachu. Głównym naszym celem było wyszukanie nie tylko dobrej jakości produktu ale i fachowych, oraz odpowiedzialnych monterów. Wiele firm oferowało swoje usługi. Permanentnie zalewano nas propozycjami spotkania się, z których korzystaliśmy po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kompetencji danego handlowca. Mieliśmy kilka umów do wglądu z przeróżnymi zapisami. Z naszej analizy wynikało, że im większa firma tym mniej elastyczna, z większą ilością wpisów do umowy, które mocno ograniczały ewentualne roszczenia z tytułu błędów w instalacji. Z tych wszystkich ofert wybraliśmy PaGaSOl jako, że byli najbardziej elastyczni, od początku słowni i nie dali nam żadnych podstaw do tego abyśmy

5.0 (7 opinii)

ALIANS SP. Z O.O.

 • Warszawa
Daniel K.

Po rozmowie z Panem Markiem postanowiliśmy zatrudnić firmę Allianz. Pomoc Pana Jarka okazała się kluczową w wyborze oferty.

5.0 (3 opinie)

Endless Energy Łukasz Kalisz

 • Warszawa
Piotr W.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy EndlessEnergy, pełen profesjonalizm. Firma zapewniła doradztwo, pomiary, zamówienie sprzętu, instalacje, zgłoszenie do ZE. Instalacja modułów i całego sprzętu zajęła jeden dzień. Firma używała profesjonalnego sprzętu, wszyscy byli sympatyczni, uprzejmi i odpowiadali na wszystkie zadawane pytania. Pan Jakub Przedstawiciel Handlowy bardzo miły, człowiek i bardzo pomocny kiedy jest taka potrzeba. Zawsze pod telefonem kiedy potrzebny. Dziękujemy i polecamy.

5.0 (29 opinii)

MONOLIT TLM SP. Z O.O.

 • Warszawa
Nataliya L.

Chciałabym serdecznie podziękować ekipie Monolit TLM a w szczególności Panu Markowi za profesjonalizm i zaangażowanie podczas wykonywania u mnie w mieszkaniu prac remontowych. Polecam!

5.0 (2 opinie)

WERBA

 • Warszawa
Konrad K.

Panowie pomogli mi bardzo z doborem odpowiedniej instalacji. Mimo że to nie jakaś duża firma to mają naprawdę sporą wiedze w zakresie OZE. Nie naciskali na podpisanie umowy po pierwszym kontakcie jak wielu innych przedstawicieli, a wyjaśnili wszystko i sprawnie zrealizowali montaż. Polecam współpracę!

5.0 (5 opinii)

TIME4SOLAR Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tomasz A.

SOLAR-TIME SP Z O.O. to firma profesjonalna, rzetelna i działająca nad wyraz sprawnie. Sprawy formalne to była czysta przyjemność, Pan Kamil służył pomocą za równo w zakresie doradczym jak i załatwianiem spraw urzędowych związanych z montowaną instalacją fotowoltaiczną. Sam montaż odbył się finalnie przed wyznaczonym terminem, przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Pracownicy firmy zadbali o komfort domowników, byli uprzejmi i wykazali się ogromną kulturą osobistą, co z doświadczeń nie zdarza się często w branżach usługowo-wykonawczych. Instalacja działa wzorcowo, po kilku miesiącach użytkowania nie ma z nią najmniejszego problemu, a jej wydajność w 100% pokrywa się z założeniami. Materiały jak i sam osprzęt są wysokiej jakości,

5.0 (2 opinie)

Polskie Centrum Fotowoltaiki

 • Warszawa
Cezary Ł.

Super eksperci! Doradzili mi jakie panele powinienem zainstalować (biorąc pod uwagę budżet i zapotrzebowanie energetyczne budynku). Zaproponowali 3 oferty i jasno wyjaśnili wady i zalety każdej z nich. Szybko i sprawnie założyli całą instalację Polecam współprace.

5.0 (11 opinii)

Ogólnopolskie Centrum Energetyczno-Gazowe Sp. z o. o.

 • Warszawa
Katarzyna G.

Jestem bardzo zadowolona z instalacji fotowoltaicznej, której wykonanie powierzyłam tej firmie. Miałam przyjemność omawiania szczegółów projektu inwestycji w moim gospodarstwie domowym z Panem Piotrem Jezierskim Prezesem Zarządu Spółki. Rzetelnie, kompetentnie i cierpliwie udzielał mi wszystkich informacji. Wyczerpująca analiza moich oczekiwań i zapotrzebowań na instalację fotowoltaiczną przy ogromnym udziale Pana Piotra rozwiała wszelkie wątpliwości i doprowadziła do jej wykonania. Ekipa montująca wobec której nie mam słów uznania wykonała ową instalacje w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych w listopadzie 2020 deszcz chłód, a mimo to ekipa z uśmiechem wykonała swoją pracę. Z czystym sumieniem polecam tą firmę w 100%.

5.0 (1 opinia)

Consulting Sati sp. z o.o.

 • Warszawa
Roman S.

Profesjonalna firma. Co tu opowiadać, nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawnie i z pomysłem przeprowadzili adaptację lokalu handlowego. Gratulacje.

5.0 (6 opinii)

ENERJI sp. z o.o.

 • Warszawa
Grzegorz K.

Od początku współpraca układała się pozytywnie. Począwszy od profesjonalnego podejścia przedstawiciela co do projektu i wyceny inwestycji, pomocy co do wyboru korzystnego sposobu sfinansowania instalacji,szybki i bezinwazyjny dla budynku montaż podzespołów instalacji, A na koniec ukłon do pań z działu obsługi klienta za pokierowanie procedurami biurokratycznymi w zakresie przyłącza powyższej instalacji u dostawcy energii oraz zwrotu dofinansowania z NFOŚ.Polecam.

5.0 (2 opinie)

Kamko Mateusz Kowalczyk

 • Warszawa
Tomasz N.

100% satysfakcji, polecam każdemu firma godna polecenia! Kontakt z Panem Mateuszem na najwyższym poziomie. Usługi wykonane przez Kamko można zaliczyć do tych które oferują największy profesjonalizm. Polecam!

5.0 (3 opinie)

MIŁY KLIMAT

 • Warszawa
Magdalena P.

Firma godna polecenia. Profesjonalne i indywidualne doradztwo i podejście do każdego klienta.Szeroki zakres wyboru klimatyzacji.Montaż estetyczne wykonany i bardzo sprawnie.Zdecydowanie polecam.Miła atmosfera.

5.0 (6 opinii)

Viridis Energy

 • Warszawa
Iwona B.

Szukaliśmy bardzo długo firmy, która zrealizuje profesjonalnie montaż. Zdecydowaliśmy się na firmę Viridis Energy bo dali bardzo dobrą ofertę. Od podpisania umowy do zrealizowania usługi minęły niespełna dwa tygodnie. Załatwili wszystkie formalności z elektrownią i złożyli wniosek o dofinansowanie. 5000 zł już jest na naszym końcie. Szczerze polecam Iwona B. Piotrow Trybunalski

5.0 (2 opinie)

EKOEMITER inżynieria ogrzewania

 • Warszawa
2vHl2xbeyPtld2ObPS7P M.

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Polecam kontakt z tą firmą. Wykonali mi ogrzewanie całego domu. Sprawnie i szybko.

5.0 (1 opinia)

A.S SPORT

 • Warszawa
Elżbieta K.

Właściciel firmy p. Wiesław bardzo konkretny fachowiec. Dobrze zorganizowany, zatrudnia ludzi, którzy znają się na robocie. Potrafi doradzić i jest uczynny we wszystkim. Jestem zadowolona z wykonania elewacji.

5.0 (1 opinia)

SVERINUS Energy Spółka Akcyjna

 • Warszawa
Stanisław M.

Szybko i solidnie zamontowali instalację, firma godna polecenia!

5.0 (1 opinia)

VICOMP

 • Warszawa
Ireneusz P.

Rzetelnie przygotowana oferta, uwzględnienie wszystkich oczekiwań klienta, ceny na różnych poziomach jakości sprzętu, rozsądne porady i sugestie. Solidne wykonanie, elegancko, czysto. Rozwiązanie przygotowane do istniejącej instalacji kablowej gwarantujące solidność, dobra jakość obrazu i dźwięku. Rozsądny i sympatyczny instalator (pan Mateusz) z ambitnym podejściem do napotkanych i nieoczekiwanych wyzwań. Polecam.

5.0 (5 opinii)

EKO-TECH Sp. z.o.o

 • Warszawa
Wojciech S.

Najlepsi w Warszawie. Krótko i na temat, koszt, obsługa, czas realizacji, sprzęt nic ująć nic dodać.

5.0 (9 opinii)

ARCEWWA Tomasz Graczyk

 • Warszawa
Olga W.

Świetna ekipa, zorganizowana ,dokładna, Pan Tomek poświęca wiele uwagi klientowi tłumacząc różne rozwiązania i warianty wykończenia. Dobry kontakt sprawia iż ma się wrażenie znania człowieka od dawna, potrafi dociec co człowiek chce,wytłumaczyć ew. kolizje czy błędy projektu, doradza w doborze materiałów, jestem bardzo zadowolona ze współpracy :)

5.0 (1 opinia)

"4 HOUSE" www.wykonczeniawarszawa.com

 • Warszawa
Robert J.

DOBRE POMYSŁY ZACHWYCAJĄ PRZEZ LATA W Warszawie nasze projekty wnętrz robią wrażenie już od dekady. Łączymy teorię z praktyką, sprawiając, że nawet najśmielsze wyobrażenia stają się rzeczywistością. Działamy kompleksowo, byś mógł żyć wygodnie – służymy szczegółowym projektem, stylowym wykończeniem wnętrz i profesjonalnym remontem. W 4 HOUSE stworzyliśmy zespół fachowców i projektantów, którzy z dbałością o najdrobniejszy szczegół wykonają dla Ciebie projektowanie i wykańczanie wnętrz. W Warszawie stosujemy nowoczesne, trwałe i wygodne rozwiązania, które sprawią, że na nowo pokochasz swoje cztery kąty lub z dumą zaprosisz klientów do efektownego lokalu. Służymy konsultacjami i doradztwem i podejmujemy się nawet skomplikowanych zleceń! W naszej pracy wykorzystujemy takie technologie, jak: obróbka gresu/glazury/kamienia metodą water jet obróbka szkła metodą CNC szlifowanie gładzi szlifierką bezpyłową, okucia i akcesoria meblowe Blum i Hettich, trwałe materiały Juan. Zajrzyj do galerii i zobacz nasze dotychczasowe realizacje! Nasi klienci cenią nas za wszechstronność. W 4 HOUSE dajemy Ci pewność sprawnie przeprowadzonego remontu, który w mgnieniu oka odmieni każde pomieszczenie. Projektowaliśmy i wykańczaliśmy wnętrza dla: Warszawskiego oddziału Noble Bank, BOŚ Bank, Domu Maklerskiego Noble Securities, kawiarni Coffeheaven, sieci Telepizza. Meble na wymiar, kompleksowy remont, inteligentny dom? W Warszawie żyj wygodnie z 4 HOUSE. Zapraszamy do kontaktu! 4 HOUSE – ENJOY LIVING Aranżacja wnętrz, kompleksowe wykończenia, meble na wymiar – to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godz. 10-18 e-mail: biuro@wykonczeniawarszawa.com tel. tel. Adres: Al. Rzeczpospolitej 33, lok. 31 02-972 Warszawa Jeden adres – kompleksowo wykończony dom, mieszkanie czy lokal. Kompleksowy remont i sprawna realizacja? To możliwe – przeczytaj nasz poradnik!

5.0 (1 opinia)
Ranking Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Ekologiczne źródła energii w innych miejscowościach

Jakiego działania oczekujesz?