Ekologiczne źródła energii Warszawa - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii w Warszawie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Ekologiczne źródła energii Warszawa - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii w Warszawie w 2023 r. wybranych z 987 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 1003 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Ekologiczne źródła energii Warszawa
Marek Z.

Cały proces realizacji instalacji pompy ciepła przebiegał zgodnie z ustaleniami i zamówieniem, praca wykonana bardzo starannie i dokładnie. Podczas realizacji nie było kłopotów z komunikacją telefoniczną lub mailową.

5.0 (12 opinii)
Marek M.

Wybrałem firmę AVM spośród 20 firm. Bardzo rzetelnie i fachowo przedstawiona oferta. Kilka wariantów pomp ciepła, za i przeciw, parametry techniczne oraz ceny. Prosta, zrozumiała i w miarę symetryczna umowa. Montaż pompy przebiegał bardzo sprawnie, byliśmy na bieżąco informowani, co i jak jest zamontowane. Ekipa bardzo sprawnie, czysto, dokładnie wykonywała swoje prace. Bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi pracownikami na każdym etapie projektu.

5.0 (43 opinie)
Adam P.

Fachowa obsługa, jedyny minus to uzyskanie konkretnego terminu trzeba się kilkukrotnie dopatrywać, natomiast wykonanie oraz montaż na 5.

5.0 (66 opinii)

zielonyVOLT.pl

 • Warszawa
Maciej T.

Bardzo dobry kontakt, dużo konkretów i w porównaniu z innymi firmami bardzo duża wiedza. Ceny konkurencyjne. Polecam!

5.0 (13 opinii)
Dariusz Ż.

Super, dobrze, czysto, szybko i fachowo, obsługa miła i kompetentna. Wszystko dokładnie zaplanowane terminy ustalone i dotrzymane, P Ania niezastąpiona. Jesteśmy bardzo zadowoleni z czystym sercem, polecamy usługi firmy EKO 2020 - 100% satysfakcji.

5.0 (16 opinii)

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii w Warszawie

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BuyPV Sp. z o.o.

 • Warszawa
Wiesław R.

Współpraca z PV Instalator Polska przebiegała rzeczowo. Usługa projektowo - instalacyjna została wykonana profesjonalnie i rzetelnie. W wyniku współpracy z PV Instalator Polska zaoszczędziłem dużo czasu w związku z przejściem procedury administracyjno - rekrutacyjnej projektu PROSUMENT WDRAŻANEGO PRZEZ NFOŚiGW. Kompetentne informacje i doradztwo ze strony firmy prowadzącej inwestycje były dużą pomocą w realizacji przedsięwzięcia.

4.98 (190 opinii)
Jakub R.

Moja instalacja działa od maja 2020 roku. Szybka i sprawna instalacja paneli. Bezzasadnie obawiałem się o jakieś uszkodzenia w trakcie montażu - montażyści nic nie uszkodzili, co dla mnie było b. ważne. Ekipa montażowa - przemiła i nie unikająca trudnych dla laika pytań! Odpowiedzieli na wszystkie pytania, doradzili, a zaczęło się od Pana Sławomira z Płocka. Przemiły przedstawiciel. Kompetentny facet. Najpierw sprawdził jakiej mocy instalacja będzie dla mnie optymalna, a potem przedstawił kilka ofert. Doradził, nie nalegał - przede wszystkim nie wciskał kitu. Pojawił mi się problem z połączeniem falownika przez wi fi z aplikację w telefonie - firma rozwiązała problem telefonicznie w 5 min i znów dla zabawy mogę sprawdzać ilość

5.0 (8 opinii)
Zm Żeleźniki

Otrzymałem bardzo dobrą ofertę. Obsługa była profesjonalna. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Krzysztof P.

Profesjonalizm w całym procesie, począwszy od zaprojektowania, wyceny, załatwienia spraw formalnych z urzędami i montażem, który przebiegł bardzo sprawnie. Ekipa realizująca instalację cechowała się wysoką kulturą i fachowością. Polecam firmę Twoja Energia jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznych.

5.0 (16 opinii)

ENDLESS ENERGY

 • Warszawa
Marian B.

1. Konkurencyjna cenowo oferta; poza tym: - w 19 dni od podpisania umowy, a w 14 od rozpoczęcia montażu moja instalacja została podłączona do sieci energetycznej. - 3 dni później złożony został wniosek o dofinansowanie. 2. Profesjonalizm i kultura techniczna ekipy montażowej 3. Wysoka kultura osobista ekipy montażowej oraz nadzoru.

5.0 (29 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego działania oczekujesz?

Duel Paweł Rapczyński

 • Warszawa
Paweł R.

Ok - polecam, pełen profesjonalizm (Piec gazowy z montażem).

5.0 (3 opinie)

SunnyTech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 • Warszawa
Michał Z.

Od samego początku przedstawiciel firmy sprawiał wrażenie, ze wie o czym mówi. Dobry kontakt. Zawsze gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Szybka realizacja zlecenia.

5.0 (1 opinia)

Geoheating Krzysztof Jabłoński

 • Warszawa

Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej

5.0 (9 opinii)

Instytut Partnerstwa Gospodarczego i Nowych Technologii INNOTECH Sp. z o.o.

 • Warszawa
Katarzyna K.

Wszystko. Nie mam nic do zarzucenia. W pełni profesjonalne podejście do klienta i produkty oraz usługi na najwyższym poziomie.

5.0 (10 opinii)

FMB Sales Michał Plikus

 • Warszawa
Paweł M.

Witam, skorzystałem z usług firmy zielona-energia z Częstochowy i nie żałuję mojej decyzji. Bardzo dobry kontakt z firmą, fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji i wzorowe wykonanie powierzonego zadania. Polecam w 100%

5.0 (1 opinia)

Innogy Polska

 • Warszawa

Firma innogy Polska (wcześniej RWE Polska) zapewnia kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. innogy Polska oferuje instalacje fotowoltaiczne wraz z dodatkowymi usługami w cenie instalacji: - dożywotni monitoring instalacji renomowanej firmy Solar Log - wysokiej jakości moduły - konstrukcja wsporcza - doradztwo - wizja lokalna / audyt fotowoltaiczny - przygotowanie projektu / montaż - zgłoszenie do OSD - gwarancja producencka - pomoc w pozyskaniu dofinansowania

5.0 (2 opinie)

Varso sp. z o.o.

 • Warszawa
ZUW DECOR

Wyjątkowo sprytna firma. Od ponad 2 lat zalega z płatnością dla naszej firmy. Zamknęli oddział w Miejscu Piastowym i mimo zapłaty 50% przedpłaty na wystawioną na ich NIP fakturę, reszty nie dopłacili. Wycinaliśmy strumieniem wody dla nich w Zręcinie elementy ze stali. Rysunek (VA8014250500300 - fi28,4) w załączniku.

5.0 (1 opinia)

Skandia Group Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa
EWA P.

Kompleksowy montaż pompy ciepła NIBE1245-10kW oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania podłogowego. Wszystkie roboty wykonano w terminie. Pozytywnie oceniam jakość robót. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, co można zauważyć podczas wykonywanych prac, oceniając ich jakość robót. Ich prace zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.

5.0 (7 opinii)

Energypack Sp. z o.o.

 • Warszawa
Maciej L.

Polecam! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem instalacja działa zgodnie z moimi oczekiwaniami - magazyn energii dobrany prawidłowo (zwiększa auto-konsumpcje). Wszystko zgodnie z ustaleniami. Z czystym sumieniem polecam.

5.0 (12 opinii)
avatar icon

Sowilo POWER Sp. z o.o.

 • Warszawa
Rafał S.

Duży wybór produktów tak z fotowoltaiki jak i z pomp ciepła. Moja instalacja fotowoltaiczna to jeden z najlepszych zestawów na rynku i prawie 20% tańszy niż u konkurencji, na 11 ofert mi złożonych wybrałem tę z Sowilo. Natomiast jeśli chodzi o pompy ciepła to polecam polską tę od Kołtona rewelacyjny zestaw i załatwiają dotacje. Polecam u mnie się spisali na 6+.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

MDI Solar Sp. z o.o.

 • Warszawa
Dawid Z.

Współpraca bez zarzutu - wszystko wyjaśnione, profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Instalacja w ciągu 2 tygodni była już na moim dachu. Wszystko wykonane estetycznie. Polecam kontakt z p. Łukaszem.

5.0 (2 opinie)

Focus Energia

 • Warszawa
Sławomir A.

Pomoc w wypełnianiu dokumentacji dotacyjnych. Dotrzymanie terminów dostawy i montażu. Sprawne wykonanie montażu pompy i szkolenie obsługi.

5.0 (48 opinii)

ECO Synergia Warszawa Sp. z o.o.

 • Warszawa
Consulting Paweł Woźnica

Witam chciałbym serdecznie polecić tą firmę. Jestem bardzo zadowolony z doradcy. Dostałem bardzo dobrą cenę a wykonanie było na najwyższy poziomie. Zrobiono dużo więcej w tej samej cenie niż podpisałem w umowie. Pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)

WERBA

 • Warszawa
Konrad K.

Panowie pomogli mi bardzo z doborem odpowiedniej instalacji. Mimo że to nie jakaś duża firma to mają naprawdę sporą wiedze w zakresie OZE. Nie naciskali na podpisanie umowy po pierwszym kontakcie jak wielu innych przedstawicieli, a wyjaśnili wszystko i sprawnie zrealizowali montaż. Polecam współpracę!

5.0 (7 opinii)

Fabryka Energii Sp. z o.o.

 • Warszawa
Rafał L.

Fabryka Energii to nastawiona pro-kliencko firma. Właściciel (pan Rafał) jest bardzo zaangażowany, zadaje mnóstwo trafnych pytań celem pełnego zrozumienia potrzeb i wyboru najlepszego rozwiązania. Jest wiarygodnym partnerem, profesjonalnym doradcą i instalatorem. Dodatkowym atutem była pomoc w uzyskaniu dotacji, przygotowanie właściwych dokumentów i odpowiedzi na wszelkie pytania funduszu. Podsumowując: Wszystkie prace przebiegły sprawnie i terminowo. Polecam Fabrykę Energii jako nastawionego na zadowolenie Klienta, rzetelnego dostawcę i instalatora pomp ciepła powietrze-woda.

5.0 (1 opinia)

GreenMax

 • Warszawa
Kacper W.

Instalację fotowoltaiczną wykonali u mnie w 2019 roku. Posiadam miłe doświadczenia we współpracy z firmą GreenMax, więc postanowiłem niedawno wykorzystać nadwyżki produkcyjne fotowoltaiki i zamontować pompę ciepła. Pompa firmy dimplex wyceniona i zamontowana bardzo sprawnie. Dowiadywałem się aby porównać ofertę i montaż u innych miał zająć od podpisania umowy od 2 do 6 miesięcy (SZOK). GreenMax w 3 tygodnie uwinął się z tematem. Przedłużona gwarancja w cenie to jest duży argument. Polecam.

5.0 (26 opinii)

PV PARTNER SP. Z O.O.

 • Warszawa
Katarzyna C.

Pan Piotr jest nie tylko fachowcem w tym co robi, ale również partnerem przy dobieraniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Kontakt z firmą nie kończy się po montażu i przyłączeniu do sieci energetycznej ale relacja jest utrzymywana przez długi czas. Gorąco polecam.

5.0 (5 opinii)

ALIANS SP. Z O.O.

 • Warszawa
Daniel K.

Po rozmowie z Panem Markiem postanowiliśmy zatrudnić firmę Allianz. Pomoc Pana Jarka okazała się kluczową w wyborze oferty.

5.0 (3 opinie)

BDG INVESTMENT SP.Z O.O.

 • Warszawa
Katarzyna M.

Korzystałam z usług firmy latem 2022 roku. Zlecenie obejmowało kompleksowe wykończenie domu w stanie deweloperskim. W zakres wykonanych prac wchodziło: zabudowy gk w tym poddasza, gładzie, malowanie, panele, prace glazurnicze.

5.0 (6 opinii)

P.H.U. PIONEX Mariusz Saramak

 • Warszawa
Paweł R.

Pan Mariusz przyjechał jeszcze tego samego dnia. Pomimo deszczu przeczekał niekorzystne warunki i jak dach przysechł dokładnie osuszył i sprawdził gdzie może przeciekać. Pracę wykonał bardzo starannie, następnego dnia była burza z intensywnym deszczem i dach nie przecieka. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Iam3

 • Warszawa
Krzysiek Z.

Serdecznie polecam firmę IAM3 z Warszawy, trafiłem na nią z polecenia. Oczywiście konsultowałem moją instalację z także konkurencyjnymi firmami. Dach mam nietypowy i wcześniejsze firmy poddały się widząc, że może nie być łatwo. Chłopaki z IAM3 bez problemu ogarnęli temat (bez żadnej dziury w dachu!). Dostałem ofertę instalacji, w kilku wariantach, również z innowacyjnymi rozwiązaniami. Pełen opis, wizualizacja, opisy techniczne, długość gwarancji, dysponują dronem. Monitorowanie pracy paneli w aplikacji w telefonie, w komputerze. Kultura pracy na najwyższym poziomie. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, wszystko wykonane z największa starannością i z uwagą o najmniejszy szczegół. Również cała “papirologia” jest robiona przez

5.0 (31 opinii)

MPL ENERGY

 • Warszawa
Arkadiusz D.

Polecam. Dobra robota, a przede wszystkim projekt zrobiony indywidualnie pod moje zapotrzebowanie na energię i możliwości na dachu. Nie sztuką jest wrzucić panele na dach nie biorąc pod uwagę cienia od kominów, a miałem już doczynienia takimi firmami. Dokładnie wyliczyli i wyjaśnili jak to wszystko działa. Mega plus za dobry sprzęt, bo to podstawa.

5.0 (10 opinii)

INŻYNIERIA KLIMATU - Klimatyzacja, Rekuperacja

 • Warszawa
Marzenna G.

Kochani! To jest firma sztos, po pierwsze bardzo konkretna oferta, dostosowana do oczekiwań klienta zarówno jeśli chodzi o wydajność klimatyzacji jak cenę. Dwóch wspaniałych Panów wykonuje montaż bardzo sprawnie a co najważniejsze solidnie. Mieszkanie od razu sprzątnięte i nie wygląda jak po przejściu tajfunu. Wszystkie wykończenia, zabezpieczenia kabli na najwyższym poziomie. Panowie wyposażeni w profesjonalny sprzęt i wiedzę na temat tego co robią, super ludzie, super firma. Po stokroć polecam, Panie Piotrze jeszcze raz dziękujemy.

5.0 (10 opinii)

Filip Kroplewski

 • Warszawa
WAWA UBEZPIECZENIA

Pan Filip to świetny specjalista z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Idealna osoba na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

5.0 (3 opinie)

TIME4SOLAR Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tomasz A.

SOLAR-TIME SP Z O.O. to firma profesjonalna, rzetelna i działająca nad wyraz sprawnie. Sprawy formalne to była czysta przyjemność, Pan Kamil służył pomocą za równo w zakresie doradczym jak i załatwianiem spraw urzędowych związanych z montowaną instalacją fotowoltaiczną. Sam montaż odbył się finalnie przed wyznaczonym terminem, przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Pracownicy firmy zadbali o komfort domowników, byli uprzejmi i wykazali się ogromną kulturą osobistą, co z doświadczeń nie zdarza się często w branżach usługowo-wykonawczych. Instalacja działa wzorcowo, po kilku miesiącach użytkowania nie ma z nią najmniejszego problemu, a jej wydajność w 100% pokrywa się z założeniami. Materiały jak i sam osprzęt są wysokiej jakości,

5.0 (2 opinie)

MONOLIT TLM SP. Z O.O.

 • Warszawa
Nataliya L.

Chciałabym serdecznie podziękować ekipie Monolit TLM a w szczególności Panu Markowi za profesjonalizm i zaangażowanie podczas wykonywania u mnie w mieszkaniu prac remontowych. Polecam!

5.0 (2 opinie)

PaGaSOL

 • Warszawa
Wioletta P.

Długo decydowaliśmy się na założenie fotowoltaiki na dachu. Głównym naszym celem było wyszukanie nie tylko dobrej jakości produktu ale i fachowych, oraz odpowiedzialnych monterów. Wiele firm oferowało swoje usługi. Permanentnie zalewano nas propozycjami spotkania się, z których korzystaliśmy po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kompetencji danego handlowca. Mieliśmy kilka umów do wglądu z przeróżnymi zapisami. Z naszej analizy wynikało, że im większa firma tym mniej elastyczna, z większą ilością wpisów do umowy, które mocno ograniczały ewentualne roszczenia z tytułu błędów w instalacji. Z tych wszystkich ofert wybraliśmy PaGaSOl jako, że byli najbardziej elastyczni, od początku słowni i nie dali nam żadnych podstaw do tego abyśmy

5.0 (7 opinii)

Viridis Energy

 • Warszawa
Iwona B.

Szukaliśmy bardzo długo firmy, która zrealizuje profesjonalnie montaż. Zdecydowaliśmy się na firmę Viridis Energy bo dali bardzo dobrą ofertę. Od podpisania umowy do zrealizowania usługi minęły niespełna dwa tygodnie. Załatwili wszystkie formalności z elektrownią i złożyli wniosek o dofinansowanie. 5000 zł już jest na naszym końcie. Szczerze polecam Iwona B. Piotrow Trybunalski

5.0 (2 opinie)

Endless Energy Łukasz Kalisz

 • Warszawa
Piotr W.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy EndlessEnergy, pełen profesjonalizm. Firma zapewniła doradztwo, pomiary, zamówienie sprzętu, instalacje, zgłoszenie do ZE. Instalacja modułów i całego sprzętu zajęła jeden dzień. Firma używała profesjonalnego sprzętu, wszyscy byli sympatyczni, uprzejmi i odpowiadali na wszystkie zadawane pytania. Pan Jakub Przedstawiciel Handlowy bardzo miły, człowiek i bardzo pomocny kiedy jest taka potrzeba. Zawsze pod telefonem kiedy potrzebny. Dziękujemy i polecamy.

5.0 (29 opinii)

ENERJI sp. z o.o.

 • Warszawa
Grzegorz K.

Od początku współpraca układała się pozytywnie. Począwszy od profesjonalnego podejścia przedstawiciela co do projektu i wyceny inwestycji, pomocy co do wyboru korzystnego sposobu sfinansowania instalacji,szybki i bezinwazyjny dla budynku montaż podzespołów instalacji, A na koniec ukłon do pań z działu obsługi klienta za pokierowanie procedurami biurokratycznymi w zakresie przyłącza powyższej instalacji u dostawcy energii oraz zwrotu dofinansowania z NFOŚ.Polecam.

5.0 (2 opinie)

EKOEMITER inżynieria ogrzewania

 • Warszawa
2vHl2xbeyPtld2ObPS7P M.

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Polecam kontakt z tą firmą. Wykonali mi ogrzewanie całego domu. Sprawnie i szybko.

5.0 (1 opinia)

MIŁY KLIMAT

 • Warszawa
Magdalena P.

Firma godna polecenia. Profesjonalne i indywidualne doradztwo i podejście do każdego klienta.Szeroki zakres wyboru klimatyzacji.Montaż estetyczne wykonany i bardzo sprawnie.Zdecydowanie polecam.Miła atmosfera.

5.0 (6 opinii)

ARCEWWA Tomasz Graczyk

 • Warszawa
Olga W.

Świetna ekipa, zorganizowana ,dokładna, Pan Tomek poświęca wiele uwagi klientowi tłumacząc różne rozwiązania i warianty wykończenia. Dobry kontakt sprawia iż ma się wrażenie znania człowieka od dawna, potrafi dociec co człowiek chce,wytłumaczyć ew. kolizje czy błędy projektu, doradza w doborze materiałów, jestem bardzo zadowolona ze współpracy :)

5.0 (1 opinia)

Ogólnopolskie Centrum Energetyczno-Gazowe Sp. z o. o.

 • Warszawa
Katarzyna G.

Jestem bardzo zadowolona z instalacji fotowoltaicznej, której wykonanie powierzyłam tej firmie. Miałam przyjemność omawiania szczegółów projektu inwestycji w moim gospodarstwie domowym z Panem Piotrem Jezierskim Prezesem Zarządu Spółki. Rzetelnie, kompetentnie i cierpliwie udzielał mi wszystkich informacji. Wyczerpująca analiza moich oczekiwań i zapotrzebowań na instalację fotowoltaiczną przy ogromnym udziale Pana Piotra rozwiała wszelkie wątpliwości i doprowadziła do jej wykonania. Ekipa montująca wobec której nie mam słów uznania wykonała ową instalacje w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych w listopadzie 2020 deszcz chłód, a mimo to ekipa z uśmiechem wykonała swoją pracę. Z czystym sumieniem polecam tą firmę w 100%.

5.0 (1 opinia)

EKODOM

 • Warszawa
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "DOM" Ryszard Kondratowicz ( PL-1130838647 )

Merytoryczne podejście do tematu oraz wiedza. OK

5.0 (2 opinie)

EKO-TECH Sp. z.o.o

 • Warszawa
Wojciech S.

Najlepsi w Warszawie. Krótko i na temat, koszt, obsługa, czas realizacji, sprzęt nic ująć nic dodać.

5.0 (9 opinii)

Akra Sp. z o.o.

 • Warszawa

Od kilkunastu lat nakładkowe, bezprądowe i bezobsługowe magnetyzery do wody i paliwa magnetyzery Ecomag są montowane w budownictwie i przemyśle. Magnetyzery do wody usuwają stare i chronią przed nowymi osadami urządzenia i instalację. Tym samy nie ma strat energii przy podgrzewaniu i tłoczeniu wody. Magnetyzery do paliw są montowane przed palnikami w kotłowniach i przemyśle.Oszczędność paliwa 5-6%.Posiadamy atesty, profesjonalne badania oraz medale z międzynarodowych wystaw. Zakres średnic od DN 1/2 cala do DN 14 cali. Więcej na www.akra.pl. Opinie firm na www.akra.pl/referencje, a klientów indywidualnych w dziele SKLEP pod: Magnetyzer do wody ME1 Ecomag

5.0 (1 opinia)

Kamko Mateusz Kowalczyk

 • Warszawa
Tomasz N.

100% satysfakcji, polecam każdemu firma godna polecenia! Kontakt z Panem Mateuszem na najwyższym poziomie. Usługi wykonane przez Kamko można zaliczyć do tych które oferują największy profesjonalizm. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Consulting Sati sp. z o.o.

 • Warszawa
Roman S.

Profesjonalna firma. Co tu opowiadać, nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawnie i z pomysłem przeprowadzili adaptację lokalu handlowego. Gratulacje.

5.0 (6 opinii)

"4 HOUSE" www.wykonczeniawarszawa.com

 • Warszawa

DOBRE POMYSŁY ZACHWYCAJĄ PRZEZ LATA W Warszawie nasze projekty wnętrz robią wrażenie już od dekady. Łączymy teorię z praktyką, sprawiając, że nawet najśmielsze wyobrażenia stają się rzeczywistością. Działamy kompleksowo, byś mógł żyć wygodnie – służymy szczegółowym projektem, stylowym wykończeniem wnętrz i profesjonalnym remontem. W 4 HOUSE stworzyliśmy zespół fachowców i projektantów, którzy z dbałością o najdrobniejszy szczegół wykonają dla Ciebie projektowanie i wykańczanie wnętrz. W Warszawie stosujemy nowoczesne, trwałe i wygodne rozwiązania, które sprawią, że na nowo pokochasz swoje cztery kąty lub z dumą zaprosisz klientów do efektownego lokalu. Służymy konsultacjami i doradztwem i podejmujemy się nawet skomplikowanych zleceń! W

5.0 (1 opinia)
Ranking Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii w Warszawie obejmuje również takie miejscowości jak Wesoła, Zakręt.

Ekologiczne źródła energii w innych miejscowościach