Powiedz jak możemy Ci pomóc

Green Mark Sp. z o.o

Lublin

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Pomimo trudnego rynku, podchodzimy z rozwagą i pełnym zaangażowaniem do każdego Klienta. Pamiętamy, że proces sprzedaży do dopiero początek naszej wspólnej drogi. Pamiętamy, że na montażu i zgłoszeniu ten proces się nie kończy. Pamiętamy że będziemy razem na lata. Dlatego nie kupujemy od przygodnych dostawców, nie wybieramy najtańszych komponentów, nie oszczędzamy na częściach. Jeśli na którymś etapie realizacji czy użytkownia pojawi się problem nie obiecujemy, że rozwiążemy go od ręki. Obiecujemy, że na pewno nie zostawimy Klienta z tym samego. Nie jesteśmy idealni. Jesteśmy zespołem który stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

41 opinii

Pozytywna (41)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paweł G. 21 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami firmy GM, pomogli przejść przez cały proces szybko i bezproblemowo. Wszyscy byli zaangażowani i do samego końca pomocni. Jesteśmy miło zaskoczeni zainteresowaniem firmy GM po montażu i tym co się dzieje z instalacją, jak pracuje, czy jesteśmy zadowoleni itd za co wielki PLUS. POLECAM

Piotr G. 5 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam! Profesjonalne doradztwo, montażyści słowni, uprzejmi i punktualni. Nawet problem z uszkodzonym falownikiem, został sprawnie rozwiązany. Za to specjalne podziękowania! A przy okazji, rekomendacja.

Thomas M. 6 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Pan Robert dobrze doradził i wszystko w terminie wysłał. Dzięki.

Andrzej L. 25 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pierwszy raz korzystam z usług tej firmy, ale na pewno nie ostatni. Dziękuje za realizacje mojego zamówienia.

Marek B. 26 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Fachowość i bardzo dobre podejście do klienta.

Kazimierz N. 18 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie jestem zadowolony z miłej obsługi.

Andrzej G. 14 lipca 2022
Pozytywna opinia

Szybkie, konkretne odpowiedzi, czyli profesjonalna obsługa.

Paweł S. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna, miła i szybka obsługa. Polecam.

Jolanta R. 22 marca 2022
Pozytywna opinia

Rzetelne podejście do klienta. Jak umówione tak zrobione, kompetentni, rzetelni wykonawcy. Jestem zadowolona i polecam Green Mark jako wykonawcę fotowoltaiki od początku do końca.

Arkadiusz K. 9 marca 2022
Pozytywna opinia

Wszystko w porządku, bdb. współpraca podczas montażu, polecam.

Kinga M. 25 lutego 2022
Pozytywna opinia

Witam serdecznie, Profesjonalna, rzetelna obsługa. Wykonanie techniczne bez zastrzeżeń. Wsparcie merytoryczne pomoc w dokumentacji uzyskania kredytowania i dofinansowania. Polecam z pełną odpowiedzialnością !

Maderska A. 17 lutego 2022
Pozytywna opinia

Przemiła obsługa . Bardzo pomocna i znająca się na swoim fachu .

Wojciech M. 14 lutego 2022
Pozytywna opinia

Przede wszystkim solidnie, na czas no i można się dogadać, a nie zabawa w "głuche telefony" jak w przypadku innych firm. Zdecydowanie na plus!

Piotr D. 11 lutego 2022
Pozytywna opinia

Firma rzetelna, solidna, bardzo miła i szybka obsługa klienta. Polecam!

Wiesław T. 7 lutego 2022
Pozytywna opinia

Systematyczność i rzetelność, fachowe doradztwo.

Helena Ż. 2 lutego 2022
Pozytywna opinia

Od wizyty przedstawiciela do końca prac, wszystko bardzo profesjonalnie i szybko - instalacje mamy kilka miesięcy. Firma monitoruje jak pracują panele i dzwoni jak coś działa nie tak jak powinno. Zdecydowanie polecam.

Tadeusz S. 30 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Wszystko poszło sprawnie od A do Z tak jak było ustalane z przedstawicielem handlowym który przeprowadził nas przez cały proces. Czekam na wiosnę.

Robert R. 29 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Witam, Panele zamontowane, już trzy miesiące działają. Współpraca z firmą zalety: -kontakt z doradcą prowadzącym, bardzo dobry -kontakt e-mail, bez żadnych problemów -montaż, jeden dzień -nalepki z telefonem do serwisu itp. Wady: -brak Do dziś działa bez żadnych problemów

Kamil R. 25 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Polecam bez zawahania, jakość komponentów profesjonalny montaż i cena adekwatna do jakości polecam wszystkim którzy boją się aby nie trafić na niekompetentnych fachowców. Cały proces sprawnie i bezproblemowo.

Filip K. 24 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Wszystko według umowy , zgodnie z ustaleniami. Polecam

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Green Mark Sp. z o.o
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Fabryczna, 2, Lublin

NIP

712-339-60-74

WWW

www.gmark.pl

Telefon

888 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/GreenMarkEnergia

Instagram

https://www.instagram.com/greenmarkfotowoltaika/