Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

ENERP Sp. z o.o.

4

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Firma Enerp została założona w 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Wykonujemy z sukcesem usługi na terenie całej Polski. Jesteśmy rodzinną, niewielką firmą i kładziemy nacisk na zadowolenie każdego klienta.
Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie magazynów energii, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a także bardziej zaawansowanych układach automatyki akumulatorowych systemów zasilania awaryjnego– także tych, które współpracują z fotowoltaiką.
Jesteśmy pewni, że w najbliższych latach, każde gospodarstwo będzie posiadało własne źródło energii odnawialnej, ponieważ już teraz jest to inwestycja, która przynosi niemal natychmiastowe korzyści. Wzrost konsumpcji energii oraz coraz mniejsza stabilność państwowej sieci energetycznej powoduje, że w każdym domu stanie się opłacalne posiadanie magazynu energii.

Branża

Magazyny energii, Fotowoltaika, Pompy ciepła

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie, Podlaskie, Lubelskie, Pomorskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Podkarpackie, Małopolskie, Wielkopolskie, Warmińsko-mazurskie, Łódzkie, Śląskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

27 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr M. 19 października 2022
Pozytywna opinia

Usługa zrealizowana bardzo sprawnie od etapu doradztwa, wyceny/oferty po realizację. Polecam!

Stanisław T. 28 września 2022
Szukam firmy od magazynów energii, panele o mocy 8.5kWp, Ustroń
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna analiza projektu zabudowy magazynu energii.

Edyta S. 25 września 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami, doradztwo i wykonanie bez żadnych zastrzeżeń. W pełni polecam!

Grzegorz C. 21 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna firma, Pan Marcin był pomocny i zaangażowany. Prace wykonane dobrze, fachowo, jak nawet pojawiły się jakieś drobne problemy to zareagowali od razu i zrobili odpowiedni montaż. Polecam szczególnie dla osób które są zainteresowane bankiem energii, tutaj wydaje mi się, że będzie trudno znaleźć lepszą ekipę. Jeśli chodzi o fotowoltaikę to też bardzo wszystko zainstalowane sprawnie i bez marudzenia.

Joanna C. 3 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalny, konkretny, dobrze zorganizowany, zgrany i miły zespół. Solary na dachu, pompa ciepła i dodatkowo wymieniony zbiornik wody na większy plus - zainstalowany filtr w pomieszczeniu gosp. 1,50 m2 (mistrzostwo!) Przy tym prace wykonane szybko, ale porządnie (z dbałością o szczegóły, oraz czysto. Bardzo polecam!

Wojciech U. 19 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Świetna firma, jestem bardzo zadowolony z montażu instalacji fotowoltaicznej i systemu klimatyzacji. Szybko, fachowo i bardzo estetycznie.

Krystyna S. 18 kwietnia 2022
Szukam firmy od magazynów energii, panele o mocy 10.5kWp, Andrychów
Pozytywna opinia

Bardzo konkretni, zaangażowani, proponują najlepsze dostępne rozwiązania na rynku. Jestem bardzo zadowolona.

Małgorzata G. 3 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Z przyjemnością polecam współpracę z firmą ENERP. Profesjonalna obsługa od wypracowania rozwiązania do wykonania, świetny kontakt z przedstawicielami firmy na każdym etapie współpracy, sprawny, estetyczny i czysty montaż. Warto dać szansę i zaufać tym młodym ludziom bo takich solidnych i uczciwych wykonawców niewielu na rynku.

Robert K. 31 marca 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę. Młodzi sympatyczni ludzie, bardzo profesjonalni. Zgrana ekipa, każdy wie co ma robić, nikt się nie obija, wstępnie zaplanowany montaż na 2 dni załatwili 1 dzień. Na koniec wszystko posprzątane jakby nic nie było robione. Bardzo dobry kontakt, na wszystkie pytania szybko odpowiadają. Jestem bardzo zadowolony, u mnie firma zainstalowała 18 paneli na łączna moc 7,2 kW.

Maria U. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo podobała mi się ich kultura w pracy, ich profesjonalizm i bardzo uczciwe stawianie swojej pracy nie na ilość tylko na jakość. Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę każdemu.

Paweł H. 22 lutego 2022
Pozytywna opinia

Firma rzetelna i godna zaufania. Panele od lutego pracują, a ja cieszę się każdym promieniem słońca.

Urszula W. 4 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo miły i szybki kontakt, sporo informacji i odpowiedzi na nasze pytania, bardzo zgrana grupa pracowników. Bardzo polecam.

Lukasz S. 29 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Firma Enerp wykonała dla mnie instalację fotowoltaiczną o mocy około 8,5 kW. Polecam Enerp, gdyż spełniła wszystkie moje oczekiwania na każdym etapie realizacji. Bardzo dobrze przygotowana oferta od strony merytorycznej ze wszystkimi istotnymi informacjami. Bardzo dobry kontakt, mój opiekun wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości. Instalacja odbyła się w wyznaczonym terminie, bez żadnych opóźnień. Po instalacji przedstawiciel firmy w moim imieniu dopełnił wszelkich formalności, między innymi złożył wniosek do ZE. Sama instalacja przebiegła bardzo sprawnie. Ekipa przyjechała bardzo zgrana, oraz kulturalna. Każdy wiedział, co ma robić. Po instalacji ekipa wszystko wysprzątała, nawet zabrała śmieci. Z całą pewnością mogę polecić firmę Enerp.

Marcin B. 27 października 2021
Pozytywna opinia

Polecam Enerp - solidna, zgrana i bardzo sympatyczna ekipa.

Marek J. 26 października 2021
Pozytywna opinia

Zgrana ekipa kilku facetów, gdzie widać, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Bez problemów zrobili projekt, wszystkie za i przeciw doskonale wytłumaczone. Nie montują urządzeń gdzie popadnie, tylko tam gdzie jest to mniej widoczne i przede wszystkim, robią jak dla SIEBIE. Bardzo polecam!

Michał J. 26 października 2021
Pozytywna opinia

Po długich poszukiwaniach instalację paneli fotowoltaicznych powierzyłem firmie Enerp. Młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania na każdym etapie przedsięwzięcia wywiązywali się ze wszystkich ustaleń. Instrukcja przebiegła zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem i bez niespodzianek. Pozostaję pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i rzetelność. Polecam bo mało jest takich ludzi i firm w obecnych czasach.

Alek O. 3 września 2021
Pozytywna opinia

Rzetelni specjaliści, którzy słuchają potrzeb klienta i idealnie dopasowują do nich swoją ofertę. Montaż instalacji PV na najwyższym poziomie - wszystko wykonane profesjonalnie i ładnie zamaskowane. Zdecydowanie polecam.

Kacper Z. 1 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Wycena inwestycji została poprzedzona przez Panów z firmy Enerp dokładną wizją lokalną i analizą naszych potrzeb. Otrzymałem kilka symulacji i propozycji sprzętu do wyboru. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie. Wszystko zostało wykonane dokładnie i równo. Firma Enerp w miejscu inwestycji pozostawiła po sobie idealny porządek. Uznanie budzi fachowość i podejście do klienta. Instalacja fotowoltaiczna funkcjonuje bez zarzutu. Polecam firmę ENERP jako solidnego wykonawcę.

Agnieszka P. 25 lipca 2021
Pozytywna opinia

We współpracy z tą firmą najbardziej podobała nam się bardzo korzystna oferta. Zlecone prace zostały bardzo szybko i solidnie wykonane. Życzę sobie więcej współprac z takimi firmami!

Janina J. 22 lipca 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Firmą ENERP Sp.z o.o. była i jest wprost rewelacyjna. Instalacja została wykonana bardzo szybko, uczciwie i profesjonalnie. Jak tylko zaistniała możliwość składania wniosku o dofinansowanie Panowie z ENERP stanęli na wysokości zadania i pomogli nam w 100%. Bardzo dziękujemy. Polecamy z całą odpowiedzialnością.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ENERP Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: FotowoltanikaZielona energiaOferta firmy budowlanej,  Fotowoltanika Warszawa, Zielona energia WarszawaOferta firmy budowlanej Warszawa

Oferta

Magazyn energii

Z chęcią i zaangażowaniem wykonamy da Ciebie magazyn energii. Ale najpierw, zadzwoń do nas! Chciałbym zadać Ci kilka pytań takich jak: • Jaką potrzebę ma zaspokoić magazyn energii? • Czy masz instalację fotowoltaiczną, jakiej mocy? • Jakie jest średnie dobowe zużycie energii w Twoim domu? • Czy system ma być 1-fazowy czy...  

Instalacja fotowoltaiczna
Polska - Ciechanów

Z chęcią i zaangażowaniem wykonamy da Ciebie instalacje fotowoltaiczną. Ale najpierw, zadzwoń do nas! Chciałbym zadać Tobie kilka pytań takich jak: • Jakie masz poszycie dachu? • Pod jakim kątem nachylony jest dach? • Jakie masz roczne zużycie prądu? • Czy planujesz dodatkowe inwestycje, które mogą powodować...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ostródzka 130, Warszawa

WWW

www.enerp.pl

Telefon

503 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/EnerpFotowoltaika

Instagram

https://www.instagram.com/enerp.pl/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ENERP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2015-11-24
NIP 9662100739
Regon 363066029

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Białołęka
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03289
Poczta Warszawa
Ulica ul. Ostródzka
Numer nieruchomości 130

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2015-11-25
Data wpisu do rejestru ewidencji 2015-11-25
Data powstania 2015-11-24
Data rozpoczęcia działalności 2015-11-24
Data wznowienia działalności 2020-03-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
2611Z PRODUKCJA ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH
2651Z PRODUKCJA INSTRUMENTÓW I PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH, KONTROLNYCH I NAWIGACYJNYCH
4778Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
7211Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE BIOTECHNOLOGII
7219Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE POZOSTAŁYCH NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się