Dochodzenie wierzytelności Wrocław - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności we Wrocławiu, 2022

69 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 69 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Paweł M.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. kancelaria jest godna zaufania. nie naciągają. poleciłem kancelarię również znajomym i oni też są zadowoleni. Jeśli będę potrzebował pomocy prawnej jeszcze raz to na pewno się zgłoszę do Lexi kancelarii prawnej.

Kamila K.

Kancelaria pomogła mi w sprawie karnej, kontaktowali się ze mną na bieżąco i tłumaczyli kolejne kroki w sprawie. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Serdecznie polecam!

Małgorzata M.

Fachowa obsługa, miła i godna zaufania, dla firmy klient jest ważny, uważnie słuchają i cena też przyzwoita.

Elvira K.

Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Na każdym spotkaniu otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Ogromna wiedza i doświadczenie. Jestem Bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam w 100%.

Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Hubert P.

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Andrzej R.

Polecam tą Kancelarie każdemu kto musi skorzystać z tego typu usług. Pełen profesjonalizm, dobre ceny, miła i życzliwa obsługa. Współpraca z Panią Urszulą pierwsza klasa, bardzo przemiła kobieta. Potrafi wytłumaczyć i doprecyzować wszelkie informacje. Odrazu czuć duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych.

Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Danuta F.

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

 • Wrocław
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

Konsorcjum Detektywistyczne PREDATOR

 • Wrocław
Andżelika S.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy

 • Wrocław
Andrzej K.

Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Sonia Konieczniak

 • Wrocław
Aleksandra K.

Sprawdzona pomoc w sporach związanych z usługami turystycznymi- np. Częściowy zwrot kosztów noclegu za niewłaściwe warunki w hotelu, opóźnione loty lub odzyskanie pieniędzy za anulowanie rezerwacji w związku z COVID-19. Kancelaria pomogła mi już w dwukrotnie, polecam serdecznie.

Agnieszka Mazur

 • Wrocław
Adam B.

Podczas pierwszej rozmowy zostało mi zadanych bardzo dużo pytań – widać, że Pani Agnieszka Mazur podchodzi do sprawy profesjonalnie i chce pomóc w sprawie odzyskania pieniędzy. Od pierwszego dnia kiedy zgłosiłem się do niej przeanalizowała sprawę i szanse na realne odzyskanie długu bez obarczania mnie jakimikolwiek opłatami wstępnymi co było bardzo fair z jej strony bo nie miałem zbytnio wtedy pieniędzy gdyż sam chciałem odzyskać pieniądze żeby przywrócić moją płynność finansową. Finalnie udało się odzyskać pieniędzy od moich 3 dłużników.

HADYŃSKI INKASO sp. z o.o.

 • Wrocław
Budomax

Przy dłuższej współpracy z firmą Hadyński Inkaso z dużym zadowoleniem przyznajemy najwyższą pozytywną ocenę pracy dla windykatorów firmy pana Hadyńskiego. Należności odzyskane a w trudnych sytuacjach dłużnicy przy podpisaniu ugody jak na razie spłacają swój dług według harmonogramu. Pozdrowienia dla całego zespołu od Budomax.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

 • Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Elektros

Kancelaria działa sprawnie i kompleksowo, kontakt bardzo łatwy, kompetentny i bezproblemowy. Polecam Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy jako godnego zaufania partnera.

Kancelaria Prawna - Radca Prawny Krystian Antosz - Prawnicy dla biznesu

 • Wrocław
Grzegorz J.

Konkretny i rzeczowy radca prawny, który zna się na swoim fachu. Pan Krystian bardzo skrupulatnie przygotował umowę spółki, tak aby zabezpieczyć interes klienta, wielokrotnie służył mi pomocą i doradzał we wszystkich kwestiach, które były dla mnie niejasne. Polecam współpracę z tym radcą prawnym.

KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ

 • Wrocław
Sigmate sp zoo

Pani Justyna jest niesamowita. Firma bardzo uczciwa i profesjonalna. Anna Lewańska Sigmate sp zoo.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

 • Wrocław
Michał K.

Pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę. Świetny i szybki kontakt. Polecam z całego serca.

Lectio Windykacja/Kancelaria

 • Wrocław
Wojciech N.

Chciałabym podziękować windykacji Lectio. Ich działania doprowadziły do tego, że mój dłużnik dzwonił do mnie i prosił, żebym zatrzymał windykacje bo on sam traci kontrahentów i ma problemy z prokuratura. Oddal pieniądze po około roku od kiedy podpisałem umowę z Kancelarią Lectio. Sprawa dotyczyła dwóch faktur z 2018 r. na sumę 113 tys brutto. Polecam Lectio, bo znają się na tym co robią i są skuteczni.

Marta Kaczmarczyk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
Aneta W.

Bardzo sprawnie przeprowadzona analiza prawna, oraz świetnie wytłumaczona dalsza droga postępowania. Pani Mecenas spodobała mi się bardzo normalnym ludzkim podejściem do tematu. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu. Zachwalam i polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

 • Wrocław
Ewa P.

Jako Klientka z zagranicy otrzymałam bardzo szybko konkretną odpowiedź. Sprawa została poprowadzona profesjonalnie i skutecznie,tak jak Pan Mecenas założył. Polecam Kancelarię Mec. Andrzeja Mielnika.

Kancelaria Radców Prawnych Bisek i Staszewski

 • Wrocław
Krzysztof S.

Mimo odległości ciepłe, bardzo smaczne, i dużo. Gdybym wiedział, że to taka porządna firma zamówiłbym mniej bez szkody dla żołądków gości. Wszyscy byli zadowoleni, a wykonawca usługi do końca był ze mną w kontakcie.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

 • Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Kleszcz

 • Wrocław
Maciej B.

Profesjonalny od samego początku. Zaangażowany w sprawę i bardzo wspierający na każdym jej etapie. Widać, że ma powołanie do tej pracy.

Kancelaria Prawnicza

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Kancelaria Adwokacka BMS

 • Wrocław
Dominika K.

Bardzo się cieszę z pomocy Kancelarii Adwokackiej BMS, bardzo mi mogli to są uczciwi i bardzo pomocni adwokaci

aaa

 • Wrocław
Kamil K.

Bardzo bardzo polecam, takiego podejścia do klienta dawno nie doświadczyłem. Indywidualny opiekun i obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie koszty ostatecznie przerzucają na dłużnika i mają bardzo niską prowizję, polecam!

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

 • Wrocław
Dawid A.

Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

KANCELARIA BIELAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Janusz M.

Szybkość reakcji, dyspozycyjność, profesjonalne i dobrze wyjaśnione podejście do tematu.

Andrzej Bełza

 • Wrocław
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

Debt Solutions

 • Wrocław
Serwis Mechanika JK

Kupili ode mnie dług, tygodniowe rozeznanie dłużnika - płatność 7 dni. Polecam - problem z głowy. Ja sam bym męczył się z problemem znacznie dłużej.

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon Sp. z o.o.

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2012 roku. Nasza specjalność to nabywanie pakietów wierzytelności/windykacja, na terenie Cała Polska.

Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała

 • Wrocław

Działamy na rynku usług prawnych od ponad 20 lat. Kancelarię tworzy zespół doświadczonych radców prawnych. Obsługujemy przedsiębiorców i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. Doradzamy w zakresie: prawo gospodarcze, upadłość i restrukturyzacja przedsiębiorców, dochodzenie należności, zabezpieczenie i obrót wierzytelnościami, własność intelektualna, prawo autorskie, znaki towarowe, ochrona marki, własność przemysłowa, domeny internetowe, spory sądowe, e-commerce, prawo umów, ochrona konsumenta, postępowania przed UOKiK, prawo budowlane, nieruchomości, spory frankowe, spory z ubezpieczycielami, upadłość konsumencka, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne. Siedzibę mamy w ściślym centrum Wrocławia na Placu Solnym 16. Doradzamy

Kancelaria Adwokacka adw. S. Maciejewska-Sidoruk

 • Wrocław

Od 20 lat wykonuję zawód adwokata, zajmując się zarówno obsługą firm i przedsiębiorców, jak również reprezentacją moich Mocodawców przed sądami oraz różnymi instytucjami. W wachlarzu prowadzonych przeze mnie spraw znajdują sie w większości sprawy z prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Nie obca mi jest jednak tematyka z prawa pracy czy ubezpieczeń spolecznych. W pracy z moimi Mocodawcami stawiam na znalezienie rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami Mocodawców i pełen profesjonalizm.

SOLVENTOIR

 • Wrocław

Oferujemy kompleksową pomoc w takiej kwestii jak skup długów oraz windykacja. Na samym początku naszej współpracy dokonujemy bezpłatnej wyceny wierzytelności i przeprowadzamy analizę szans na odzyskanie pieniędzy. Następnie, po otrzymaniu niezbędnych dokumentów i umożliwieniu nam skupu długów, zajmujemy się natychmiast całą sprawą. Oferujemy skup faktur za gotówkę. W przypadku windykacji należności prowadzimy proces, który ma na celu odzyskanie dla Państwa 100% należności z faktur. Koordynujemy pracę negocjatorów, detektywów, prawników i szeregu innych specjalistów (np. analitycy finansowi, księgowi). Posiadamy wyspecjalizowany dział prawno - windykacyjny, który stuprocentowo angażuje się w powierzane przez Klientów sprawy. Po fazie

Kancelaria Radców Prawnych STRICTE Konsorcjum

 • Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych STRICTE świadczy usługi na terenie całego kraju. Zajmujemy się stałą i doraźną obsługą przedsiębiorców niezależnie od formy w jakiej prowadzona jest działalność oraz prowadzimy sprawy dla Klientów indywidualnych. Zapewniamy przy tym bezpieczeństwo prawne we wszelkich obszarach działalności. Prowadzimy sprawy zarówno podmiotów krajowych, jak i zagranicznych. Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna obejmuje w szczególności: doradztwo prawne, w tym udzielanie e-porad, prowadzenie negocjacji i mediacji, sporządzanie pism procesowych oraz uczestnictwo w rozprawach sądowych. Prowadzimy także postępowania rejestrowe w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz opiniujemy i sporządzamy umowy. Jako że nie wszystkie postępowania

Denali Guard .pl

 • Wrocław

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy, dotyczącą ochrony fizycznej w sklepach oraz obiektach przemysłowych. Firma DENALI GUARD specjalizuje się w dziedzinach: • ochrony fizycznej • grupy audytowo-operacyjne, • ochrona operacyjna, • detektywistyka przemysłowa Naszą przewagą nad konkurencją jest doskonała znajomość problematyki oraz specyfiki Sieci Handlowych jak również obiektów przemysłowych oraz logistycznych. Na podstawie zebranego doświadczenia wypracowaliśmy innowacyjny i niszowy w Polsce model współpracy z kontrahentem. Na dzisiejszym rynku ochrony znikomy procent firm analizuje zaistniałe problemy i na bieżąco wdraża wykreowane rozwiązania a większość rozwiązań, to szablonowe strategie „odkurzane”

LIBERTUS

 • Wrocław

LIBERTUS prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności własnych, windykacji na zlecenie oraz skupu długów. Specjalizujemy się również w wywiadach gospodarczych oraz udzielamy porad prawnych. Obsługujemy firmy ze wszystkich sektorów gospodarki oraz osoby fizyczne. LIBERTUS jest dynamicznie rozwijającą się firmą działająca legalnie na terenie całego kraju oraz realizująca usługi na rzecz Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy naszego zespołu świadczymy kompleksową obsługę w zakresie windykacji oraz nabywaniu wierzytelności powstałych w obrocie gospodarczym B2B. Udzielamy również profesjonalnej opieki prawnej i przeprowadzamy analizę finansową dłużnika w oparciu o wywiad

Partner Solution

 • Wrocław

Dzień Dobry, Jesteśmy firmą windykacyjną. Świadczymy usługi windykacji należności. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych. Oto nasze usługi : - Windykacja Polubowna - Windykacja Terenowa - Windykacja Nakazowa - Monitoring Płatności - Szkolenia z zakresu windykacji należności Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie www.partner-solution.pl Zapytania można składać również na adres e-mail biuro@partner-solution.pl

Katarzyna Chmielewska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław

W tym roku uzyskałam tytuł zawodowy adwokata - dlatego jestem na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie, które w obecnym okresie czasu cały czas ulegają zmianą. Jeszcze przed rozpoczęciem aplikacji zdobywałam doświadczenie odbywając praktyki w Kancelarii Adwokackiej, Radców Prawnych oraz udzielając bezpłatnej pomocy prawnej w Studenckiej Poradnie Prawnej. W trakcie aplikacji zdobywałam realne doświadczenie w Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu, gdzie wraz ze swoim patronem zajmowałam się obsługą indywidualnych klientów w sprawach karnych i cywilnych. Uczestniczyłam w czynnościach, rozprawach i posiedzeniach, a także odwiedzałam osadzonych i tymczasowo aresztowanych w zakładach karnych. Przez łącznie dwa lata (rok w trakcie studiów oraz

Przestalski, Rosmus, Skibiński sp.p.

 • Wrocław

Kancelaria Przestalski Rosmus Skibiński stanowi sumę doświadczeń jej wspólników, w swej dotychczasowej pracy zawodowej m.in. współpracujących z jedną z największych spółek adwokackich na Dolnym Śląsku oraz świadczących usługi w ramach indywidualnych kancelarii adwokackich . Partnerami naszej Spółki są adwokaci o ugruntowanej renomie na rynku usług prawniczych. Zasadniczymi kierunkami naszej działalności pozostają reprezentacja stron w postępowaniach sądowych oraz stała i doraźna obsługa przedsiębiorców. Pomoc prawną świadczmy także w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. W ostatnich latach reprezentowaliśmy naszych klientów w trakcie postępowań

Dominika Mroczkowska

 • Wrocław

Macie Państwo dość spóźnialskich, ciągłych upomnień i telefonów? Nie macie Państwo czasu biegać i załatwiać ciągle tej samej sprawy? A może usłyszeliście, że człowiek nic na siebie nie ma, zapadł się pod ziemię, wyzbył się majątku i wiele innych? Macie Państwo dość stresu i chcecie skupić się na swojej pracy? Doskonale to znam i każdego dnia wspieram przedsiębiorców w tej nierównej walce wraz z działem radców prawnych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Po analizie będę w stanie powiedzieć jak pokierować sprawą czy to na drodze polubownej, cywilnej lub karnej aby pieniądze znalazły się w Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktu. Dominika M.

Maroszek Zuzanna

 • Wrocław

Zajmujemy się skuteczną windykacją swoją skuteczność opieramy na windykacji terenowej,współpracujemy z agencją detektywistyczną, która pomaga nam w uzyskaniu różnych środków dowodowych, jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce która zajmuje się windykacją karna. Zajmujemy się również sprawami po nieudanych egzekucjach komorniczych i postępowaniach sądowych. Podejmujemy się tylko spraw tych, których jesteśmy pewni, dlatego gdy nie znamy dłużnika robimy jego weryfikacje, a następnie decydujemy czy jest to dłużnik od którego da się odzyskać należność- Proszę o kontakt 501215719

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p.

 • Wrocław

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo cywilne, spadkowe, odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwody, podziały majątku, windykacja. Realizujemy prace od 1992. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. dolnośląskie, opolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...