Dochodzenie wierzytelności Wrocław - Najlepsi w 2022

Dochodzenie wierzytelności we Wrocławiu, 2023

377 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dochodzenie wierzytelności Wrocław - Ranking Najlepsi 2023

Już 377 Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Wrocławia złożyło 79168 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od dochodzenia wierzytelności może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena specjalistów od dochodzenia wierzytelności we Wrocławiu to 4.99 (na podstawie 2029 opinii).

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
best badge
Adam B.

Podczas pierwszej rozmowy zostało mi zadanych bardzo dużo pytań – widać, że Pani Agnieszka Mazur podchodzi do sprawy profesjonalnie i chce pomóc w sprawie odzyskania pieniędzy. Od pierwszego dnia kiedy zgłosiłem się do niej przeanalizowała sprawę i szanse na realne odzyskanie długu bez obarczania mnie jakimikolwiek opłatami wstępnymi co było bardzo fair z jej strony bo nie miałem zbytnio wtedy pieniędzy gdyż sam chciałem odzyskać pieniądze żeby przywrócić moją płynność finansową. Finalnie udało się odzyskać pieniędzy od moich 3 dłużników.

5.0 (6 opinii)
best badge
Mateusz Sokołowski

Pan Maciej jest człowiek godnym polecenia. Wszystko wyjaśnia i doradza, co trzeba dalej zrobić. Bardzo go polecam.

5.0 (6 opinii)
best badge
Georg Jerzy Leśniak

Z całym sercem polecam firmę Fluence Finance, sprawa załatwiona w dwa dni, a ciągnęła się trzy miesiące, wyjątkowy profesjonalizm i serdeczność. Unikatowe indywidualne podejście do problemu i potrzeb klienta.

4.99 (183 opinie)
best badge
Fruits

Serdecznie polecam Pana Michała z racji tego,że bardzo skutecznie i szybko działa. Jasne, przejrzyste zasady oraz sumienność, kompleksowość to bez wątpienia cechy, które są wizytówka Pana Michała. Jeszcze raz dziękuję za skuteczną windykację należności. Szczerze polecam! Magdalena G.

5.0 (141 opinii)
best badge
Marzena K.

Polecam Kancelarię Windykacyjną Brzozowski. Dłużnik (wykonawca z branży budowlanej) zalegał mi ponad 10 tys zł (jako zwrot zaliczki), szybko urwał się z nim kontakt - przestał odbierać telefony i odpisywać na wiadomości. Myślałam że trudno będzie odzyskać pieniądze, albo że pieniądze przepadną. Po skonsultowaniu sprawy z Kancelarią, Pan Damian powiedział, że ma rozwiązanie na te sprawę. Od razu zajął się dokładną analizą sprawy, zebraniem dokumentów i dowodów i szybko zaczął działać. Aktywnie korespondował z dłużnikiem i prowadził skuteczne negocjacje co spowodowało pozytywny skutek. Po 3 tygodniach dłużnik przyjechał osobiście i oddał mi pieniądze! Kancelaria wykonuje efektywnie i szybko powierzone im zlecenia, na bieżąco

5.0 (16 opinii)

Więcej Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Wrocławia

Adrian D.

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalna kancelaria z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Jakuba i Pana Sebastiana pozdrawiam serdecznie - Adrian.

4.97 (149 opinii)
Domika N.

Dziś sąd zadecydował o zmianie kary pozbawienia wolności na środek karny w postaci dozoru mojego męża. Dziękuję Panu Mecenasowi za pomoc.

5.0 (61 opinii)
Ilona S.

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w

5.0 (12 opinii)
Ewa G.

Pan Tomasz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, życzliwy i profesjonalny. Ogrom wiedzy i kompetencji sprawiają, że ze spokojem można powierzyć mu każdą sprawę. Dziękujemy za nieustępliwość i dbałość o każdy detal w naszej sprawie. Pozdrawiamy.

5.0 (16 opinii)
Aneta S.

Specjaliści z Kancelarii Prawnej Lex Legis Group odzyskali ponad 90 tysięcy należności od dłużnika z którym miałam ogromny problem! Szybko, solidnie i uczciwie. Polecam serdecznie.

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Grzegorz K.

Bardzo szybki i dobry kontakt, profesjonalne podejście do sprawy,. W każdej chociażby drobnej sprawie szczegółowa i dokładna informacja i przede wszystkim potrafią normalnie porozmawiać i wysłuchać, no i oczywiście dobrze poradzić i pomoc.

5.0 (100 opinii)
Sylwia Ł.

Nowość na rynku prawniczym!!! , prawdziwe zaangażowanie, dobry, szybki kontakt, reaktywność, kreatywność oraz poczucie bezpieczeństwa oraz bycia "zaopiekowanym" po kilkunastu kontaktach z innymi przedstawicielami tej branży to prawdziwy szok i prawdziwa PEREŁKA. Polecam !!!

5.0 (61 opinii)
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)
Marek K.

W 2017 roku spłaciłem kredyt we frankach w pko bp. Pani adwokat pomogła mi uregulować moją sytuację i odzyskać od banku nadpłatę.

5.0 (46 opinii)
Danuta F.

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie

5.0 (18 opinii)

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

  • Wrocław
Magdalena K.

Polecam. Otrzymałam wszystkie informacje jakie były potrzebne. Rzetelna i profesjonalna porada. Polecam Pana Arkadiusza.

4.88 (68 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

  • Wrocław
Ryszard B.

Z całego serca polecam kancelarię Radcy Prawnego Pana mecenasa Marcina który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem zajął się moją bardzo zawiłą sprawą i doprowadził do korzystnego rozstrzygnięcia na moją korzyść. Jeżeli będzie taka potrzeba moja lub moich znajomych z całego serca polecę właśnie tą kancelarię. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu mecenasowi.

5.0 (23 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Filip Matysiak

  • Wrocław
Filip J.

Pan Filip jest profesjonalistą, którego polecam z czystym sercem, na każdym etapie sprawy wykazał się rozwagą, wsparciem, uważnością i znajomością najnowszych przepisów. Dziękuję za pomoc.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy

  • Wrocław
Maria P.

Kancelaria jest bardzo profesjonalna ich usługi są dokładnie dopasowane do każdej potrzeby. Sprawy są załatwiane w szybkim tempie. Zdecydowanie polecam w dzisiejszych czasach.

5.0 (38 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego

  • Wrocław
Tomasz P.

Pan Mecenas to nieoceniony prawnik. Nad naszymi sprawami zawsze pochylał się bardzo szczegółowo. W sumie, jak na razie wygraliśmy z nim wszystkie sprawy i co również ważne, bardzo mocno kładzie nacisk na etykę zawodową. Polecam!

5.0 (8 opinii)

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

5.0 (4 opinie)

REGIDO Karol Zaczek

  • Wrocław
Bogusław W.

Nie jestem fachowcem od malowania mieszkań, ale umiem ocenić podejście do klienta, a w tym przypadku jest to rzecz, na którą od razu zwróciłem uwagę. Pierwsze zgłoszenie chęci pomalowania kilku wybranych ścian naszego mieszkania (w sumie około 100 m2) pojawiło się w Internecie w kilka chwil po moim zapytaniu. Telefonicznie ustaliliśmy termin i zakres prac, na drugi dzień rano, punktualnie tak jak się umówiliśmy, przedstawiciel firmy przyjechał na „wizję lokalną”. Uzgodniliśmy rodzaj farby, koszt i czas wykonania pracy. Już o południu otrzymałem wstępny projekt umowy (kilka stron!). Dodam, że ta umowa była napisana perfekcyjnie - zrozumiale i bezbłędnie, określała czas i koszty wykonania pracy. Wyodrębniała koszt materiałów i

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała

  • Wrocław
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Tarczyński

  • Wrocław
Karolina S.

Widać, że Pan Grzegorz posiada ogromną wiedzę, ale co najważniejsze szybko potrafi przełożyć ją na konkretne działania. Jestem zadowolona z usług Pana Grzegorza, oprócz ogromnej wiedzy wykazał się także zrozumieniem, a także potrafił wyjaśnić mi w jasny sposób wszystkie szczegóły. Oby było więcej takich specjalistów. Polecam.

5.0 (11 opinii)

Konsorcjum Detektywistyczne PREDATOR

  • Wrocław
Andżelika S.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna Bisek Karolina

  • Wrocław
Małgorzata

Bardzo sympatyczne i profesjonalne podejście do klienta, gotowość do zmian według potrzeb klienta, przychylna atmosfera i piękny wystrój oferty, różnorodność oferty do wyboru, super polecam i na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty i chętnie polecam znajomym.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Prawna - Radca Prawny Krystian Antosz - Prawnicy dla biznesu

  • Wrocław
Grzegorz J.

Konkretny i rzeczowy radca prawny, który zna się na swoim fachu. Pan Krystian bardzo skrupulatnie przygotował umowę spółki, tak aby zabezpieczyć interes klienta, wielokrotnie służył mi pomocą i doradzał we wszystkich kwestiach, które były dla mnie niejasne. Polecam współpracę z tym radcą prawnym.

5.0 (2 opinie)

Lectio Windykacja/Kancelaria

  • Wrocław
Transporter

Niniejszym polecam firmę Lectio Sp. z o.o. jako solidnego, rzetelnego, a przede wszystkim skutecznego partnera w odzyskiwaniu należności. Na początku 2020 roku rozpoczęliśmy stałą współpracę z firmą Lectio, która ukierunkowana jest na obsługę bieżących płatności, oraz szeroko pojętą windykację. Wartość przekazanego portfela wierzytelności zaczęła topnieć, po pierwszych kontaktach z dłużnikami. Firma Lectio zapewnia nam kompleksową obsługę windykacyjną począwszy od windykacji polubownej przeterminowanych płatności, przez prowadzenie postępowań sądowych na drodze cywilnej, aż po postępowania karne przeciwko firmom, które działały z zamiarem niezapłacenia, co niestety nie jest rzadkością w branży TSL.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

  • Wrocław
Arkadiusz M.

bardzo dobra wspolpraca dziekuje serdecznie polecam

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Gorogożko

  • Wrocław
Monika C.

Pełen profesjonalizm, sprawa zakończona sukcesem, polecam z czystym sumieniem. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna, a przy tym miła i otwarta osoba, która znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla każdego problemu.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

  • Wrocław
Elektros

Kancelaria działa sprawnie i kompleksowo, kontakt bardzo łatwy, kompetentny i bezproblemowy. Polecam Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy jako godnego zaufania partnera.

5.0 (40 opinii)

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Dziedziński

  • Wrocław
Magdalena

Kontakt miły i rzetelny, cena za usługę w całości bardzo konkurencyjna. Trzymam kciuki, gdyż przed nami kilka lat zmagań sądowych z bankiem.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Kleszcz

  • Wrocław
Cecylia

Bardzo rzeczowy, poświęcił dużo czasu na rozpoznanie mojej sprawy przy tym miły i uprzejmy. Jestem b. zadowolona z wyniku prowadzonej sprawy.

5.0 (6 opinii)

Doradztwo Prawne "Paragraf" Mateusz Alaszewicz

  • Wrocław
Przemysław K.

Wynająłem mieszkanie okazało się, że z tyłu nie ma ogrodzenia, a 15 metrów dalej jest staw mam 3 dzieci w wieku 5lat 7lat, 9 lat. Niestety sprawdzałem dom ogrodzenie przód i boki były ok, plac był naprawdę duży przeoczyłem, że działka z tyłu nie jest ogrodzona. Podpisałem umowę pani która wynajęła dom nie poczuwała się do rozwiązania umowy za porozumieniem stron i chciała żebym uiścił opłatę za 3 miesiące Pan Mateusz rozwiązał umowę odzyskał pieniądze za pierwszy miesiąc plus depozyt, a od razu zaznaczył że sprawa jest trudna i nic nie może obiecać. Nadmieniam, że podczas konwersacji zajmującą Pan Mateusz był cały czas w kontakcie sobota wieczór i niedziela i pomagał podejmować kolejne kroki i decyzje. Bardzo dziękuję bo byłem już

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

  • Wrocław
Anna Z.

Pani Mecenas Aleksandra Krause, to bardzo rzetelny i konkretny adwokat; do sprawy podchodzi ze starannością i empatią, znajduje czas na zadawane pytania i zawsze na nie odpowiada. Dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Mecenas, moja sprawa została pozytywnie doprowadzona do końca, zawsze służyła mi radą i pomocą. Miałyśmy stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność - dziękuję za pomoc i gorąco polecam.

5.0 (11 opinii)

KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ

  • Wrocław
Sigmate sp zoo

Pani Justyna jest niesamowita. Firma bardzo uczciwa i profesjonalna. Anna Lewańska Sigmate sp zoo.

4.33 (6 opinii)
avatar icon

KANCELARIA BIELAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wrocław
Janusz M.

Szybkość reakcji, dyspozycyjność, profesjonalne i dobrze wyjaśnione podejście do tematu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

5.0 (105 opinii)

Debt Solutions

  • Wrocław
Serwis Mechanika JK

Kupili ode mnie dług, tygodniowe rozeznanie dłużnika - płatność 7 dni. Polecam - problem z głowy. Ja sam bym męczył się z problemem znacznie dłużej.

4.88 (16 opinii)

Andrzej Bełza

  • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

5.0 (105 opinii)
avatar icon

Siwiec

  • Wrocław
Karolina G.

Pan Damian wykazuje się wysokim profesjonalizmem, cechuje go duża chęć pomocy, skupia się w pełni na kliencie. Ceny, porównując je z tymi obecnymi na rynku, również są zadowalające, a co najistotniejsze, odpowiednie do jakości usług oraz atmosfery, jaka panuje, kiedy ma się z tym Panem styczność.

5.0 (15 opinii)
avatar icon

Kancelaria radcy prawnego Joanna kornacka Wojdak

  • Wrocław
Elżbieta

Szybko i profesjonalnie, polecam Panią adwokat i życzę Pani Mecenas wiele sukcesów w pracy zawodowej.

5.0 (1 opinia)

Dominik Sutor Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
Kamil M.

Bardzo Krótko mówiąc profesjonalna i skuteczna kancelaria w wielu dziedzinach, na bieżąco udziela informacji o postępach w sprawie, Pan Dominik jest wyrozumiały, cierpliwy i życzliwy, a co najważniejsze to osoba kompetentna, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam z czystym sumieniem. Pozytywny pan wyciągnął mnie już z nie jednych kłopotów!

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

  • Wrocław
Amigo A.

Zostałem uspokojony miły pan który nie czaruje, ewentualna współpraca po przeslaniu doc. Czyli nic na opak, stanowczo polecam.

5.0 (9 opinii)

Adwokat Piotr Bugajski

  • Wrocław
Andrzej W.

Pan Mecenas ma świetne podejście do Klienta - potrafił wytłumaczyć mi o co chodzi w sprawie normalnym językiem. Wyjaśnił moje wątpliwości, napisał pismo i załatwił sprawę tak, że nikt mnie już nie niepokoi jakimiś wezwaniami do zapłaty. Z całego serca polecam współpracę z Panem Mecenasem

5.0 (12 opinii)

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu

  • Wrocław
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

  • Wrocław
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

  • Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radców Prawnych STRICTE Konsorcjum

  • Wrocław
Marek Dutkiewicz

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Kancelarią. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, bezproblemowy kontakt, nie wygórowane ceny. Polecam z przekonaniem o wysokim standardzie usług.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

  • Wrocław
Stanisław E.

Panie Marku dziękuję za poradę, darmową oczywiście. Jest wspaniałym człowiekiem starającym się zrozumieć problem i w sposób merytoryczny potrafiącym doradzić, za co bardzo dziękuję - za fachowość, życzliwość i zawodowe podejście. Za pomoc bardzo dziękuję Panie Marku, daj Boże Polsce takich Polaków - 74leni człowiek z wielką wdzięcznością dla Pana.

5.0 (17 opinii)
Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...