Dochodzenie wierzytelności Wrocław - Najlepsi w 2020

Dochodzenie wierzytelności we Wrocławiu, 2020

62 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 62 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
AVG

Mecenas Dariusz Barwaśny dał się poznać jako bardzo rzetelny Prawnik, dobrze przygotowany do każdego powierzonego zadania. Uczciwy, skuteczny wobec Firm zlecających mu obsługę prawną i prowadzenie spraw przed Sądami, Komornikami itd. Na podstawie kilkuletniej współpracy możemy polecić Pana Mecenasa Dariusza Barwaśnego .

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Elżbieta Z.

Szybka i rzeczowa rozmowa z p. Królem a potem polecenie p. mecenasa który zajął się naszą sprawą, która się rozpoczyna i mam nadzieję, że skończy się sukcesem. Jak dotychczas polecam ich usługi.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Marta C.

Takiej obsługi klienta można by sobie życzyć we wszystkich dziedzinach. Profesjonalne, uczciwe i życzliwe podejście Pani Mecenas poparte wiedzą i doświadczeniem szybko przynosi spodziewane efekty. Bardzo polecam.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Kamil K.

Bardzo bardzo polecam, takiego podejścia do klienta dawno nie doświadczyłem. Indywidualny opiekun i obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie koszty ostatecznie przerzucają na dłużnika i mają bardzo niską prowizję, polecam!

Dochodzenie wierzytelności Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Prywatna Agencja Wywiadowcza REDIGO

Wrocław
Joanna C.

Firma wywiadowcza REDIGO jest godną polecenia. Jako pierwsza zareagowała i bardzo rzetelnie i w jasny sposób wytłumaczono mi na czym polega ich działalność. Sposoby i metody jakie proponują, mam nadzieję, że skłonią mojego dłużnika do oddania moich pieniędzy. Do tej pory żadna firma adwokacka i żaden komornik nic nie "wskórał", a suma do odzyskania jest niebagatelna. Mam nadzieję, że dojdziemy szybko do porozumienia, bo kwestią jest dogadanie tylko szczegółów. Na pewno po odniesionym sukcesie napiszę i zdam relację.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

Wrocław
Elektros

Kancelaria działa sprawnie i kompleksowo, kontakt bardzo łatwy, kompetentny i bezproblemowy. Polecam Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy jako godnego zaufania partnera.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

Wrocław
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Konsorcjum Detektywistyczne PREDATOR

Wrocław
Andżelika S.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy

Wrocław
Andrzej K.

Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert

Wrocław
Aneta Z.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie. Serdecznie polecam.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.

Wrocław
BRANDLIVE Sp. z o.o.

Znam Pana Macieja osobiście i miałem okazję zlecić mu kilka spraw windykacyjnych jak na razie wszystkie zostały zakończone sukcesem, odzyskał środki od moich klientów. Od jakiegoś czasu prowadzi też księgowość mojej działalności i jest wszystko w porządku. Polecam!

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k.

Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka s.c.

Wrocław
Marta K.

Współpraca z Panią Adwokat Natalią odbywa się zawsze na najwyższym poziomie. Największą zaletą Pani Mecenas jest skuteczność. W trakcie prowadzonej sprawy jest doskonale przygotowana oraz udzielała bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto jest osobą bardzo miłą, serdeczną i godną polecenia. Z usług Kancelarii korzystałam już dwa razy i za każdym razem sprawy kończyły się zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Danuta W.

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

Wrocław
Michał K.

Pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę. Świetny i szybki kontakt. Polecam z całego serca.

KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ - Dochodzenie wierzytelności Wrocław

KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ

Wrocław
Cote Sp.z o.o.

Rzetelna firma! Profesjonalne podejście do klienta, skuteczność bardzo bardzo szybka! Serdecznie polecam!

KANCELARIA BIELAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wrocław
Janusz M.

Szybkość reakcji, dyspozycyjność, profesjonalne i dobrze wyjaśnione podejście do tematu.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

HADYŃSKI INKASO

Wrocław
Budomax

Przy dłuższej współpracy z firmą Hadyński Inkaso z dużym zadowoleniem przyznajemy najwyższą pozytywną ocenę pracy dla windykatorów firmy pana Hadyńskiego. Należności odzyskane a w trudnych sytuacjach dłużnicy przy podpisaniu ugody jak na razie spłacają swój dług według harmonogramu. Pozdrowienia dla całego zespołu od Budomax.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

Wrocław
Dawid A.

Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

Kancelaria Prawnicza

Wrocław
Jadwiga K.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Kancelaria radcy prawnego

Wrocław
Krzysztof Z.

Kancelaria radcy prawnego specjalizuje się w obsłudze firm, a także klientów indywidualnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Kancelaria została założona w 2014 r. Doświadczenie zdobywałam w pracy w urzędach administracji publicznej, renomowanych kancelariach oraz podczas bezpośredniej obsługi firm i osób prywatnych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Agnieszka Mazur

Wrocław
Adrian F.

Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie na tym portalu, ale w tym przypadku nie mogło być inaczej. Nikt mi nic nie obiecywał, a jedynie rzeczowo przestawił fakty rynkowe. Byłem sceptyczny nastwiony, ale zaryzykowałem. Szczerze? 🤔 Opłacało się w niecały miesiąc odzyskałem należność, z którą kontrahent zwodził mnie prawie 8 miesięcy. Polecam!

Detektyw Radzi MB

Wrocław
Damian I.

Bardzo mily facet konkretnie wytłumaczył podpowiedział odnośnie mojej sprawy kontak super Jestem bardzo usatysfakcjonowany rezultatami pracy i profesjonalnego podejścia do mojej osoby POLECAM

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec

Wrocław
Rafal S.

Współpraca z Panem Mecenasem Mateuszem Niemcem zawsze odbywa się na najwyższym poziomie. Doskonała obsługa zarówno pod kątem merytorycznym jak i personalnym. Patrząc na skuteczność bez wątpienia najlepszy Adwokat z jakim miałem okazję współpracować. Z czystym sumieniem polecam!

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Debt Solutions

Wrocław
Serwis Mechanika JK

Kupili ode mnie dług, tygodniowe rozeznanie dłużnika - płatność 7 dni. Polecam - problem z głowy. Ja sam bym męczył się z problemem znacznie dłużej.

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon Sp. z o.o.

Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2012 roku. Nasza specjalność to nabywanie pakietów wierzytelności/windykacja, na terenie Cała Polska.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

LIBERTUS

Wrocław

LIBERTUS prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności własnych, windykacji na zlecenie oraz skupu długów. Specjalizujemy się również w wywiadach gospodarczych oraz udzielamy porad prawnych. Obsługujemy firmy ze wszystkich sektorów gospodarki oraz osoby fizyczne. LIBERTUS jest dynamicznie rozwijającą się firmą działająca legalnie na terenie całego kraju oraz realizująca usługi na rzecz Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy naszego zespołu świadczymy kompleksową obsługę w zakresie windykacji oraz nabywaniu wierzytelności powstałych w obrocie gospodarczym B2B. Udzielamy również profesjonalnej opieki prawnej i przeprowadzamy analizę finansową dłużnika w oparciu o wywiad

Przestalski, Rosmus, Skibiński sp.p. - Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Przestalski, Rosmus, Skibiński sp.p.

Wrocław

Kancelaria Przestalski Rosmus Skibiński stanowi sumę doświadczeń jej wspólników, w swej dotychczasowej pracy zawodowej m.in. współpracujących z jedną z największych spółek adwokackich na Dolnym Śląsku oraz świadczących usługi w ramach indywidualnych kancelarii adwokackich . Partnerami naszej Spółki są adwokaci o ugruntowanej renomie na rynku usług prawniczych. Zasadniczymi kierunkami naszej działalności pozostają reprezentacja stron w postępowaniach sądowych oraz stała i doraźna obsługa przedsiębiorców. Pomoc prawną świadczmy także w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. W ostatnich latach reprezentowaliśmy naszych klientów w trakcie postępowań

Dominika Mroczkowska

Wrocław

Macie Państwo dość spóźnialskich, ciągłych upomnień i telefonów? Nie macie Państwo czasu biegać i załatwiać ciągle tej samej sprawy? A może usłyszeliście, że człowiek nic na siebie nie ma, zapadł się pod ziemię, wyzbył się majątku i wiele innych? Macie Państwo dość stresu i chcecie skupić się na swojej pracy? Doskonale to znam i każdego dnia wspieram przedsiębiorców w tej nierównej walce wraz z działem radców prawnych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Po analizie będę w stanie powiedzieć jak pokierować sprawą czy to na drodze polubownej, cywilnej lub karnej aby pieniądze znalazły się w Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktu. Dominika M.

Maroszek Zuzanna

Wrocław

Zajmujemy się skuteczną windykacją swoją skuteczność opieramy na windykacji terenowej,współpracujemy z agencją detektywistyczną, która pomaga nam w uzyskaniu różnych środków dowodowych, jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce która zajmuje się windykacją karna. Zajmujemy się również sprawami po nieudanych egzekucjach komorniczych i postępowaniach sądowych. Podejmujemy się tylko spraw tych, których jesteśmy pewni, dlatego gdy nie znamy dłużnika robimy jego weryfikacje, a następnie decydujemy czy jest to dłużnik od którego da się odzyskać należność- Proszę o kontakt 501215719

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p. - Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p.

Wrocław

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo cywilne, spadkowe, odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwody, podziały majątku, windykacja. Realizujemy prace od 1992. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. dolnośląskie, opolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych (np. sprawy lokalowe, spadki, umowy życia codziennego) oraz gospodarczych (np. spory między przedsiębiorcami, pomoc w przygotowaniu umów i innych dokumentów). Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Kancelaria Prawno Finansowa Plus Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław

Specjalizujemy się w: 1) Prawie Gospodarczym 2) Windykacji i egzekucji 3) Prawie pracy i Ubezpieczeń Społecznych 4) Prawie Karnym 5) Własności Intelektualnej 6) Podatkach W naszych zasobach posiadamy: Specjalistów Finansowych Produkty finansowe - factoring Doradce Podatkowego, Szkolenia RODO, Wsparcie Biegłego Rewidenta Prowadzenie Księgowości oraz Kadr Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy Przedsiębiorców i skupiamy się na kompleksowej obsłudze firm.

Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp. k. - Dochodzenie wierzytelności Wrocław

Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp. k.

Wrocław

W zakresie swoich usług Kancelaria proponuje Klientom szeroki zakres usług z pośród, których można wymienić te podstawowe: - obsługę prawną - usługi prewencyjne - windykację należności VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy od 10 lat specjalizuje się w masowej windykacji należności na drodze polubownej, sądowo-egzekucyjnej oraz w świadczeniu specjalistycznej pomocy prawnej dla sektora usług finansowych.

Dochodzenie wierzytelności Wrocław

QIVI PROPERTY s.c.

Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2018. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu odszkodowania za wywłaszczenie, opłaty adiacenckie, doradztwo z zakresu prawa nieruchomości. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Wrocław, Oleśnica. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Marek Stalski , Kancelaria Prawna

Wrocław

Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem działalności naszej firmy jest Wrocław, woj. dolnośląskie. Dostępne w nas usługi to prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo pracy. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Kancelaria Prawna Rafał Kufieta

Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Ewelina Żyła

Wrocław

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz ofert na usługi typu prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze. Wykonujemy zlecenia od 2013. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wrocław. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych towarów.

Odra Investment

Wrocław

Odra Investment we Wrocławiu To pierwsza w Polsce firma zajmująca się nabywaniem nieruchomości dla naszych Klientów na ich potrzeby mieszkaniowe lub inwestycyjne. Z nami Nasz Klient ma pełną gwarancję nabycia nieruchomości w niebywale niskiej cenie, a co najważniejsze - przejmujemy cały ciężar obowiązków wynikających z licytacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajmujemy się pełną, kompleksową obsługą przy zakupie nieruchomości z licytacji komorniczych. Mając na uwadze, że nie każdy jest biegły w procedurze nabycia nieruchomości w licytacjach komorniczych, a co za tym idzie wywiązania się z nałożonych na nabywcę obowiązków, stworzyliśmy specjalnie dla naszych Klientów ułatwienie jakiego dotąd na rynku nie było. Dla

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.