Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Producenci Urządzeń i Maszyn dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Bydgoszczy, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Dla przemysłu tworzyw sztucznych

Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz

Maltex

 • Bydgoszcz

MAKRUM Project Management - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz

MAKRUM Project Management Sp. z o.o. jest producentem maszyn oraz dostawcą rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla przemysłu wydobycia i przetwórstwa surowców mineralnych. Projektujemy również i wytwarzamy maszyny i urządzenia dla przemysłu cementowego, chemicznego, rafineryjnego, spożywczego, branży papierniczej i innych sektorach przemysłu. Do dnia dzisiejszego wyprodukowaliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń, takich jak: kruszarki młotkowe, szczękowe, udarowe, stożkowe, walcowe, młyny kulowe, sitowe, suszarnie obrotowe, oraz inne urządzenia wykorzystywane w procesie wytwórczym wielu przedsiębiorstw produkcyjnych. MAKRUM Project Management jest również producentem części zamiennych do wyżej wymienionych urządzeń, jak również innych

Lifocolor Farbplast sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz

Lifocolor światowy eksporter, producent najbogatszej oferty, ponad 50 tysięcy receptur kolorów barwników do tworzyw sztucznych dla wielu gałęzi przemysłu; samochodowego, elektrycznego, farmaceutycznego, agd; folie opakowania, zabawek, artykułów biurowych i innych, w oparciu o nowoczesny design i dostosowanie do różnorodnych potrzeb, już na podstawie wstępnie przedstawionych oczekiwań opracuje dla Państwa próbkę koloru i wszelkie możliwe do uzyskania efekty barwne; fluorescencyjne, metaliczne, interferencyjne i inne specjalne. Skład chemiczny i jakościowy dla każdego odrębnego wybarwienia jest chroniony w naszych archiwach i dostępny w dowolnej chwili do ponownego wznowienia produkcji. Przedstawiciele naszej firmy wspierają fachowym,

Vertica Łukasz Rutkiewicz - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Bydgoszcz

Lombard Aleksander

 • Bydgoszcz

Sprzedaż granulatów do tworzyw sztucznych: LDPE 15313-003 LDPE 15813-20 LDPE 10803-20 HDPE 293-285D Transport z Bydgoszcz

Dołącz do naszych Dostawców Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Dostawca Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Zutech Sp. z o. o.

 • Nakło nad Notecią
 • 27 km od Bydgoszcz

POLIMER-P.W.

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Usługi, które dostarczamy Klientom to sprzedaż części. Rozpoczęliśmy działalność od 2003. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Evoplast

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

EPR Sp. z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Toruń

EPR Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Jesteśmy European Plastics Recycling, specjalizujemy się w zbieraniu i przetwarzaniu czystych odpadów poprodukcyjnych takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM. Pozyskujemy je z wszelkiego rodzaju polimerów, zwanych potocznie tworzywami sztucznymi. Nie muszą Państwo martwić się o transport, ponieważ zapewniamy go w przypadku skupu i sprzedaży. Nasza siedziba mieści się w Toruniu. Z powodzeniem działamy na rynku od 2016 roku. Bazujemy na detalach, które pochodzą z branży spożywczej, kosmetycznej, opakowaniowej i innych. Metody skutecznej segregacji kolorów, spójna informacja o rodzaju tworzywa oraz czystości przemiału i regranulatu sprawiają, że przybywa nam nowych zadowolonych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, by dostosować

Ekomer

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Sprzedaż granulatów PVC i inne

TECH-ART - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Toruń

TECH-ART

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Mariusz G.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

Zaptech sp.j. Sobańscy

 • Janikowo
 • 50 km od Bydgoszcz

Nasza firma działa na rynku od 1995 roku. Specjalizuje się w recyklingu technicznych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym oraz RTV i AGD. Produkujemy re granulaty tworzyw sztucznych (wraz z możliwością zakupu przemiałów) oraz wyroby z folii LDPE: rękawy, kaptury, worki itp. Nad prawidłowością procesów produkcyjnych czuwa specjalistycznie wyposażone laboratorium. Od roku 2014 cała działalność firmy Zaptech objęta jest zintegrowanym systemem zarządzania jakością zgodnym ze standardami: PN-EN ISO 9001:2009.

M.m.tworzywa

 • Strzelno
 • 57 km od Bydgoszcz

Sprzedaż wag najazdowych ,betonowych ceny producenta

PH AGENA

 • Człuchów

pmss plastics ltd

 • Włocławek

Darnok - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Kwidzyn

Darnok

 • Kwidzyn

Działamy na rynku od 2014. Nasza branża to projektowanie CAD, budowa urządzeń dla produkcji elektroniki. Teren działania firmy to Kwidzyn. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Folia

 • Września

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe "Pestar" Eugeniusz Piechowski - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Starogard Gdański

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe "Pestar" Eugeniusz Piechowski

 • Starogard Gdański
Katarzyna B.

PESTAR istnieje od 1991 roku. Podstawowym profilem działalności Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PESTAR jest produkcja przemiałów i regranulatów z odpadów poprodukcyjnych i poużytkowych tworzyw sztucznych, w szczególności termoplastycznych. Zapraszamy do współpracy w zakresie skupu/odbioru odpadów tworzyw sztucznych - PS, PE, PP. W stałej ofercie posiadamy jednorodne, przemiały / regranulaty tworzyw sztucznych m. in. PS (GPPS, HIPS), PE (HDPE, LDPE), PP. Informacja o dostępności oraz parametrach tworzyw dostępna telefonicznie lub poprzez e-mail. Nawiążemy stała współpracę.

Scandform Sp. z o.o.

 • Miękowo

Scandform jest polsko-duńską firmą inżynierską specjalizujacą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Projektujemy detale oraz formy wtryskowe, a także zajmujemy się ich wykonaniem i produkcją. Działamy na rynku polskim i na terenie UE. Naszymi klientami najczęściej są wtryskownie oraz firmy produkcyjne z wszystkich branż wykorzystujących w swoich produktach elementy z tworzyw sztucznych.

TA Experts - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Swarzędz

TA Experts

 • Swarzędz

Jesteśmy firmą zajmującą się kupnem i sprzedażą używanych maszyn do przemysłu poligraficznego, takich jak: -Maszyny fleksograficzne z centralnym cylindrem -Bobiniarki -Ekstrudery do folii cast i blown -Laminatory -Etykieciarki -Metalizatory -Torebkarki -Kompletnie linie do produkcji folii -i wiele innych Operujemy na terenie Unii Europejskiej oraz Federacji Rosyjskiej. Jesteśmy również przedstawicielem rosyjskiego producenta papieru termicznego do paragonów- "OBK". Dostarczamy ilości całosamochodowe. Sprzedajemy folię cast w dowolnych ilościach - produkujemy w naszym zakładzie na Białorusi.

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT Łukasz Szyszka - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Swarzędz

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT Łukasz Szyszka

 • Swarzędz

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT powstało w 2009 r. w wyniku otrzymania dofinansowania z Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Nasza firma czerpie również z doświadczenia specjalistów zaangażowanych w przeszłości przy wdrażaniu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Celem działania Biura Doradczo-Szkoleniowego GRANT jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta w tematyce dotacji unijnych. Nasza firma jest odpowiedzialna za projekt od określenia potrzeb inwestycyjnych klienta poprzez przygotowanie kompletnej dokumentacji, dokumentów do umowy, wsparcie podczas monitoringu i sprawozdawczości. Paleta naszych usług nie zamyka się tylko przy

Taniekominy.pl

 • Wałcz

Kiroplex karol chetnicki

 • Kurzętnik

Towary, które dostarczamy Klientom to przemialy tworzyw sztucznych. Działamy na rynku od 2012r. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. warminsko-mazurskie, Kurzętnik. Zachęcamy do kontaktu.

ECOMARK PPUH

 • Poznań
Wiesław S.

Działamy na rynku od 1991. Działamy na terenie wszystkich województw. Nasz zakres działania to kotłownie i instalacje parowe, c.o., pompy ciepła, fotowoltaika, handel materiałami instalacyjnymi. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

ForEnergy Sp. z o. o.

 • Poznań

Producent urządzeń do sortowania na podstawie koloru produktów sypkich. Zajmuje się konstrukcją własnych sortowników optycznych od 2007 roku. Firma wprowadziła do eksploatacji około pół tysiąca urządzeń, które są używane w największych zakładach produkcyjnych. Stosowanie sortownika optycznego jest jedyną alternatywą dla ręcznego czyszczenia produktów drobno frakcyjnych. Co więcej, czyszczenie niektórych produktów jest możliwe tylko przy pomocy sortownika optycznego (produkty drobnoziarniste, sól). Tylko sortownik optyczny pozwala na osiągniecie stopnia oczyszczenia produktu do 99,9 % przy zachowaniu maksymalnej wydajności. Sortowanie optyczne pozwala na zmniejszenie wydatków (na opłatę pracy personelu zajmującego się czyszczeniem

ATASZEK SP. Z O.O. SP. K - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Poznań

ATASZEK SP. Z O.O. SP. K

 • Poznań

Masz problem z łączeniem tworzyw ? Szukasz rozwiązania w zakresie klejenia ? Potrzebujesz wsparcia przy spawaniu lub zgrzewaniu rozmaitych materiałów ? Jesteśmy 30 lat na rynku. Specjalizujemy się w produktach do łączenia materiałów. W naszej ofercie znajdziesz np: spawarki do plastiku, spoiwa do plastiku, zgrzewarki, kleje przemysłowe, noże termiczne oraz wiele narzędzi służących do pracy.

Terraflex Sp. z o.o.

 • Środa Wielkopolska

Krzysztof Żurawicz

 • Koło

VITRO - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Koło

VITRO

 • Koło

Ciagalnia stali, produkcja pretow stalowych ze stali konstrukcyjnej , w przekroju od fi 6 do 20 , rozne kształy i dlugosci w zaleznosci od zamowienia klienta , zapraszamy do zapoznania sie z nasza strona www.vitro-kolo.pl obslugujemy producentow rusztowan, , hal stalowych grlii kuchennych , przemysl budowlany etc .tel 607665712 Atrakcyjne ceny, polska stal i szybki termin realizacji. Realizacja zamowien na terenie Polski i Europy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Jeżak

 • Dąbie

Bioentech-Tworzywa Sztuczne

 • Tczew

Działamy w branży od 1996 roku. Nasza specjalność to produkcja wysokiej jakości regranulatów z PP, HDPE, na terenie cała Polska.

Moto Gum

 • Zaniemyśl

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DAFIK ROMAN KUJAWSKI

 • Płock

PHU MMO Mateusz Owczarski

 • Jarocin

Cosmo-Plast

 • Wilkowo

POLIURETANY KUTNO

 • KUTNO

P.P.H.U. "HEAN" Andrzej Woźniak

 • Blizanów

Ingen Polska

 • Gdańsk

Balon Sa

 • Lwówek

Blacha Tomasz - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Połczyn-Zdrój

Blacha Tomasz

 • Połczyn-Zdrój

Oferuję wolne moce produkcyjne na wtryskarce. Gramatura wtrysku do 120 gr. Realizuję także dodatkowe usługi jak malowanie oraz pakowanie. Współpracuje z lokalnymi odbiorcami oraz zleceniobiorcami z całej Polski. Zapraszam do kontaktu celem ustalenia warunków technicznych oraz finansowych. Telefon: 601251680 lub E-mail: manufaktura1989@gmail.com

ML

 • Elbląg

Chudzik-Opakowania Folie Nadruki, Pamela Chudzik

 • Gdynia
Miłosz L.

Najlepsza firma z jaka współpracowałem. Wszystkie zakupione artykuły wysokiej jakości i w przystępnej cenie, terminy dostaw najkrótsze na całym rynku. Szczerze polecam.

Katarzyna Kubas

 • Gdynia

HAMAR

 • Gdynia

ARGUS MASZYNY Sp.z o.o. - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Rumia

ARGUS MASZYNY Sp.z o.o.

 • Rumia
PPHU Foltex Karasiewicz Sp. J.

Kompletne wyposażenie linii do recyklingu folii oraz linie do produkcji folii metodą rozdmuchu a także automaty do produkcji opakowań. Kompleksowe doradztwo i wsparcie w procesie przygotowania zamówienie, finansowania, realizacji odbioru i dostawy oraz pierwszego rozruchu na miejscu. Natychmiastowa reakcja i odpowiedź na pojawiające się pytania podczas eksploatacji maszyn. Mam doświadczenie współpracy z wieloma dostawcami, ale firma Argus Bardzo Pozytywnie mnie zaskoczyła rzetelnym podejściem w każdym aspekcie współpracy. Cały Team tej firmy jest tak dobrze zorganizowany i posiada taką wiedzę popartą doświadczeniem – PROFESJONALIZM W PEŁNEJ ODSŁONIE! PPHU Foltex Karasiewicz Sp. J.,

Argus Jakub Mejer - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Rumia

Argus Jakub Mejer

 • Rumia

Zapewniamy kompleksowy serwis w zakresie zagospodarowania odpadów i przetwórstwa tworzyw sztucznych . Skupujemy, zagospodarowujemy, przetwarzamy odpady z tworzyw sztucznych. Wykonujemy: przemiały, aglomeraty, regranulaty, compound. Granulujemy tworzywa techniczne z możliwością wzbogacania ich w dodatki takie jak: włókno szklane, stabilizatory, barwniki. Dla przetwarzanych u nas tworzyw wykonujemy podstawowe badania laboratoryjne. Firma ARGUS z siedzibą w Rumi, województwo pomorskie, istnieje na rynku od 1999 r. Od początku działalności zajmowaliśmy się recyklingiem tworzyw sztucznych, współpracując z przedsiębiorstwami lokalnego rynku. Oferowaliśmy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych i poopakowaniowych.

Intserwis

 • Białogard

WOW 24 PECOLD MUCHA SPÓŁKA JAWNA - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Ostrów Wielkopolski

WOW 24 PECOLD MUCHA SPÓŁKA JAWNA

 • Ostrów Wielkopolski

Oferujemy produkcję wszelkiego rodzaju elementów obecnych jak i nowatorskich z żywicy poliestrowej i włókna szklanego. Wykonany dla Państwa każde nawet najtrudniejsze zlecenie. Zrealizujemy każdy pomysł. Produkcja własna rowerków wodnych i basenów ogrodowych Obsługujemy klientów z Polski i Europy

CONTEC DARIUSZ KONTEK

 • Zduny

SPRZEDAŻ I NAPRAWA UŻYWANYCH KOMPRESORÓW ŚRUBOWYCH I TŁOKOWYCH ORAZ SPRZĘTU SPAWALNICZEGO. SPAWARKI MIG, TIG, MMA. SPRZĘT ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA PORTALU ALLEGRO POD NAZWĄ; SKLEP - "CONTEC".

Exfolmo - Dla przemysłu tworzyw sztucznych Sochocin

Exfolmo

 • Sochocin

SUROWCE: * koncentraty barwiące do PE, PP, PS, PVC * barwniki do osłonek kabli elektrycznych z PVC (wg RAL) * barwniki do osłonek kabli telekomunikacyjnych z PE * środki pomocnicze do tworzyw sztucznych * tworzywa sztuczne - wtórne PVC (przemiały, regranulaty) * pigmenty do barwienia tworzyw sztucznych * wypełniacze na bazie kredy do wyrobów z PE, PP, PVC oraz uniwersalne MASZYNY produkcji chińskiej - dobre ceny! wysoka jakość! możliwy leasing! * wytłaczarki jednoślimakowe * wytłaczarki dwuślimakowe * linie do wytłaczania * wtryskarki * osprzęt * ślimaki i cylindry produkowane pod zamówienie

Sofa-lux

 • Wysocko Małe

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.