Dla przemysłu drzewnego Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Producenci Urządzeń i Maszyn dla Przemysłu Drzewnego w Bydgoszczy, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Dla przemysłu drzewnego

Dla przemysłu drzewnego Bydgoszcz

Zajmujemy się naszą działalnością od 2015. Zakres naszego działania to projekty konstrukcji stalowych, zbiorników, rurociągów, podesty obsługowe. Firma obsługuje całą Polskę. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

F.H.U. KOM-PAKT S. Skonieczny

 • Pakość
 • 37 km od Bydgoszcz

Firma KOM-PAKT powstała w 2009 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą materiałów ściernych oraz polerskich dla różnych gałęzi przemysłu. W ofercie posiadamy również elektronarzędzia (CELMA, EINHELL) oraz materiały BHP (3M). Mając na uwadze zmieniające się oczekiwania rynku, systematycznie poszerzamy ofertę o nowe produkty cenionych producentów krajowych oraz zagranicznych. Dostarczamy produkty najwyższej jakości jak najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Służymy również doradztwem technicznym odnośnie doboru odpowiednich narzędzi ściernych oraz polerskich. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami jak i klientami detalicznymi.

SILTOR

 • Grzywna
 • 39 km od Bydgoszcz

Motoreduktory, przekładnie planetarne, silniki elektryczne włoskich firm: SITI S.PA, Bonfiglioli. Sprzęgła surowe i na wymiar.

INO-TRAK TARTAK OBJAZDOWY PRZECIERANIE DREWNA - Dla przemysłu drzewnego Inowrocław

INO-TRAK TARTAK OBJAZDOWY PRZECIERANIE DREWNA

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Usługi, które oferujemy to przecieranie drewna. Firma działa w lokalizacjach takich jak cała Polska. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Jaworski - Dla przemysłu drzewnego Toruń

Jaworski

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Katarzyna F.

Firma spełniła moje oczekiwania kontaktując się natychmiast, umawiając się na nieodległy termin, wykonując zlecenie sprawnie i skutecznie. Chętnie polecam!

Dołącz do naszych Dostawców Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Dostawca Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Hydrodiagnostic

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Arkadiusz S.

Budowa i modernizacja maszyn według wymagań Zleceniodawcy. Modernizacja maszyn CNC, zwłaszcza napędy hydrauliczne i pneumatyczne. Kompletna modernizacja sterowania elektrycznego i szaf sterowniczych.

MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. - Dla przemysłu drzewnego Więcbork

MM Maszyny do Drewna sp. z o.o.

 • Więcbork
 • 42 km od Bydgoszcz

Potrzebny Ci porządny rębak do drewna lub inna maszyna stolarska? Skorzystaj z bogatej wiedzy i doświadczenia pracowników firmy MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. Obróbka drewna to nasza specjalność. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań oraz atrakcyjne ceny. Oferujemy również fachowy serwis świadczony przez inżynierów i techników z firmy IMService. Na stronie maszynydodrewna.com.pl znajdą Państwo więcej informacji oraz dane kontaktowe. Zapraszamy!

Zakład Usługowo-Produkcyjny - Dla przemysłu drzewnego Lniano

Zakład Usługowo-Produkcyjny

 • Lniano
 • 45 km od Bydgoszcz

Zakład Usługowo-Produkcyjny Norbert Bagniewski, z siedzibą w miejscowości Brzemiona (województwo kujawsko-pomorskie), działa w branży drewnianej od wielu lat. Do produkcji wykorzystujemy drewno wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i wytrzymałość naszych produktów. Zatrudniamy przy tym pracowników o wysokich kwalifikacjach, z wieloletnim doświadczeniem, którzy czuwają nad dokładnością i starannością wykonywanych zamówień. Produkujemy głównie opakowania drewniane, w tym: -palety jednorazowe,wzmacniane i inne nie wymagające certyfikatu. -palety pod cegły,bloczki, gazobeton -blaty drewniane -ramki drewniane -kantówki, krawędziaki,które są głównym elementem wszystkich drewnianych konstrukcji budowlanych i ogrodowych. Charakteryzują się

EKO TRADE POLSKA Karol Kaczmarek

 • Rogowo
 • 48 km od Bydgoszcz

Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem warsztatów samochodowych oraz lakierni przemysłowych. Kabiny lakiernicze, strefy przygotowawcze, itp. Doradzamy podczas projektowania oraz budowania nowych lakierni. Jesteśmy również dystrybutorem urządzeń siłowni zewnętrznych oraz placów zabaw dla młodzieży i osób dorosłych.

Spitra

 • Wyrzysk
 • 50 km od Bydgoszcz

Oczekuję kontaktów z zakładami pracy firmami dużymi , średnimi, małymi produkcyjnymi, które korzystają z dużej ilości różnego rodzaju oleju, które po jakim czasie ze względów zabrudzenia muszą byc wymienione na nowy czysty olej. Firma Spitra -Trabold olej-filter oczyszcza zabrudzony olej. Organizujemy spotkania również w zakładach pracy z twórcą najlepszych filtów (patent)i przedstawiamy filtry i systemy filtrujące mające na celu ograniczenia wydatków na zakup nowego oleju.

Zakład Stolarski Marek Malinowski,Leszek Malinowski Spółka Jawna

 • Osie
 • 55 km od Bydgoszcz

Nasz Zakład przez prawie trzydzieści lat istnienia systematycznie rozwija się,zwiększa produkcję i inwestuje w nowe technologie. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów trzonków. Produkujemy klejoną kantówkę okienną i drzwiową oraz konstrukcyjną.Posiadamy dwa tartaki i nowoczesne suszarnie o łącznym wsadzie 900m3. Oferujemy drewno budowlane oraz suchą tarcicę liściastą i iglastą.Produkujemy pellet. Budujemy domy drewniane i szkieletowe.Oferujemy usługi stolarskie. Mamy na sprzedaż maszyny stolarskie./maszynystolarskie.marekmalinowski.pl/ Proponujemy działki budowlane,uzbrojone - Osie. Obecnie zatrudniamy 120 osób. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych. Działamy w kraju i za granica. Zapraszamy do współpracy!

Stal-Mal - Dla przemysłu drzewnego Mlewiec

Stal-Mal

 • Mlewiec
 • 51 km od Bydgoszcz
Dariusz J.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie malowania konstrukcji stalowych na wysokości, wycinki drzew metodą alpinistyczną. Rozpoczęliśmy działalność od 2018. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru całego kraju. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Usługi związane z leśnictwem

 • Wągrowiec

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY FOST - Dla przemysłu drzewnego Czersk

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY FOST

 • Czersk

Firma FOST posiada 22 letnie doświadczenie w budowie maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego. Naszym celem jest budowa urządzeń niezawodnych, wydajnych i zautomatyzowanych. Dostosowujemy każdą budowaną maszynę do indywidualnych potrzeb. Dla naszych partnerów przekłada to się na obniżenie kosztów produkcji i wzrost dochodowości. Specjalizujemy się w realizacjach wszelkiego rodzaju urządzeń transportu wewnętrznego; podajniki rolkowe , łańcuchowe. Szczególną ofertę stanowi: 1.MASZYNA KORUJĄCA KŁODY DREWNIANY KOROWARKA FOST KR-6 2. HYDRAULICZNA PRASA DO KLEJENIA DREWNA NA GRUBOŚĆ FOST PK-6. MASZYNY DOSTOSOWUJEMY DO TWOICH POTRZEB

BRIKOL - Dla przemysłu drzewnego Człuchów

BRIKOL

 • Człuchów
Grażyna M.

Super. Rozmowa wyczerpująca. Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Pan bardzo miły. Polecam wszystkim firmę BRIKOL.

Promech

 • Rogóźno

Poziomka Enterprises Sp. z o.o. - serwis Wood-Mizer - Dla przemysłu drzewnego Piła

Poziomka Enterprises Sp. z o.o. - serwis Wood-Mizer

 • Piła

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i punktem serwisowym firmy Wood-Mizer. Nasza oferta to: - traki taśmowe - akcesoria do traków i maszyn - maszyny przemysłowe - ostrzarki i szrankowniki - piły taśmowe oryginalne Wood-Mizer - oryginalne części zamienne Zapraszamy do współpracy

PPUH YARDSYSTEM - Dla przemysłu drzewnego SWARZĘDZ

PPUH YARDSYSTEM

 • SWARZĘDZ

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „YARDSYSTEM” to zespół wyspecjalizowanych podmiotów oferujących kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw produkcyjnych, hurtowni, sklepów oraz klientów indywidualnych w zakresie maszyn oraz narzędzi przemysłu budowlanego, drzewnego i metalowego. Firma specjalizuje się w dystrybucji na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym maszyn takich jak ostrzarki borazonowe do pił taśmowych, automatycznych i ręcznych rozwieraków do pił taśmowych, narzędzi do obróbki drewna i metalu (piły taśmowe, tarczowe, frezy) materiałów ściernych (ściernice borazonowe, korundowe, ceramiczne i inne), noży do perforacji i nacinania. YARDSYSTEM świadczy również narzędziowe usługi serwisowe, związane z regeneracją,

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT Łukasz Szyszka - Dla przemysłu drzewnego Swarzędz

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT Łukasz Szyszka

 • Swarzędz

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT powstało w 2009 r. w wyniku otrzymania dofinansowania z Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Nasza firma czerpie również z doświadczenia specjalistów zaangażowanych w przeszłości przy wdrażaniu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Celem działania Biura Doradczo-Szkoleniowego GRANT jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta w tematyce dotacji unijnych. Nasza firma jest odpowiedzialna za projekt od określenia potrzeb inwestycyjnych klienta poprzez przygotowanie kompletnej dokumentacji, dokumentów do umowy, wsparcie podczas monitoringu i sprawozdawczości. Paleta naszych usług nie zamyka się tylko przy

AMR Meble

 • Swarzędz

Firma Frejus- hydraulika siłowa - Dla przemysłu drzewnego Siedlisko

Firma Frejus- hydraulika siłowa

 • Siedlisko

Nasza firma jest na rynku od 2003 roku. Jesteśmy centrum hydrauliki siłowej, gdzie można zarówno zakupić nowe jak i zregenerować używane komponenty hydrauliczne. Na magazynie dostępne: pompy, silniki, rozdzielacze, siłowniki hydrauliczne, orbitrole, zawory. Rozpoczynasz działalność w branży hydrauliki siłowej? Szukasz hurtowni hydrauliki siłowej? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy idealnym wsparciem dla sklepów hydraulicznych! Wyróżnia nas: • Bogata oferta • Atrakcyjne ceny • Szybkie realizacje zamówień- dostępny towar wysyłamy tego samego dnia • Wsparcie techniczne – z chęcią Ci pomożemy • Wysoka jakość towaru – wszystkie nowe artykuły są objęte gwarancją! • Dostępność części na magazynie Chętnie zaopatrzymy sklepy hydrauliki siłowej w

BIURO TECHNICZNE " EM-PROJEKT " MACIEJ TOMCZAK - Dla przemysłu drzewnego Szczecinek

BIURO TECHNICZNE " EM-PROJEKT " MACIEJ TOMCZAK

 • Szczecinek

Zakład Budowy Maszyn Madrew sc

 • Szczecinek

VMD Polska sp. z o.o.

 • Kościerzyna

CEHPOL Poznań Sp. z o.o. - Dla przemysłu drzewnego Poznań

ATA Agnieszka Lech Cegłowska

 • Poznań,

Borkosz - Dla przemysłu drzewnego Poznań

Borkosz

 • Poznań

Towary, w których się specjalizujemy to wynajem i usługi podnośnikiem koszowym. Rozpoczęliśmy działalność od 2019r. Sprzedajemy obszarze na terenie takim jak Wielkopolska. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Prestige S.A - Dla przemysłu drzewnego Poznań

Prestige S.A

 • Poznań
Szymon K.

Czy tańsze może być lepsze od drogiego, a używane od nowego? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Żeby tak się stało potrzebna jest wiedza i międzynarodowe kontakty biznesowe. Te atrybuty zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich 31 lat produkując ekskluzywne meble, podłogi i drzwi wewnętrzne. Oferowane przez nas używane moduły fotowoltaiczne pozyskujemy na terenie całej Europy. Zanim trafią do naszego Magazynu w Koszalinie przechodzą kontrolę jakościową. Po uzyskaniu pozytywnych rekomendacji przystępujemy do demontażu całych instalacji fotowoltaicznych dachowych lub naziemnych. Obok ogniw fotowoltaicznych oferujemy również kompletne systemy mocowań, okablowanie i specjalistyczny osprzęt. Umożliwia to stworzenie pełnej instalacji fotowoltaicznej od 10 KW do 1 MW.

PRIMACON

 • Koło

Tokarof

 • Robertowo

Działamy w branży od 1996 roku. Nasza specjalność to połączenia rurociągowe, na terenie Polska.

Firma Handlowa Łukasz Plebański - Dla przemysłu drzewnego Sierpc

Firma Handlowa Łukasz Plebański

 • Sierpc
Sol-bud Krzysztof Kowalski

Witam ,Polecam firmę Pana Łukasza ,zakupiliśmy kilka urządzeń w tej firmie i wszystko jest ok .

Z.P.U.H. "KOZŁOWSCY" - Dla przemysłu drzewnego Sierpc

Z.P.U.H. "KOZŁOWSCY"

 • Sierpc

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem sprzętu leśnego, ogrodowego oraz elektronarzędzi. Działalność prowadzimy od 1992 roku. W ofercie posiadamy urządzenia marki STIHL, VIKING, BOSCH, MAKITA, METABO, CELMA. Serwisujemy większość maszyn dostępnych na naszym rynku. Celem naszej działalności jest zadowolenie klienta z jakości oraz szybkości obsługi, dlatego prowadzimy magazyn części zamiennych co pozwala zredukować czas naprawy. Maszyny nie zalegają w oczekiwaniu na naprawę co jest korzyścią dla klienta ponieważ nie ma przestoju w pracy. W roku 2012 rozszerzyliśmy ofertę firmy zajmując się utrzymaniem terenów zielonych. Prowadzenie profesjonalnego serwisu przekłada się bezpośrednio na jakość i terminowość wykonywanych usług,

Impresum Sp. z o.o.

 • Skórzewo

Emeryt

 • Luboń

Usługi spawalnicze.

Świat Malarski - Dla przemysłu drzewnego Tczew

Świat Malarski

 • Tczew

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Witam Państwa ! Pragnę zaprosić do nowo otwartego sklepu internetowego zajmującego się dystrybucją narzędzi i urządzeń renomowanych marek z branży lakiernictwa przemysłowego. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję na rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie

CM STAL Sp. z o.o.

 • Krzyż

Jesteśmy na rynku od 2018. Firma obsługuje Klientów w zakresie takim jak produkcja wideł paletowych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie takim jak dostawa cała Polska. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Elektroinformatyka

 • KRZYŻ WLKP

EKO-KLIM - Dla przemysłu drzewnego Grodziczno

EKO-KLIM

 • Grodziczno
Andrzej K.

Nasza firma jest producentem pelletu z trociny. Działamy na terenie całej Polski. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Jesteśmy mikroprzedsiębiorstwem, które stale się rozwija.

Interpart - Dla przemysłu drzewnego Miastko

Interpart

 • Miastko

Firma Interpart oferuje Państwu maszyny do drewna, które charakteryzują się niezwykła jakością i precyzją wykonania. Wszystkie urządzenia, które wykorzystuje obróbka drewna, a które jako maszyny nowe lub używane możecie Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym, wyprodukowane są z materiałów najwyższej jakości. Polecamy nasze rębaki, strugarki oraz wielopiły, które dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. W razie pytań nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać odpowiednie produkty, dopasowane do Państwa potrzeb.

EKOMAKpol Sp. z o.o. - Dla przemysłu drzewnego Dopiewo k/Poznania

EKOMAKpol Sp. z o.o.

 • Dopiewo k/Poznania

Firma EKOMAKpol jest autoryzowanym i jedynym przedstawicielem EKOMAK KOMPRESSOREN GmbH w Polsce. Oferujemy szeroki wybór produktów w zakresie techniki sprężonego powietrza takich jak: sprężarki śrubowe, osuszacze adsorpcyjne i membranowe, filtry sprężonego powietrza, odprowadzacze kondensatu i separatory oleju. Prowadzimy również kompleksowy montaż oraz serwis zakupionych u nas urządzeń. Firma EKOMAKpol jest również przedstawicielem renomowanych firm takich jak SPX HANKISON, produkującą urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza, oraz INMATEC która jest producentem generatorów tlenu i azotu. Wszystkie oferowane przez firmę EKOMAKpol produkty posiadają certyfikaty oraz deklarację zgodności. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem

Arbatech Sp. z o.o. - Dla przemysłu drzewnego Dąbrowa

Arbatech Sp. z o.o.

 • Dąbrowa
Witold G.

Jestem zadowolony z wyboru firmy. Mają naprawdę duży wybór urządzeń. Szukałem kompresora do swojego warsztatu. Pomogli mi w doborze odpowiedniego sprzętu, nie było problemu żeby wziąć w leasing.

Usługi Tartaczne "trak-dab" - Dla przemysłu drzewnego Turek

Usługi Tartaczne "trak-dab"

 • Turek

Usługi Tartaczne to firma prosperująca na rynku od ponad 10 lat! Co nas wyróżnia? Fachowa obsługa, rzetelność, terminowość! oferujemy usługi trakami przejezdnymi na miejsce do klienta, przecieranie drewna według życzenia klienta! Swiadczymy usługi dla firm jak również dla indywidualnego klienta. W ciągłej sprzedaży posiadamy drewno budowlane, deski,bele,krokwie,kantowki, więźba dachowa, odpady drzewne - zrzyny , trocina

Centrum Transferu Technologii

 • Jarocin

Firma działa od 1988 r . Specjalizuje się w konstrukcji i wykonaniu nietypowych maszyn i linii technologicznych dla przemysłu metalowego,drzewnego,papierniczego,elektroenergetycznego itp.

CTT JAG

 • Jarocin

ZOTECH jfm Sp. z o.o. - Dla przemysłu drzewnego Jarocin

ZOTECH jfm Sp. z o.o.

 • Jarocin

FOBO - Dla przemysłu drzewnego Kartuzy

FOBO

 • Kartuzy

Profesjonalne kabiny lakiernicze to idealne miejsca na położenie lakieru bez zanieczyszczeń. Stanowią zamkniętą przestrzeń w której wykonuje się prace lakiernicze. Zapewniają najwyższą jakość lakierowania oraz szybkość i oszczędność materiałów.

Firma handlowa gabi

 • Kalisz Pomorski

PHU MIR Maciej Piotrowski

 • Gdańsk

Dewalt Serwis Elektronarzędzia - Dla przemysłu drzewnego Gdańsk

Dewalt Serwis Elektronarzędzia

 • Gdańsk
Look S.

Wszystko wzorowo. Miałem do wymiany łożysko plus jakieś drobnostki. Wszystkie usterki zostały zdiagnozowane i usunięte.

PPHU Stolmach

 • Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to meble z drewna litego, na terenie Export.

Bydgoszcz więcej...
Popularne frazy: używane maszyny stolarskie Bydgoszcz

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.