Daniel Czajowski

Kraków

6

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Pracuje z ludźmi nad poprawą sylwetki, sprawności fizycznej oraz zdrowia poprzez trening i zmianę nawyków żywieniowych.

Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego na AWF w Krakowie, o specjalizacji Trener Personalny i Trener Przygotowania Motorycznego. Pracuje jako trener od wielu lat, pomagając dziesiątkom osób zmienić siebie. Swoją wiedzę opieram na renomowanych publikacjach naukowych i specjalistycznych szkoleniach.

Sport to dla mnie coś więcej niż ruch, to sztuka przełamywania swoich słabości i trening dyscypliny, konsekwentnego działania, które przenosi się na inne dziedziny życia.

Sprawdź moją ofertę i dowiedz się więcej o tym jak pracuje z ludźmi.

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

14 opinii

5 5
(14)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Kamil K. 27 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Daniel jest sumiennym profesjonalistą, ma bardzo solidne podstawy teoretyczne, zna miliony ćwiczeń, oraz różnych ich wariantów i korzysta z tej wiedzy tworząc naprawdę spersonalizowany program treningowy. Do tego jest bardzo elastyczny, gdy trzeba zmienić termin treningu. Trudno trafić lepiej!

Marcin W. 4 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Daniel bardzo skrupulatnie podchodzi do współpracy z podopiecznymi. Zanim zaczęliśmy treningi, wykonał ze mną serie ćwiczeń sprawdzających mobilność i zakres ruchu danych partii ciała, co pozwoliło na jeszcze dokładniej spersonalizowany plan treningowy, dostosowany do moich ograniczeń. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Daniel pomaga mi wypracować odpowiednią technikę ćwiczeń, co przekłada się na szybki progres. Daniel jest też elastyczny jeżeli chodzi o umawianie treningów i z wyrozumiałością reaguje na zmiany w grafiku, gorąco polecam!

Magda S. 21 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Daniel to profesjonalista w każdym calu. Uważnie słucha klienta i dopracowuje plan ćwiczeń oraz dietę pod pożądany efekt. Jest wymagający, a zarazem wyrozumiały. Angażuje się w prace z klientem, uczestnicząc razem z nim w prace nad zmiana stylu życia. Polecam z całego serca.

Paweł W. 21 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalista z ludzką twarzą. Oby więcej takich trenerów!

Łukasz F. 21 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Prze MEGA gość! Poznałem go podczas jednego z pobytów na krakowskiej siłowni. Był tam trenerem. Podszedłem do niego gdyż chciałem spytać o jakieś ćwiczenia na poprawę wyskoku gdyż gram amatorsko w kosza. Od tamtej pory nie dość że Daniel podczas każdej mojej następnej wizyty podchodził witał się, ale jak tylko zauważył, że jakieś ćwiczenie robię choćby minimalnie niepoprawnie to zaraz po skończonej serii tłumaczył pokazywał, (a czasem nawet i w trakcie)! Pomimo wielu lat spędzonych na siłowniach zawsze jakieś błędy się popełnia, a tu gość bez niczego korygował. Nie trzeba było się prosić jak to bywało kiedyś w innych miejscach. Daniel sam od siebie to robił. Polecam Daniela bo nie dość że jest naprawdę bardzo miły to jeszcze ma niezbędną i szeroką wiedzę na temat trenowania no i przede wszystkim podejście!

Krystyna S. 21 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen pasji trener, mocno zaangażowany w pracę z klientem. Słucha co się do niego mówi, zawsze chętnie odpowiada na pytania, doradzi z uśmiechem na twarzy. Bardzo sympatyczny, uprzejmy i uśmiechnięty. Gorąco polecam.

Maciej G. 20 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nie będę się za bardzo rozpisywał ale chce napisać parę słów, napisze krótko, jestem kierowcą autobusu, od jakiegoś czasu doskwierał mi ból pleców, dokładnie okolice lędźwi, próbowałem poradzić sobie z problemem na własną rękę, ale moje starania nic nie dały a ból się nasilał, poprosiłem o pomoc Daniela, który po pierwszym treningu zauważył w czym jest problem, pokazał mi co źle robiłem i jak powinienem wykonywać ćwiczenia żeby ból ustąpił, na tą chwilę, po paru sesjach treningowych z Danielem, czuje się zdecydowanie lepiej, mogę z czystym sumieniem polecić gościa bo robi zajebistą robotę i wiem już, że nasza współpraca na pewno nie skończy się na tych paru sesjach treningowych!

Justyna G. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super trener! Profesjonalny, zaangażowany. Polecam.

Dominika G. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jeśli szukacie profesjonalisty z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego ćwiczącego, śmiało mogę polecić Daniela. Potrafi dostosować ćwiczenia do osobistych preferencji, każde wykonywane ćwiczenie jest zawsze obserwowane i korygowane na bieżąco. Zawsze można liczyć na jego pomoc, zarówno w wykonywaniu ćwiczeń, jak i w ustaleniu grafiku i jadłospisu. Daniel wprowadził mnie w magiczny świat siłowni i ćwiczeń, bez stresu, bólu, w przyjaznych warunkach, i uświadomił mi, że jeśli tylko ma się chęci, można zrobić wszystko!

Adam G. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Podobało mi się że trener podchodzi do sprawy w sposób koleżeński i można się czuć swobodnie kiedy coś nie wychodzi w treningu. I potrafi doradzić żeby dojść do zamierzonego celu!

Krystian M. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zakres wiedzy i pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie w pomoc, jest osobą z pasją która kocha to co robi.

Renata J. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalizm i indywidualne podeście. Ćwiczenia dobrane po przeprowadzeniu obszernego wywiadu. Rozpisane jasno i czytelnie każde ćwiczenie wraz z systemem oddechowym. I najważniejsze widoczne efekty, ogromny szacunek.

Paulina K. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ćwiczenia z Danielem to czysta przyjemność, zawsze można liczyć na fachową pomoc. Nie mówiąc już o planie treningowym który jest idealnie dopasowany.

Patrycja F. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, profesjonalista 100%, jeśli personalny trener to tylko Daniel, ogromne doświadczenie. Bardzo polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Daniel Czajowski
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Prowadzenie hybrydowe

Polska - Kraków

Prowadzenie hybrydowe to połączenie treningów personalnych i prowadzenia online. Rozpisze zindywidualizowany dla Ciebie plan treningowy, przekaże Ci niezbędną wiedzę wdrażającą do ćwiczeń, a następnie będę weryfikował Twoje postępy przez kontakt online. Spotkania w wariancie hybrydowym odbywają się raz w tygodniu. Jeżeli planujesz zmienić swoje n...

Rozwiń

Prowadzenie online

Polska - Kraków

Otrzymasz ode mnie zindywidualizowany plan treningowy, zalecenia żywieniowe oraz ewentualną suplementacje. Rozpisze zindywidualizowany dla Ciebie plan treningowy, przekaże Ci niezbędną wiedzę wdrażającą do ćwiczeń, a następnie będę weryfikował Twoje postępy przez kontakt online. Jeżeli planujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe lub kontrolować iloś...

Rozwiń

Treningi personalne

Polska - Kraków

To najefektywniejszy sposób osiągnięcia zamierzonego celu. Przyczynia się do tego moja stała obecność, dzięki której mogę weryfikować przebieg jednostek treningowych, dostrzec wszelkie nieprawidłowości oraz natychmiast zareagować wprowadzając odpowiednie zmiany. Dokładny opis: 1. Na początku zaproszę Cię na darmową konsultację. Omówimy Twój cel t...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Pawia 21, 31-154 Kraków

WWW

danielczajowski.pl

Telefon

534 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

534 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/daniel.czajowski/