COP Olga Latkowska Łódź - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak COP Olga Latkowska nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

COP Olga Latkowska

O specjaliście

Sprzedaż oraz montaż szwedzkich Pomp Ciepła 5 generacji. Współpracujemy wyłącznie ze skandynawskimi producentami Pomp Ciepła - Szwecja / Norwegia ( CTC Enertech Group A.B. / Energy Save Nordic A.B. / Mecaterm / Thermia, Euronom ) Zapewniamy odpowiedni dobór i projekt do nowej lub istniejącej instalacji grzewczej. Indywidualne podejście do zapotrzebowania klientów. Nadzór nad poprawnym wykonaniem instalacji CO i CWU w przypadku montażu samej Pompy Ciepła. Modernizacja istniejących kotłowni gazowych, olejowych lub stałopalnych pod najnowsze rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii - projekty.
Jesteśmy w stałym kontakcie z :Energy Catalyzer (ECAT) – urządzenie zbudowane przez wynalazcę Andrea Rossi przy pomocy zespołu kierowanego przez Sergio Focardi. Według twórców, ma działać na zasadzie zimnej fuzji niklu i wodoru z wytworzeniem miedzi, z wydzieleniem energii cieplnej zamienianej następnie opcjonalnie na energię elektryczną. Rozmowy i wizyty w toku ( stan na 9.08.2018) co z tego wyniknie nikt nie wie !
Łączenie różnych źródeł ciepła w celu osiągniecia maksymalnych oszczędności.
Klimatyzatory - sprzedaż, montaż, serwis.
Rekuperacja - sprzedaż, montaż, serwis. Projektujemy i instalujemy tylko produkty firmy Zehnder.
Kominki tradycyjne oraz z płaszczem wodnym ( sprzedaż ). Kompleksowe usługi grzewcze ( pośrednictwo ) - współpraca z przeszkolonymi i godnymi zaufania instalatorami .
Filtry biologiczne - unikatowa forma ochrony domu i CWU - proces CACF.
Gwarancja na wykonane prace - 5 lat
Jak Państwo jesteście zainteresowani Pompą Ciepła ( nie mylić z klimatyzatorem z funkcją grzania ) proszę o kontakt mailowy. Prześlę link do mapy gdzie najbliżej Państwa mamy zainstalowane takie kotłownie. Można podjechać i obejrzeć oraz porozmawiać z użytkownikami.
Pozdrawiam
JL

Branża

Energia odnawialnaInstalacje grzewczeOdnawialne źródła energiiKlimatyzatoryWentylacja i rekuperacjaHydraulikGrzejniki, ogrzewanieKlimatyzacjaPiece i kotły COKominkiSklep hydrauliczny

Obszar działania

Opolskie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 12 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy COP Olga Latkowska?

Dodaj swoje referencje!

3 września 2018
Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź
Pozytywna opinia

rzeczowe podejście do najnowocześniejszych technologii, szeroka wiedza na tematy związane z zapytaniem, indywidualne podejście do klienta,

15 czerwca 2018
Zapytanie o klimatyzator, sam montaż, ok. 30m2, Kobyla Góra
Pozytywna opinia

Bardzo owocnie i konkretnie. Jasne, proste przedstawienie spraw oraz pomoc i doradztwo w najlepszym zrealizowaniu - chodzi mi o to, że nie jest to tylko wykonawstwo, ale także pomoc komuś, kto przecież nie musi się znać na problemie.

18 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Realizacja - demontaż pieca na ekogroszek i podłączenie Pompy Ciepła Energy Save Nordic A.B. ( Szwecja ) AWT11 Kw Mogę mówić tylko w samych superlatywach. Temu oferentowi i jednocześnie wykonawcy warto zaufać - a wynika to z: 1. Profesjonalne przedstawienie rozwiązań technicznych proponowanego produktu. 2. Bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania i rodzące się wątpliwości (a przecież miałem ich sporo startując z poziomu "ZERO" wiadomości o pompach ciepła). Istotny argument na tak, za Panem J. Latkowskim. Jeśli ktoś deklaruje możliwość kontaktu telefonicznego 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu i to działa (a sprawdziłem to w praktyce podczas wielokrotnych takich kontaktów), to musi to przekonywać do firmy i działa nadal już po wykonaniu instalacji. 3. Konkretna pełna oferta całej usługi - pompa i jej zainstalowanie. Ustalona cena nie zmieniła się po wykonaniu usługi jak i ustalony termin jej wykonania. 4. Pan J. Latkowski wraz z instalatorem weszli do mojej kotłowni rozebrali piec zainstalowali pompę i wyszli w momencie gdy zaczęła działać - oczywiście z małymi przerwami na spanie :) 5. Wygodna forma płatności - przelewy. Robiłem je po otrzymaniu faktur pro forma z firmy. 6. Generalnie. Wszystkie deklaracje słowne sprawdzały się w praktyce. Nie było w nich żadnego ściemniania i krętactwa. 7. Oceńcie Państwo sami, czy to coś znaczy, bo dla mnie bardzo wiele. Jeśli facet ma wykonanych w Polsce już ponad 200 takich instalacji i przez trzy dni wykonywania montażu u mnie (przy deklaracji pozostawania w dyspozycji 24 godz. na dobę), nikt z jego klientów nie niepokoił go telefonami z jakimiś reklamacjami czy alarmowaniem że coś jest nie tak (a byłem przy nim można powiedzieć cały czas - więc to wiem), to znaczy, że zarówno firma jak i produkt zasługuje tylko na najwyższą ocenę. Tomicki Andrzej Kontakt możliwy za pośrednictwem firmy COP Olga Latkowska.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: szwedzkie pompy ciepła ctc enertech group ab, energy save, mecaterm, euronomklimatyzatory mdv, greekominki lava

Oferta

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Pompy Ciepła - wszystkie typy

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Szwedzkie Pompy Ciepła

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Szwedzkie Pompy Ciepła - wszystkie typy

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Batalionów Chłopskich 8 , Łódź

Telefon

600****** Pokaż numer

Telefon

600****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jarosław Latkowski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy COP Olga Latkowska
Imię (pierwsze) OLGA
Drugie imię MARIA
Nazwisko LATKOWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2017-04-05
NIP 7272705209
Regon 366966963

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat m. Łódź
Gmina Łódź-Polesie
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94056
Poczta Łódź
Ulica ul. Batalionów Chłopskich
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 101

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-04-04
Data powstania 2017-04-04
Data rozpoczęcia działalności 2017-04-05
Data zawieszenia działalności 2018-05-31

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.