COP Łódź Łódź - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak COP Łódź nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

COP Łódź

O specjaliście

Sprzedaż oraz montaż szwedzkich Pomp Ciepła 5 generacji. Współpracujemy wyłącznie ze skandynawskimi producentami Pomp Ciepła - Szwecja / Norwegia ( CTC Enertech Group A.B. / Energy Save Nordic A.B. / Mecaterm / Thermia, Euronom ) Zapewniamy odpowiedni dobór i projekt do nowej lub istniejącej instalacji grzewczej. Indywidualne podejście do zapotrzebowania klientów. Nadzór nad poprawnym wykonaniem instalacji CO i CWU w przypadku montażu samej Pompy Ciepła. Modernizacja istniejących kotłowni gazowych, olejowych lub stałopalnych pod najnowsze rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii - projekty.
Jesteśmy w stałym kontakcie z :Energy Catalyzer (ECAT) – urządzenie zbudowane przez wynalazcę Andrea Rossi przy pomocy zespołu kierowanego przez Sergio Focardi. Według twórców, ma działać na zasadzie zimnej fuzji niklu i wodoru z wytworzeniem miedzi, z wydzieleniem energii cieplnej zamienianej następnie opcjonalnie na energię elektryczną. Rozmowy i wizyty w toku ( stan na 9.08.2018) co z tego wyniknie nikt nie wie !
Łączenie różnych źródeł ciepła w celu osiągnięcia maksymalnych oszczędności.
Klimatyzatory - sprzedaż, montaż, serwis.
Rekuperacja - sprzedaż, montaż, serwis. Projektujemy i instalujemy tylko produkty firmy Zehnder.
Kominki tradycyjne oraz z płaszczem wodnym ( sprzedaż ). Kompleksowe usługi grzewcze ( pośrednictwo ) - współpraca z przeszkolonymi i godnymi zaufania instalatorami .
Filtry biologiczne - unikatowa forma ochrony domu i CWU - proces CACF.
Gwarancja na wykonane prace - 5 lat
Jak Państwo jesteście zainteresowani Pompą Ciepła ( nie mylić z klimatyzatorem z funkcją grzania ) proszę o kontakt mailowy. Prześlę link do mapy gdzie najbliżej Państwa mamy zainstalowane takie kotłownie. Można podjechać i obejrzeć oraz porozmawiać z użytkownikami.
Pozdrawiam
JL

Branża

Energia odnawialnaInstalacje grzewczeOdnawialne źródła energiiKlimatyzatoryPompy ciepłaWentylacja i rekuperacjaHydraulikGrzejniki, ogrzewanieKlimatyzacjaPiece i kotły COPanele fotowoltaiczneMontaż paneli fotowoltaicznychKolektory słoneczneKominkiMontaż pomp ciepła

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Pomorskie, Śląskie, Wielkopolskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 16 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy COP Łódź?

Dodaj swoje referencje!

6 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Bardzo Rzetelna Firma! Wykonawstwo na najwyższym poziomie! Super doradztwo i obsługa około instalacyjna. Jeśli miałbym coś znowu instalować to wybrałbym COP Łódź, mimo sporej odległości która Nas dzieli. Zainstalowana pompa ciepła spisuje się dobrze. Naprawdę polecam tą Firmę - najwyższy europejski, a nawet światowy poziom!!

26 listopada 2018
Pozytywna opinia

Współpracę z COP i Panem Jarosławem oceniam 5/5 bo 6/5 mi nie pozwolą. :) Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Doskonały i szybki kontakt telefoniczny i mailowy. Kompleksowa obsługa od konsultacji przed zakupem, zamówienie sprzętu, po montaż i trening z obsługi użytkowania. Wszelkie zapytania i wątpliwości były dosłownie w ciągu godziny wyjaśniane w tak wyczerpujący sposób, że w pewnym momencie czuliśmy się jakbyśmy mogli pisać pracę dyplomową o pompach ciepła. :) Zero ściemy i jakiegoś naciągania na dodatkowe koszty. Naprawdę gorąco polecam współpracę z tą firmą!! Pozdrawiam.

24 października 2018
Pozytywna opinia

Pompa działa nieco ponad tydzień...kilka spostrzeżeń (skala ocen 0 - 5) Terminowość: 5 (montaż rozpoczął się dokładnie w tym dniu, w którym był umówiony) Precyzja wykonania: 5 (znakomita ekipa instalacyjna dbająca o szczegóły) Współpraca : 5 Polecam wszystkim którzy chcą cieszyć się proekologicznym i co najważniejsze wygodnym i praktycznie bezobsługowym ogrzewaniem. Interfejs sterownika prosty w obsłudze i przy załączonej instrukcji nie stwarzający problemów.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: szwedzkie pompy ciepła ctc enertech group ab, energy save, mecaterm, euronomklimatyzatory mdv, greekominki lava

Oferta

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Pompy Ciepła - wszystkie typy

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Szwedzkie Pompy Ciepła

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Szwedzkie Pompy Ciepła - wszystkie typy

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Batalionów Chłopskich 8 , Łódź

Telefon

600****** Pokaż numer

Telefon

600****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jarosław Latkowski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy COP ŁÓDŹ BEATA LATKOWSKA
Imię (pierwsze) BEATA
Drugie imię HIERONIMA
Nazwisko LATKOWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2018-11-02
NIP 7271347417
Regon 473246677

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat m. Łódź
Gmina Łódź-Polesie
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94058
Poczta Łódź
Ulica ul. Batalionów Chłopskich
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 101

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-11-08
Data powstania 2018-11-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-11-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.