COP Olga Latkowska Łódź - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak COP Olga Latkowska nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

COP Olga Latkowska

O specjaliście

Sprzedaż oraz montaż szwedzkich Pomp Ciepła 5 generacji - serwis zainstalowanych urządzeń montowanych tylko przez COP-Olga Latkowska ) - wszystkie typy ( Powietrze - Woda, Powietrze - Powietrze, Grunt - Woda, Woda - Woda ). Współpracujemy wyłącznie ze skandynawskimi producentami Pomp Ciepła - Szwecja / Norwegia ( CTC Enertech Group A.B. / Energy Save Nordic A.B. / Mecaterm / Thermia, Euronom ) Zapewniamy odpowiedni dobór i projekt do nowej lub istniejącej instalacji grzewczej. Indywidualne podejście do zapotrzebowania klientów. Nadzór nad poprawnym wykonaniem instalacji CO i CWU w przypadku montażu samej Pompy Ciepła. Modernizacja istniejących kotłowni gazowych, olejowych lub stałopalnych pod najnowsze rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii - projekty. Łączenie różnych źródeł ciepła w celu osiągniecia maksymalnych oszczędności.
Klimatyzatory - sprzedaż, montaż, serwis.
Rekuperacja - sprzedaż, montaż, serwis. Projektujemy i instalujemy tylko produkty firmy Zehnder.
Kominki tradycyjne oraz z płaszczem wodnym ( sprzedaż ). Kompleksowe usługi grzewcze ( pośrednictwo ) - współpraca z przeszkolonymi i godnymi zaufania instalatorami .
Filtry biologiczne - unikatowa forma ochrony domu i CWU - proces CACF.
Gwarancja na wykonane prace - 5 lat
Jak Państwo jesteście zainteresowani Pompą Ciepła ( nie mylić z klimatyzatorem z funkcją grzania ) proszę o kontakt mailowy. Prześlę link do mapy gdzie najbliżej Państwa mamy zainstalowane takie kotłownie. Można podjechać i obejrzeć oraz porozmawiać z użytkownikami.
Pozdrawiam
JL

Branża

Energia odnawialnaOdnawialne źródła energiiInstalacje grzewczeWentylacja i rekuperacjaHydraulikKlimatyzatoryPiece i kotły COGrzejniki, ogrzewanieKlimatyzacjaKominkiSklep hydrauliczny

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie, Wielkopolskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 10 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy COP Olga Latkowska?

Dodaj swoje referencje!

Firma COP Olga Latkowska jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
18 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Realizacja - demontaż pieca na ekogroszek i podłączenie Pompy Ciepła Energy Save Nordic A.B. ( Szwecja ) AWT11 Kw Mogę mówić tylko w samych superlatywach. Temu oferentowi i jednocześnie wykonawcy warto zaufać - a wynika to z: 1. Profesjonalne przedstawienie rozwiązań technicznych proponowanego produktu. 2. Bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania i rodzące się wątpliwości (a przecież miałem ich sporo startując z poziomu "ZERO" wiadomości o pompach ciepła). Istotny argument na tak, za Panem J. Latkowskim. Jeśli ktoś deklaruje możliwość kontaktu telefonicznego 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu i to działa (a sprawdziłem to w praktyce podczas wielokrotnych takich kontaktów), to musi to przekonywać do firmy i działa nadal już po wykonaniu instalacji. 3. Konkretna pełna oferta całej usługi - pompa i jej zainstalowanie. Ustalona cena nie zmieniła się po wykonaniu usługi jak i ustalony termin jej wykonania. 4. Pan J. Latkowski wraz z instalatorem weszli do mojej kotłowni rozebrali piec zainstalowali pompę i wyszli w momencie gdy zaczęła działać - oczywiście z małymi przerwami na spanie :) 5. Wygodna forma płatności - przelewy. Robiłem je po otrzymaniu faktur pro forma z firmy. 6. Generalnie. Wszystkie deklaracje słowne sprawdzały się w praktyce. Nie było w nich żadnego ściemniania i krętactwa. 7. Oceńcie Państwo sami, czy to coś znaczy, bo dla mnie bardzo wiele. Jeśli facet ma wykonanych w Polsce już ponad 200 takich instalacji i przez trzy dni wykonywania montażu u mnie (przy deklaracji pozostawania w dyspozycji 24 godz. na dobę), nikt z jego klientów nie niepokoił go telefonami z jakimiś reklamacjami czy alarmowaniem że coś jest nie tak (a byłem przy nim można powiedzieć cały czas - więc to wiem), to znaczy, że zarówno firma jak i produkt zasługuje tylko na najwyższą ocenę. Tomicki Andrzej Kontakt możliwy za pośrednictwem firmy COP Olga Latkowska.

24 stycznia 2018
Zlecenie na pompę ciepła, 151-200m2, Łódź
Pozytywna opinia

Wczoraj złożyłem zapytanie w firmie Oferteo.pl a po ok. 20-30 min otrzymałem telefon od P. Latkowskiego z bardzo szczegółowym opisem usługi, warunkami oraz cennikiem. Co więcej chwilę po zakończeniu rozmowy otrzymałem maila ze szczegółami. Zdecydowanie polecam firmę COP, bo prezentuje się bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Rozmowa trwała ok. 30 min i dowiedziałem się mnóstwo przydatnych i istotnych informacji. Jestem przekonany że skorzystam z ich usług. Dziękuję także Oferteo.pl za możliwości i bardzo szybkie działanie.

14 stycznia 2018
Pozytywna opinia

Witam czytających moją opinię. Zacznę od samej pompy: czujnik temperatury pokojowej lekko zawyża, temperatura wody użytkowej przy ustawieniu 50stopni jest gorąca pod prysznic do wanny lekko chłodna, za parę miesięcy będę wiedział zużycie energii elektrycznej wtedy podam koszt. Ocena montażu: wykonany poprawnie, materiały odpowiedniej jakości nie ma żadnych przecieków. Panowie podczas montażu nocowali u nas w domu, nie było żadnych problemów. Ogólna ocena pozytywna. Janusz Gajek

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: szwedzkie pompy ciepła ctc enertech group ab, energy save, mecaterm, euronomklimatyzatory mdv, greekominki lava

Oferta

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Pompy Ciepła - wszystkie typy

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Szwedzkie Pompy Ciepła

Pompy Ciepła
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Szwedzkie Pompy Ciepła - wszystkie typy

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

Batalionów Chłopskich 8 , Łódź

Telefon

600******  Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jarosław Latkowski

Telefon

600******  Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy COP Olga Latkowska
Imię (pierwsze) OLGA
Drugie imię MARIA
Nazwisko LATKOWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2017-04-05
NIP 7272705209
Regon 366966963

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat m. Łódź
Gmina Łódź-Polesie
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94056
Poczta Łódź
Ulica ul. Batalionów Chłopskich
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 101

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-04-04
Data powstania 2017-04-04
Data rozpoczęcia działalności 2017-04-05

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.