Ekologiczne źródła energii - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii, 2022

15 531 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 15 531 firm
w kategorii Ekologiczne Źródła Energii

Ekologiczne źródła energii
EKO-INSTALBUD Janina Kwaskowska

Firma rzetelna, fachowa i niedroga. Rozmowy prowadzi się kompetentnie i szybko. Wyceny otrzymujemy w terminie.

5.0 (3 opinie)

SUNEKO

 • BOJANO
Henryk L.

Kolektory montowane 6 lat temu. Sprawna realizacja zlecenia i super doradztwo. Wszystko do tej pory działa, pan Tomasz przypomina o niezbędnych przeglądach i potrafi doradzić ws modernizacji sposobu ogrzewania itp. Teraz zamówiliśmy pompę ciepła i tym razem również wybieram firmę p. Tomka. Nie owija w bawełnę i normalnie przedstawia kosztorys. Szczerze polecam a ekipę pozdrawiam. Henryk Lazikiewicz z Suchego.

5.0 (3 opinie)
Wiesław J.

Projekt Solartechnik powstał w 2008 roku w niemieckim Bahretal. Od chwili pojawienia się na tamtejszym rynku firma brała aktywny udział w rozwoju branży OZE. To między innymi za sprawą naszych realizacji instalacje fotowoltaiczne stały się tak popularne za naszą zachodnią granicą. W pierwszych latach funkcjonowania P+S kładł głównie nacisk na budowę wielkopowierzchniowych farm solarnych. Do dzisiaj wizytówką firmy jest czwarta co do wielkości w Niemczech farma o mocy 38 MV znajdująca się w Bautzen. Z czasem fotowoltaika stała się obszarem licznych dotacji ze strony Państwa. Głównym kierunkiem tychże działań była popularyzacja mikroinstalacji zasilających gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa. Nasza firma w odpowiedzi na taki stan rzeczy poszerzyła swoją działalność o ten właśnie segment rynku. Po kilku latach P+S postanowił otworzyć oddział w Polsce. Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły w błyskawiczny sposób osiągnąć 50% udział w tutejszym rynku. Duże zapotrzebowanie na materiały oraz informacje o pracach nad nowelizacją ustawy o OZE sprawiły, że firma przy współudziale Funduszu Norweskiego wybudowała własną fabrykę modułów PV w Dąbrowie Górniczych. To kolejny po konstrukcji montażowej wytwarzanej w Dreźnie, autorski produkt P+S. Wszystkie te działania pozwoliły firmie odpowiednio przygotować się do zmian w polskim prawie oraz dotacji dostępnych w naszym kraju od 2014 roku. P+S to najlepiej przygotowany do programu PROSUMENT wykonawca w Polsce.

5.0 (2 opinie)
Artur W.

Firma Palme Solar Polska proponuje nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem energii słonecznej - systemy fotowoltaiczne. Zacznij oszczędzać na kosztach ogrzewania, wytwarzaj prąd do własnego użytku i chroń środowisko. Prąd, którego nie wykorzystasz możesz odsprzedać swojemu zakładowi energetycznemu. W dziedzinie fotowoltaiki jesteśmy kompetentnym partnerem. Poza kompleksową obsługą, od doradztwa po montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach, fasadach lub na gruncie, oferujemy również: * Kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych * Certyfikowane produkty wysokiej jakości oraz wydajności * Materiały producentów o renomie międzynarodowej * Przygotowanie zgłoszenia instalacji do sieci OSD, dokumentacji technicznej niezbędnej do zawarcia umowy dystrybucyjnej oraz umowy sprzedaży.

5.0 (1 opinia)

"WASTA" s.c.

 • Kępno
Mariusz S.

Firma wywiązuje się z umowy, wszystko tak jak powinno, a jak się czegoś nie wie to można zawsze zadzwonić to wszystko wyjaśnią. Na montaż wpadli i szybko zrobili swoją robotę, nie mam żadnych zastrzeżeń.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Provsolar

 • Gryfino
Mirosław S.

Od roku posiadam zainstalowany system solarny o mocy 8kW. System działa bez zarzutu, ponieważ miałem wątpliwości co do formy i terminu rozliczania się z ENE-ą, uzyskałem wystarczające informację o optymalnej formie współpracy z energetyką. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem ulgi od państwa sprawnie zostały wykonane przez. Provsolar Kontakt z firmą jest łatwy do nawiązania.

5.0 (1 opinia)
Wojciech Ż.

Pan Daniel D. z ekipą: szybko i sprawnie! Kable przymocowane do paneli, złączki MC4 schowane za panelami i zabezpieczone przed deszczem, wszystko pięknie ułożone w peszlach i powinno działać bezproblemowo przez długie lata. Z całą instalacją uwinęli się w 2 dni. Zero jakichkolwiek uszkodzeń na dachu czy dookoła domu. Bardzo uprzejme i kulturalne osoby, a przy tym pełni profesjonaliści z którymi przyjemnie współpracować.

5.0 (303 opinie)
Yahush Y.

Począwszy od kontaktu z opiekunem klienta, załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności, a kończąc na firmie montażowej jestem bardzo zadowolony. Instalacja paneli praz falowanika wykonana czysto, fachowo i bez zastrzeżeń. Co do oceny samych paneli, falownika, oraz ich wydajności jeszcze jest za wcześnie. To samo dotyczy wydajności instalacji vs wydajności podane w projekcie.

4.96 (112 opinii)
Monika P.

Polecam firmę pana Jarosława. Na każdym etapie realizacji zalecenia można było liczyć na fachowa pomoc i doradztwo. Nawet przesuwanie terminów nie stanowiło dla nich problemów. Kominek został wykonany profesjonalnie już dziś pełni swoja funkcje pomimo może trwa jeszcze budowa domu.

5.0 (132 opinie)

Synergio S.A.

 • Warszawa
Kris W.

Podczas całego procesu zakupu, projektu i realizacji czułam się bardzo dobrze poinformowana o każdym etapie. Wyznaczono poszczególne cele i określano je datami. Data realizacji byłą raz przesunięta, ale nie mieliśmy presji czasu. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Bardzo sympatyczna obsługa. Monterzy też specjaliści, nadzorował w pewnym sensie ich pracę mąż, więc ufam, że wszystko zostało zamontowane profesjonalnie. Dziękujemy za współprace i oczywiście polecamy.

4.94 (137 opinii)

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego działania oczekujesz?
Inne pobliskie usługi: Bramy Okna PCV Rynny

BBsolar Sp. z o.o.

 • Jaworze
Kinga W.

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Obsługa profesjonalna i kompetentna. Szybki termin realizacji, a stosunek jakość-cena zdecydowanie mnie satysfakcjonuje. Cieszę się również z gwarancji, jaką została mi udzielona choć mam nadzieję, że nie będę musiała z niej korzystać, gdyż na ten moment nie mam najmniejszych problemów.

5.0 (92 opinie)

SOLAR INDUSTRY

 • Skawina
Włodzimierz S.

Przed podpisaniem umowy uzyskałem rzetelne i kompleksowe informacje w zakresie wszystkich zagadnień związanych z instalacją i użytkowaniem fotowoltaiki w domu jednorodzinnym. Tą uwagą formułuję na tle prowadzonych wielu konsultacji z przedstawicielami firm konkurencyjnych. Prace instalacyjne i uruchomienie instalacji wykonano sprawnie i solidnie. Pracownicy kompetentni i sympatyczni. Firma godna polecenia.

4.93 (82 opinie)

Copernicus Sun S.A.

 • Wrocław
Wiktor D.

Mogę w 100% polecić Copernicus Sun. Przygotowania do inwestycji były przeprowadzone w pełni profesjonalnie jak i sama inwestycja. Sprawnie, czysto i bez zbędnego zamieszania. Prawdziwego fachowca poznaje się po wykonanej pracy. Polecam każdemu który szuka rzetelnej i uczciwej firmy.

4.9 (42 opinie)

Centrum Izolacji GRUPA MACURA

 • Skoczów
Tomasz P.

Firma posiada szeroką ofertę produktów do termoizolacji obiektów, zwłaszcza piany typu PUR, oraz produkty do hydroizolacji. Pracownicy rzetelni z dużym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam.

5.0 (48 opinii)

P.H.WASSER MANN II Alina Czapracka-Bodus

 • Bolewice
Andrzej K.

Otrzymaliśmy rzetelne informacje. Dokonano specjalistycznej oceny sytuacji. Ustalone terminy zostały dotrzymane. Prace wykonano sprawnie, profesjonalnie i starannie. Urządzenia funkcjonują bez zarzutu. Pracownicy firmy do dziś zawsze służą pomocą w przypadku pytań i wątpliwości związanych z eksploatacją urządzeń i w sprawach finansowych.

5.0 (136 opinii)

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

 • Warszawa
Bożena J.

Osoby pracujące u mnie z tej firmy to ludzie z dużą wiedzą i szczególnie pracowici. Prawdziwi fachowcy . Szeroka znajomość tego co robią. Bardzo polecam.

5.0 (42 opinie)

Synteza Odnawialne Źródła Energii

 • Lublin
Waldemar M.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Synteza, a szczególnie z jej przedstawicielem handlowym, panem Piotrem, osobą kompetentną, słowną i punktualną. Wszystkie ustalenia i terminy zostały dochowane. Montaż wykonywany był w listopadzie przez trzy osobową ekipę. Trwało to dwa dni. Prace przebiegały niezwykle sprawnie, pracownicy wiedzieli co każdy ma robić, rozumieli się "bez słów". Po zakończeniu prac otrzymałem komplet dokumentacji przyłączeniowej. Podsumowując: z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Synteza jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznej.

5.0 (148 opinii)

Extra Energia Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Tadeusz L.

Dzień Dobry. Polecam firmę Extra Energia terminowe wykonanie cena adekwatna do rozmiaru trudności wykonania robót. Duże zaangażowanie ze strony wspólników i ekipy montującej, z czystym sercem polecam.

5.0 (59 opinii)

Apply Engineering Sp. z o.o.

 • Lublewo gdańskie
Ola R.

Firma w pełni profesjonalna. Panowie solidni, znają się na swojej pracy . Alarmy , rozwiązania inteligentnego domu , podłączenie ogrzewania , itp., nie mają tajemnic przed nimi. Naprawdę polecam firmę Apply Engineering.

5.0 (31 opinii)

Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k.

 • Waleńczów
Łukasz Ś.

Firma godna polecenia, dobry kontakt i indywidualne podejście do klienta. Profesjonalne i terminowe wykonanie usługi. Instalacja działa bez zarzutu, jesteśmy zadowoleni i polecamy.

5.0 (67 opinii)

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k.

 • Wrocław
Tomasz D.

Prace wykonane terminowo i fachowo. Ekipa monterska sprawnie zamontowała pompę powietrze - woda, wszystko działa prawidłowo. Łatwy kontakt z właścicielem, zawsze służy radą. Polecam.

5.0 (59 opinii)

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

 • Lisków
Justyna K.

Rzetelna obsługa, pomoc zarówno przed, jak i po zakupie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krzysztofem!

5.0 (53 opinie)

MULTISUN WIELKOPOLSKA SP.Z O.O. SP.K.

 • Poznań
Dariusz L.

Profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta od pierwszego kontaktu do zakończenia inwestycji. Fachowa i doświadczona ekipa monterów. Z czystym sumieniem będę polecał Wykonawcę Multisun Wielkopolska Sp. z o.o. Sp. K.

5.0 (49 opinii)

TanioGrzej.pl - "Art-Z" AHU, Robert Załęski

 • Warszawa
Marcin K.

Pełen profesjonalizm, od pierwszego kontaktu widać u Pana Roberta ogromną wiedzę. Wszystko wykonane zgodnie z umową. Pompa ciepła działa od października bez najmniejszego problemu. Polecam usługi, takich fachowców brakuje na rynku.

5.0 (9 opinii)

Energypack Sp. z o.o.

 • Warszawa
Dominika S.

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, wysoki poziom obsługi klienta na każdym etapie współpracy. P. Bogdan fachowo wprowadził w temat fotowoltaniki, cały czas był dostępny i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Jednocześnie nie opowiadał tzw. bajek- merytorycznie przedstawiał wszystkie plusy i minusy tak, aby klient mógł świadomie podjąć właściwą decyzje. Mimo tej całej sytuacji związanej z pandemią, firma zrobiła wszystko aby usługę wykonać możliwie jak najbliżej terminu (przez pandemie, dostawy były lekko opóźnione). Cały czas na bieżąco byliśmy informowani jaka jest sytuacja i kiedy nastąpi montaż. Instalacja została założona trochę później, ale w terminie w jakim przewidział przedstawiciel firmy. Ekipa

5.0 (10 opinii)

PROMIKA SOLAR

 • Szczekociny
Grzegorz D.

Instalacja zamontowana w jeden dzień, szybko, sprawnie, schludnie. Polecam szczególnie niezdecydowanym lub tym, którzy nie wiedza jak się za to zabrać. Pan Paweł umie świetnie wszystko wyjaśnić i doradzić.

5.0 (28 opinii)

SOLEO PV

 • Zabierzów
Artur K.

Pierwszy kontakt z firmą Soleo PV miał miejsce w marcu 2016. Przedstawiciel handlowy bardzo profesjonalnie nakreślił możliwości i korzyści płynące z budowy instalacji paneli fotowoltaicznych w ramach programu unijnego Prosument. Zaprojektowana instalacja składa się z 19 paneli o łącznej mocy 4,94kW posadowionych na mało spadzistym dachu. Firma przedstawiła ofertę i umowę na bardzo korzystnych warunkach. Pracownicy firmy profesjonalnie przygotowali wniosek do programu, aktywnie uczestniczyli w kontaktach z WFOŚ w Szczecinie. Złożenie kompletnego wniosku nastąpiło w lipcu 2016, a w październiku wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez WFOŚ. Firma zadbała o wszystkie formalności związane z instalacją pozostawiając po mojej stronie

4.98 (239 opinii)

Ekodel Sp. z o.o.

 • Kościerzyna
Konrad S.

Pełen profesjonalizm. Instalacja PV zamontowana profesjonalnie. Użyte materiały i sprzęt wysokiej jakości. Kontakt, oraz obsługa przed i po założeniu instalacji wzorowa. Zdecydowanie polecam firmę EKODEL.

4.98 (88 opinii)

Inteligentny Dom

 • Toruń
Adam S.

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry i merytoryczny kontakt z klientem podczas trwania inwestycji, polecam.

5.0 (6 opinii)

Marel Sp. z o.o.

 • Kraków
Robert C.

Firma Marel dostarczyła i zamontowała w moim domu kotłownie gazową Viessmann, kolektory solarne, rekuperacje oraz wykonała całą instalacje c.o i ciepłej wody. Prace zostały wykonane dokładnie według kosztorysu, terminowo i obecnie cały system pozostaje w serwisie firmy Marel. W przyszłym roku będę u nich montował klimatyzacje w moim domu. Z pełnym przekonaniem polecam ich usługi.

5.0 (24 opinie)

zielonyVOLT.pl

 • Warszawa
Maciej T.

Bardzo dobry kontakt, dużo konkretów i w porównaniu z innymi firmami bardzo duża wiedza. Ceny konkurencyjne. Polecam!

5.0 (13 opinii)

Mrs. Rabbit

 • Kobyłka
Grazyna M.

Firma profesjonalna, rzetelna, dotrzymująca terminów. Pracownicy: Panowie Siergiej i Damian kompetentni, świetnie organizujący sobie pracę, nie poddający się napotkanym trudnościom w montażu. Polecam tę firmę, bo jest wzorcowo zorganizowana.

5.0 (19 opinii)

"DANMAR" TECHNIKI GRZEWCZE Sp. z o.o.

 • Nowy Targ
Szymon R.

Współpraca od pierwszego kontaktu z Panem Danielem do montażu z Panem Mariuszem na najwyższym poziomie. Zaproponowane rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze - jesteśmy już po pierwszym sezonie grzewczym i wszystko spełnia nasze oczekiwania. Ekipa godna zaufania, polecam.

5.0 (38 opinii)

Klima-Med

 • Stare kupiski
Sebastian K.

Kupiłem w firmie Klima-Med klimatyzatory Mitsubishi do domu. Od początku wszystko przebiegało sprawnie, rzetelnie i fachowo.

5.0 (37 opinii)

HOME INSTAL

 • Krzyżanowice
Jan W.

Indywidualne podejście do klienta, rzetelność, kompetentny personel. Szczególne podziękowania dla Pana Mariusza.

5.0 (32 opinie)

FHU Zalewski Arkadiusz Ekoinstal oddział Olsztyn

 • Dywity
Grażyna Ł.

Wszystko oky.Pełen profesjonalizm , a urządzenia zarówno pompa ciepła jak i fitowoltaika działają super.Pełen komfort.

5.0 (35 opinii)

Danwent-Grupaeneco

 • Modlnica
Arek R.

Pełen profesjonalizm począwszy od wyceny do końca inwestycji. Dokumenty przygotowane do dofinansowania z czystego powietrza wystarczyło włożyć do koperty i wysłać. Pieniądze z funduszu ochrony środowiska przysłali bez problemu. Jeżeli chodzi o montaż pompy mimo trudności terenowych i nie doświadczonego operatora koparki, którego ja wynająłem nie usłyszałem ani jednego słowa narzekania. Dodatkowo doradzili i założyli zabezpieczenia odnośnie braku jednej z faz prądu. Pompa do tej pory działa bez zarzutu, dom bez elewacji, podwójny mur z wełną między ścianami 5 cm. Na obecną chwilę wychodzi taniej niż eko-groszkiem. Z czystym sumieniem polecam.

5.0 (60 opinii)

Intek-Tech Technika Instalacji Prażuch Piotr

 • Skowarcz
Pawel K.

Instalacja zainstalowana profesjonalnie zgodnie z ustalonymi terminami. Sprzęt wykorzystany w instalacji jest oceniany wysoko w ogólnodostępnych rankingach. Po 2 miesiącach wszystko działa dobrze. Fachowe doradztwo przed montażem ułatwiło ustalenie parametrów instalacji. Firma pomagała w załatwieniu formalności. Sprawnie wykonany montaż. Ogólnie bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy. Polecam.

5.0 (43 opinie)

EnergoFachowcy Sp. z o.o.

 • Suchy Las
Chris K.

Zespół EnergFachowcy instalował u mnie w nowo budowanym domu kable grzewcze Elektra VCD wraz z sterownikami. Od początku uruchomienia zlecenia na montaż nasz wspólny kontakt przebiegał bez zakłóceń, a wykonawca dotrzymał długo wcześniej ustalonego terminu. Montaż przebiegł sprawnie, czysto, kulturalnie i z uśmiechem na twarzy inwestor podziękował za realizację usługi.

5.0 (13 opinii)

Releko Instalacje

 • Murowana Goślina
Robert K.

Polecam współpracę z firmą RELKO. Chłopaki mają dużą wiedzę, chętnie służą radą i do tego robota pali im się w rękach. Dzięki fachowej poradzie zaoszczędziliśmy kilkaset złotych. Z całego serca polecam!

5.0 (25 opinii)

Sunector

 • Świlcza
Jan K.

Super firma, konkretni i zorientowani przedstawiciele. Pomagają ze złożeniem wniosku o dofinansowanie, specjalnie przyjechali do domu żeby obejrzeć kotłownie i doradzić jak wykonać poprawnie instalacje fotowoltaiczną oraz wymianę pieca węglowego na pompę ciepła. Polecam.

5.0 (29 opinii)

Montaż Kolektorów Słonecznych i Instalacji CO Andrzej Żmuda

 • Międzybórz
Zbigniew Ż.

1. Profesjonalna oferta w rozsądnej cenie. 2. Tylko trzy tygodnie oczekiwania na montaż instalacji. 3. Założenie 12 paneli i uruchomienie instalacji w ciągu 1 dnia. 4. Instalacja działa poprawnie od miesiąca. 5. Z 4,6 kW mocy zainstalowanej uzyskuję w słoneczne dni 30 kWh energii.

5.0 (24 opinie)

Goldsun Radosław Szewczuk

 • Zamość
Mieczysław C.

Profesjonalne podejście od początku do samego końca! Już po pierwszym spotkaniu z doradcą byliśmy pewni, że to właśnie tej firmie zaufamy i zlecimy wykonanie fotowoltaiki i pompy ciepła. Obie ekipy ekspresowo uwinęły się w montażem, wszystko wykonane z należytą starannością. Dodatkowo otrzymałem pomoc przy złożeniu wniosku na dotację czyste powietrze. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Goldsun.

5.0 (12 opinii)

VOLTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Lublin
Mirosław D.

Rozmowa była bardzo fachowa pod względem sprzętu jak i montażu. Wszystkie wątpliwości odnośnie paneli na podczerwień zostały szczegółowo omówione. Bardzo dobry kontakt oraz profesjonalizm ze strony p. Michała Purca. Polecam tą firmę jako profesjonalną i godną zaufania.

5.0 (29 opinii)

Usługi instalacyjne Piotr Czyszczoń

 • Kłodzko
Małgorzata B.

9 lat temu Pan Piotr zamontował u mnie pompę ciepła. Pompa działa, ciepła woda jest zawsze, fantastyczna sprawa. Pana Piotra nadal widuję, bo sprzęt trzeba od czasu do czasu przejrzeć. To miła współpraca i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Polecam fachowość Pana Piotra, bo robi to przede wszystkim od dawna i pomimo trudnego rynku utrzymuje się świetnie w swojej branży.

5.0 (10 opinii)

EndlessEnergy

 • Warszawa
Marian B.

1. Konkurencyjna cenowo oferta; poza tym: - w 19 dni od podpisania umowy, a w 14 od rozpoczęcia montażu moja instalacja została podłączona do sieci energetycznej. - 3 dni później złożony został wniosek o dofinansowanie. 2. Profesjonalizm i kultura techniczna ekipy montażowej 3. Wysoka kultura osobista ekipy montażowej oraz nadzoru.

5.0 (29 opinii)

Centrum Energii Odnawialnej

 • Raciąż
Mariusz G.

Centrum Energii Odnawialnej- jest to bardzo solidna firma, która ma indywidualne podejście do każdego klienta. Zacznijmy od właściciela Pana Jerzego, który bardzo poważnie podchodzi do tematu i dba o wszystkie techniczne szczegóły instalacji, a przy jest bardzo konkretny i na pewno można z nim się domówić. Jeśli chodzi o ekipę montażową to polecam. Montaż wykonany na porządnych materiałach i do tego bardzo estetycznie. Pracownicy to młody, wyszkolony, zgrany i elastyczny zespół. Zainstalowana instalacja to 9,9kW- okolice Osielska k. Bydgoszczy. 5.03.2020 uruchomiłem moją "elektrownię" i mimo, że mam ogrzewanie domu na prąd to już mam nadprodukcję. I jak tu się nie cieszyć z współpracy z panem Jerzym? Polecam!

5.0 (69 opinii)

Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

 • Warszawa
Jacek J.

Wszystko w porządku. Realizacja umowy zgodnie z ustaleniami i bez problemów. Wykonanie systemu bez uwag.

5.0 (61 opinii)

Komfo Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Bartłomiej H.

Bardzo dobra komunikacja, fachowość wykonania i perfekcyjne doradztwo. TPC zależy na kliencie dbając o każdy drobiazg. Z nimi śpię spokojnie. Polecam każdemu takich partnerów. Jestem inwestorem, dom o pow. 300m2. Z różnymi przedsiębiorcami współpracowałem, ale TPC są niezastąpieni, najlepsi.

5.0 (29 opinii)

DBC SOLAR-SYSTEM

 • Mircze
Krzysztof C.

Bardzo miła i fachowa obsługa. Montaż instalacji terminowa. Pomoc w załatwieniu formalności związanych z przyłączeniem jak i z uzyskaniem dofinansowania z programu Mój Prąd, firma DBC przysłała całą dokumentację do programu ja aby podpisałem papiery. Jeszcze raz polecam.

5.0 (33 opinie)

Ekologiczne źródła energii w innych miejscowościach

Jakiego działania oczekujesz?