Ekologiczne źródła energii - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Ekologiczne źródła energii - ranking firm 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii w 2023 r. wybranych z 15395 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 16689 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Ekologiczne źródła energii
EKO-INSTALBUD Janina Kwaskowska

Firma rzetelna, fachowa i niedroga. Rozmowy prowadzi się kompetentnie i szybko. Wyceny otrzymujemy w terminie.

5.0 (3 opinie)

SUNEKO

 • Bojano
Henryk L.

Kolektory montowane 6 lat temu. Sprawna realizacja zlecenia i super doradztwo. Wszystko do tej pory działa, pan Tomasz przypomina o niezbędnych przeglądach i potrafi doradzić ws modernizacji sposobu ogrzewania itp. Teraz zamówiliśmy pompę ciepła i tym razem również wybieram firmę p. Tomka. Nie owija w bawełnę i normalnie przedstawia kosztorys. Szczerze polecam a ekipę pozdrawiam. Henryk Lazikiewicz z Suchego.

5.0 (3 opinie)

Projekt Solartechnik powstał w 2008 roku w niemieckim Bahretal. Od chwili pojawienia się na tamtejszym rynku firma brała aktywny udział w rozwoju branży OZE. To między innymi za sprawą naszych realizacji instalacje fotowoltaiczne stały się tak popularne za naszą zachodnią granicą. W pierwszych latach funkcjonowania P+S kładł głównie nacisk na budowę wielkopowierzchniowych farm solarnych. Do dzisiaj wizytówką firmy jest czwarta co do wielkości w Niemczech farma o mocy 38 MV znajdująca się w Bautzen. Z czasem fotowoltaika stała się obszarem licznych dotacji ze strony Państwa. Głównym kierunkiem tychże działań była popularyzacja mikroinstalacji zasilających gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa. Nasza firma w odpowiedzi na taki stan rzeczy

5.0 (2 opinie)

Firma Palme Solar Polska proponuje nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem energii słonecznej - systemy fotowoltaiczne. Zacznij oszczędzać na kosztach ogrzewania, wytwarzaj prąd do własnego użytku i chroń środowisko. Prąd, którego nie wykorzystasz możesz odsprzedać swojemu zakładowi energetycznemu. W dziedzinie fotowoltaiki jesteśmy kompetentnym partnerem. Poza kompleksową obsługą, od doradztwa po montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach, fasadach lub na gruncie, oferujemy również: * Kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych * Certyfikowane produkty wysokiej jakości oraz wydajności * Materiały producentów o renomie międzynarodowej * Przygotowanie zgłoszenia instalacji do sieci OSD,

5.0 (1 opinia)

"WASTA" s.c.

 • Kępno
Mariusz S.

Firma wywiązuje się z umowy, wszystko tak jak powinno, a jak się czegoś nie wie to można zawsze zadzwonić to wszystko wyjaśnią. Na montaż wpadli i szybko zrobili swoją robotę, nie mam żadnych zastrzeżeń.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

avatar icon

Provsolar

 • Gryfino
Mirosław S.

Od roku posiadam zainstalowany system solarny o mocy 8kW. System działa bez zarzutu, ponieważ miałem wątpliwości co do formy i terminu rozliczania się z ENE-ą, uzyskałem wystarczające informację o optymalnej formie współpracy z energetyką. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem ulgi od państwa sprawnie zostały wykonane przez. Provsolar Kontakt z firmą jest łatwy do nawiązania.

5.0 (1 opinia)

PERTIS Fotowoltaika

 • Ruda Śląska
Damian K.

Budując nowy dom, stwierdziliśmy że zainwestujemy w panele fotowoltaiczne. Nie mogliśmy jednak znaleźć odpowiedniej firmy. Pośród wszystkich padło w końcu na firmę PERTIS. Przedstawili nam najlepszą ofertę, z bardzo konkurencyjną ceną, jak i dobrymi warunkami współpracy. Zgodziliśmy się na nie i w żadnym wypadku nie uważamy, że to był zły wybór! PERTIS zainstalował nam fotowoltaikę, wszystko z pełnym profesjonalizmem i największym zaangażowaniem.

5.0 (309 opinii)
Michał L.

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Mój opiekun - Pan Bartosz to rzetelna i konkretna osoba, kontakt z nim zawsze jest dobry a jak w danym momencie nie może rozmawiać bo jest np. na spotkaniu to oddzwania jak tylko jest to możliwe. Ekipa montażowa i elektryk to wykwalifikowani ludzie z doświadczeniem i bardzo dużą wiedzą na temat fotowoltaiki. Na każde zadane przeze mnie pytanie dostałem wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź.

4.97 (131 opinii)
Polsko-Australijska Fundacja

Firma godna polecenia. Cały projekt zlecony tej firmie został wykonany: szybko, bezproblemowo, estetycznie, sprawnie i solidnie a co najważniejsze cały koszt instalacji był niższy niż wielu firm konkurencyjnych. Gdybyśmy w przyszłości potrzebowali nowej instalacji lub jej rozbudowy to Zielona Firma jest na pierwszym miejscu jak wykonawca. Polsko-Australijska Fundacja na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka J Ch - prezes

5.0 (123 opinie)
Marek Z.

Cały proces realizacji instalacji pompy ciepła przebiegał zgodnie z ustaleniami i zamówieniem, praca wykonana bardzo starannie i dokładnie. Podczas realizacji nie było kłopotów z komunikacją telefoniczną lub mailową.

5.0 (12 opinii)

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego działania oczekujesz?

EnergoFachowcy Sp. z o.o.

 • Suchy Las
Marek K.

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy przez Panów z firmy EnergoFachowcy. Szybko i sprawnie uwinęli się z ułożeniem podkładu oraz mat grzewczych i folii grzewczych. Podłączyli czujniki temperatury i regulatory. Skontrolowali i wykonali pomiar rezystancji izolacji po montażu, sprawdzili natężenie elektryczne. Kontrolnie uruchomili instalację i wytłumaczyli jak obsługiwać sterowniki w pomieszczeniach. W korytarzu zastosowali matę większą niż wynikało z projektu, ponieważ doszły dodatkowe powierzchnie od grubości ścian. Byli przygotowani na ewentualne niewielkie zmiany. Do wszystkiego podchodzili bardzo merytorycznie i rzeczowo, a poza tym to bardzo mili i uprzejmi instalatorzy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panów z firmy

5.0 (20 opinii)

"DANMAR" TECHNIKI GRZEWCZE Sp. z o.o.

 • Nowy Targ
Sabina K.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy na usługi firmy Danmar. Od samego początku bezproblemowy kontakt oraz mogliśmy liczyć na ogrom czasu nam poświęcony aby rozchwiać wszelkie wątpliwości związane z zakupem pompy ciepła... a przy tak ogromnej cenie jaka niestety trzeba dać za to urządzenie tych wątpliwości i pytań jest sporo. Obecnie jesteśmy posiadaczamy pompy panasonic od 1,5 roku i wszystko jest wporzadku. Dodatkowym atutem jest To, że właściciel również dba o serwis pompy, który mieliśmy po roku użytkowania. Dziękujemy firmie Danmar i polecamy.

5.0 (52 opinie)

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

 • Warszawa
Marek M.

Wybrałem firmę AVM spośród 20 firm. Bardzo rzetelnie i fachowo przedstawiona oferta. Kilka wariantów pomp ciepła, za i przeciw, parametry techniczne oraz ceny. Prosta, zrozumiała i w miarę symetryczna umowa. Montaż pompy przebiegał bardzo sprawnie, byliśmy na bieżąco informowani, co i jak jest zamontowane. Ekipa bardzo sprawnie, czysto, dokładnie wykonywała swoje prace. Bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi pracownikami na każdym etapie projektu.

5.0 (43 opinie)

PHU VERSO

 • Mierzyn
Marcin D.

Serdecznie polecam współpracę z firmą Verso. Firma wykonała dla mnie zlecenie związane z przygotowaniem instalacji hydraulicznej w łazience i kuchni, oraz instalacji ogrzewanie podłogowego wraz z niezbędną infrastrukturą (piec, bufor ciepła, zbiornik na wodę użytkową itp.). Całość została wykonana bardzo dobrze, na każdym etapie prac można było liczyć na fachowe doradztwo, otwartość na zmiany w projekcie. Osoby wykonujące zlecenie bardzo przyjazne i z inicjatywą (pozdrowienia dla Aleksa i Marcina!), cena za całość także bardzo atrakcyjna. Bardzo dziękuję za współpracę!

5.0 (32 opinie)

Finetech Engineering Sp. z o.o.

 • Wrocław
Dominik K.

Jestem bardzo zadowolony z usługi wykonanej przez te firmę. Porządnie wykonany montaż pompy ciepła, szybko i czysto, Panowie to profesjonaliści.

5.0 (70 opinii)

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Chwarstnica
Katarzyna

Jestem w zupełności zadowolona ze współpracy z firmą na każdym etapie, otrzymałam konkretną ofertę, która została zrealizowana w ekspresowym tempie. Pracownicy firmy uprzejmi, mili a przede wszystkim zlecenie wykonali dokładnie i szybko. Bardzo dobry kontakt z pracownikami, wszystko wytłumaczone profesjonalnie. Polecam firmę Provsolar.

5.0 (4 opinie)

Naswoim Sp. z o.o.

 • Fabianów
Bożena M.

Bardzo polecam firmę NaSwoim! Firma ta montowała w moim ponad 100 letnim domu pompę ciepła i szczerze mówiąc wśród kilkudziesięciu fachowców, z którymi współpracowałam podczas różnych remontów to właśnie Firmę NaSwoim mogę polecić z czystym sumieniem! Począwszy od szybkiego kontaktu, świetnego rzeczowego doradcy, poprzez terminową realizację, fachowe i schludne wykonanie, skończywszy na świetnym kontakcie już po wykonanej inwestycji. Na każde moje pytanie otrzymałam rzeczową i wyczerpującą temat odpowiedź, co do działania pompy, jej możliwości i wydajności. Firma wykonuje również większość czynności związanych z uzyskaniem dofinansowań z różnych programów. Tylko takich fachowców sobie i Wam wszystkim życzę!

5.0 (14 opinii)

FHU Zalewski Arkadiusz Ekoinstal oddział Olsztyn

 • Dywity
Piotr Z.

Szybko złożona oferta oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Najlepsza cena za instalację na rynku !!!

5.0 (42 opinie)

HOME INSTAL

 • Krzyżanowice
Jan W.

Indywidualne podejście do klienta, rzetelność, kompetentny personel. Szczególne podziękowania dla Pana Mariusza.

5.0 (32 opinie)

Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k.

 • Kłobuck
Marcin M.

Montaż pompy ciepła i foltowoltaiki wykonany bardzo profesjonalnie. Wszystko działa bez zarzutów, kompleksowa pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Polecam.

5.0 (80 opinii)

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Releko Instalacje

 • Murowana Goślina
Paweł N.

Wspaniała firma! Uczciwy właściciel, dla którego nic nie jest zbyt ciężko, Pan Łukasz zamontował nam pompę ciepła i zmodyfikował cały system ogrzewania. Pomógł w kompletacji dokumentów do dofinansowania - nawet usunął stary piec i cala instalacje. Wszystko profesjonalnie, czysto i z uśmiechem, pracownicy tez super! Cena od początku znana, wszystko transparentne, a co najważniejsze-konkurencyjne! Pan Łukasz ma wielką wiedzę i na bieżąco chłonie nowości, dokształca się i rozwija, wielki szacunek dla człowieka i firmy! Oby więcej takich!

5.0 (43 opinie)

Centrum Energii Odnawialnej

 • Raciąż
Dorota G.

Firma CEO to z mojej strony strzał w dziesiątkę. Polecam wszystkim, którzy szukają wykonawcy swojej małej elektrowni. To bardzo rzetelna, solidna firma, którą cechuje elastyczne i indywidualne podeście do klienta. Ogromna wiedza poczynając od właściciela, który wszystko przedstawia rzeczowo i konkretnie potrafiąc doradzić lepsze rozwiązania. Cała instalacja wykonana na bardzo dobrych jakościowo materiałach. Ekipa monterska fachowa, wyszkolona, zgrana z wysoką wiedzą i doświadczeniem. Wszystko wykonane sprawnie, czysto, estetycznie i zgodnie z kanonami sztuki. Wszelkie formalności z zakładem energetycznym załatwione szybko i sprawnie, dzięki czemu moja elektrownia mogła pracować już w dniu zakończenia montażu. Szczerze polecam

5.0 (74 opinie)

Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

 • Warszawa
Adam P.

Fachowa obsługa, jedyny minus to uzyskanie konkretnego terminu trzeba się kilkukrotnie dopatrywać, natomiast wykonanie oraz montaż na 5.

5.0 (66 opinii)

DAWIDEZ PERSPEKTYWY SPÓŁKA Z O.O.

 • Pszczyna
Szymon H.

Usługa zrealizowana fachowo i terminowo. Instalacja wykonana jest bardzo estetycznie i solidnie. Szczerze polecam.

5.0 (27 opinii)

ECOWOLTEX

 • Jastrząb
Emilia M.

Rzetelne wykonanie, czas i jakość wykonania według ustaleń, doradzenie co do paneli i ich wielkości, obsługa w trakcie wykonywania usługi (założenie aplikacji do obserwacji wytwarzania prądu i pokazanie co w niej można monitorować).

5.0 (17 opinii)

Drill-Team Bartłomiej Kuźmicki

 • Kamieniec Wrocławski
Jerzy S.

Profesjonalne, rzetelne i szybkie wykonanie projektu przez firmę Drill-Team Bartłomiej Kuźmicki. Po złożeniu projektu w Starostwie Powiatowym urzędnicy nie wnosili żadnych zastrzeżeń i już po kilku dniach otrzymałem zaświadczenie o braku sprzeciwu na wykonanie otworów wiertniczych w celu wykorzystania ciepła Ziemi w układzie pompy ciepła. Jerzy Sołtys

5.0 (15 opinii)

MULTISUN WIELKOPOLSKA SP.Z O.O. SP.K.

 • Poznań
Bożena J.

Szybko i sprawnie wykonane, terminowo, pracownicy kompetentni i uprzejmi. Fotowoltaika działa bez zarzutu. No i komfort - raz podpisałam umowę, zapłaciłam i Firma wykonała wszystko za mnie, nie trzeba było odwiedzać żadnych BOKów i biur. Pełen komfort zamawiania, wykonania i używania. Polecam.

5.0 (56 opinii)

Manufaktura Energii Sp. z o.o.

 • Katowice
Beata P.

MAM, już niedługo moje panele będą działać ponieważ zakład energetyczny nie zmienił mi licznika jeszcze ale jeśli chodzi o firmę Manufaktura Energii to uważam że są bardzo uczciwi i godni polecenia .Od momentu zgłoszenia trwa to ok.1 tygodnia .Przyjeżdża 3 panów do montażu ,są zgrani każdy wie co ma robić idzie im błyskawicznie i w ciągu jednego dnia zakładają całą instalację .Są super ,polecam

5.0 (20 opinii)

BBsolar Khrystyna Johnson

 • Jaworze
Sebastian P.

Przede wszystkim bardzo dobry kontakt z handlowcem! Miałem już parę ofert z innych firm, ale sam sposób ustalania wszystkich szczegółów bił na głowę nawet największych graczy w Polsce. Instalacja zamontowana równiutko, długie gwarancje i wszystko na własnym sprzęcie, czyli 100% pewności za jego jakość. Warto!

5.0 (107 opinii)

ECO Synergia Sp. z o.o.

 • Chwaszczyno
Maciej J.

Wicedyrektor firmy umówił się na spotkanie u nas w domu. Zaproponował rozwiązanie i naświetlił wszystkie za i przeciw. Na następny dzień została podpisana umowa. Zgodnie z jej treścią roboty zostaną wykonane do 10.07br. W planie mamy jeszcze zakup kotła gazowego i instalacji fotowoltaicznej też z ECO Synergia.

5.0 (24 opinie)

Komfo Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Łukasz C.

Wstawiam swoją opinię po 6 latach użytkowania rekuperacji zainstalowanej przez firmę Komfo (wcześniej Technologie Pomp Ciepła), ponieważ z czystym sumieniem i po czasie mogę zarekomendować tę firmę. Do tej pory nie miałem najmniejszych problemów zarówno z samą instalacją ani z urządzeniem (Zehnder). Wymieniam tylko filtry i obowiązkowo raz na rok proszę firmę o przegląd. Obsługa szybka i fachowa. Od samego początku inwestycja przebiegała sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam firmę.

5.0 (29 opinii)

Klima-Med

 • Stare kupiski
Janusz Z.

Co można powiedzieć o Klima - Med? Wykonywali u mnie instalację klimatyzacji. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, solidnie, czysto i terminowo. Fachowe doradztwo i montaż. Krótko mówiąc bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo polecam na pewno będziecie zadowoleni. Pozdrawiam pracowników Klima Med.

5.0 (49 opinii)

SOLAR-EKSPERT K. Nikodemski, S. Łatacz s.c.

 • Kotuń
Jarosław P.

Pan Kamil i Sławomir są ludzmi doświadczonymi, ich usługi fotowoltaiczne są na wysokim poziomie. Panowie mają ogromny poziom wiedzy i umiejętności, służą swoją pomocą 24h na dobę. Są bardzo pomocni swoją wiedzą, a co najważniejsze szanują swojego klienta. Polecam firmę SOLAR-EKSPERT.

5.0 (7 opinii)

Invest Eko

 • Oleśnica
P.P.H.U. Zbimeb

Zamontowaliśmy kocioł Atmos z buforem, ale nie działał prawidłowo. Mieliśmy z nim wiele problemów. Szczęściem trafiliśmy na Pana Romualda, który wskazał błędy i rozwiązał powstałe problemy, wykazując się przy tym ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do tematu. Polecam usługi Firmy Invest Eko.

5.0 (24 opinie)

ekotak

 • Kobiernice
Bartosz S.

Pełny profesjonalizm, począwszy od pierwszego kontaktu poprzez montaż, na dokumentacji kończąc. Uzyskaliśmy z rodzicami wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a przedstawiona nam oferta na pompę ciepła i instalację fotowoltaiczną była kompleksowa, oparta o bilans energetyczny budynku i zawierała wszelki niezbędne informacje . Zarówno ustalenia telefoniczne, wizja lokalna, doprecyzowująca ofertę, ale również montaż i przeszkolenie zostały wykonane w sposób w pełni profesjonalny, a żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Wielkie podziękowania dla wszystkich osób z firmy Ekotak, począwszy od szefostwa, poprzez pracowników biurowych, do obu ekip montażowych, pełny profesjonalizm, pracowitość, zaangażowanie, a do

5.0 (9 opinii)

SOLARID Sp. z o.o.

 • Częstochowa
Stefan C.

Firma godna polecenia, doradztwo na wysokim poziomie. Super ekipa montażowa, montaż został wykonany szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z paniami z biura w sprawie złożenia wniosków o wymianę licznika i dofinansowania, wnioski złożone zostały przez firmę SOLARID. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą

5.0 (5 opinii)

METALTERES s.c. - Producent Kotłów Węglowych i na Biomasę

 • Nakło
Dariusz P.

Z pierwszego kotła z podajnikiem na eko-groszek z firmy Metalteres zakupionego w 2008 roku byliśmy bardzo zadowoleni. W grudniu 2022r. zakupiliśmy kocioł 25kW z usługą wymiany. Wymiana została wykonana sprawnie i fachowo w ciągu jednego dnia, kocioł po paru tygodniach użytkowania sprawuję się dobrze, łatwy w obsłudze. Zważywszy na nasze kilkunastoletnie doświadczenie w użytkowaniu kotłów firmy Metalteres uważamy, że jest godna polecenia.

5.0 (20 opinii)

OZAWO Sp. z o.o.

 • Zielona Góra
Adam K.

Oferta wielowariantowa przedstawiona z uwzględnieniem zalet i wad poszczególnych rozwiązań. Terminowość osób zaangażowanych w realizację zlecenia. Przejrzystość procedur i finansowania w tym zabezpieczenie interesu zleceniodawcy w umowie. Krótki termin realizacji robót. Profesjonalna ekipa montażowa. Firma godna polecenia.

5.0 (3 opinie)

Mrs. Rabbit

 • Kobyłka
Julia S.

Firma wykonała wszystkie instalacje - wod kan, ogrzewanie podłogowe, PC, oraz rekuperacja. Mamy skomplikowaną instalacje i jesteśmy bardzo wymagającymi klientami - dużo pytań, sprawdzamy pracę i wymagamy żeby instalacje nie tylko działali ale tez wyglądali pięknie. Ze wszystkim poradzili i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobra współpraca, firma rodzinna, dbają o jakość i zadowolenie klienta, oraz zawsze są pozytywne nastawieni. Dobre profesjonalne doradztwo, techniczne doświadczenie, szukają najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie, szybko reagują, zawsze pod telefonem. Dbają o koszty i trzymają się umowy. Nie mieliśmy żadnych niespodziewanych dodatkowych kosztów, używają materiały wysokiej jakości. Polecam!

5.0 (21 opinii)

Marel Sp. z o.o.

 • Kraków
Robert C.

Firma Marel dostarczyła i zamontowała w moim domu kotłownie gazową Viessmann, kolektory solarne, rekuperacje oraz wykonała całą instalacje c.o i ciepłej wody. Prace zostały wykonane dokładnie według kosztorysu, terminowo i obecnie cały system pozostaje w serwisie firmy Marel. W przyszłym roku będę u nich montował klimatyzacje w moim domu. Z pełnym przekonaniem polecam ich usługi.

5.0 (24 opinie)

SOLPLAN Fotowoltaika

 • Jastrzębie-Zdrój
Piotr Z.

Szybko, solidnie, w dobrej cenie. Wykonanie instalacji podparte profesjonalnym doradztwem i dbałością o potrzeby klienta. Polecam!

5.0 (6 opinii)

zielonyVOLT.pl

 • Warszawa
Maciej T.

Bardzo dobry kontakt, dużo konkretów i w porównaniu z innymi firmami bardzo duża wiedza. Ceny konkurencyjne. Polecam!

5.0 (13 opinii)

Nowoczesna Technika Grzewcza s.c siedziba: Pl. Kazimierza Wielkiego 11 42-500 Będzin

 • Będzin
Iwona H.

Jestem w trakcie negocjacji. Na razie moje wrażenia są bardzo pozytywnie , otrzymałam pełną informację o zakresie prac i kosztach ich wykonania. Mam nadzieję , że po zakończeniu zlecenia nie zmienię zdania o tej firmie.

5.0 (17 opinii)

KOBI Leszek Sobański

 • Załom
Dariusz C.

Oferta jeszcze nie jest realizowana, dlatego mogę ocenić tylko pierwszy kontakt z firma K.O.B.I.s.c. Pan Leszek Sobanski przybył na uzgodniony termin punktualnie. Po obejrzeniu mojej kotłowni w krotki, ale bardzo kompetentny sposób wyjaśnił wszelkie kwestie zamontowania PC w mojej kotłowni, odpowiadając w sposób bardzo spokojny i kompetentny na wszystkie zadane mu pytania. Po dwóch, trzech dniach miałem już ofertę na e-Maila. Bardzo pozytywne doświadczenie.

5.0 (6 opinii)

P.W GLOBAL-SYSTEM Marek Łamacz

 • Rąbino
Resko P.

Zlecona instalacja ogrzewania podłogowego 146 m2 z rozłożeniem styropianu, ogrzewanie grzejnikowe, montaż kotłowni, instalacja wodna i wyprowadzenie kanalizacji. Oferta złożona na piśmie - duży plus - uzgodnionej kwoty się trzymaliśmy. Materiały po stronie wykonawcy z dobrej półki pod względem jakości, Wykonawca otwarty na zmianę polegającą na dostarczeniu mu elementów systemu. Prace przebiegały wolno - większość prac wykonane jednoosobowo (osobiście Pan Marek), jednak bardzo uważnie i dokładnie. Byłem szczerze zaskoczony dbałością o efekt rozłożenia styropianu. Montaż w kotłowni jasny, czytelny, bez błędów (zbędnych zmian kierunku, zmian średnic) z zastosowaniem zabezpieczeń wymaganych przez producenta instalowanych urządzeń, jak

5.0 (4 opinie)

Joanna Gruszecka Termo-Test

 • Olsztyn
Agnieszka Ż.

Instalacja ogrzewania gazowego u mojej mamy została wykonana w umówionym terminie, w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Topenergy Michał Świątkowski

 • Serock

Naszą ofertę kierujemy głównie do inwestorów indywidualnych, którzy budują swój wymarzony dom. Projektujemy oraz wykonujemy wszelkie instalacje sanitarne: - Instalacje wod-kan - Instalacje centralnego ogrzewania - Instalacje ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego oraz sufitowego - Instalacje wentylacji i rekuperacji - Instalacje solarne - Kotłownie gazowe oraz pompy ciepła We współpracy z klientami stawiamy na rzetelność, fachowość oraz terminowość i uczciwość. Wszelkie działania są na każdym etapie uzgadniane z Inwestorem. Po otrzymaniu od nas oferty jesteście Państwo pewni, że nie pojawią się żadne dodatkowe koszty.

5.0 (2 opinie)

Synteza Odnawialne Źródła Energii

 • Lublin
Waldemar M.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Synteza, a szczególnie z jej przedstawicielem handlowym, panem Piotrem, osobą kompetentną, słowną i punktualną. Wszystkie ustalenia i terminy zostały dochowane. Montaż wykonywany był w listopadzie przez trzy osobową ekipę. Trwało to dwa dni. Prace przebiegały niezwykle sprawnie, pracownicy wiedzieli co każdy ma robić, rozumieli się "bez słów". Po zakończeniu prac otrzymałem komplet dokumentacji przyłączeniowej. Podsumowując: z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Synteza jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznej.

5.0 (153 opinie)

Levada Sp. z o.o.

 • Kraków
Joanna W.

Właśnie zamontowano mi pompę ciepła, jestem bardzo zadowolona z wykonawców firmy Levada począwszy od konsultanta Pana Michała po instalatora Pana Artura, pełny profesjonalizm: doradztwo, organizacja, wykonanie, instruktaż. Do tego pełna kultura i takt, nigdy nie czułam się tak poważnie traktowana podczas realizacji usługi. Oprócz fachowości cierpliwość, życzliwość pracowników Levady wyróżnia tą firmę na rynku. Teraz czekam na założenie fotowoltaiki, warunki pogodowe opóźniają prace, ale jestem spokojna po doświadczeniach z pompą. Polecam wszystkich firmę Levada.

5.0 (15 opinii)

ELEKTROMAN Pęcak Sp.J.

 • Andrychów
Grzegorz M.

Pełny profesjonalizm, szybki kontakt, pomoc w wyborze i zakupie pieca c.o. gazowego, szybka realizacja, pracownicy posiadają dużą wiedzę,którą chętnie się dzielą w przystępny sposób - jak dla mnie laika, bardzo dobra jakość wykonania usługi, szkolenie dotyczące obsługi pieca szybko i w przystępny sposób, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szczerze polecam.

5.0 (8 opinii)

Ekologiczne źródła energii w innych miejscowościach