Ekologiczne źródła energii - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii, 2021

1 587 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 587 firm
w kategorii Ekologiczne Źródła Energii

Ekologiczne źródła energii
EKO-INSTALBUD Janina Kwaskowska

Firma rzetelna, fachowa i niedroga. Rozmowy prowadzi się kompetentnie i szybko. Wyceny otrzymujemy w terminie.

SUNEKO - Ekologiczne źródła energii BOJANO

SUNEKO

 • BOJANO
Henryk L.

Kolektory montowane 6 lat temu. Sprawna realizacja zlecenia i super doradztwo. Wszystko do tej pory działa, pan Tomasz przypomina o niezbędnych przeglądach i potrafi doradzić ws modernizacji sposobu ogrzewania itp. Teraz zamówiliśmy pompę ciepła i tym razem również wybieram firmę p. Tomka. Nie owija w bawełnę i normalnie przedstawia kosztorys. Szczerze polecam a ekipę pozdrawiam. Henryk Lazikiewicz z Suchego.

Projekt Solartechnik Polska - Ekologiczne źródła energii Czerniewice
Wiesław J.

Projekt Solartechnik powstał w 2008 roku w niemieckim Bahretal. Od chwili pojawienia się na tamtejszym rynku firma brała aktywny udział w rozwoju branży OZE. To między innymi za sprawą naszych realizacji instalacje fotowoltaiczne stały się tak popularne za naszą zachodnią granicą. W pierwszych latach funkcjonowania P+S kładł głównie nacisk na budowę wielkopowierzchniowych farm solarnych. Do dzisiaj wizytówką firmy jest czwarta co do wielkości w Niemczech farma o mocy 38 MV znajdująca się w Bautzen. Z czasem fotowoltaika stała się obszarem licznych dotacji ze strony Państwa. Głównym kierunkiem tychże działań była popularyzacja mikroinstalacji zasilających gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa. Nasza firma w odpowiedzi na taki stan rzeczy poszerzyła swoją działalność o ten właśnie segment rynku. Po kilku latach P+S postanowił otworzyć oddział w Polsce. Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły w błyskawiczny sposób osiągnąć 50% udział w tutejszym rynku. Duże zapotrzebowanie na materiały oraz informacje o pracach nad nowelizacją ustawy o OZE sprawiły, że firma przy współudziale Funduszu Norweskiego wybudowała własną fabrykę modułów PV w Dąbrowie Górniczych. To kolejny po konstrukcji montażowej wytwarzanej w Dreźnie, autorski produkt P+S. Wszystkie te działania pozwoliły firmie odpowiednio przygotować się do zmian w polskim prawie oraz dotacji dostępnych w naszym kraju od 2014 roku. P+S to najlepiej przygotowany do programu PROSUMENT wykonawca w Polsce.

Palme Solar Polska Spółka z o.o. - Ekologiczne źródła energii Strzelce Opolskie
Artur W.

Firma Palme Solar Polska proponuje nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem energii słonecznej - systemy fotowoltaiczne. Zacznij oszczędzać na kosztach ogrzewania, wytwarzaj prąd do własnego użytku i chroń środowisko. Prąd, którego nie wykorzystasz możesz odsprzedać swojemu zakładowi energetycznemu. W dziedzinie fotowoltaiki jesteśmy kompetentnym partnerem. Poza kompleksową obsługą, od doradztwa po montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach, fasadach lub na gruncie, oferujemy również: * Kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych * Certyfikowane produkty wysokiej jakości oraz wydajności * Materiały producentów o renomie międzynarodowej * Przygotowanie zgłoszenia instalacji do sieci OSD, dokumentacji technicznej niezbędnej do zawarcia umowy dystrybucyjnej oraz umowy sprzedaży.

Oze-Prom.pl - Ekologiczne źródła energii Kraków

Oze-Prom.pl

 • Kraków
Waldemar K.

Sprawna realizacja założenia paneli słonecznych. Dobrze działa instalacja. Pan przeprowadził szkolenie jak używać. Po 1 roku używania przegląd serwisowy w cenie :).

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ADOX ENERGY Sp. z o. o. - Ekologiczne źródła energii Głosków
Karolina G.

Profesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja prac. Polecam.

Solar Install Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Szczecin
Tomasz P.

Swoje doświadczenia mogę opisać w samych superlatywach: jakość, terminowość, kontakt - na najwyższym poziomie. Firma SOLARINSTALL wykonała u mnie projekt i instalacje elektryczną, modernizacja i wymiana istniejącej, a także instalację fotowoltaiczną na 4,3 kWp. Zawsze pomocni, wszystko dla zadowolenia klienta! Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

"WASTA" s.c. - Ekologiczne źródła energii Kępno

"WASTA" s.c.

 • Kępno
Mariusz S.

Firma wywiązuje się z umowy, wszystko tak jak powinno, a jak się czegoś nie wie to można zawsze zadzwonić to wszystko wyjaśnią. Na montaż wpadli i szybko zrobili swoją robotę, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Provsolar

 • Gryfino
Mirosław S.

Od roku posiadam zainstalowany system solarny o mocy 8kW. System działa bez zarzutu, ponieważ miałem wątpliwości co do formy i terminu rozliczania się z ENE-ą, uzyskałem wystarczające informację o optymalnej formie współpracy z energetyką. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem ulgi od państwa sprawnie zostały wykonane przez. Provsolar Kontakt z firmą jest łatwy do nawiązania.

UNIMOT Energia i Gaz - Ekologiczne źródła energii Gdańsk
Daniel L.

Profesjonalna obsługa, kontakt natychmiastowy, odpowiada na każde pytanie, ewentualnie dobrze doradzi :).

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii sami prześlą Ci wyceny.

Jakiego działania oczekujesz?
Inne pobliskie usługi: Bramy Okna PCV Rynny

Sowilo POWER Sp. z o.o.

 • Warszawa
Rafał S.

Duży wybór produktów tak z fotowoltaiki jak i z pomp ciepła. Moja instalacja fotowoltaiczna to jeden z najlepszych zestawów na rynku i prawie 20% tańszy niż u konkurencji, na 11 ofert mi złożonych wybrałem tę z Sowilo. Natomiast jeśli chodzi o pompy ciepła to polecam polską tę od Kołtona rewelacyjny zestaw i załatwiają dotacje. Polecam u mnie się spisali na 6+.

PERTIS FOTOWOLTAIKA - Ekologiczne źródła energii Ruda Śląska

PERTIS FOTOWOLTAIKA

 • Ruda Śląska
Damian K.

Budując nowy dom, stwierdziliśmy że zainwestujemy w panele fotowoltaiczne. Nie mogliśmy jednak znaleźć odpowiedniej firmy. Pośród wszystkich padło w końcu na firmę PERTIS. Przedstawili nam najlepszą ofertę, z bardzo konkurencyjną ceną, jak i dobrymi warunkami współpracy. Zgodziliśmy się na nie i w żadnym wypadku nie uważamy, że to był zły wybór! PERTIS zainstalował nam fotowoltaikę, wszystko z pełnym profesjonalizmem i największym zaangażowaniem.

PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Tarnów

PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o.

 • Tarnów
Bartłomiej B.

Bardzo rzetelna obsługa. Wyczerpująca analiza tematu. Przy 6KW na tle innych ofert, oferta Pana Kamila Kowalika zdecydowanie najlepsza. Człowiek na odpowiednim miejscu.. Bardzo profesjonalne podejście ekipy montującej zestaw. Polecam gorąco... I co najlepsze Pan Kamil, 2 tygodnie po zamontowaniu paneli odbiera ode mnie telefony i daje się męczyć moimi "dodatkowymi pytaniami" cierpliwie na nie odpowiadając. Czyli dodatkowo bardzo dobry serwis posprzedażowy.

Natural Energy PL Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Plewiska

Natural Energy PL Sp. z o.o.

 • Plewiska
Andrzej Z.

Fachowość, szczerość, wybieganie na przeciw klientowi dobrą radą. Orientuję się co jest zakupione i ile będzie kosztować .Wiem , że inne firmy działają na podobnych zasadach i kierują się równie dobrym profesjonalizmem. Pozdrawiam A.Zachar

SOLEO PV - Ekologiczne źródła energii Zabierzów

SOLEO PV

 • Zabierzów
Marta H.

firma SOLEO PV to firma jak najbardziej rzetelna i uczciwa. dotrzymali wszelkich ustaleń, bardzo dobrze przygotowali projekt, Pani w WFOS-u nie miała większych zastrzeżeń, projekt przyjęła. Muszę również przyznać, że pracownicy WFOSu w Szczecinie również byli wyjątkowo mili i pomocni co dla mnie akurat jest istotne. Ekipa montująca panele, swoją robotę wykonała szybko i solidnie. Kontakt z biurem był płynny i miły, szef osobiście zajechał aby sprawdzić czy montaż przebiega pomyślnie. Jednak jak dla nas, na największe wyróżnienie zasługuje Pan Tomasz S. z Soleo PV ponieważ to On jako pierwszy do nas przyjechał po telefonie męża z prośbą o kontakt. Przedstawił ofertę, wszystkie wyliczenia, ewidentnie wiedział o czym mówi i orientował się w

Synteza Odnawialne Źródła Energii - Ekologiczne źródła energii Lublin

Synteza Odnawialne Źródła Energii

 • Lublin
Henryk K.

Zastanawialiśmy się nad montażem paneli fotowoltaicznych od dłuższego czasu ale teraz, w okresie pandemii zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Jednak po spotkaniu z Panią Magdą z Gdańska, która czarno na białym przedstawiła nam wszystkie zalety posiadania własnych paneli, zdecydowaliśmy się na taka inwestycje na obydwu naszych domach. Obawialiśmy się, że nie zdarzymy złożyć wniosku w 2 edycji programu Mój Prąd ale firma podeszła do tematu naprawdę rzetelnie i po 3 tygodniach przyjechała do nas cudowna ekipa, która raz dwa zamontowała wszystkie panele. W tym momencie, kiedy firm jest tak wiele, należy zwracać na każdy szczegół. Polecamy z żoną tą firmę pod każdym względem: cudowni i rzetelni handlowcy, solidna ekipa montażowa (bus nr 5),

P.H.WASSER MANN II ALINA CZAPRACKA-BODUS - Ekologiczne źródła energii Bolewice

P.H.WASSER MANN II ALINA CZAPRACKA-BODUS

 • Bolewice
Wojciech P.

Firma Wasser Mann II wykonywała w moim domu kompleksową instalację pompy geotermalnej Caliane. Na uznanie zasługuje podejście do klienta, bardzo serdecznie przy czym niesamowicie profesjonalne. Pracownicy potrafią odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej dziwne czy szczegółowe pytanie, co naturalnie znaczy, że znają się świetnie na swojej pracy. Instalacja wykonana bardzo dobrze, dokładnie, stu procentowo zgodnie z projektem, bez żadnych półśrodków czy ułatwień. Pompa śmiga w moim domu już drugi rok, pomimo wielu opinii osób, które guzik wiedzą na temat pomp ciepła, w domu jest ciepło, z kranu płynie ciepła woda, a rachunek nie kręci się jak oszalały. Zdecydowanie mogę polecić zarówno pompy firmy Sofath, jak i firmę Wasser Mann II.

BBsolar Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Jaworze

BBsolar Sp. z o.o.

 • Jaworze
Kinga W.

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Obsługa profesjonalna i kompetentna. Szybki termin realizacji, a stosunek jakość-cena zdecydowanie mnie satysfakcjonuje. Cieszę się również z gwarancji, jaką została mi udzielona choć mam nadzieję, że nie będę musiała z niej korzystać, gdyż na ten moment nie mam najmniejszych problemów.

EkoProjekt Polska Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Poznań

EkoProjekt Polska Sp. z o.o.

 • Poznań
Marek K.

Przedstawiciel handlowy Pan Jakub bardzo dobrze współpracował z inwestorem, duże zainteresowanie przebiegiem prac, dyspozycyjny. Firma posiada ciekawe warunki płatności, prace wykonano nawet z małym wyprzedzeniem ostatecznego terminu, montażyści młode chłopaki, ale wiedzieli co robić, prace wykonano w czasie 7 godzin. Firma godna polecenia.

Pv-Profit - Ekologiczne źródła energii Kobyla Góra

Pv-Profit

 • Kobyla Góra
Marcin K.

Firma profesjonalna, począwszy od przedstawiciela który wszystko jasno wytłumaczył i doradził po instalatorów którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Wszelkie formalności papierowe zostały przez nich załatwione. Instalacja trwała dwa dni. W szczerze polecam współpracę z tą firmą.

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
SolvEnergy.pl (Warszawa) - Ekologiczne źródła energii 00-513 Warszawa

SolvEnergy.pl (Warszawa)

 • 00-513 Warszawa
Dawid S.

Dla tej firmy zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu, zadbano tutaj o mnie świetnie. Panowie monterzy byli bardzo mili i świetnie wykonali swoją pracę, a doradztwo w zakresie wyboru instalacji było fachowe i profesjonalne - udało się wybrać idealnie.

ECOFAN instal - Ekologiczne źródła energii Konopiska

ECOFAN instal

 • Konopiska
Jace k.

Przed realizacją inwestycji kontaktowałem się z chyba 10 firmami i, niestety, żadna, dosłownie żadna, nie była w stanie zaoferować mi usług na właściwym poziomie. Przebieg kanałów dostosowują do wygody ich przeprowadzenia, nie robią żadnych symulacji przepływu powietrza, a to do czego sprowadza się tzw. "projekt" to jedynie zaplanowanie wydajności anemostatów, tak by się finalnie balansowały. Właściwego podejścia nie była w stanie mi zaoferować żadna firma. Ecofan nie wyróżnia się tu ani na plus, ani na minus. Głównym powodem, dla którego wybrałem tego wykonawcę był dobry kontakt oraz gotowość do szybkiej realizacji inwestycji (bardzo długo się zastanawiałem, ale gdy przyszło co do czego, zależało mi na czasie). Do samego wykonania

Ekodel Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Kościerzyna

Ekodel Sp. z o.o.

 • Kościerzyna
Piotr S.

Rzeczowo, fachowo i konkretnie. Szybko nie było, ale to był tez czas intensywnego wzrostu zainteresowania instalacjami PV więc się nie czepiam (czekaliśmy od listopada do 20 stycznia). Instalacja o mocy 9,66 kWp, układ wschód-zachód, montaż sprawny i estetyczny. Instalacja działa aż miło. Pełne zadowolenie. Zdecydowanie polecam.

ASLANDI Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Wodzisław Śląski

ASLANDI Sp. z o.o.

 • Wodzisław Śląski
Katarzyna W.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Aslandi - Fotowoltaika, Pompy ciepła. Szukałam lokalnej firmy montującej panele fotowoltaiczne i tak wybór padł na ASLANDI. Sam wybór firmy był strzałem w dziesiątkę. Dzięki fachowej i profesjonalnej obsłudze klienta od samego początku powyższa firma stała się jedyną lokalną firmą, w której dokonaliśmy wyceny fotowoltaiki. Montaż paneli przebiegł szybko, fachowo i bardzo sprawnie. Ponadto sam kontakt z pracownikami na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania należą się Pani Patrycji Brzdęk za profesjonalne podejście do klienta i dyspozycyjność na każdym etapie realizacji. Polecam z całego serca powyższą firmę!

Brewa - Ekologiczne źródła energii Kalisz

Brewa

 • Kalisz
Dariusz G.

Firma Brewa jest najlepszy wybór na rynku. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność, począwszy od doradztwa po terminowość zakończenia prac montażowych. Brewa to profesjonalna firma dbająca o swoich klientów na każdym etapie pracy. Jestem szczerze zadowolony ze współpracy z firmą Brewa i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Art fire Nowicki kominki Sp. z o.o./Air Vent Nowicki Rekuperacje Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Rybnik

Art fire Nowicki kominki Sp. z o.o./Air Vent Nowicki Rekuperacje Sp. z o.o.

 • Rybnik
Roman L.

Bardzo dobre podejście do klienta. Najpierw wysłuchanie koncepcji, potem doradztwo co można zmienić by było lepiej i finał na koniec Panowie posprzątali po sobie i przedstawili niezbędny instruktaż obsługi kominka. Wszystko wykonane szybko i starannie. Polecam.

PV ENERGIA POLSKA - Ekologiczne źródła energii Nowy Sącz

PV ENERGIA POLSKA

 • Nowy Sącz
Wiesław K.

Usługa montażu i przyłączenia mikroinstalacji PV została zrealizowana sprawnie i starannie przez świetnie zorganizowaną i bardzo profesjonalną ekipę. Zdecydowanie polecam wszystkim usługi PV ENERGIA POLSKA.

AVM ENGINEERING Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

 • Warszawa
Izabella W.

Firma wykonała u mnie instalacje pompy ciepła 16kw. Od samego początku kontakty i rozmowy z pracownikami były bardzo rzeczowe oraz konkretne. Profesjonalne podejście i rzetelna wiedza, doradztwo. Ekipa montażowa bardzo profesjonalna. Polecam!

Sunnco Kolektory Słoneczne - Ekologiczne źródła energii Radom

Sunnco Kolektory Słoneczne

 • Radom
Sławomir B.

Firma do polecenia. Fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu. Montują szybko, sprawnie i po montażu nie zostawiają żadnego brudu ani śmieci. Pomagają wybrać najlepsze rozwiązanie do danego domu i instalacji.

Copernicus Sun sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Wrocław

Copernicus Sun sp. z o.o.

 • Wrocław
Robert O.

Profesjonalne podejście do tematu, zarówno na etapie ustaleń warunków umowy, jak i samego wykonania. Bardzo polecam za to, że miałem do czynienia z bardzo sympatycznymi ludźmi oraz za to, że udało mi się wynegocjować przyzwoitą cenę i bardzo szybkie wykonanie instalacji.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Grudziądz

Energia Taniej Sp. z o.o.

 • Grudziądz
Wiesław S.

Przedstawienie konkretnej oferty tzn. panele i falownik podana konkretna firma i parametry (W większości firm była podana tylko cena ogólna nawet na spotkaniu z przedstawicielem); po drugie fachowe doradztwo, oraz cena dużo tańsza niż u większości.

P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska - Ekologiczne źródła energii Przasnysz

P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska

 • Przasnysz
Marcin G.

Współpraca z firmą Ecowind, to czysta przyjemność, osoby tam pracujące posiadają ogromną wiedzę i zawsze są chętne do pomocy. Prace wykonane na najwyższym poziomie i co najważniejsze w uzgodnionym terminie.

Energy Home Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Poznań

Energy Home Sp. z o.o.

 • Poznań
Piotr S.

Firma godna polecenia w 100%. Nie zawiedliśmy się na żadnym etapie współpracy. Pan Jacek zawsze służy pomocą. Mimo naszego warunku - instalacja nie może być na dachu domu pokrytym płaską dachówką - znalazł rozwiązanie i panele zostały zamontowane na carporcie, którego zamówieniem, dostawą i montażem także się firma zajęła. Teraz mamy zarówno instalację pv oraz dodatkowe miejsce postoju dla naszego auta. Nasza instalacja to 9,99 kW i radzi sobie całkiem nieźle mimo niesprzyjających ostatnio warunków pogodowych.

Extra Energia Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Bielsko-Biała

Extra Energia Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Mirosław B.

Od pierwszego kontaktu firma pozytywnie mnie zaskoczyła. W tej chwili jestem już po uruchomieniu instalacji i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić usługi instalacji fotowoltaiki wykonywane przez Extra Energię. Fachowo, szybko i rzetelnie. Jak najbardziej zasłużona pozytywna opinia.

HOME INSTAL - Ekologiczne źródła energii Krzyżanowice

HOME INSTAL

 • Krzyżanowice
Kazimierz B.

Na wysokim poziomie i na temat. Za sumienność i dokładność wykonania oraz za fachowość. Polecam.

PUH Kargo - Ekologiczne źródła energii Dąbrowa Górnicza

PUH Kargo

 • Dąbrowa Górnicza
Joanna N.

Firma godna polecenia. Doskonale doradztwo w wyborze centralnego ogrzewania. Szybka i dobrze wykonana usługa.

SOLAR INDUSTRY - Ekologiczne źródła energii Skawina

SOLAR INDUSTRY

 • Skawina
Leszek K.

Firma Solar Industry instalowała na dachu mojego domu instalację fotowoltaiczną w kwietniu tego roku. Na każdym etapie prac miałem do czynienia z profesjonalnym i rzetelnym traktowaniem wykonywanego zadania. Począwszy od spotkania z przedstawicielem firmy Panem Jarkiem, który udzielił mi pełnej informacji o ofercie i przebiegu przyszłych prac. Kolejne etapy to montaż paneli na dachu wykonany solidnie i estetycznie mimo trudnych warunków pogodowych, a skończywszy na pracy elektryków, którzy wybrali najbardziej dogodne dla mnie miejsce dla urządzeń instalacji. Wszystko szybko i w terminie. Polecam usługi tej firmy.

SOLARO - Ekologiczne źródła energii Poczesna

SOLARO

 • Poczesna
Kamil N.

Firma przejawia się bardzo wysoką znajomością produktów oferowanych przez rynek, stawia bardzo duży nacisk na jakość produktów, oraz precyzję montażu, jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim, którzy szukają fachowców.

Eco-Technika - Ekologiczne źródła energii Myślenice

Eco-Technika

 • Myślenice
Beata T.

Zainteresowanie pompą ciepła zawdzięczam ogromnej sympatii własciciela Ecotechniki Pana Piotra do OZE. Urządzenie zamontowane profesjonalnie i szybko. Podobała mi się elastyczność firmy co do terminów wykonania instalacji i pełny kontakt . Natomiast odbiór pompy i instruktaż wykonany przez Pana Darka to super profesjonalna rozmowa i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Polecam...

PROMIKA SOLAR - Ekologiczne źródła energii Szczekociny

PROMIKA SOLAR

 • Szczekociny
Grzegorz D.

Instalacja zamontowana w jeden dzień, szybko, sprawnie, schludnie. Polecam szczególnie niezdecydowanym lub tym, którzy nie wiedza jak się za to zabrać. Pan Paweł umie świetnie wszystko wyjaśnić i doradzić.

OM Power - Ekologiczne źródła energii Wrocław

OM Power

 • Wrocław
Romuald S.

Polecam firmę OM Power z czystym sumieniem. Panale fotowoltaiczne oraz falownik dostarczone na czas, Szybka i sprawna instalacja na dachu mojego warsztatu. Czekam już tylko na wymianę licznika przez Tauron. Panowie, pozdrawiam i samych sukcesów!

Manufaktura Energii Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Katowice

Manufaktura Energii Sp. z o.o.

 • Katowice
Beata P.

MAM, już niedługo moje panele będą działać ponieważ zakład energetyczny nie zmienił mi licznika jeszcze ale jeśli chodzi o firmę Manufaktura Energii to uważam że są bardzo uczciwi i godni polecenia .Od momentu zgłoszenia trwa to ok.1 tygodnia .Przyjeżdża 3 panów do montażu ,są zgrani każdy wie co ma robić idzie im błyskawicznie i w ciągu jednego dnia zakładają całą instalację .Są super ,polecam

COP Łódź Beata Latkowska - Ekologiczne źródła energii Łódź

COP Łódź Beata Latkowska

 • Łódź
Joanna W.

Tak powinna wyglądać każda praca wykonywana przez inne firmy. Takiego zaangażowania jak Pan Jarek to życzyć sobie u każdej osoby. Nasza kotłownia wymagała bardzo dużej ilości przeróbek, które nie sprawiły problemu żeby je dostosować do nowej pompy ciepła. Wszystko zostało najpierw omówione, potem wytłumaczone bardzo profesjonalnie. Super praca i złoty medal za cierpliwość. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Szczerze polecamy P. Jarka - solidne wykonawstwo!!!

Edison Energia S. A. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Edison Energia S. A.

 • Warszawa
Wojciech T.

Rozmowa przebiegła w miłym towarzystwie, przedstawiciel przedstawił ofertę od A do Z bez żadnej zbędnej ściemy. Ekipa montująca panele profesjonaliści w swoim fachu, czas montażu paneli od podpisania umowy to 2tygodnie w moim przypadku. Jestem zadowolony polecam tą firmę w 100%.

ECOKOMFORT KRZYSZTOF MROWIŃSKI - Ekologiczne źródła energii Lisków

ECOKOMFORT KRZYSZTOF MROWIŃSKI

 • Lisków
Przemysław C.

Zakup i montaż pompy ciepła Daikin przebiegł bardzo pozytywnie. Kontakt z Panem Krzysztofem na najwyższym poziomie. Wszystkie szczegóły dogadane i zrealizowane.

Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

 • Warszawa
Jacek J.

Wszystko w porządku. Realizacja umowy zgodnie z ustaleniami i bez problemów. Wykonanie systemu bez uwag.

MK Instalacje Maciej Posiak - Ekologiczne źródła energii Łódź

MK Instalacje Maciej Posiak

 • Łódź
Dariusz O.

Bardzo dobry kontakt i fachowe podejście to tematu. Realizacja terminowa co do dnia. Pan Maciej rzetelnie wytłumaczył na czym polega działanie pompy ciepła i od czego zależą koszty eksploatacji. Poza Pompą zdecydowaliśmy się na montaż grzejników rewersyjnych Panama. Pompa współpracuje u nas z solarami.

Danwent-Grupaeneco - Ekologiczne źródła energii Modlnica

Danwent-Grupaeneco

 • Modlnica
Jrzysztof J.

Firma godna polecenia, wszystkie prace wykonane zostały dobrze, od wyceny aż po montaż. Firma bardzo rzetelna, terminowa, dobry kontakt telefoniczny, dobrze współpracuje z inwestorem. Wszystkie firmy powinny być takie jak ta. ponieważ traktuje klienta indywidualnie i jestem zadowolony z inwestycji.

Budotom Pompy Ciepła - Ekologiczne źródła energii Wrocław

Budotom Pompy Ciepła

 • Wrocław
Marcin N.

U mnie wymiana kotła na eko-groszek na pompę Panasonic Split 9kW. W efekcie ogromny komfort i znacząco obniżone koszty ogrzewania (podłogówka w całym domu). Wyjątkowo sprawna realizacja, widać wieloletnie doświadczenie. Szybko sprawnie i bardzo estetycznie, zgrana ekipa, szybki montaż, pełne zrozumienie potrzeb klienta. Polecam firmę!

Korfach.pl Dawid Kordek - Ekologiczne źródła energii Wrocław

Korfach.pl Dawid Kordek

 • Wrocław
Aneta K.

Rekuperacja spisuje się bardzo dobrze, polecam urządzenia marki Reqnet, miałam początkowo obawy, ale nadmuch w salonie jest mocno odczuwalny przy opcji przewietrzania.

Ekologiczne źródła energii w innych miejscowościach

Jakiego działania oczekujesz?