Budimar sp. z o.o.

Poznań

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

W ramach działalności świadczymy szeroko rozumiane usługi remontowo – budowlane skierowane do Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, głównie z rynku lokalnego oraz w nieznacznej ilości z rynku regionalnego.

W ofercie usługowej firmy znajdą się między innymi następujące usługi:

• kompleksowa budowa domów,
• remonty biur i lokali usługowych,
• rewitalizacja budynków zabytkowych,
• remonty i wykończenia domów i mieszkań
• wykonywanie instalacji,
• wykonywanie robót ogólnobudowlanych,
• wykonywanie robót remontowo - budowlanych,
• prace wykończeniowe i porządkowe,
Docelowe działania firmy, to pozyskanie klientów z rynku, krajowego i zagranicznego.

Usługi Firmy „Budimar” są wykonywane z należytą dokładnością i starannością, dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu budowlanego, przez wykwalifikowanych pracowników. Firma oszczędza czas Klientów poprzez pracę zespołową, organizację remontu - usługi kompleksowo, łącznie z zakupem i transportem materiałów budowlanych. Usługa jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, co nadaje trwałość i estetyczny wygląd wykonywanych prac. Firma dokłada starań, aby dopasować ofertę indywidualnie do każdego Klienta, co zapewnia wygodę. Uzyskane rabaty i negocjacje cen z hurtowniami i dostawcami materiałów budowlanych, pozwalają obniżyć koszty remontu, bez obniżenia jakości proponowanych usług.

Firma budowlana ze sprawdzonym zapleczem wykonawczym, projektowym i kierowniczym.
Nadzór, kierowanie budową, obsługa projektów. Wykonawstwo od fundamentów po dach.

Posiadamy praktyczną wiedzę na temat wszystkich elementów procesów budowlanych:
- pomysłów na inwestycje,
- etapów wykonawstwa (projekt, budowa, nadzór),
- zasad administracyjnych i prawnych,
- uwarunkowań finansowych i podatkowych.

Dotrzymujemy uzgodnionych terminów, w myśl zasady "słowo droższe od pieniędzy".

Pełna obsługa. Od pomysłu, aż po klucz.

Nie ma w budownictwie tematów których byśmy się nie podjęli. Stale wzbogacamy naszą wiedzę i doświadczenie, bo budownictwo to nasza pasja, którą dzielimy się z naszymi Klientami.

Współpraca z nami stanie się dla Państwa przygodą, z której pozostaną Państwu tylko przyjemne wspomnienia.

Zakres działania - wielkopolska oraz województwo kujawsko - pomorskie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.83 / 5
Gwiazdki opinii

35 opinii

5 5
(33)
4 4
(0)
3 3
(1)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
MM  23 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Chciałabym serdecznie polecić firmę Budimar sp. z o.o. oraz jej Prezesa, Pana Dawida [Usunięte przez Oferteo]. Firma Budimar wybudowała dla mnie dom jednorodzinny, z którego jestem bardzo zadowolona. Od samego początku współpraca układała się wzorowo. Pan Dawid [Usunięte przez Oferteo] oraz jego zespół wykazali się pełnym profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i terminowością. Każdy etap budowy był realizowany zgodnie z harmonogramem, a jakość wykonanych prac przekroczyła moje oczekiwania. Dodatkowo, firma oferowała fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji projektu, co było dla mnie niezwykle cenne. Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie i profesjonalne podejście firmy Budimar. Mój nowy dom spełnia wszystkie moje oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Budimar sp. z o.o. oraz Prezesa Dawida [Usunięte przez Oferteo] każdemu, kto poszukuje solidnego i rzetelnego wykonawcy. Maria

M.  M., 12 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ładnie wykonana usługa, szybko i profesjonalnie.

Ola  11 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam! Na etapie oferty: szybko, konkretnie. Na etapie realizacji: dokładnie, fachowo, rzetelnie. Na etapie finału: bombowo! Wszystkim polecam, będziecie zadowoleni.

Agnieszka  11 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Prawdziwi fachowcy, terminowi, profesjonalni! Projekt zrealizowany w 100%, komunikacja na super poziomie o każdej porze. Na pewno wrócimy do współpracy.

J.B.  J.B., 8 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić. Zlecenie zrealizowano szybko i sprawnie. Kontakt bezproblemowy jak i doradztwo.

Andrzej  Andrzej, 8 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Budimar to firma, która od pierwszego spotkania z Jej przedstawicielem wykazywała się troskę o klienta oraz pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Najważniejszym jest fakt, że jest firmą rzetelną pod względem dotrzymania ustaleń zakresu prac oraz terminowość. Polecam bardzo.

Julita  Julita, 8 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetne podejście do klienta, powiedzieliśmy co byśmy chcieli, a doradzono nam pod kątem użyteczności i wykonania oraz kosztów wiążących się z każdym rozwiązaniem. Dodatkowo szybka i dokładna realizacja. Polecam. 👍

Michał   Michał , 7 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, super kontakt, polecam.

Agnieszka  7 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetni fachowcy, szybko wyceniają prace - kosztorys praktycznie z głowy potwierdza się na papierze, terminowi i z miłymi niespodziankami. Firma warta polecenia!

Romuald P. 19 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Opracowanie mojego projektu domu przy współpracy z firmą Budimar było najlepszą decyzją, jaką podjąłem w trakcie całego procesu budowy. Ich zespół projektowy okazał się bardzo kompetentny, pomógł mi wybrać najlepsze rozwiązania i doradził, jakie materiały i technologie będą najlepsze do zastosowania. Podczas całej budowy, ekipa Budimaru była niezwykle profesjonalna i dbała o każdy szczegół. Ich praca była zawsze zgodna z planem i terminem pomimo tego, że czasami rozpoczynali dzień później, a efekty były zaskakująco doskonałe. Budimar to firma, którą można polecić każdemu, kto szuka nie tylko najwyższej jakości usług budowlanych, ale również chce pracować z zespołem ludzi, którzy naprawdę wiedzą, co robią i są w stanie spełnić oczekiwania swoich klientów. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto planuje budowę swojego domu lub potrzebuje profesjonalnego wykonawcy prac budowlanych.

Milena R. 18 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Budimar to z pewnością jedna z najlepszych firm budowlanych na rynku. Mam przyjemność polecić ich jako specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Zleciłam Budimaru wykonanie prac budowlanych w moim domu i byłem zaskoczony ich profesjonalizmem i dokładnością. Pracownicy firmy byli zawsze gotowi pomóc i udzielić porad na każdym etapie budowy, co pozwoliło mi czuć się pewnie i zadowolonym z efektów ich pracy. Co więcej, ich praca była zawsze wykonana z najwyższą starannością i dokładnością, co pozwoliło mi cieszyć się doskonałym efektem końcowym. Zdecydowanie polecam firmę Budimar każdemu, kto potrzebuje solidnego i profesjonalnego wykonawcy prac budowlanych.

Roman M. 18 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię o firmie budowlanej Budimar Sp. z o.o. wykorzystałem ich usługi w trakcie budowy mojego domu i byłem bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz profesjonalizmu ich pracowników. Od samego początku, firma Budimar wykazała się niezwykłym zaangażowaniem i troską o szczegóły ich ekipa pracowała sumiennie i dokładnie, a każdy etap prac był terminowo realizowany zgodnie z harmonogramem. Co więcej, firma Budimar wykazywała elastyczność i chęć dostosowania się do moich wymagań oraz indywidualnych potrzeb, co bardzo mnie zadowoliło. W rezultacie, zdecydowanie polecam firmę Budimar Sp. z o.o. jako rzetelnego i solidnego wykonawcę usług budowlanych ich profesjonalizm i doświadczenie w branży budowlanej są nieocenione, a ich praca z pewnością przyniesie satysfakcję każdemu klientowi.

Małgorzata F. 6 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super mega polecam, dobre wykonanie! Fachowcy mega super i sympatycznie.

Marcin M. 4 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z tej firmy, wszystko dobrze zrobione tak jak się umawialiśmy po prostu, profesjonalnie zrobiona praca, polecam.

Adam D. 4 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Usługa wykonana profesjonalnie i szybko. Polecam.

Marcin S. 4 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Uważam, że jest to bardzo dobra firma i rzetelna, gorąco polecam.

Ewelina K. 4 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna firma z fachowcami i uczciwa.

Małgorzata W. 16 lutego 2021
opinia niepotwierdzona
Zlecę generalny remont mieszkania, 51-80m², Poznań
Negatywna opinia

Budowanie relacji z klientem, oraz przyznanie się do popełnienia błędu bowiem umiejętność wczuwania się w cudze emocje i rozumienia potrzeb drugiej osoby jest kluczowe zarówno w procesie sprzedaży, jak i do tego, by obsługując klienta, móc spełnić jego oczekiwania. Zważywszy na Kodeks dobrych praktyk rynkowych, czyli zbiór zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, nie polecam współpracy w przedmiocie wykonania usługi związanej z pracami elektrycznymi przez Pana Dawida. Zatem, ocenie poddaję wyłącznie powyższą okoliczność. Niniejsza opinia sporządzona została w oparciu o przepisy prawa obowiązujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, a przedmiotem regulacji opiniowania w tym przypadku - są zasady funkcjonowania oraz warunki korzystania z serwisu internetowego Oferteo.pl.

Piotr P. 27 września 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelna firma firma prowadzona przez pana Dawida z którym zawsze można się skontaktować.

Dawid W. 26 września 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dobra firma git fachowcy wykonują naprawdę dobrą robotę.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Budimar sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Stany surowe

Polska

Kompleksowe zorganizowanie Twojej budowy.Usługę wykonujemy raz, szybko i profesjonalnie, dzięki doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze pracownikow i innowacyjnym maszyną.

Malowanie i nie tylko...

Wielkopolskie - Poznań

Malowanie i nie tylko...

Bezpyłowe gładzie, szpachlowanie, malowanie.

Polska

Czyste i niezapylone mieszkanie po remoncie? Jest to możliwe, dzieli nowoczesnym urządzeniom, które są obecne od niedawna na polskim rynku i używane przez naszych fachowców. Profesjonalnie i schludnie wykonana praca jest dla nas wizytówką. Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej usługi.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ratajczaka 18, 60-001 Poznań

WWW

W trakcie konstrukcji

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Skype

martini123344

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Budimar Usługi Wykończeniowe i Ogólnobudowlane Dawid Martyński
Imię (pierwsze) DAWID
Drugie imię ADAM
Nazwisko MARTYŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2013-06-01
NIP 8751538951
Regon 341433025

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat chełmiński
Gmina Papowo Biskupie
Miejscowość Niemczyk
Kod pocztowy 86221
Poczta Papowo Biskupie
Numer nieruchomości 23a
Numer lokalu 2

Kontakt

Email budimar@spoko.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2013-06-04
Data powstania 2013-05-31
Data rozpoczęcia działalności 2013-06-01
Data zawieszenia działalności 2019-08-30

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
Przeważające PKD
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.