Biała Podlaska

Nie wiesz w jaki sposób łatwo poznać propozycje wielu firm z Białej Podlaskiej i lubelskiego? Chcesz zobaczyć cennik usług w Twojej okolicy? Nasz serwis już od 2008 roku zaprasza do siebie perfekcyjnych profesjonalistów z obszaru i łączy ich z zainteresowanymi Klientami, którzy poszukują różnych usług czy towarów. Cieszymy się, że w Białej Podlaskiej swoje usługi w Oferteo posiada już 1 093 profesjonalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.7. Szybko i sprawnie, dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert w 689 branżach, w ostatnich latach połączyliśmy 898 kupujących i zlecających z odpowiednimi profesjonalistami, dzięki serwisowi przedstawiono aż 2 361 ofert! 2 361 ofert to 2 361 możliwości. Przykładowe kategorie to foldery, altany, altanki, usługi betoniarskie, kluby sportowe, treningi, siłownia i fitness Korzystając z Oferteo błyskawicznie znajdziesz odpowiedniego specjalistę z Białej Podlaskiej. Pierwsze oferty możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Biała Podlaska

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Białej Podlaskiej

CARO Krystyna Mazur

Monika J., Biała Podlaska

Rozmowy z firmą CARO przebiegły z oczekiwanym skutkiem. Ludzie bardzo życzliwi, pomocni starający się zadowolić klienta pod każdym względem doradczym oraz indywidualnym podejściem do klienta. Cena wykonania usługi również atrakcyjną w porównaniu do konkurencji na rynku. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona i polecam godnie firmę CARO innym zainteresowanym za ich profesjonalne życzliwe podejście do klienta służąc pomocą i potrafią sprostać oczekiwaniom klientów pod każdym względem doradczym w wy...

Marcin Tobiszewski Agent Ubezpieczeniowy

Dotota T., Czosnówka

Witam, skorzystałam z usług Pana Marcina w zakresie ubezpieczenia OC. Bardzo pozytywny człowiek. Nie dość, że wyliczył mi w Warcie tanie OC za 275 złotych, to jeszcze pokazał, że te kalkulatory internetowe do wyliczania składki wcale nie pokazują najtańszych ofert, i niestety oszukują. Najtańsza oferta przez internet wyniosła 330 zł. Polecam usługi Pana Marcina, jak będzie potrzeba, to przyjedzie z polisą do domu.

Szewczuk Sp. z o.o.

Kamil K., Biała Podlaska

Zdecydowanie POLECAM! Wstąpiłem do biura w celu znalezienia najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na samochód. Oferta szybko zamieniła się w polisę, ponieważ zaproponowane warunki oraz kwota miażdżyła pozostałą konkurencję. Dodatkowo otrzymałem super ofertę ubezpieczenia na życie, z której również skorzystałem. Obsługa jest bardzo miła i przyjemna, widać, że są to agenci z dużym stażem - pełen profesjonalizm.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Białej Podlaskiej

Wykonanie stylizacji włosów dla 1 osoby na bal, Biała Podlaska

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bal. Rodzaj usługi: stylizacja włosów. Rodzaj stylizacji: loki. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: 2018-04-14.

Marta G., usługi fryzjerskie.

Pozyskanie dotacji UE na rozwój firmy, 100000zł, Biała Podlaska

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski do 5 tysięcy ludności. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 100000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 3. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy, wynajem lub zakup lokalu, promocja firmy, zakup maszyn i/lub...

Małgorzata M., fundusze i dotacje unijne.

Szukam adwokata, Biała Podlaska

Przedmiot sprawy: Błąd lekarski. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Zdarzenie medyczne, brak leczenia i w konserwacji śmierć pacjenta. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Elżbieta J., adwokaci.

Kupię pellet, Biała Podlaska, 100 ton

Ilość: 100 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Informacje dodatkowe: Klienta interesuje również dostawa do Serbii, ale jeśli firma nie może tego zapewnić, to dostawa jedynie do Białej Podlaski. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Rafal M., pellet drzewny.