Archiwizacja danych Kraków - Najlepsi w 2021

Firmy Archiwizujące Dane w Krakowie, 2021

46 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 46 firm
w kategorii Archiwizacja danych

Archiwizacja danych Kraków

astek media

 • Kraków
Katarzyna P.

Wysokie kompetencje, znakomity kontakt z klientem, niezawodność. Partner godny zaufania.

Intelligent Systems Development [https://charbytes.com] - Archiwizacja danych Kraków
Lukasz K.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry i szybki kontakt. Program do automatyzacji zdań w VBA działa bez zarzutu. Cały czas w trakcie tworzenia programu była możliwość testowania, zgłaszania uwag z szybką reakcją. Chętnie zlecę kolejne zadania.

Freelancer

 • Kraków

Brak

 • Kraków

IT

ITMATRIX Informatyka dla Każdego Aleksander Bucała - Archiwizacja danych Kraków

Firma ITMATRIX oferuje usługi z zakresu: outsourcingu IT, dostarczania sprzętu komputerowego, usług informatycznych. Outsourcing IT obejmuje: tworzenie informatycznej infrastruktury, bieżącą obsługę informatyczną oraz hosting. Dodatkowo uzupełniamy to oferujemy administrację infrastruktur sieciowych, Wyróżnia nas szeroka wiedza oraz duże doświadczenie zawodowe– to właśnie dzięki niemu możemy sprostać każdemu wyzwaniu, które nam Państwo powierzą. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych, dlatego zapewniamy Państwu: –sprawdzone, gotowe rozwiązania sprzętowe i profesjonalne oprogramowania dla firm, –kompleksową obsługę informatyczną, –oszczędność kosztów związanych z zatrudnieniem specjalistów w zakresie IT w

Dołącz do naszych Specjalistów od Archiwizacji Danych w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Archiwizacji Danych i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Firma Usługowa HONESTUS Krzysztof Klata - Archiwizacja danych Proszowice

Firma Usługowa HONESTUS Krzysztof Klata

 • Proszowice
 • 28 km od Kraków

Kompleksowe usługi księgowe i kadrowe Zarządzanie bezpieczeństwem informacji Ochrona danych osobowych - wdrażanie RODO, outsourcing funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych Usługi archiwistyczne

FHU SADO Dawid Sado

 • Zielenice
 • 30 km od Kraków

DTom Consulting

 • Złota
 • 58 km od Kraków

Realizujemy prace od 2017. Nasze pole działania to naprawy komputerów i laptopów. Działamy na terenie Zawiercia. Zapraszamy do zadawania pytań.

Centrum Systemów Komputerowych - Archiwizacja danych Dąbrowa Górnicza

Centrum Systemów Komputerowych

 • Dąbrowa Górnicza
 • 58 km od Kraków

Od ponad 25 lat obsługujemy różne podmioty, a naszymi klientami są zarówno firmy komercyjne (produkcyjne i usługowe), także wielooddziałowe, jaki i jednostki budżetowe. Dysponujemy bardzo mocnym kompetencyjnie zespołem inżynierów, którzy są ekspertami z zakresu różnych dziedzin, od administratorów systemów, sieci, poprzez sprzętowców oraz inżynierów obsługi helpdesku. Wiedza i kompetencje naszego zespołu w połączeniu z najnowocześniejszymi dostępnymi aktualnie narzędziami idealnie wspierają naszych klientów w codziennych zadaniach, chroniąc ich infrastrukturę oraz zapewniając szybki kontakt z naszym działem technicznym. Dedykowany zespół zajmuje się między innymi zapewnieniem ciągłości pracy całości systemów informatycznych, kompleksowym

FHU Seven Stars - Archiwizacja danych Zbrosławice

FHU Seven Stars

 • Zbrosławice
Andrzej K.

Gorąco polecam .Szybko,sprawnie ,kapitalny kontakt bez względu na godzinę.Problem rozwiązany.

Redust

 • Kielce

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2016r. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Warszawa, Kraków. Dziedzina, w której się specjalizujemy to usługi ICT. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

Usługi Archiwalne s.c. J i E Żymańczyk & H Kowalczyk - Archiwizacja danych Kielce

Usługi Archiwalne s.c. J i E Żymańczyk & H Kowalczyk

 • Kielce

Firma działa na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się porządkowaniem i archiwizacją materiałów archiwalnych i dokumentacji niearchiwalnej w archiwach zakładowych i składnicach akt.

Pawel Pieczkowski

 • Mszana

Nasza firma świadczy usługi w zakresie Linux, vmware, redhat, centos, Ubuntu. Realizujemy prace od 2014. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

SoniqSoft JRMM sp. z o.o., sp.k. - Archiwizacja danych Radlin

SoniqSoft JRMM sp. z o.o., sp.k.

 • Radlin
AO Services

W kontaktach i współpracy cenię sobie przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do klienta, zespół firmy SoniqSoft JRMM zapewnił nam wsparcie podczas dopasowywania i wdrażania oprogramowania. Co jest dla naszej firmy bardzo istotne, po wdrożeniu, pracownicy spółki zapewniali obsługę na równie wysokim poziomie.

Softmex - Archiwizacja danych Rzeszów

Softmex

 • Rzeszów
Maxi Group

Przyjemna współpraca. Łatwość komunikacji, dyspozycyjność. Bardzo polecam.

Wiktor Wapiński

 • Rzeszów

MAGART

 • Przytyk

DOKUMENTA WALDEMAR MICHALEC

 • Radom
Ela G.

Wysoka jakość usług, rewelacyjna obsługa klienta. Profesjonalna firma.

GSD Software Polska Sp. z o.o. - Archiwizacja danych Łódź

GSD Software Polska Sp. z o.o.

 • Łódź

W GSD tworzymy nowoczesne rozwiązania IT dopasowane do potrzeb naszych klientów. Integracja potrzebnych danych i funkcjonalności w jednym, spójnym rozwiązaniu. Mamy doświadczenie w rozwoju produktów całościowo ubierających firmy w oprogramowanie. Od aplikacji desktopowych przez mobilne do webowych. Procesy biznesowe, których kolejne kroki odbywają się w na różnych platformach, to nasz chleb powszedni. Aplikacje webowe piszemy w językach JavaScript, TypeScript, PHP. Używamy takich frameworków jak Node.js, Vue, Vuetify, Vuex, Nuxt. Korzystamy z HTML & CSS. Tworzymy często również aplikacje typu PWA (Progressive Web App). Aplikacje mobilne na platformę Android piszemy głównie w Kotlinie, rozwijamy jednak kilka starszych projektów

Archivia - Archiwizacja danych Łódź

Archivia

 • Łódź
Jakub L.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

ACS - Smart Home for Everyone - Archiwizacja danych Łódź

ACS - Smart Home for Everyone

 • Łódź
Radosław K.

Firma godna polecenia. Pan Krzysztof wykazał się dużą wiedzą i odpowiedzialnością. Chociaż domofon okazał się uszkodzony pan Krzysztof doskonale sobie poradził, pełen profesjonalizm.

WebIQ

 • Łódź

Grzegorz Pytel

 • Łódź

PROS Group

 • Lesznowola

Wykonujemy zlecenia od 2013. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Warszawy. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

iNS Waldemar Augustowski spółka jawna - Archiwizacja danych Wrocław

iNS Waldemar Augustowski spółka jawna

 • Wrocław

Opieka Informatyczna dla firm IT Outsourcing, to doskonałe rozwiązanie wspomagające Twój biznes. Nasza opieka informatyczna pozwoli Ci skupić się na swojej głównej działalności, a informatykę ustawia we właściwym dla niej miejscu. Staje się ona narzędziem kreowania i rozwoju Twojego biznesu. Pomaga Ci osiągnąć większe zyski, mniejszym nakładem środków i zasobów. iNS IT Outsourcing to: - Szybka i kompetentna pomoc IT dla Twojego biznesu. - Zdalne wsparcie, zdalna pomoc IT dla Twojego biznesu. - Zdalne i szybkie usuwanie awarii w Twojej firmie. - Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu dla Twojej firmy. - Doradztwo w zakresie doboru usług dla Twojej firmy. - Pomoc w codziennej pracy z komputerem dla Twoich pracowników i dla Ciebie. -

NewDataLabS - Archiwizacja danych Wrocław

NewDataLabS

 • Wrocław

Ułatwiamy pracę z danymi. Wdrażamy najlepsze na świecie (wg Gartner Group) oprogramowanie Business Intelligence - Tableau. Dzięki temu pomagamy Naszym Klientom Zobaczyć i Zrozumieć Dane. Analizy i raporty stają się proste, błyskawiczne i intuicyjne. Twoje dane zaczynają pracować dla Ciebie. Tableau ma wbudowanych około 40 sterowników do dowolnych źródeł danych - i w ciągu kilku minut może się z nimi zintegrować. Dzięki technologii VizSQL nie tylko wykonuje zaawansowane analizy nawet na olbrzymich zbiorach danych, ale też podpowiada najlepsze ich wizualizacje. Mamy kilkanaście lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence. Wdrożyliśmy wiele Hurtowni Danych oraz rozwiązań typu "in memory". W ciągu kilku dni pomożemy Ci

T.S. Software Tomasz Sroka - Archiwizacja danych 53-030 Wrocław

T.S. Software Tomasz Sroka

 • 53-030 Wrocław
Roman K.

Firma realizuje wszystko sprawnie i szybko, naprawdę polecam tych wykonawców.

ReSoft - Archiwizacja danych Wrocław

ReSoft

 • Wrocław

W ramach działalności wykonujemy obsługę IT firm od 1 do 50 stanowisk. Rozpoczęliśmy działalność od 2000. Działamy na terenie Wrocławia, całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Archiwum Państwowe

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 1947 roku. Nasza specjalność to archiwistyka, na terenie Dolnośląskie.

Revo IT

 • Wisznia Mała

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to serwis komputerów, tworzenie stron WWW, Outsourcing IT, na terenie Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie.

makeIT24 - serwis, outsourcing, monitoring - Archiwizacja danych Ożarów Mazowiecki

makeIT24 - serwis, outsourcing, monitoring

 • Ożarów Mazowiecki

Firma makeIT24 zajmuje się szeroko pojętymi działaniami w dziedzinie IT. Nasz cel to zapewnienie bezawaryjnej pracy systemów informatycznych, ponieważ największą stratą jest paraliż firmy wynikający z braku dostępu do usług. Zajmujemy się prowadzeniem infrastruktury firm opartych na nowych technologiach oraz z ich wykorzystaniem. Wdrażamy nowe rozwiązania ułatwiające zarządzanie i pracę w firmie, jednocześnie redukując koszta utrzymania działu IT. Wychodzimy na przeciw oczekiwań naszych klientów i proponujemy różne warianty współpracy uzależnionych od potrzeb Państwa firmy. Staramy się jak najlepiej wykonywać swoją pracę i doradzać rozwiązania mogące ułatwić pracę w Państwa firmie, jednak nigdy niczego nie narzucamy. Jako zespół

PhotoFun

 • Bełżec

Masz zdjęcia z wesela, chrzcin, urodzin, imienin lub innych uroczystości i chcesz mieć ich kopie cyfrowe na komputerze? Zeskanuje wszystkie twoje zdjęcia, usunę niedoskonałości i zapisze je tam gdzie chcesz ! Zdjęcia mogę zapisać w każdym formacie, np: JPG, PDF, PNG, GIF, BMP, TIF. Możliwość zapisu zdjęć na: - Pendrive, - Karta pamięci, - Płyta CD, - Umieszczenie ich w chmurze (wybrana przez klienta) Dodatkowo mogę zaoferować: - Projektowanie fotoksiążek (CEWE, EMPIK), - Projektowanie Kalendarzy z Twoimi zdjęciami, - Foto plakaty - Gadżety z twoim zdjęciem Proszę o kontakt przez maila: kontakt.manczakkubapl@gmail.com

Polskie Dane - Archiwizacja danych Warszawa

Polskie Dane

 • Warszawa

Polskiedane.pl to strona która dostarcza dane najwyższej jakości. Dane są pozyskiwane z źródeł publicznych i agregowane w celu zapewnienia najwyższej wartości danych.

AllNet Sp. z o.o.

 • Warszawa

AllNet Sp. z o.o. W zakres naszej profesjonalnej opieki informatycznej /Outsourcingu IT wchodzą: 1. Administracja środowiskiem serwerowym, oraz w przypadku wdrożenia replikacji w zapasowym Data Center (DRC) 2. Administracja usługami w chmurze Office 365 (w przypadku wdrożenia). 3. Opiekę nad oprogramowaniem na komputerach osobistych użytkowników, 4. Aktualizację oprogramowania, 5. Naprawy uszkodzonego sprzętu, 6. Telefoniczną i osobistą pomoc użytkownikom dot. pracy systemu biurowego, poczty 7. Administracja i wsparcie dla urządzeń sieciowych (LAN/WAN/WiFi) 8. Raportowanie - dostarczanie informacji na temat pracy systemów 9. Współpracę z działem dostawcy aplikacji

HSM Recycling - Archiwizacja danych Warszawa

HSM Recycling

 • Warszawa
Andrzej K.

Obawy o jakość/wielkość ścinek z naszych dokumentow była tylko do czasu zobaczenia na żywo jak one wyglądają w trakcie i po zniszczeniu. Polecamy fachowość, podejście do klienta . Przyjeżdżają po MAŁE ilości!!! Stosunek jakości do ceny określamy jako bardzo dobry.

Dokumentator Sp. z o.o. - Archiwizacja danych Warszawa

Dokumentator Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jeżeli dotychczasowe koszty prowadzenia archiwum zakładowego/składnicy akt nie były racjonalne możemy zadania prowadzenia archiwum zakładowego/składnicy akt przejąć na siebie, co z powodzeniem robimy już w wielu Instytucjach. Całość może być prowadzona w dowolnie wybranych wariantach: pomoc doraźna, zadaniowa (utworzenie procedur, normatywów kancelaryjno – archiwalnych), roczny okres wdrożeń, współpraca długofalowa. Jeżeli obsługa dokumentacji w Państwa firmie staje się coraz trudniejsza, z pewnością zainteresuje Państwa nasza propozycja. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną archiwizacją i obsługą dokumentów. Wiemy, że każdy firmowy materiał może być ważny. Realizujemy umowę w oparciu o normy: PN – ISO 27001 System Zarządzania

Phu. MK

 • Warszawa

Libris Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

ARCH-INFO

 • Warszawa

"Atelier" Martyna Szlaska - Archiwizacja danych Warszawa

"Atelier" Martyna Szlaska

 • Warszawa

DZIAŁ I: - usługi biurowe DZIAŁ II: - cateringi DZIAŁ III: - projektowanie graficzne - projektowanie stron WWW - produkcja video, na terenie Polska.

http://cloudica.io - Archiwizacja danych Warszawa

http://cloudica.io

 • Warszawa
107ek.pl Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonale poprowadzone rozmowy i dobrze skomponowana oferta. Wybraliśmy innego oferenta, jednak należy podkreślić, iż firma Cloudica była jedną z trzech firm, których rozważaliśmy oferty na wdrożenie stałej obsługi informatycznej dla 107ek.

Szarbi.PL - Archiwizacja danych Warszawa

Szarbi.PL

 • Warszawa
Andy J.

Przemiły serwis na najwyższym poziomie. Bardzo szanuję ludzi, którzy są tak rzetelni. Niech inni biorą przykład. Pozdrawiam!

TEEG - Archiwizacja danych Legionowo

TEEG

 • Legionowo
Grzegorz K.

Serdecznie polecam skorzystanie z usług serwisowych wykonywanych przez firmę TEEG - szybki kontakt, obszerna wiedza informatyczna, profesjonalne podejście do klienta jak i wykonanie zlecenia stoją na najwyższym poziomie.

AMMA SERVICES - Archiwizacja danych Płock

AMMA SERVICES

 • Płock

Jakość: Zapewniamy wysoką jakość wykonania usługi poprzez wprowadzony system kontroli: - monitorowanie procesu od odbioru dokumentów od klienta do końcowego procesu zbelowania ścinek. - flota samochodów posiada wyposażenie GPS dla pełnej kontroli przejazdu od klienta do firmy - obiekt posiada pełen monitoring wewnętrzny i zewnętrzny w celu pełnego bezpieczeństwa wykonania usługi oraz możliwości nagrania klientowi całego procesu niszczenia - wyposażeni jesteśmy w system zabezpieczenia na po - posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 1 000 000 zł - nasze działania zapewniają zgodność z normami prawnymi i etycznymi, wymagamy od siebie i pracowników najwyższego poziomu uczciwości i rzetelności

AGATA Barat

 • Płock

Rząska Libertów Golkowice Lusina Kraków więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.