Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków - Najlepsi w 2021

Projektanci CAD, CAM, CAE w Krakowie, 2022

180 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków - Ranking Najlepsi 2022

Już 180 Projektantów CAD/CAM/CAE z Krakowa złożyło 2361 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie projektanta cad/cam/cae może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Projektantów CAD/CAM/CAE w 2022 r. z Krakowa.

Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków
Racks and Rolls Europe Sp. z o.o. Sp. k.

Od kilku lat współpracuję z Panem Mateuszem z firmy TIM PROJEKT, współpraca przebiega rzetelnie i bezproblemowo. Projekty są wykonywane prawidłowo i na czas.

5.0 (6 opinii)

Więcej Projektantów CAD/CAM/CAE z Krakowa

activcad

 • Kraków
Grzegorz B.

Profesjonalna obsługa, bardzo dobrze wykonany projekt!

5.0 (1 opinia)
Agnieszka T.

Polecam Pana Zbigniewa jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Zawsze trafnie doradzi. Miły i rzeczowy Instalator.

5.0 (2 opinie)

Anspert

 • Kraków
Aleksandra T.

Bardzo profesjonalny wykonawca. Jesteśmy zadowoleni z usług i wracamy z kolejnymi zleceniami.

5.0 (1 opinia)

IPC Serwis

 • Kraków
Jan K.

Fachowość i terminowość na +, polecam

5.0 (1 opinia)
Zakład Usług Budowlanych Jarosław Dublak

Miałem przyjemność współpracować z tą firmą, jak na inne firmy bardzo się wyróżniają, swoje usługi wykonują starannie nie patrząc na portfel klienta, lecz po to aby klient był zadowolony. Według mnie jest to jeden z najlepszych serwisów komputerowych w Krakowie.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Projektantów CAD/CAM/CAE w Krakowie

Działasz na rynku jako Projektant CAD/CAM/CAE i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Highland-soft

 • Kraków
Jakub P.

Tworzymy oprogramowania, strony www, sklepy internetowe, aplikacje, portale, wyszukiwarki branżowe, systemy zarządzania, systemy rezerwacyjne i inne. Stały kontakt z klientem oraz całodobowa obsługa po oddaniu projektu pozwala Nam uzyskać bardzo dobre efekty współpracy. Skontaktuj się z Nami a wspólnie znajdziemy rozwiązania oraz ceny dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Wystawiamy faktury vat .

5.0 (1 opinia)

Biurointer

 • Kraków
SiteDesign.com.pl

Bardzo rzetelne podejście do sprawy. Niedrogo. Mam u nich siedzibę i dodatkowy adres i z pewnością bedę korzystać nadal z ich usług. PS. Opinia na prośbę własciciela

5.0 (1 opinia)

Rojektowanie CAD Posiadamy doświadczenie w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy nasze usługi w oparciu o najnowsze i jedno z najpopularniejszych programów CAD w przemyśle projektowym (m. in. ProE/CREO). Nasi inżynierowie brali udział w wielu różnych projektach, dzięki czemu posiedli wiedzę jak najlepiej podchodzić do nowych zagadnień w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Dzięki temu możemy zapewnić naszych klientów, że każdy projekt jest wykonywany z największą starannością. Nasza znajomość procesów produkcyjnych powala nam na wybiegania w przyszłość w procesie projektowania, dzięki czemu nasze projekty są możliwie jak najbardziej technologiczne i proste w wykonaniu. Podejmujemy się wykonywania dokumentacji 2D dla większości gałęzi

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w branży budowlanej (AEC) i produkcyjnej (MFG). Głównym czynnikiem odróżniającym nas od naszych konkurentów, jest nabyta przez lata pracy w branży praktyczna wiedza, która pozwala nam na większą efektywność. Swoje doświadczenie osiągnęliśmy również podczas wieloletniego prowadzenia szkoleń i wsparcia technicznego. Szkolenia prowadzą pracownicy naszej firmy – praktycy, posiadający poświadczenie bardzo dobrej znajomości oprogramowania Autodesk (Autodesk Certified Professional, Autodesk Certified Instructor). Na co dzień realizują oni projekty i wdrożenia dla naszych klientów, co pozwala im na stały kontakt z oprogramowaniem, którego uczą od strony jego praktycznego zastosowania w pracy inżyniera.

Działam w branży od 2015 roku. Moja specjalność to projektowanie 2d/3d, analiza wytrzymałościowa mes. Posiadam park maszyn ( cięcie, gięcie, spawanie, hartowanie, drukowanie 3d). Wykonuję kompleksowe usługi od projektowania po montaż maszyn.

DS-Technic Automatyka Przemysłowa

 • Kraków

Zajmujemy się budową maszyn, stanowisk montażowych oraz linii produkcyjnych. Świadczymy usługi kompleksowo: począwszy od prac koncepcyjnych poprzez projekt konstrukcyjny, produkcję detali, montaż mechaniczny i elektryczny, programowanie, uruchomienie, a na instalacji gotowego produktu w siedzibie klienta kończąc. Specjalizujemy się w tworzeniu i modyfikacji maszyn wymagających nietypowych i nieszablonowych rozwiązań dostosowanych do specyficznych wymagań aplikacji.

Andrzej Zakręcki

 • Kraków

Przemysłowy druk 3D w następujących technologiach: 1. 2 x SLS o polu roboczym mm. Zastosowanie to części użytkowe, wyroby medyczne (np. protezy), elementy na linie produkcyjne (np. łączniki). 2. Polyjet o polu roboczym mm. Zastosowanie to wykonanie funkcjonalnych elementów gumowych, np. gałki, uszczelki, uchwyty, węże. 3. SLA o polu roboczym mm. Zastosowanie do funkcjonalnych prototypów w kolorze białym imitującym ABS. Możliwość barwienia zanurzeniowo detali na kolory podstawowe. Polerowanie detali po wydruku. Projektowanie dla druku 3D, opracowanie koncepcji projektowania i wytwarzania dla przemysłowego druku 3D. Firma Technology Applied została założona w 2015 roku w Białymstoku. Wycena odbywa się na za podstawie wyceny modelu

Mirosław WItek

 • Kraków

Jestem absolwentem Politechniki Krakowskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn oraz Automatyka i Robotyka. Mam 6 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży chłodniczej. Do moich obowiązków należy projektowanie i modelowanie nowych urządzeń i komponentów w obszarze Inventor oraz Solid Works. Wprowadzanie bieżących zmian konstrukcyjnych. Wdrażanie nowych rozwiązań. Przeprowadzanie testów oraz sprawdzanie jakości wyprodukowanych urządzeń. Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji montażowych. Jest to moja praca a zaraz pasja, ponieważ już gdy zaczynałem studia wiedziałem jaki jest mój cel i co chciałem w życiu robić. Obecnie chce rozwijać swoje umiejętności i poszerzyć wiedze w innych branżach na tym

Gstar CAD

 • Kraków

GstarCAD jest oprogramowaniem służącym do projektowania 2D/3D. Cechuje go niska cena, długowieczna licencja, wydajny i intuicyjny interfejs, innowacyjne funkcje oraz bezproblemową i skuteczną pracę z plikami typu DWG/DXF. GstarCAD to idealne rozwiązanie dla początkujących oraz doświadczonych projektantów. Poza tym program posiada bloki dynamiczne, porównywanie rysunków, wyodrębnianie danych, skalowanie obiektów względem jednej osi.

Paweł Skubida

 • Kraków

Witam serdecznie. Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy w środowisku AutoCad. Projektuję w 2D i 3D zarówno jako dokumentację jak również np. projekty do druku 3D. Z zawodu jestem geodetą. Charakteryzuje mnie dokładność i sumienność. Łatwo radzę sobie z presją czasu. Nie prowadzę działalności gospodarczej. Zapraszam do współpracy.

AutoSoftID

 • Kraków

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w automatyce przemysłowej, inżynierii odwrotnej, projektowaniu, skanowaniu 3D i druku 3D. Oferujemy doradztwo i wykonawstwo w zakresie budowy nowych linii produkcyjnych jak i modernizacji już istniejących. Naszym klientom proponujemy różne formy optymalizacji projektu, zarówno przy skanowaniu jak i przy druku 3D.

brak

 • Kraków

Jestem architektem z 4letnim doświadczeniem. Zrealizuję drobne zlecenia polegające na stworzeniu, uzupełnieniu lub przeniesieniu dokumentacji projektowej.

NES

 • Kraków

Profesjonalne usługi projektowania CAD. Sprawdziany, przyrządy montażowe, modelowanie 3D, dokumentacja techniczna. Solidne doświadczenie w branży samochodowej i lotnicznej.

Martyna Wlc

 • Kraków

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to projektowanie CAD, na terenie Małopolska.

Paweł Walczyk HOLIPTER

 • Kraków

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to Projekty maszyn, na terenie Kraków.

Arkadiusz Klimek

 • Kraków

CONREL

 • Kraków

Łukasz Knysak

 • Kraków

APELS

 • Kraków

Klaudia Porębska

 • Kraków

Krystian Sitko

 • Kraków

Dawid Maultz

 • Kraków

Grzegorz Mięsowicz

 • Kraków

Bimtelligent

 • Kraków

W Bimtelligent posługujemy się najnowszymi technologiami mapowania 3D dla szeroko pojętych celów projektowych, architektonicznych, budowlanych czy przemysłowych. Jesteśmy grupą projektantów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji wielu inwentaryzacji arch-bud w technologii BIM. Realizujemy kompleksowe projekty BIM, inwentaryzacje pomieszczeń, budynków, hal, elewacji, fasad, zabytków i innych obiektów, stosując skanowanie laserowe 3D oraz fotogrametrię. Realizujemy zadania profesjonalnie oraz kompetentnie, w całej Polsce oraz na terenie EU. Zapewniamy wszechstronne wsparcie w realizacjach różnego rodzaju inwestycji, do czego wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie o bogatych, różnorodnych możliwościach. Zapraszamy do kontaktu,

Blackice Networks Sp. z o. o.

 • Kraków

Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm i optymalizacja kosztów IT Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna dla firm. Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne dla firm z Krakowa optymalizując koszty IT oraz podnosząc bezpieczeństwo i dostępność infrastruktury informatycznej swoich Klientów. Prowadzimy pogotowie informatyczne / jednorazowy serwis z dojazdem do Klienta obejmującym Kraków i okolice – skutecznie usuwamy nagłe problemy oraz wsparcie informatyczne / outsourcing IT w ramach elastycznych planów abonamentowych – obniżamy koszty IT. Obszary realizowanych usług dotyczących IT: – outsourcing, – obsługa informatyczna, – pomoc i wsparcie technologiczne, – chmura obliczeniowa. Oszczędność czasu i

Studio Graficzne Dobry Projekt

 • Kraków

Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem graficznym materiałów reklamowych do druku oraz grafiki do kanałów społecznościowych. Stworzę dla Twojej firmy nowoczesne logo, wizytówkę lub zajmę się całą identyfikacją wizualną. Wykonam ciekawy projekt graficzny wraz z przygotowaniem do druku, na dowolny format. W mojej ofercie znajdziesz zarówno projekty teczki firmowej, ulotki, katalogu firmowego a nawet kalendarza. Studio Dobrego Projektu powstało z myślą o projektowaniu grafiki reklamowej indywidualnie pod każdego Klienta. Cechuje mnie dbałość o każdy szczegół, dzięki czemu moje projekty graficzne są dopracowywane, aż do pełnego zadowolenia Klienta. Dobry projekt graficzny to gwarancja Twojego Sukcesu:) Zaprojektuję dla Ciebie projekty

"3Deling Sp. z o.o."

 • Kraków

Jesteśmy profesjonalną firmą geodezyjną wykorzystującą głównie technologie naziemnego skaningu laserowego. Nasze biura mieszczą się w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce, z główną siedzibą w Krakowie. Jesteśmy rodzimą firmą z polskim kapitałem, bez udziału kapitału zagranicznego. Prace pomiarowe prowadzimy jednak na całym świecie. Nasze doświadczenia zgromadziliśmy wykonując setki projektów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z opracowaniem chmury punktów, w tym: dokumentacje 2D (rzuty, przekroje, rysunki elewacji), modele 3D, modele BIM i modele PDMS. Nasze produkty i usługi mają szerokie zastosowanie w przemyśle (na lądzie i morzu), architekturze czy ochronie zabytków. Zatrudniamy ponad 30 wysoko wykwalifikowanych inżynierów CAD.

EXAO

 • Kraków

Naszą ofertę możemy podzielić na trzy główne sektory: 1. Wynajem drukarek 3D a) Kompleksowa obsługa b2b, b2c - door-to-door, b) Szkolenia pracownicze. 2. Drukowanie 3D plików CAD a) Druki testowe/pokazowe, b) Elementy użytkowe/zamienniki. 3. Projektowanie przestrzenne CAD a) Projekty z rysunków 2D, b) Inżynieria odwrotna.

Magnesio

 • Kraków

Magnesio Group Grupa Magnesio jest firmą wpierającą biznes na różnych płaszczyznach. Działamy w branżach: reklamowej, medycznej, kosmetycznej oraz rozrywkowej. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają nam na efektywne zarządzanie i aktywny rozwój. Szukasz solidnego partnera do współpracy? Sprawdź naszą bogatą ofertę. Naszą misją jest oferowanie Państwu usług na najwyższym poziomie i produktów najlepszej jakości. Każdego dnia staramy się jeszcze bardziej dopasować się do Państwa potrzeb. Nasza najnowsza marka ETANI POLAND to kolejny krok w ciągłym rozwoju grupy Magnesio. Nowość na polskim rynku, ekologiczne kosmetyki naturalne ETANI, dynamicznie zdobywają popularność i zaufanie klientów. Zapraszamy do współpracy!

Testkomp.pl

 • Kraków

Nasza oferta to zewnętrzne testy oprogramowania dla firm, pozwalające obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Testowanie oprogramowania wykonujemy na każdym etapie produkcji. Stała współpraca z TESTKOMPL.PL gwarantuje poprawę jakości oprogramowania, zwiększenie jego wydajności, lepszą współpracę z aplikacjami zewnętrznymi, lepsze wykorzystanie baz danych, zmniejszenie ryzyka powstawania regresji. Wykonujemy również serwis komputerów, instalacji, aktualizacji oprogramowania. Piszemy, pozycjonujemy strony internetowe. W katalogu naszych usług są również sieci internetowe - projektowanie, tworzenie, administrowanie. Firmę Testkomp.pl tworzy zespół osób mających duże doświadczenie w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania w

Archman Sp. z o.o.

 • Kraków

Firma Archman Sp. z o.o. należy do Grupy CTI . Pozostałe podmioty Grupy to: * Instytut Doradztwa i Szkoleń CTI założony w 1994 roku przez pracowników naukowych krakowskich uczelni. Instytut świadczy usługi szkoleniowe na rzecz przedsiębiorstw i instytucji publicznych, * Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie działająca od 2000 roku. Spółka Archman została założona celem uporządkowania działalności consultingowej, która z w ostatnich latach zaczęła mieć bardzo istotne znaczenie w działalności Grupy CTI. Szeroki dostęp do fachowców z różnych dziedzin pozwala nam świadczyć usługi consultingowe najwyższej jakości według metod i wzorców popartych wieloletnim doświadczeniem.

Mediaflex Sp. z o.o.

 • Kraków

Jesteśmy software housem, dostawcą oprogramowania i rozwiązań informatycznych. Na rynku IT działamy od 2008 roku. Naszym klientom oddajemy jakościowe produkty, pomagamy im także w we wdrażaniu u siebie nowych rozwiązań, a w razie potrzeby przeszkalamy pracowników i zapewniamy obsługę powdrożeniową. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów dedykowanych i aplikacji mobilnych (iOS, Android), dostarczamy narzędzi z zakresu e-commerce i tworzymy serwisy www. Kreatywne połączenie kompetencji w obszarach strategii, komunikacji, projektowania i technologii, zapewnia nam wysoką skuteczność w tworzeniu rozbudowanych rozwiązań systemowych. Sztandarowymi produktami naszej firmy są: - Akademia MediaEdu - system do zarządzania wiedzą w organizacji wraz

Internet dla Firm

 • Kraków

Twój dostawca internetu nie zapewnia ci takiej prędkości łącza, jak obiecywał? Często masz problem z dostępem do sieci w firmie, w godzinach szczytu? Zapoznaj się z naszą ofertą. Tylko my zapewniamy maksymalną prędkość przesyłu danych, na jaką pozwala dane łącze. Internet bez ograniczeń dla firm, zarówno stacjonarny, jak i mobilny, poprzez przyłączenie kablowe bądź bezprzewodowe w dogodnych kombinacjach. Czy wiesz, co to jest internet symetryczny, że pozwala na maksymalną prędkość przy minimalnych opóźnieniach i stratach pakietów? Ważne, że my wiemy i oferujemy go dla Twojej firmy w korzystnych cenowo pakietach ( telefonia, internet stacjonarny, mobilny, telewizja cyfrowa), które możesz dowolnie komponować, dostosowywać do potrzeb. W

Agencja Reklamowa "Tęcza" s.c.

 • Kraków

Agencja Reklamowa Tęcza specjalizuje się w działaniach z zakresu BTL. Priorytetem naszej agencji jest kreacja wszelkich rozwiązań, które służą działaniom o charakterze promocyjnym. Opracowujemy materiały POS np.: display - karton, systemy wystawiennicze według indywidualnych potrzeb klientów, kampanie promocyjne oraz programy lojalnościowe skierowane zarówno do klienta ostatecznego, jak i instytucjonalnego. Nasi projektanci stawiają sobie za cel jak najlepsze wykorzystanie istniejących rozwiązań technologicznych aby zaspokoić wysokie wymagania graczy rynkowych.

Delta Movers Dominik Kasprzyk Katarzyna Suszczyńska

 • Kraków

Firma Delta Movers organizuje przeprowadzki na terenie całej europy przez 7 dni w tygodniu. Specjalnie dla klientów indywidualnych, poszukujących najlepszej oferty finansowej w przeprowadzkach wraz załadunkiem i rozładunkiem dopasowujemy odpowiedni pojazd oraz ekipę naszych pracowników. Cała Europa oraz Skandynawia. Sprawdź naszą ofertę i wynegocjuj swoją cenę. Usługa wraz załadunkiem i rozładunkiem !

IONIC.pl

 • Kraków

Nasza firma powstała stosunkowo niedawno - w 2008 roku, natomiast w branży hostingowej działamy już od dłuższego czasu. Współpraca oraz czynny udział w dużych projektach internetowych pozwoliła nam na nabranie doświadczenia, które przy tak specyficznych działaniach jest niezwykle istotne. Pomimo krótkiego okresu działania firmy Najdmen, jesteśmy właścicielami trzech serwisów internetowych związanych z hostingiem: Najdmen.pl, Vipower.pl oraz IONIC.pl. Zachowując skromność trudno nie stwierdzić, iż rozwijamy się niezwykle dynamicznie. W ofercie IONIC.pl znajdują się precyzyjnie skonfigurowane pakiety hostingowe, pomiędzy którymi mogą śmiało wybierać początkującu jak i bardzo zaawansowani webmasterzy. Profesjonalni Administratorzy czuwają 24

Monika M

 • Kraków

Jestem projektantem po 5 latach skutecznej pracy jako freelancer, prowadzenia niezależnej działalności projektowej oraz sukcesach takich jak: wdrożenie dzieła do produkcji, wydruk średnionakładowy albumu, zwiększenie wydajności produkcji na poziomie nawet do 12% dzięki wprowadzeniu systemu graficznych, przejrzystych instrukcji do montażu. Zajmuję się grafiką związaną z redakcją tekstów, wkładkami i rysunkami wektorowymi; brandingiem: logotypem, typografią, materiałami firmowymi jak przykładowo: wizytówki, ulotki, broszury czy papier firmowy; wewnętrznymi materiałami produkcyjnymi jak instrukcje pracownicze czy graficzne zaplecze techniki Kaizen. Modeluje także w 3D produkty, opakowania, aranżacje. Zapraszam do współpracy.

SOFTRAD

 • Kraków

Firma Softrad tworzy systemy informatyczne zarówno dla małych i średnich firm, jak i również dla dużych przedsiębiorstw. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest stabilność technologiczna każdego przedsiębiorstwa szczególną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości, a także niezawodności oprogramowania. Wykorzystujemy przy tym najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. Dzięki temu nasze rozwiązania cechują się wydajnością pracy, prostotą użytkowania oraz przyjaznym i nowoczesnym interfejsem. Sprzyjają temu również omówienie oraz szczegółowa analiza indywidualnych potrzeb Klienta. Proces realizacji złożonych celów, a także wdrożenie aplikacji przebiega przy udziale zamawiającego w atmosferze otwartości oraz w oparciu o serdeczne

Inglitin Łukasz Kurek

 • Kraków

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zapewnia kompleksową obsługę IT dla firm oraz przedsiębiorstw. Doświadczenie rynkowe, zgrany zespół specjalistów rozumiejący współczesne potrzeby biznesowe klientów oraz znajomość nowoczesnych technologii pozwalają nam świadczyć usługi ‘szyte na miarę’, ściśle dopasowane do aktualnej sytuacji klienta.

MLAB Software Studio

 • Kraków

Chcesz wykorzystać możliwości jakie daje internet? Próbujesz zaistnieć w sieci, ulepszyć wizerunek firmy? A może jesteś zainteresowany systemem, który usprawni pracę w Twojej firmie? Mamy dla Ciebie rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy profesjonalne wykonanie nie tylko stron,serwisów, sklepów www ale również wszelkich systemów informatycznych. Napisz, zadzwoń, przyjdź i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Zoidberg Studio

 • Kraków

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem i promowaniem stroni internetowych , serwisów , portali i sklepów. Mamy ogromne doświadczenie na tym polu. Zrealizowaliśmy ponad 100 stron internetowych m. inn. dla takich firm jak Hyundai, Invent software, Partia Kobiet, Madrock czy Trango. Tworzymy produkty najwyższej jakości co możecie zobaczyć w naszym portfolio. Współpracując z nami mają państwo gwarancję niskich cen i wysokiej jakości produktu.

Zakłąd Techniczno Usługowy Eldex

 • Kraków

ELDEX wykonuje usługi elektryczne w Krakowie i jego okolicach. Najważniejszym celem firmy jest zdobywanie coraz większych kwalifikacji i przekładanie ich na poziom wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie firmy elektrycznej skierowanej do ludzi, którzy dążąc do sukcesu chcą współpracować z firmami świadczącymi usługi o jak najwyższym poziomie. Zdobyte zaufanie pozwala nam na uzyskiwanie coraz większej liczby stałych klientów do których chcemy zaliczyć i Ciebie. instalacje 400,230[V] oświetlenie zewnętrzne rozdzielnice elektryczne instalacje zasilania awaryjnego i oświetlenia ewakuacyjnego montaż agregatów prądotwórczych instalacje odgromowe i uziemiające sieci zasilające przyłącza

So-solutions

 • Kraków

SO-SOLUTIONS jest firmą programistyczną specjalizującą się w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych, a w szczególności dedykowanego oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klientów. Firma świadczy także specjalistyczne usługi programistyczne w zakresie oprogramowania inżynierskiego. SO-SOLUTIONS to agencja interaktywna specjalizująca się tworzeniu stron internetowych, dedykowanych sklepów internetowych (e-commerce) oraz portali społecznościowych. Firma oferuje autorski system zarządzania treścią CMS wspierający pozycjonowanie. W ramach realizowanych projektów firma oferuje także kompleksowe usługi związane z identyfikacją wizualną, projektowaniem graficznym, animacjami Flash i projektowaniem logotypów.

Teleconnect Sp.zo.o.

 • Krakow

Szanowni Państwo, TeleConnect Sp. z o.o. jest firmą z Krakowa, dostawcą profesjonalnych usług telefonicznych. Naszą główną domeną jest indywidualna obsługa telefoniczna przedsiębiorstw i osób fizycznych, ale oferujemy także serwis typowy dla call-center/contact-center na przykład: - telemarketing - telesprzedaż - badania rynkowe - opieka nad klientem - biuro obsługi klienta - wsparcie techniczne - pozyskiwanie klientów - rekrutacja przez telefon - usługi bazodanowe itp. Inne szczegóły zamieściliśmy na naszej stronie internetowej: www.teleconnect.pl Mamy nadzieję, że nasza propozycja współpracy zainteresuje Państwa, z wyrazami szacunku, Teleconnect Sp.zo.o.

Ranking Projektantów CAD/CAM/CAE obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...