Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków - Najlepsi w 2021

Projektanci CAD, CAM, CAE w Krakowie, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Projektowanie CAD/CAM/CAE

Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Brand new Brand

 • Kraków
Paweł P.

Witam Firmę Brand new Brand znalazłem na Oferteo.pl Jestem zadowolony z wykonania mojej strony internetowej, polecam wszystkim za doradztwo jak i sam wygląd strony internetowej, dobrą komunikację, szybkość wykonania strony oraz wizytówek w dobrej cenie. Pozdrawiam

Highland-soft - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Highland-soft

 • Kraków
Jakub P.

Tworzymy oprogramowania, strony www, sklepy internetowe, aplikacje, portale, wyszukiwarki branżowe, systemy zarządzania, systemy rezerwacyjne i inne. Stały kontakt z klientem oraz całodobowa obsługa po oddaniu projektu pozwala Nam uzyskać bardzo dobre efekty współpracy. Skontaktuj się z Nami a wspólnie znajdziemy rozwiązania oraz ceny dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Wystawiamy faktury vat .

Andrzej Zakręcki - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Przemysłowy druk 3D w następujących technologiach: 1. 2 x SLS o polu roboczym 340 x 340 x 610 mm. Zastosowanie to części użytkowe, wyroby medyczne (np. protezy), elementy na linie produkcyjne (np. łączniki). 2. Polyjet o polu roboczym 500 x 400 x 200 mm. Zastosowanie to wykonanie funkcjonalnych elementów gumowych, np. gałki, uszczelki, uchwyty, węże. 3. SLA o polu roboczym 300 x 300 x 300 mm. Zastosowanie do funkcjonalnych prototypów w kolorze białym imitującym ABS. Możliwość barwienia zanurzeniowo detali na kolory podstawowe. Polerowanie detali po wydruku. Projektowanie dla druku 3D, opracowanie koncepcji projektowania i wytwarzania dla przemysłowego druku 3D. Firma Technology Applied została założona w 2015 roku w Białymstoku. Wycena

Rojektowanie CAD Posiadamy doświadczenie w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy nasze usługi w oparciu o najnowsze i jedno z najpopularniejszych programów CAD w przemyśle projektowym (m. in. ProE/CREO). Nasi inżynierowie brali udział w wielu różnych projektach, dzięki czemu posiedli wiedzę jak najlepiej podchodzić do nowych zagadnień w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Dzięki temu możemy zapewnić naszych klientów, że każdy projekt jest wykonywany z największą starannością. Nasza znajomość procesów produkcyjnych powala nam na wybiegania w przyszłość w procesie projektowania, dzięki czemu nasze projekty są możliwie jak najbardziej technologiczne i proste w wykonaniu. Podejmujemy się wykonywania dokumentacji 2D dla większości gałęzi

Cadventure - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Cadventure

 • Kraków

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w branży budowlanej (AEC) i produkcyjnej (MFG). Głównym czynnikiem odróżniającym nas od naszych konkurentów, jest nabyta przez lata pracy w branży praktyczna wiedza, która pozwala nam na większą efektywność. Swoje doświadczenie osiągnęliśmy również podczas wieloletniego prowadzenia szkoleń i wsparcia technicznego. Szkolenia prowadzą pracownicy naszej firmy – praktycy, posiadający poświadczenie bardzo dobrej znajomości oprogramowania Autodesk (Autodesk Certified Professional, Autodesk Certified Instructor). Na co dzień realizują oni projekty i wdrożenia dla naszych klientów, co pozwala im na stały kontakt z oprogramowaniem, którego uczą od strony jego praktycznego zastosowania w pracy inżyniera. Jako

Dołącz do naszych Projektantów CAD/CAM/CAE w Krakowie

Działasz na rynku jako Projektant CAD/CAM/CAE i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
jakub chuchrzak-3dcad - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Działam w branży od 2015 roku. Moja specjalność to projektowanie 2d/3d, analiza wytrzymałościowa mes. Posiadam park maszyn ( cięcie, gięcie, spawanie, hartowanie, drukowanie 3d). Wykonuję kompleksowe usługi od projektowania po montaż maszyn.

Gstar CAD - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Gstar CAD

 • Kraków

GstarCAD jest oprogramowaniem służącym do projektowania 2D/3D. Cechuje go niska cena, długowieczna licencja, wydajny i intuicyjny interfejs, innowacyjne funkcje oraz bezproblemową i skuteczną pracę z plikami typu DWG/DXF. GstarCAD to idealne rozwiązanie dla początkujących oraz doświadczonych projektantów. Poza tym program posiada bloki dynamiczne, porównywanie rysunków, wyodrębnianie danych, skalowanie obiektów względem jednej osi.

NES

 • Kraków

Profesjonalne usługi projektowania CAD. Sprawdziany, przyrządy montażowe, modelowanie 3D, dokumentacja techniczna. Solidne doświadczenie w branży samochodowej i lotnicznej.

Martyna Wlc

 • Kraków

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to projektowanie CAD, na terenie Małopolska.

Dawid Maultz

 • Kraków

Łukasz Knysak

 • Kraków

Grzegorz Mięsowicz

 • Kraków

DGM Architekci - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

DGM Architekci

 • Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem architektury oraz przestrzeni. Oferujemy pełen zakres usług projektowych i doradczych: od wyboru działki, poprzez projekt koncepcyjny, uzyskanie pozwolenia na budowę, aż do zakończenia inwestycji. Prowadzimy i opracowujemy: indywidualne projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze. Projektujemy wnętrza: mieszkalne, biurowe, usługowe, restauracyjne. Tworzymy architekturę dostosowaną do indywidualnych wymagań naszych klientów. Stawiamy na wiedzę, rzetelność i profesjonalizm. Jednocześnie nasze międzynarodowe doświadczenie oraz młody zespół sprawiają, że nasze projekty są świeże i dynamiczne. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie. Staramy się, by były niepowtarzalne i

"3Deling Sp. z o.o." - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

"3Deling Sp. z o.o."

 • Kraków

Jesteśmy profesjonalną firmą geodezyjną wykorzystującą głównie technologie naziemnego skaningu laserowego. Nasze biura mieszczą się w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce, z główną siedzibą w Krakowie. Jesteśmy rodzimą firmą z polskim kapitałem, bez udziału kapitału zagranicznego. Prace pomiarowe prowadzimy jednak na całym świecie. Nasze doświadczenia zgromadziliśmy wykonując setki projektów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z opracowaniem chmury punktów, w tym: dokumentacje 2D (rzuty, przekroje, rysunki elewacji), modele 3D, modele BIM i modele PDMS. Nasze produkty i usługi mają szerokie zastosowanie w przemyśle (na lądzie i morzu), architekturze czy ochronie zabytków. Zatrudniamy ponad 30 wysoko wykwalifikowanych inżynierów CAD.

Blackice Networks Sp. z o. o. - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

Blackice Networks Sp. z o. o.

 • Kraków

Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm i optymalizacja kosztów IT Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna dla firm. Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne dla firm z Krakowa optymalizując koszty IT oraz podnosząc bezpieczeństwo i dostępność infrastruktury informatycznej swoich Klientów. Prowadzimy pogotowie informatyczne / jednorazowy serwis z dojazdem do Klienta obejmującym Kraków i okolice – skutecznie usuwamy nagłe problemy oraz wsparcie informatyczne / outsourcing IT w ramach elastycznych planów abonamentowych – obniżamy koszty IT. Obszary realizowanych usług dotyczących IT: – outsourcing, – obsługa informatyczna, – pomoc i wsparcie technologiczne, – chmura obliczeniowa. Oszczędność czasu i

EXAO - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

EXAO

 • Kraków

Naszą ofertę możemy podzielić na trzy główne sektory: 1. Wynajem drukarek 3D a) Kompleksowa obsługa b2b, b2c - door-to-door, b) Szkolenia pracownicze. 2. Drukowanie 3D plików CAD a) Druki testowe/pokazowe, b) Rapid Prototyping, c) Elementy użytkowe/zamienniki. 3. Projektowanie przestrzenne CAD a) Projekty z rysunków 2D, b) Inżynieria odwrotna.

DS-Technic Automatyka Przemysłowa - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kraków

DS-Technic Automatyka Przemysłowa

 • Kraków

Zajmujemy się budową maszyn, stanowisk montażowych oraz linii produkcyjnych. Świadczymy usługi kompleksowo: począwszy od prac koncepcyjnych poprzez projekt konstrukcyjny, produkcję detali, montaż mechaniczny i elektryczny, programowanie, uruchomienie, a na instalacji gotowego produktu w siedzibie klienta kończąc. Specjalizujemy się w tworzeniu i modyfikacji maszyn wymagających nietypowych i nieszablonowych rozwiązań dostosowanych do specyficznych wymagań aplikacji.

Łukasz Potępa MammothRC

 • Kraków

Nasza firma specjalizuje się w usługach typu projektowanie 3D, wizualizacje przemysłowe i produktowe. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2015. Naszych Klientów obsługujemy zdalnie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

ReasonApps

 • Kraków

ReasonApps to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Oferuje ona dedykowane oprogramowania dla firm, tworzenie stron internetowych oraz tworzenie dedykowanych systemów DMS CMS CRM. Jeśli właśnie szukasz odpowiedniej firmy, która stworzyłaby dla Ciebie stronę internetową lub aplikację - trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Alan Kapla

 • Kraków

Grzegorz Bida

 • Kraków

Tomasz Gajewski

 • Kraków

PKT.pl

 • Kraków

Ninuka

 • Kraków

Bluemesh Engineering

 • Kraków

Marek Grzesiak - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kaszów

Marek Grzesiak

 • Kaszów
 • 16 km od Kraków

Działamy na rynku od 2014. Nasza specjalizacja to usługi typu CAD/CAM/CAE. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Polska. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Zakład techniki Komunalnej i Rolniczej Agro-Partner

 • Głogoczów
 • 19 km od Kraków

SUCHAN3D Jakub Suchan - Projektowanie CAD/CAM/CAE Krzęcin

SUCHAN3D Jakub Suchan

 • Krzęcin
 • 19 km od Kraków

Prowadzimy działalność od 2011. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Polska. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie wizualizacji 3D, projektów wnętrz, meble do kuchni. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

TIM PROJEKT Mateusz Haraf - Projektowanie CAD/CAM/CAE Brzezie

TIM PROJEKT Mateusz Haraf

 • Brzezie
 • 20 km od Kraków
ENKI Sp. z o.o.

Projekt przenośnika kubełkowego został wykonany zgodnie z wytycznymi projektowymi. Zakres prac obejmował: opracowanie modelu 3D, wykonanie dokumentacji płaskiej warsztatowej, opracowanie pliku z elementami elementami palonymi laserem oraz wykonanie instrukcji obsługi. Polecamy współpracę z firmą TIM Projekt.

TECH-MAP

 • Myślenice
 • 24 km od Kraków

Wykonywanie dokumentacji 2D i 3D detali i złożeń elementów mechanicznych.

Cr3ation Adrian Bodziony - Projektowanie CAD/CAM/CAE Trzebunia

Cr3ation Adrian Bodziony

 • Trzebunia
 • 30 km od Kraków

Oferuje usługi z zakresu projektowania, skanowania oraz drukowania 3D . Posiadamy szeroką game materiałów od inżynierskich po medyczne. Zapewniamy darmową wycenę usługi oraz pomoc w doborze najlepszego materiału w przypadku druku 3D.

F.H.U. Inoxium - Projektowanie CAD/CAM/CAE Miechów

F.H.U. Inoxium

 • Miechów
 • 34 km od Kraków

Specjalizujemy się w usługach związanych z projektowaniem 3D CAD, wykonujemy dokumentacje techniczną w oparciu o szkice, rysunki, prototyp. Przygotowujemy dokumentację cięcia gięcia na laser. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, profesjonalne doradztwo techniczne zarówno na etapie produkcji, jak i montażu gotowych wyrobów.

Kamil Kalarus

 • Olkusz
 • 37 km od Kraków

TM

 • Żmigród

Technicore Przemysław Bodziony - Projektowanie CAD/CAM/CAE Mszana Dolna

Technicore Przemysław Bodziony

 • Mszana Dolna
 • 43 km od Kraków
Katarzyna B.

Bardzo polecam usługi p. Przemysława. Przystępna cena, wyjątkowa staranność przy wykonywaniu powierzonej pracy. Doskonały kontakt. Polecam innym i sama na pewno jeszcze skorzystam. Dziękuję :-)

Adrian Gaweł - Projektowanie CAD/CAM/CAE Sucha Beskidzka

Adrian Gaweł

 • Sucha Beskidzka
 • 43 km od Kraków
Tomasz K.

Usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Obsługa miła doradzi pomoże. Polecam

Solverto Andrzej Panna - Projektowanie CAD/CAM/CAE Lipnica Murowana

Solverto Andrzej Panna

 • Lipnica Murowana
 • 45 km od Kraków

Zajmujemy się tworzeniem wizualizacji architektonicznych. Zaczynaliśmy od małych projektów i wraz z poszerzeniem naszej kadry grafików i projektantów naszą ofertę powiększyliśmy o interaktywne projekty. Stworzyliśmy własny system tworzenia projektów. Gdzie wykonujemy standardowe projekty jak wizualizacje produktów oraz wizualizacje architektoniczne, jak również wykonujemy projekty na specjalne zamówienie. Profil naszej produkcji możemy podzielić na: Wizualizacje architektoniczne Design i wizualizacje produktu. Aplikacje VR/AR. Interaktywne prezentacje Animacje 3D. Firmy instruktażowe i filmy informacyjne Gry i aplikacje mobilne. Tworzenie modeli 3D na zamówienie.

Małgorzata Dunat - Projektowanie CAD/CAM/CAE Wieprz

Małgorzata Dunat

 • Wieprz
 • 46 km od Kraków
Biermat

Bardzo dobre podejście, bez problemu można się porozumieć. Widać doświadczenie tej Pani. Stały kontakt. Profesjolne wykonanie projektu jak i przygotowanie całej dokumentacji.

PLO Design - Projektowanie CAD/CAM/CAE Uszew

PLO Design

 • Uszew
 • 47 km od Kraków
Robert L.

Jestem na rynku od 2014 roku. Moja specjalność to projektowanie oraz wykonanie na zlecenie maszyn i linii produkcyjnych. Projektuje i buduje na zlecenie prototypy maszyn oraz nietypowe maszyny według indywidualnych wymagań. Przyjmuję zlecenia na projekty i budowę pionowych pakowaczek typu flow pack oraz kompletnych linii pakujących. Świadczę usługi dla dużych i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju, jestem w pełni mobilny. Zaprojektowałem i wprowadziłem na rynek maszyny budowlane i produkcyjne.

DAMATEC - Projektowanie CAD/CAM/CAE Stryszawa

DAMATEC

 • Stryszawa
 • 49 km od Kraków

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, zajmujemy się budową niskobudżetowych ploterów i obrabiarek CNC dostosowanych do potrzeb małych oraz średnich firm. Oferujemy Państwu najlepsze wykonanie i precyzję w takiej cenie na rynku. Wszystkie nasze frezarki budujemy od podstaw z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta . Prosta budowa, wysoka dokładność wykonania i zarazem chęć innowacyjnego rozwoju, pozwalają nam dostosować się do Państwa potrzeb. Obecnie nasza firma ma w ofercie kilka modeli maszyn, które znajdują zastosowanie zarówno w obróbce drewna, jak i w branży reklamowej. ZAPRASZAMY NA STRONĘ : www.damatec.pl

Mariusz

 • Jaworzno
 • 50 km od Kraków

Arkadiusz Płatek - Projektowanie CAD/CAM/CAE Pilica

Arkadiusz Płatek

 • Pilica
 • 50 km od Kraków

Oferuję usługi w zakresie projektowania: 3D - modele bryłowe, modele z blach, złożenia, konstrukcje w programie NX 2D - rysunki płaskie, warsztatowe z wymiarami i tolerancjami. Projektowanie obejmuje: Wstępny prototyp - (koncepcja wykonania, propozycje na wykonanie narzędzia) Po zaakceptowaniu projektu Wykonanie modeli 3D oraz rysunków technicznych - (2D złożeń, rysunki techniczne wykonawcze, dokumentacje techniczne i materiałowe.) Projektuje na prasy mimośrodowe typu C tłoczniki postępowe, o wzbogaconej kinematycy pracy, narzędzia z przystawkami gwintującymi, Projektuje też narzędzia na automaty Bihler w układzie liniowym, krzywki do napędów mechanicznych, Staram się szukać rozwiązań które przy wykorzystaniu ogólnie dostępnej

Miecznik

 • Wodzisław
 • 54 km od Kraków

Sebastian

 • Podsarnie
 • 57 km od Kraków

3D WG Tech Biuro Konstrukcyjne - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kęty

3D WG Tech Biuro Konstrukcyjne

 • Kęty
 • 55 km od Kraków

Oferuję usługi w zakresie: - projektowanie CAD urządzeń i narzędzi produkcyjnych, elementów z tworzywa sztucznego. - wzornictwo przemysłowe i użytkowe; - sporządzanie dokumentacji 2D, rysunków instruktażowych itp; - prototypownie - druk 3D; - skanowanie 3D; - analiza wytrzymałościowa; - wsparcie marketingowe - sporządzanie fotorealistycznyc wizualizacji projektów; - wykonywanie projektów oraz elektrod (miedź, grafit) do obróbki elektroerozyjnej; - wykonywanie analiz użytkowych, montażowych, wykonawczych; Odbiorcami naszych usług są zarówno niewielkie warsztaty i ślusarnie, które nie posiadają własnych działów konstrukcyjnych lub R&D jaki i duże firmy które wspierają się naszymi usługami aby przyspieszyć realizację projektów. 3D WG Tech

Wentech

 • Imielin
 • 56 km od Kraków

W Wentech od dwóch pokoleń jesteśmy liderem na polskim rynku wentylatorów przemysłowych (chłodniowych) Ponad 25 lat tworzymy najbardziej precyzyjne rozwiązania mechaniczne dla potentatów przemysłowych całego świata. Nasze produkty spotkać można od rosyjskiej tajgi po sumatrzańską dżunglę. Dzięki nowoczesnemu laboratorium badawczemu i kolektywowi inżynierów stworzyliśmy najcichszy wirnik wentylatora osiowego na rynku.

P.U.H.GAMA - Projektowanie CAD/CAM/CAE Kobiernice

P.U.H.GAMA

 • Kobiernice
 • 57 km od Kraków
Karol K.

Dorabiamy i wytwarzamy elementy pojedyncze i seryjne do maszyn, narzędzi i urządzeń z dokładnością H7 Poprzez Frezowanie CNC r.3Di 2D pr.cam, Toczenie i Frezowanie manualne. Szlifowanie wałków ,otworów i płaszczyzn. Gwintowanie Nietypowe i typowe. Grawerowanie ręczne lub na CNC .Spawanie TIG i MMA. Jesteśmy Narzędziownią Jest to firma rodzinna od 1996r. Pracujemy na zlecenia lub kontrakty. Zapraszamy na naszą stronę ; www.gamakobiernice.pl oraz kontakt Tel; 504-029-711, 509-055-838. 501-206-611, 501-204-601 I-mail; gamabiuro@wp.pl

3DSsystem

 • Zubrzyca Górna
 • 59 km od Kraków

Jestem studentem 4 roku Mechaniki i Budowy Maszyn na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, AGH Kraków. Od 3 lat zawodowo zajmuję się peojektowaniem 3D w oprogramowaniu Solidworks. Ponadto tworzę dokumentację techniczną, pliki 2D, programy NC. Głównie arkusze blach. Znam technologię cięcia i gięcia stali.

Dawid Wróbel

 • Mysłowice

W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak spawanie, szlifowanie. Wykonujemy prace od 2015 roku. Firma świadczy usługi terenie Mysłowic. Zachęcamy do kontaktu. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów.

PeZet Szkolenia Marcin Żurek - Projektowanie CAD/CAM/CAE Międzybrodzie Bialskie

PeZet Szkolenia Marcin Żurek

 • Międzybrodzie Bialskie

Firma PeZeT Szkolenia Marcin Żurek jest firmą powstałą na bazie firmy PeZet Piotr Zontek Projekty-Szkolenia działającej od 2001 roku.  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą  organizacją szkoleń na ternie Całej Polski. Doświadczenia i wiedza zdobyte przez naszych pracowników w branży szkoleniowej pozwalają nam zrozumieć potrzeby oraz wymagania klienta. Mamy przed sobą postawione jasno cele prowadzenia firmy i świadczenia usług szkoleniowych. Cele - Rozwój – nowe szkolenia, nowe umiejętności - Zatrudnienie wysoce wykwalifikowanych ekspertów do prowadzenia szkoleń - Troska o dobro i zaspokojenie potrzeb klienta - - Satysfakcja klienta ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności - Odpowiedzialność za zobowiązania –

MILL PROJEKT MICHAŁ LECHOWICZ - Projektowanie CAD/CAM/CAE Sosnowiec

MILL PROJEKT MICHAŁ LECHOWICZ

 • Sosnowiec

Jestem na rynku od maja 2019 roku. Moja specjalność to przede wszystkim grafika komputerowa. Działam głównie na terenie województwa śląskiego. Zapraszam do kontaktu.

KOGO Architektura Sp. z o.o. - Projektowanie CAD/CAM/CAE Tychy

KOGO Architektura Sp. z o.o.

 • Tychy
Żabka Polska

Polecam współpracę z biurem KOGO Architektura Sp. z o.o. Pełen profesjonalizm, konkretna, sprawna realizacja zlecenia. Dziękuję.

Adam Jagoda

 • Czeladź

Biuro Konstrukcyjno-Techniczne Marczyk

 • Wilkowice

Dla Klientów wykonujemy projektowanie maszyn. Realizujemy zlecenia od 1990. Działamy na terenie Niemiec i Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

KiM Marek Szymkowiak - Projektowanie CAD/CAM/CAE Katowice

KiM Marek Szymkowiak

 • Katowice

Mam ponad 19 lat doświadczenia w branży projektowej. Technicznej form mechanicznych. Budowlanych, kubaturowych i wnętrz. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc znaleźć dla naszych Klientów rozwiązanie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i umożliwić skorzystanie z przysługujących im zniżek. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy Państwu pomóc.

Adrian Piotrowski

 • Katowice

AMP - Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, Ekspert Budowy PROWADZIMY: NADZORY BUDOWLANE Specjalizujemy się w zakresie kierowania i nadzorowania procesów inwestycyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i realizacji inwestycji budowlanych oraz przygotowaniu dokumentów rozpoczynających roboty budowlane i końcowych dla organów administracji państwowej. Podejmujemy się również nadzorowania inwestycji znajdujących się w trudnych warunkach terenowych i technicznych. Precyzyjnie szacujemy i minimalizujemy ryzyko, dzięki czemu objęte naszym nadzorem obiekty, przebiegają zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do inwestorów prywatnych, dla których najistotniejsza jest: jakość wykonania,

Rząska Libertów Golkowice Lusina Kraków więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.