Analiza i projektowanie systemów IT Kraków - Najlepsi w 2021

Analitycy i Projektanci Oprogramowania w Krakowie, 2021

62 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 62 firm
w kategorii Analiza i projektowanie systemów IT

Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Genius-Dev

 • Kraków
Borys P.

Solidna współpraca poparta dużym doświadczeniem. Myślałem, że wystarczy mi strona internetowa, jednak p. Grzegorz wyprowadził mnie z błędu i podzielił się wiedzą na temat prowadzenia tzw. e-biznesu. Mój sklep się wciąż rozwija dzięki współpracy z firmą

Projectic - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Projectic

 • Kraków
Grzegorz B.

Profesjonalne podejście do klienta oraz realizacja projektu zgodnie z zapowiedzianym harmonogramem, co w branży nie jest tak oczywistą rzeczą :).

Web Mage Bartosz Olszowski - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków
Biuro Rachunkowe GMP sp. z o.o.

Firma Web Mage wykonała dla nas stronę internetową. Współpraca była wzorowa. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i w pełni zrealizowane nasze oczekiwania. Jednym słowem polecamy! Zespół Biura Rachunkowego GMP.

Forwardcode - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Forwardcode

 • Kraków
Edinos Sp. z o.o.

Bardzo pozytywna współpraca i szybka realizacja wspólnie ustalonych celów.

ZAFI Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

ZAFI Sp. z o.o.

 • Kraków
Prv

Wzorowa firma. Na wystawione ogłoszenie bardzo szybko otrzymałem ofertę i rzeczową konkretną konsultację. Po pierwszej rozmowie wiedziałem, że są to ludzie którzy poradzą sobie z dopasowaniem rozwiązań konkretnie pod wymagania tak bardzo konkretne jak moje. Bardzo polecam tą firmę, konkretnie na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć że: •Są pod telefonem I nie ma żadnych problemów z kontaktem nawet w nagłych sprawach. • Bardzo istotne jest, że w złożonych zadaniach zdarza się że klient nie wie jak konkretnie rozwiązać daną funkcjonalność dlatego konsultacje, czasami dłuższe rozmowy są niezbędne, nie ma z tym żadnych problemów. Chętnie konsultują wymagania klienta (co da się osiągać w rozsądnych kosztach, czego nie warto, a

Dołącz do naszych Specjalistów od Analizy i Projektowania Systemów IT w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Analizy i Projektowania Systemów IT i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
PHU DELCOM Piotr Pawlus - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków
Michał s.

Szczerze Polecam Wszystkim! Nie boją się wyzwań, nie ma u nich 'nie da się'. Po prostu robią solidnie, szybko i z pasją, cenowo przystępnie. Komputer u nich zrobiony na następny dzień, a wcześniej był w dwóch serwisach i nic nie pomogło. Dziękuję jeszcze raz za dobrą robotę!

Apps Garden - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Apps Garden

 • Kraków
Karolina M.

AppsGarden to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Współtworzyliśmy dwa duże projekty. Na bieżąco byliśmy informowani o postępach prac, o możliwościach zmian, o tym co warto, a czego nie warto wdrażać. Czuliśmy się jako klienci zaopiekowani, ale też wysłuchani czego tak naprawdę oczekujemy. Szczerze polecam współpracę z firmą AppsGarden.

Art-Tech - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Art-Tech

 • Kraków
Szymon F.

Profesjonalna firma z fachową obsługą klienta. Polecam.

Intelligent Systems Development [https://charbytes.com] - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków
Lukasz K.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry i szybki kontakt. Program do automatyzacji zdań w VBA działa bez zarzutu. Cały czas w trakcie tworzenia programu była możliwość testowania, zgłaszania uwag z szybką reakcją. Chętnie zlecę kolejne zadania.

ReasonApps Sebastian Badura - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków
Aleksander S.

Jesteśmy Krakowskim software housem, który zrealizuje każdy Twój pomysł. Gwarantujemy wsparcie od samych założeń, profesjonalną realizację projektu i długofalowe wsparcie. Każdy projekt, nad którym pracujemy to 100% zaangażowania i pomocy z naszej strony. Zapraszam na nasze portfolio www.reasonapps.pl oraz do kontaktu.

Highland-soft - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Highland-soft

 • Kraków
Jakub P.

Tworzymy oprogramowania, strony www, sklepy internetowe, aplikacje, portale, wyszukiwarki branżowe, systemy zarządzania, systemy rezerwacyjne i inne. Stały kontakt z klientem oraz całodobowa obsługa po oddaniu projektu pozwala Nam uzyskać bardzo dobre efekty współpracy. Skontaktuj się z Nami a wspólnie znajdziemy rozwiązania oraz ceny dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Wystawiamy faktury vat .

Milo solutions - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Milo solutions

 • Kraków
Adam M.

Firma z dużym potencjałem, zespołem wykwalifikowanych pracowników oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Pietras IT Kamil Pietras - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Pietras IT Kamil Pietras

 • Kraków
Marcin K.

- sieci - systemy operacyjne : Linux, Windows - wsparcie techniczne

dmt Software House sp. z o.o.

 • Kraków

Outsourcing IT

SIMCON Szymon Rymarz

 • Kraków

PCP NET s.c. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

PCP NET s.c.

 • Kraków

PCP NET s.c Dostarczyciel rozwiązań IT Firma PCP NET s.c powstała w roku 2001 jako kolejny z krakowskich sklepów komputerowych. Po kilku latach zadaniem firmy stało się dostarczanie optymalnych rozwiązań z zakresu informatyki, systemów bezpieczeństwa oraz telekomunikacji. Naszymi klientami są małe i średnie firmy, które oczekują stabilnych i niezawodnych rozwiązań oraz profesjonalnego wsparcia z zakresu IT.

Michał Siemaszko Usługi Informatyczne - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Michał Siemaszko Usługi Informatyczne

 • Kraków

Wnoszę ponad 15-letnie doświadczenie w pracy nad różnorodnymi projektami informatycznymi z klientami z USA, Wielkiej Brytanii i UE z wielu różnych branż. Cisco Networks, F5 Networks, A10 Networks, NetApp, SAP i CenturyLink, to tylko niektóre z firm, z którymi albo współpracowałem przy projektach, albo które korzystają z rozwiązań, które opracowałem. Jedne z moich najnowszych dokonań – aplikacja skonceptualizowana, zaimplementowana, następnie udostępniona na zasadzie open-source, oraz publikacje techniczne jej towarzyszące – były wielokrotnie chwalone przez samo OSGi Alliance (https://www.osgi.org/), a także przez różnych inżynierów oprogramowania/informatyków z całego świata, współpracujących z takimi firmami jak Adobe, Bosch, Capgemini,

Nicesoft Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Nicesoft Sp. z o.o.

 • Kraków

Nicesoft Sp. z o.o. specjalizuje się w systemach zarządzania informacją w organizacji. Praca grupowa, komunikacja, elektroniczna archiwizacja i obieg dokumentów. Praktyczne rozwiązania informatyczne. Zawodowo charakteryzuje nas rzetelność, profesjonalizm, terminowość, odpowiedzialność. Poza zgranym zespołem ważne jest doświadczenie i wiedza, że produkty, które tworzymy, wdrażamy, przygotowywane są dla klientów. Spełniamy indywidualne potrzeby, a satysfakcja klientów przekłada się na naszą satysfakcję i możliwość ciągłego rozwoju. W taki oto sposób sprawiamy, że każdy dzień naszej pracy rozpoczynamy z uśmiechem, realizując przy tym naszą misję. Jesteśmy głównymi partnerami handlowymi i wdrożeniowymi w Polsce dla takich marek jak

Nivalit sp zoo - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Nivalit sp zoo

 • Kraków

Jesteśmy polską firmą informatyczną, dumną ze swoich korzeni. Oprogramowanie to nasza pasja. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania. Tworzenie oprogramowania to nasze hobby i nasza praca. Przekształcamy pomysły w działające rozwiązania. To co wyróżnia nas na tle innych firm to podejście do problemu nie tylko od strony informatycznej, ale także i biznesowej. Jesteśmy w stanie przewidzieć zachowanie i reakcje klientów na dany produkt, oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Opowiedz nam o swoim projekcie podczas niezobowiązującej rozmowy, a my powiemy Ci, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Treative Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Treative Sp. z o.o.

 • Kraków

Działamy w branży od 2017 roku. Treative Sp. z o.o. to firma branży IT, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania, a także rekrutacją specjalistów – programistów. Przeprowadzamy dogłębną analizę potrzeb klienta i na jej podstawie tworzymy spersonalizowany system informatyczny. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu realizacji projektów dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w tworzeniu: - systemów CRM - systemów ERP - systemów wspierających jakość produkcji - systemów porządkowania i analizy danych - systemów zarządzania (pracownikami, finansami, zamówieniami) Posiadamy doświadczenie we współpracy z wieloma branżami m.in.: - produkcyjna - medyczna - transportowo - logistyczna -automotive -medyczna - lotnicza

Grupa NIKO Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Grupa NIKO Sp. z o.o.

 • Kraków

Jesteśmy firmą zrzeszającą ludzi z branży IT. Na dzisiejszym coraz bardziej opartym na technologii rynku, nadążanie za najnowszymi trendami jest podstawą, którą rozumiemy i stosujemy się do jej wymogów. W Grupie Niko znajdziesz wsparcie, wskazówki i inspiracje, których potrzebujesz aby zapewnić swojej firmie konkurencyjność. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać bardziej wydajne, efektywne i odpowiedniej jakości usługi i rozwiązania dostosowane do coraz bardziej złożonych wymagań organizacji w celu zwiększenia produktywności i maksymalizacji wartości. Grupa Niko dąży również do technologii, która zapewni prawdziwą przewagę biznesowi.

Teldasoft - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Teldasoft

 • Kraków

Teldasoft - Jesteśmy małą firmą (IT Softwarehouse) powstałą w 2007 roku, realizującą projekty dla małych i średnich firm z branż: Telkomunikacja, E-commerce, Sprzedaż, Logistyka. Realizujemy również projekty "pod klucz" w pełni "customizowalne" pod klienta jak też rozwijamy własne startup-y, min. system do obsługi i zarządzania artykułami (goods) (LVS), wydajny serwer aplikacji do wymiany danych pomiędzy różnymi warstwami rozwijanego oprogramowania (3-Tier), system clearingowy realizujący algorytm (Offline) podzielonych płatności oraz przychodów (Revenu Sharing). Posiadamy bogate doświadczenia wyniesione z rynku niemieckiego (Telekomunikacja, Logistyka) w zw. z licznymi projektami, jakie udało nam się tam zrealizować. Więcej nt. firmy

Veray Interactive - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Veray Interactive

 • Kraków

Marka Veray Interactive należy do Spółki Veray Interactive Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i Nowym Sączu jako agencja interaktywna działająca na rynku nowych mediów. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest realizowanie indywidualnych projektów z zakresu: grafiki, programowania, marketingu, e-marketingu i nowoczesnych technologii internetowych oraz budowania wizerunku marki. W naszych działaniach łączymy doświadczenie z nowymi technologiami, wiedzę z kreatywnością, rozwiązania integracyjne IT z nowymi technikami marketingowymi. Kreujemy wizerunki korporacji i marek, pomagamy uruchomić nowe kanały sprzedaży, obniżyć koszty działania firm oraz ułatwić współpracę z partnerami biznesowymi. Zespół Veray tworzą młodzi, kreatywni

Giraffe Studio - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Giraffe Studio

 • Kraków

*Giraffe Studio* Tworzymy kompleksowe rozwiązania webowe i mobilne dla systemów Android oraz iOS. Jesteśmy software housem budowanym przez ludzi z pasją, dla których programowanie to nie tylko praca dlatego nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na kreowanie nieprzeciętnych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie, współpracujemy z klientami polskimi a także zagranicznymi, wykonywaliśmy już podobne aplikacje dlatego chętnie podejmiemy się zlecenia. Prosimy o przesłanie dokumentacji oraz posiadanych przez Państwa materiałów dotyczących wymagań a przygotujemy szczegółową wycenę. Wystawiamy fakturę VAT. Zapraszam do kontaktu - Sebastian Kruk. kontakt@giraffestudio.pl

Brave Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Brave Sp. z o.o.

 • Kraków

Build high-quality software, better. Work with our Python and JavaScript full-stack developers. Agile-oriented software developers team will help you get through your business idea to working solution.

SenseIT - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

SenseIT

 • Kraków

Zajmujemy się tworzeniem systemów IT na zlecenie (custom software). Projektujemy bazy danych SQL, programujemy aplikacje na PC i Androida oraz moduły internetowe. Oferujemy kompleksową obsługą projektowania, programowania i wdrożenia oraz aktualizacje w serwisie powdrożeniowym. Działamy od 1999r., jesteśmy z Małopolski, ale pracujemy zdalnie, dzięki czemu możemy świadczyć usługi w całej Polsce, jak również za granicą. Szczegóły projektów mogą być ustalane na indywidualnych spotkaniach u Klienta. Aktualizacje oprogramowania i poprawki dostarczamy w bardzo krótkim terminie - często następnego dnia, a podczas produkcji, udostępniamy wykonane moduły do testów, akceptacji i ewentualnych korekt.

Sensecode Labopol - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Sensecode Labopol

 • Kraków

Nasz zespół posiada 14 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania. Delphi, MySQL, PHP (Laravel), Firebird , PostgreSQL, Oracle, MariaDB, C++, JavaScript, AJAX, Bootstrap, ASP NET, Java Android, C#. Wykonaliśmy miedzy innymi złożone systemy ERP dla dużych firm logistycznych i produkcyjnych, systemy MES i CRM, oprogramowanie księgowe oraz obsługujące sprzedaż dla firm specjalistycznych oraz gastronomii. Oprogramowanie zawsze wytwarzane w metodyce SCRUM.

Virtline Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Virtline Sp. z o.o.

 • Kraków

VIRTLINE Sp. z o.o. to niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, która została stworzona z myślą o wprowadzeniu na polski rynek IT europejskich standardów jakości. Postawiliśmy w naszej firmie na bezpieczeństwo i niezawodność wdrażanych i obsługiwanych przez nas systemów. Na rynku outsourcingu wyróżnia nas fakt, że posiadamy duże doświadczenie we wdrożeniach i audytach związanych z bezpieczeństwem informatycznym. Daje to naszym klientom wyjątkową szansę powierzenia bieżącej obsługi swoich komputerów i serwerów prawdziwym specjalistom z branży IT.

Bluevirt - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Bluevirt

 • Kraków

BLUEVIRT to firma, która specjalizuje się w bezpieczeństwie informatycznym. Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną dla przedsiębiorstw na terenie Unii Europejskiej. Zajmujemy się: - weryfikacją zabezpieczeń IT: audyty, testy penetracyjne, monitoring IT; - wdrażamy rozwiązania zapewniające ochronę danych w firmie; - prowadzimy administrację sieciami i serwerami firmowymi. https://www.facebook.com/bluevirt

End Design Co. Agencja Kreatywna z Krakowa - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

End Design Co. Agencja Kreatywna z Krakowa

 • Kraków

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, natomiast w swoich szeregach skupiamy grafików, programistów, copywriterów z wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas nieszablonowe myślenie i masa pomysłów. Lubimy swoją pracę a to czyni, że wykonywane przez nas projekty są wyjątkowe. Stawiamy przede wszystkim na wyjątkowy design. Zobacz jak działamy! Chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj, skontaktuj się z nami! DLACZEGO MY? Stawiamy na komunikację, która jest gwarancją osiągnięcia satysfakcji ze współpracy. Jesteśmy otwarci na realne spotkania, gdzie pijąc dobrą kawę, omówimy szczegółowo zlecenie. Na pierwszym spotkaniu przedstawimy wstępną propozycję wizualizacji projektu. Dzięki takim spotkaniom masz pewność z kim rozpoczynasz

eidias Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

eidias Sp. z o.o.

 • Kraków

Świadczymy usługi na rynku od 2007. Nasze pole działania to oprogramowanie dedykowane, strony internetowe, portale, sklepy internetowe. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Poznania, Krakowa, zdalnie całą Polskę. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Veracomp SA - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Veracomp SA

 • Kraków

Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD - Value Added Distribution). Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO. Veracomp, jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe. Spółka jest częścią Grupy Veracomp działającej w 19 krajach

INGENES Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

INGENES Sp. z o.o.

 • Kraków

Dostarczamy systemy typu Workflow, BPM, DMS, CRM. Dzialamy od roku 1995. Nasze usługi świadczymy na terenie calego kraju oraz za granica. Siedziba firmy miesci sie w Krakowie.

Yellowgray Group sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Yellowgray Group sp. z o.o.

 • Kraków

Budujemy świat marki i dobrą komunikację. Jesteśmy studiem brandingowym z Krakowa. W naszym studio wytyczamy kierunek rozwoju firm kreując ich unikalny brand oraz udzielamy wsparcia i konsultacji. Poznajemy odbiorców naszych klientów, co pozwala nam budować marki, których frapowy wydźwięk pozostaje w ich świadomości na długo.

SynAppsTech - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

SynAppsTech

 • Kraków

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to aplikacje dedykowane, na terenie Polska, zagranica.

TravelTECH Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

TravelTECH Sp. z o.o.

 • Kraków

TravelTECH Sp. z o.o. to działający od 2006 roku krakowski software house. Specjalizujemy się w tworzeniu i rozwoju internetowych platform rezerwacyjnych, głownie dla branży travel. Współpracujemy z międzynarodowymi systemami rezerwacji lotniczych jak Galileo, Worldspan, Amadeus, Sirena-Travel, bezpośrednio z przewoźnikami lotniczymi jak Lufthansa, konsolidatorami oferty hotelowej (m.in. Meetglobal - HotelsPro, Merigo, TripNet, Travelport). Jesteśmy także integratorem oferty tanich linii lotniczych oraz oferty przewoźników kolejowych jak DB (Niemcy), SNCF (Francja), RENFE (Hiszpania), RZD (Rosja), PKP Intercity i wielu innych. Nasze rozwiązania są użytkowane, głównie przez agentów i biura podróży działające online - jak eSky. S.A.,

Prestige Interactive Media Agency Grochal Kulig Sp. J.

 • Kraków

Zajmujemy się tworzeniem marki w internecie. Stworzymy dla was unikalną stronę internetową, sklep internetowy dopasowany do klientów i towaru, aplikacje mobilną która pozwoli waszej firmie zaistnieć na większą skalę. Zaangażujemy waszych fanów w mediach społecznościowych i stworzymy kampanię medialną, dzięki której to klienci będą szukać was. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań jak technologia RWD, dzięki której wasza strona dopasowuje się do każdego urządzenia niezależnie czy będzie to smartphone, tablet, laptop czy monitor. Zastosowanie efektu paralaksy na waszej stronie, pozwoli się wam wyróżnić pośród konkurencji. Dla przykładu podam, że umożliwia ona np. rozganianie ptaków na stronie za pomocą kursora, czy napełnianie szklanki poprzez

Osoba prywatna

 • Kraków

Realizujemy zlecenia od 2011r. Usługi, które świadczy nasza firma to bazy danych, systemy ERP. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Małopolska, Śląsk. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

DP CODE - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

DP CODE

 • Kraków

Dzień dobry, Zajmujemy się pisaniem programów specjalistycznych, mamy w swojej ofercie gotowe systemy ERP, CRM itd Jesteśmy otwarci na nowe zlecenia.

Cdnet Sp. z o. o. Mariusz Głowacki - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Cdnet Sp. z o. o. Mariusz Głowacki

 • Kraków

Firma cdnet sp. z o. o. specjalizuje się we wdrożeniach, sprzedaży oraz serwisie oprogramowania do zarządzania firmą klasy ERP. Oferta nasza skierowana jest zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań informatycznych, które pomagają naszym Klientom skutecznie kierować własną firmą oraz przynoszą wymierne korzyści biznesowe. Chętnie dzielimy się z klientami wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Rozumiemy i szanujemy indywidualne potrzeby naszych klientów i dlatego tworzymy również oprogramowanie na indywidualne zamówienie. W trakcie wdrażania oprogramowania staramy się zaspokoić specyficzne wymagania naszych Klientów, dopasowujemy systemy wykorzystując standardową funkcjonalność. Wszędzie tam,

Paweł Maniecki

 • Kraków

Za nawiązaniem współpracy z nami przemawia wiedza, doświadczenie i elastyczność - Sprawdź. Profesjonalne wsparcie we wdrażaniu w środowisko firmowe najnowocześniejszych technologii. Wsparcie. Pomoc. Doradztwo.

diCELLa sp.zo.o.

 • Kraków

W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, sieci neuronowe, nlp, przetwarzanie języka naturalnego, analiza obrazów, algorytmy, biometria. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Teren działania firmy to Kraków, Wrocław, Katowice. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Radosław Lipka

 • Kraków

Streamsoft Kraków Sp. z o.o.

 • Kraków

Działamy w branży od 1989 roku. Nasza specjalność to wdrażanie systemów ERP w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych, na terenie Małopolskie, Śląskie, Podkarpackie.

Goodware

 • Kraków

Działamy w branży od 2005 roku. Nasza specjalność to elektonika, na terenie Polska.

Sysproject - Piotr Kocot - Analiza i projektowanie systemów IT Kraków

Sysproject - Piotr Kocot

 • Kraków

PTM Soft

 • Kraków

Jt Joanna Tracz

 • Kraków

S-Labs Sp. z o.o.

 • Kraków

MPAP Marcin Papciak

 • Kraków

Rząska Libertów Golkowice Lusina Kraków więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.