Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Kancelarię założyłem w 2005 r. i specjalizuję się w sprawach karnych.
Każdą sprawę traktuję indywidualnie i dostosowuję strategię ustaloną z Klientem do uwarunkowań prawnych i faktycznych, zgodnie z przyjętymi założeniami. Dzięki specjalizacji w ściśle określonych dziedzinach prawa i zdobytemu doświadczeniu, pomagam moim Klientom w rozwiązywaniu bardzo skomplikowanych problemów prawnych, będących często poważnymi problemami życiowymi lub gospodarczymi.

Obsługę prawną prowadzę również w języku angielskim i niemieckim.

W przypadku zainteresowania poradą prawną lub zleceniem sprawy, uprzejmie proszę o kontakt pod nr w celu umówienia spotkania.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

adw. Antoni Koprowski

Branża

Adwokat, Radca prawny, Prawo gospodarcze, Prawo cywilne, Pisma, wnioski, podania, Obsługa prawna firm, Umowy, prawo umów, Dochodzenie wierzytelności, Sprawy procesowe, Kancelaria prawna

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

28 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Danny G. 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług Pana Antoniego od połowy 2020 roku przez kilka tygodni. Sprawa karna sprzed 7 lat-z konsekwencjami. Ja za granicą, sprawa w Polsce. Dzięki panu mecenasowi, nawet nie musiałem fatygować się do Polski - wszystko przemyślane i zrealizowane w każdym detalu. Byłem zdumiony, z jaką lekkością -jeśli mogę tak to nazwać - i prędkością pan Antoni prowadził moją sprawę. Nasza współpraca tak naprawdę ograniczyła się do (uwaga): kilku rozmów telefonicznych i e-maili i już i tyle wystarczyło. Nie chciałbym ponownie popadać w takie tarapaty z prawem jakich doświadczyłem lata temu, ale- jeżeli kiedykolwiek doszło by do takiej sytuacji -czysto hipotetycznie-bez wahania dzwonię do pana mecenasa Antoniego ponownie. Nie w głowie mi eksperymenty, wolę to - co sprawdzone. Odzyskany spokój i wyprostowane życie nie ma ceny. Wie ten, który musiał się z problemami natury karnej w swoim życiu zmagać. Co ciekawe, kontakt do kancelarii znalazła moja małżonka. Czytając opinie zamieszczone w Internecie, stwierdziła, że ,,MUSZĘ spróbować u tego adwokata,, - to jej słowa i w zasadzie, po raz kolejny miała rację. To nie jest kryptoreklama. Mieszkasz za granicą? Masz problem z prawem w Polsce? Nie odwlekaj, zadzwoń. Podziękujesz mi po wszystkim.

Sarah S. 11 lipca 2020
Pozytywna opinia

Moja sprawa trwała kilka lat, była zawiła i z założenia trudna, bo karna. Dzięki Panu Antoniemu Koprowskiemu i jego konsekwentnej strategii, zaangażowaniu i idealnej współpracy ze mną, zostałam ( jako jedyna na kilkanaście osób ) uniewinniona. Polecam usługi Pana Mecenasa z całego serca!

Dariusz Z. 25 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Sprawa rozwodowa,alimenty-do p. Koprowskiego trafiłem czytając opinie w internecie i jestem bardzo zadowolony.Mecenas Koprowski podszedł do sprawy profesjonalnie i rzetelnie prostując błędy poprzedniej kancelarii. Konsekwentnie realizował przyjętą strategię w porozumieniu ze mną. Polecam adwokata Koprowskiego oraz Kancelarię-jestem bardzo zadowolony z wyniku spraw. Ceny w kancelarii odpowiadają cenom rynkowym oraz jakości obsługi. Poza tym dał mi, bezcenne, poczucie bezpieczeństwa oraz dużej szansy na pozytywny wynik wszystko sprawdziło się!

Monika K. 12 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Mecenas Antoni Koprowski reprezentował mnie w bardzo trudnej i skomplikowanej sprawie. Sytuacja wydawała się bez wyjścia, jednak dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Mecenasa i profesjonalnemu podejściu sprawa zakończyła się bardzo pozytywnie. Szczerze polecam Pana Mecenasa i wiem, że niemożliwe staje się możliwym.

Maciej Ł. 31 maja 2019
Pozytywna opinia

Mecenas Antoni Koprowski reprezentował mnie podczas dużej i złożonej sprawy rodzinnej. Wartość sporu to ponad 500 tyś zł. Sąd badał sprawę bardzo wnikliwie i dokładnie. Dzięki zaangażowaniu mecenasa Koprowskiego, jego doświadczeniu i trafnie formułowanym pismom procesowym, sprawę udało się wygrać. Obrana na początku sprawy strategia okazała się skuteczna. Mecenas od początku współpracy „trzymał rękę na pulsie”, w pilnych sytuacjach pomagał mi nawet będąc na urlopie za granicą (rozmowy przez Skype). Jestem mu wdzięczny za pomoc w tej sprawie i dziękuję za współpracę. Sprawę apelacyjną prowadziła mec. Małgorzata Grigoriew z tej samej Kancelarii – sprawa została wygrana, mecenas Grigoriew polecam w 100% jako osobę zaangażowaną i waleczną na sali rozpraw. Samą Kancelarię i jej pracowników oceniam na 5+ i polecam.

Maciej A. 29 marca 2019
Pozytywna opinia

Sytuacja moja nie była najlepsza, dzięki Panu Koprowskiemu wszystko dobrze się skończyło Pan Antonii to profesjonalista i wie co robi! Bardzo polecam i jeszcze raz dziękuję, za wyciągnięcie z tarapatów.

Magdalena T. 23 listopada 2018
Pozytywna opinia

Pan Adwokat Antoni Koprowski gwarantuje najwyższą jakość usług. Pełen profesjonalizm plus ogromna wiedza, zaangażowanie i uczciwe podejście do klienta. Znakomity w sprawach karnych. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaangażowanie w niełatwej sprawie apelacyjnej. Polecamy z całego serca - Magdalena i Arkadiusz.

Jolanta L. 22 listopada 2018
Pozytywna opinia

Rzeczowo, sprawnie i rzetelnie. Szukanie rozwiązania prawnego bez obiecywania rzeczy niemożliwych. Realna ocena sytuacji.

Jędrzej S. 8 listopada 2018
Pozytywna opinia

Z adwokatem Koprowskim współpracowałem, już jakiś czas temu, podczas dosyć ciężkiej sprawy. Po długim procesie udało się osiągnąć sukces. Współpraca bardzo korzystna. Polecam.

Leszek D. 18 października 2018
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy. Jestem bardzo zadowolony z jego usług i czystym sercem polecam Pana Mecenasa Koprowskiego do każdej sprawy ! :)

Artur D. 4 października 2018
Pozytywna opinia

Profesjonalna i skuteczna pomoc ze strony Pana Antoniego. Serdecznie polecam.

Jadwiga S. Malbork, 23 września 2018
Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Malbork
Pozytywna opinia

Witold H. 19 września 2018
Pozytywna opinia

Wybór Pana Mecenasa Koprowskiego, jako pełnomocnika procesowego, był jednym z najlepszych wyborów, jakich dokonałem w życiu. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi Pana Mecenasa, udało mi się uniknąć odpowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa. A dowody były niepodważalne... Aktualnie, korzystając w dalszym ciągu z pomocy w/w kancelarii, uzyskałem - w ramach sprawy rozwodowej - prawo opieki nad dzieckiem. Reasumując, szczególnie w beznadziejnych z pozoru sprawach, z czystym sumienie mogę polecić Pana Mecenasa Koprowskiego.

Potr K. 9 września 2018
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy . Jestem bardzo zadowolony z jego usług i z czystym sercem polecam Pana Antoniego do każdej sprawy . ps. Piotr

Iwona R. 6 września 2018
Pozytywna opinia

Pan Mecenas pomaga w sprawach prawnych naszej Fundacji od 11 lat. W tym czasie dał się poznać jako konkretny prawnik skupiony na dążeniu do rozwiązania problemu a nie mnożeniu spraw sądowych. Zawsze potrafi znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji, swoje stanowisko przedstawia bardzo konkretnie, ale z klasą. Oprócz doradztwa prawnego Pan Mecenas reprezentował Fundację w procesie dotyczącym unieważnienia transakcji nabycia nieruchomości, w którym przeciwnik wycofał pozew po otrzymaniu odpowiedzi na pozew sporządzonej przez Pana Mecenasa - czyli dla nas było to najlepsze z możliwych rozwiązań. Szczerze polecam Pana Mecenasa wszystkim osobom i firmom, które potrzebują wsparcia prawnego.

Halina R. 6 września 2018
Pozytywna opinia

Pan Antoni Koprowski to skuteczny adwokat i człowiek o bardzo wysokiej kulturze. Prowadząc sprawę, którą mu powierzyłam, doprowadził do pozytywnego, dla mnie, jej załatwienia. Szybko i zdecydowanie podejmował działania. Wcześniej wyjaśnił czego mogę się spodziewać i na co liczyć. Sprawa dotyczyła oszustwa i groziła utratą mojego mieszkania. Polecam usługi pana Koprowskiego.

Tymur I. 5 września 2018
Pozytywna opinia

Dobry fachowiec! Pomaga rozwiązywać trudne tematy. Godny polecenia.

Robert K. 4 września 2018
Pozytywna opinia

Polecam, Reprezentację adw; Wysoki poziom kultury zarówno osobistej jak i przede wszystkim zawodowej pozwoli na złagodzenie nerwów każdemu który zderzy się z polskim wymiarem sprawiedliwości. Rzetelna reprezentacja z bdb znajomością prawa. Jedynym brakiem a zarazem plusem jest dodatkowo brak rutyny. Podejście dynamiczne przez co nie standardowe zaangażowanie do wydarzających się zagadnień czy zwrotów sytuacji odbywających się w polskim procesie przez co można poczuć się godnie reprezentowanym.

Marcin L. 4 września 2018
Pozytywna opinia

Żeby być dobrym adwokatem trzeba mieć to coś. "Przerobiłem" lekko z 10 adwokatów Pan Antoni jest 1 ex aequo. Umie słuchać, wyciągać wnioski, planować strategię i ją egzekwować, zmienić ja w razie konieczności dla dobra Klienta po uprzednim uzgodnieniu. No i wygrywa a to też się liczy :)

Adam P. 2 września 2018
Pozytywna opinia

Pan mecenas to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam Pana Antoniego serdecznie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka

Powiązane produkty i usługi: NieruchomościSprawy rozwodoweSpecjaliści od prawa i finansówZlecenia prawne i finansoweNieruchomości GdańskSprawy rozwodowe GdańskSpecjaliści od prawa i finansów GdańskZlecenia prawne i finansowe Gdańsk,  Sprawy karne, Postępowanie karne, Procesy karne, Prawo karne nieruchomości, Procesy, Negocjacje karne

Oferta

Sprawy rozwodowe
Polska - Gdańsk

Szanowni Państwo, zapraszam na spotkanie w celu omówienia Państwa sprawy rozwodowej. Zwykle w sprawach rozwodowych Klienci zlecają prowadzenie kompleksowej sprawy związanej z rozwodem tj. kwestie winy, opieki nad dziećmi, alimentów oraz podziału majątku i czasami również prowadzenie sprawy karnej. Zapraszam na spotkanie....  

Sprawy Karne
Polska - Gdańsk

Dzień dobry, miło mi poinformować, iż sprawy karne należą do jednej z wiodących specjalizacji kancelarii. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest karnej jest uzależnione od stopnia jej skomplikowania. Koszt udzielenia samej porady prawnej to 200 PLN. Na honorarium składają się następujące czynności: - analiza akt sprawy i...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Partyzantów 8/8, Gdańsk

WWW

www.adwokat-koprowski.pl

Telefon

502 ••• ••• Pokaż numer

Fax

583 ••• ••• Pokaż numer

Skype

akoprowski_3

Facebook

https://web.facebook.com/adwokatkoprowski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ADW. ANTONI KOPROWSKI KANCELARIA ADWOKACKA
Imię (pierwsze) ANTONI
Drugie imię KAROL
Nazwisko KOPROWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2011-09-09
NIP 5842559408
Regon 193094356

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdańsk
Gmina Gdańsk
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80254
Poczta Gdańsk
Ulica ul. Partyzantów
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 8

Kontakt

Email akoprowski@o2.PL
Strona www www.adwokatkoprowski.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2011-09-12
Data powstania 2011-09-09
Data rozpoczęcia działalności 2011-09-09

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
19309435600044 ADW. ANTONI KOPROWSKI KANCELARIA ADWOKACKA ul.Jana III Sobieskiego
Wejherowo
POMORSKIE
wejherowski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się