Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Adwokacka Prawa Karnego w Gdańsku

Gdańsk

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Obrońca w sprawach karnych w Gdańsku i doradca wielu osób fizycznych oraz prawnych w zakresie prawa karnego - 4-letnią (2007-2011) aplikację adwokacką odbywał pod kierunkiem wybitnego adwokata karnisty Włodzimierza Wolańskiego, wieloletniego dziekana Pomorskiej Izby Adwokackiej, pod którego okiem kształtował umiejętności związane ze skuteczną obroną w sprawach karnych i od tego czasu z sukcesem rozwija praktykę prawa karnego we własnej kancelarii Gdańsku.

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

35 opinii

5 gwiazdek (35)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Zygmunt A. 22 lutego 2023
Pozytywna opinia

Rekomenduję w sprawach karnych i cywilnych. Adwokat Antoni uzyskuje bardzo dobre rezultaty w powierzonych mu sprawach.

Arkadiusz O. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Mądrość, roztropność, empatia i najwyższej klasy profesjonalizm.

Agnieszka P. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, spokój i opanowanie bezcenne. Korzystamy z pomocy p. Antoniego kolejny raz. Polecam w 100 %.

Ryszard K. 8 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Adwokat Antoni Koprowski w naszej ocenie niezaprzeczalnie posiada bardzo dużą wiedzę prawniczą jak i zarazem dużą zdolność jej wykorzystywania dla dobra swoich klientów w zakresie niesienia im daleko idącej pomocy tak w sferze mediacji z przeciwną stroną jak i w sprawach sądowych. Wykazuje się w tym duża empatią i chęcią pomocy w rozwikłaniu problemów swoich klientów. Z całą odpowiedzialnością polecamy prawnicze usługi Pana Mecenasa, dziękując zarazem za duży efektywny wkład pracy w rozwiązaniu naszych problemów, i tak trzymać I&R K.

Anna Ł. 8 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Otrzymałam szybką i fachowa pomoc w swojej sprawie. Polecam pana mecenasa.

Beata O. 8 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Polecam. Profesjonalne i innowacyjne prowadzenie spraw to doskonały wstęp do sukcesu w prowadzonych przez Mecenasa sprawach!

Joanna M. 8 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca. Pan mecenas prowadził moją sprawę karną. Jestem bardzo zadowolona.

Danny G. 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług Pana Antoniego od połowy 2020 roku przez kilka tygodni. Sprawa karna sprzed 7 lat-z konsekwencjami. Ja za granicą, sprawa w Polsce. Dzięki panu mecenasowi, nawet nie musiałem fatygować się do Polski - wszystko przemyślane i zrealizowane w każdym detalu. Byłem zdumiony, z jaką lekkością -jeśli mogę tak to nazwać - i prędkością pan Antoni prowadził moją sprawę. Nasza współpraca tak naprawdę ograniczyła się do (uwaga): kilku rozmów telefonicznych i e-maili i już i tyle wystarczyło. Nie chciałbym ponownie popadać w takie tarapaty z prawem jakich doświadczyłem lata temu, ale- jeżeli kiedykolwiek doszło by do takiej sytuacji -czysto hipotetycznie-bez wahania dzwonię do pana mecenasa Antoniego ponownie. Nie w głowie mi eksperymenty, wolę to - co sprawdzone. Odzyskany spokój i wyprostowane życie nie ma ceny. Wie ten, który musiał się z problemami natury karnej w swoim życiu zmagać. Co ciekawe, kontakt do kancelarii znalazła moja małżonka. Czytając opinie zamieszczone w Internecie, stwierdziła, że ,,MUSZĘ spróbować u tego adwokata,, - to jej słowa i w zasadzie, po raz kolejny miała rację. To nie jest kryptoreklama. Mieszkasz za granicą? Masz problem z prawem w Polsce? Nie odwlekaj, zadzwoń. Podziękujesz mi po wszystkim.

Sarah S. 11 lipca 2020
Pozytywna opinia

Moja sprawa trwała kilka lat, była zawiła i z założenia trudna, bo karna. Dzięki Panu Antoniemu Koprowskiemu i jego konsekwentnej strategii, zaangażowaniu i idealnej współpracy ze mną, zostałam ( jako jedyna na kilkanaście osób ) uniewinniona. Polecam usługi Pana Mecenasa z całego serca!

Dariusz Z. 25 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Sprawa rozwodowa,alimenty-do p. Koprowskiego trafiłem czytając opinie w internecie i jestem bardzo zadowolony.Mecenas Koprowski podszedł do sprawy profesjonalnie i rzetelnie prostując błędy poprzedniej kancelarii. Konsekwentnie realizował przyjętą strategię w porozumieniu ze mną. Polecam adwokata Koprowskiego oraz Kancelarię-jestem bardzo zadowolony z wyniku spraw. Ceny w kancelarii odpowiadają cenom rynkowym oraz jakości obsługi. Poza tym dał mi, bezcenne, poczucie bezpieczeństwa oraz dużej szansy na pozytywny wynik wszystko sprawdziło się!

Monika K. 12 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Mecenas Antoni Koprowski reprezentował mnie w bardzo trudnej i skomplikowanej sprawie. Sytuacja wydawała się bez wyjścia, jednak dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Mecenasa i profesjonalnemu podejściu sprawa zakończyła się bardzo pozytywnie. Szczerze polecam Pana Mecenasa i wiem, że niemożliwe staje się możliwym.

Maciej Ł. 31 maja 2019
Pozytywna opinia

Mecenas Antoni Koprowski reprezentował mnie podczas dużej i złożonej sprawy rodzinnej. Wartość sporu to ponad 500 tyś zł. Sąd badał sprawę bardzo wnikliwie i dokładnie. Dzięki zaangażowaniu mecenasa Koprowskiego, jego doświadczeniu i trafnie formułowanym pismom procesowym, sprawę udało się wygrać. Obrana na początku sprawy strategia okazała się skuteczna. Mecenas od początku współpracy „trzymał rękę na pulsie”, w pilnych sytuacjach pomagał mi nawet będąc na urlopie za granicą (rozmowy przez Skype). Jestem mu wdzięczny za pomoc w tej sprawie i dziękuję za współpracę. Sprawę apelacyjną prowadziła mec. Małgorzata Grigoriew z tej samej Kancelarii – sprawa została wygrana, mecenas Grigoriew polecam w 100% jako osobę zaangażowaną i waleczną na sali rozpraw. Samą Kancelarię i jej pracowników oceniam na 5+ i polecam.

Maciej A. 29 marca 2019
Pozytywna opinia

Sytuacja moja nie była najlepsza, dzięki Panu Koprowskiemu wszystko dobrze się skończyło Pan Antonii to profesjonalista i wie co robi! Bardzo polecam i jeszcze raz dziękuję, za wyciągnięcie z tarapatów.

Magdalena T. 23 listopada 2018
Pozytywna opinia

Pan Adwokat Antoni Koprowski gwarantuje najwyższą jakość usług. Pełen profesjonalizm plus ogromna wiedza, zaangażowanie i uczciwe podejście do klienta. Znakomity w sprawach karnych. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaangażowanie w niełatwej sprawie apelacyjnej. Polecamy z całego serca - Magdalena i Arkadiusz.

Jolanta L. 22 listopada 2018
Pozytywna opinia

Rzeczowo, sprawnie i rzetelnie. Szukanie rozwiązania prawnego bez obiecywania rzeczy niemożliwych. Realna ocena sytuacji.

Jędrzej S. 8 listopada 2018
Pozytywna opinia

Z adwokatem Koprowskim współpracowałem, już jakiś czas temu, podczas dosyć ciężkiej sprawy. Po długim procesie udało się osiągnąć sukces. Współpraca bardzo korzystna. Polecam.

Leszek D. 18 października 2018
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy. Jestem bardzo zadowolony z jego usług i czystym sercem polecam Pana Mecenasa Koprowskiego do każdej sprawy ! :)

Artur D. 4 października 2018
Pozytywna opinia

Profesjonalna i skuteczna pomoc ze strony Pana Antoniego. Serdecznie polecam.

Jadwiga S. Malbork, 23 września 2018
Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Malbork
Pozytywna opinia

Witold H. 19 września 2018
Pozytywna opinia

Wybór Pana Mecenasa Koprowskiego, jako pełnomocnika procesowego, był jednym z najlepszych wyborów, jakich dokonałem w życiu. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi Pana Mecenasa, udało mi się uniknąć odpowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa. A dowody były niepodważalne... Aktualnie, korzystając w dalszym ciągu z pomocy w/w kancelarii, uzyskałem - w ramach sprawy rozwodowej - prawo opieki nad dzieckiem. Reasumując, szczególnie w beznadziejnych z pozoru sprawach, z czystym sumienie mogę polecić Pana Mecenasa Koprowskiego.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Prawa Karnego w Gdańsku
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: Prawo budowlanePrawo spółdzielcze Gdańsk

Oferta

Sprawy rozwodowe

Polska - Gdańsk

Szanowni Państwo, zapraszam na spotkanie w celu omówienia Państwa sprawy rozwodowej. Zwykle w sprawach rozwodowych Klienci zlecają prowadzenie kompleksowej sprawy związanej z rozwodem tj. kwestie winy, opieki nad dziećmi, alimentów oraz podziału majątku i czasami również prowadzenie sprawy karnej. Zapraszam na spotkanie. Cena podana w ofercie ma...

Rozwiń

Sprawy Karne

Polska - Gdańsk

Dzień dobry, miło mi poinformować, iż sprawy karne należą do jednej z wiodących specjalizacji kancelarii. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest karnej jest uzależnione od stopnia jej skomplikowania. Koszt udzielenia samej porady prawnej to 200 PLN. Na honorarium składają się następujące czynności: - analiza akt sprawy i opracowanie o...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Partyzantów 8/8, 80-254 Gdańsk

WWW

www.adwokat-koprowski.pl

Telefon

502 ••• ••• Pokaż numer

Fax

583 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ADW. ANTONI KOPROWSKI KANCELARIA ADWOKACKA
Imię (pierwsze) ANTONI
Drugie imię KAROL
Nazwisko KOPROWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2011-09-09
NIP 5842559408
Regon 193094356

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdańsk
Gmina Gdańsk
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80254
Poczta Gdańsk
Ulica ul. Partyzantów
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 8

Kontakt

Email akoprowski@o2.PL
Strona www www.adwokatkoprowski.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2011-09-12
Data powstania 2011-09-09
Data rozpoczęcia działalności 2011-09-09

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
19309435600044 ADW. ANTONI KOPROWSKI KANCELARIA ADWOKACKA ul.Jana III Sobieskiego
Wejherowo
POMORSKIE
wejherowski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.