Opinie o Oferteo

Mateusz Mendel
 • Z początku nie byłem przekonany czy warto w to inwestować. Ale pomyślałem sobie „Milion osób skorzystało to może to działa!”. Zaryzykowałem i przyznam, że jestem naprawdę zadowolony. Klienci, z którymi nawiązuję kontakt poprzez portal Oferteo.pl są zdecydowani na konkretną i szybką finalizację zlecenia, a to na współczesnym rynku jest niezwykle cenne. Warto współpracować z Oferteo ze względu na skuteczność zawierania transakcji.

  Mateusz Mendel
  Prezes firmy, H2O Serwis s.c., Lidia Jancewicz Mateusz Mendel
Tomasz Watras
 • Poszukiwałem firmy, która wykonuje projekty graficzne stron internetowych. Dzięki Oferteo w ciągu kilku dni otrzymałem komplet ofert od różnych firm. Pozwoliło mi to od razu porównać ceny, a także zapoznać się z portfolio potencjalnych kontrahentów oraz przeglądnąć ich rekomendacje. Zaoszczędziłem dużo czasu, który spędziłbym na poszukiwaniu potencjalnych kontrahentów w Panoramie Firm lub innych katalogach.

  Tomasz Watras
  Członek Zarządu, Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
Anna Kałuża
 • Inwestycja w punkty na Portalu Oferteo to naprawdę dobra inwestycja. Dziękuję i pozdrawiam.

  Anna Kałuża
  Właścicielka firmy, WONDERS Fashion
Mirosław Kruczyńsk
 • Oferteo nie działa na zasadzie zwykłego pośrednictwa lecz aktywnie ingeruje w proces zarówno przyjęcia zgłoszenia jak i jego przekazania do dostawcy. Pracownicy Oferteo przygotowują zlecenia uszczegóławiając je o niezbędne informacje, dopiero po precyzacji potrzeb klienta przekazują zgłoszenia do dostawcy. To ułatwia przygotowanie indywidualnej oferty dla klienta oraz pozwala naszym handlowcom już w pierwszej rozmowie wykazać się znajomością potrzeb klienta. Oszczędzamy dużo czasu dzięki obsłudze ze strony Oferteo, które przekazuje do nas wyłącznie konkretne oferty od sprawdzonych klientów.

  Justyna Szadkowska
  Koordynator Sprzedaży i Marketingu, Kuhn Polska sp. z o.o.
Marek Kowalski
 • Moją firmę najbardziej satysfakcjonuje skuteczność Oferteo, którą z czystym sumieniem lokuję w przedziale 80-90%. Kiedyś umieszczałem ogłoszenia na różnych stronach w internecie, lecz dopiero po złożeniu zgłoszeń na Oferteo.pl otrzymuję prawdziwie profesjonalne oferty i rzetelnych partnerów do współpracy. Sprawne działanie, godna podziwu skuteczność i doskonała obsługa klienta to codzienność w Oferteo.

  Marek Kowalski
  Specjalista do Spraw Przygotowania Produkcji, PB Interbud
Agnieszka Gustaw
 • Serwis Oferteo.pl jest źródłem klientów zdecydowanych na konkretny towar. Doradcy Oferteo dzwonią do klienta ustalając podstawowe potrzeby. Dzięki temu serwisowi zyskujemy świadomych i aktywnie poszukujących klientów. Można profesjonalnie zrealizować nawet duże zamówienia w ekspresowym tempie.

  Agnieszka Gustaw
  Prezes firmy, Copy s.c. Agnieszka Bany, Agnieszka Gustaw
Andrzej Boczanowski
 • Najbardziej cenię sobie szeroko rozbudowaną bazę podwykonawców specjalizujących się w wielu różnych dziedzinach. Doceniam też indywidualne podejście do klienta – naszej firmie przyznano osobistego opiekuna dzięki czemu na bieżąco mogę załatwić wszystkie sprawy z zaufanym pracownikiem Oferteo. Całymi dniami przebywam na budowie, więc kontakt telefoniczny z moim opiekunem Oferteo jest niezmiernie wygodny, bo pozwala mi załatwiać sprawy na bieżąco.

  Andrzej Boczanowski
  Koordynator Zamówień, Salwirak sp. z o.o.
Dorota Sawicka
 • To co ma dla nas największe znaczenie to błyskawiczne działanie, w końcu kontakt z klientem jest najistotniejszy. Przekonałam się już, że doradcy Oferteo ekspresowo przekazują zgłoszenia klientów, w mgnieniu oka mamy do nich dostęp, a pozostawione kontakty telefoniczne czy mailowe pozwalają na niemal natychmiastową reakcję. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu klienta na kontakt z firmą wykonawczą współpraca z Oferteo jest dla nas bardzo owocna – około 80% zleceń zostaje przez nas sfinalizowana.

  Dorota Sawicka
  Prezes firmy, P.H.U. DOR-TRANS
Albert Wysocki
 • To co ma dla mnie najważniejsze znaczenie to ogromna aktualna giełda prac i firm gotowych do realizacji zleceń. Platforma Oferteo.pl posiada szerokie spektrum pozyskania podwykonawców z branży budowlanej. Profesjonalne firmy na bieżąco śledzą zapytania, więc odpowiedzi na swoje zgłoszenia otrzymuję już po jednym dniu oczekiwania.

  Albert Wysocki
  Prezes firmy, SAJ Construction sp. z o.o.
Leszek Klimanek
 • Na platformie Oferteo.pl docieramy do większego grona klientów niż w przypadku innych metod pozyskania kontrahentów. Dzięki temu serwisowi mamy klientów w jednym miejscu. Zaś nieograniczony dostęp do bazy zleceń sprawia, iż potencjalni kontrahenci są w zasięgu ręki przez cały rok, nawet poza sezonem. Przy niewielkim nakładzie finansowym z naszej strony niejednokrotnie udało nam się zyskać kompleksowe zlecenia o dużej wartości.

  Leszek Klimanek
  Prezes firmy, F.P.H Domlex
Stanisław Walczak
 • Poszukując kamery termowizyjnej złożyłem zapytanie na Oferteo.pl. Potraktowałem to jako test lecz okazało się, że kontakt ze strony firm dostawczych okazał się poważny, a przedstawione oferty konkretne. Zapytanie złożyłem bezpłatnie więc naprawdę nie spodziewałem się tak fachowej i błyskawicznej obsługi mojego zgłoszenia.

  Stanisław Walczak
  Wspólnik i Udziałowiec, Akro Serwis sp. z o.o.
Dariusz Zawilski
 • Działania serwisu Oferteo.pl realnie skracają mój czas obsługi klienta, ponieważ zgłoszenia są zawsze weryfikowane i uszczegóławiane. Stąd czarno na białym wiem czego oczekuje ode mnie klient, a to pozwala mi oszacować czy mogę podjąć się danego zlecenia. Sam wybieram zgłoszenia, które chcę obsłużyć, więc świadomie płacę tylko za to co mnie naprawdę interesuje. Zauważyłem, że na innych portalach klienci dopiero szukają i ociągają się z podjęciem rzeczowych decyzji, a na Oferteo.pl zleceniodawcy są gotowi do prędkiego dobicia targu.

  Dariusz Zawilski
  Dyrektor do spraw Sprzedaży, F.H.U. EDDI Wózki Widłowe
Ewa Górska
 • Oferteo.pl podoba mi się głównie dlatego, że wszystko dzieje się samo. Ja tylko w banalnie łatwy sposób składam zapytanie i wcale nie muszę go monitorować czy pilnować, bo firmy bardzo szybko same się ze mną kontaktują. Potem pozostaje już tylko omówić szczegóły i podpisać umowę. Kiedyś korzystałam jeszcze z innych stron, ale Oferteo znacznie bardziej dba o swoich klientów.

  Ewa Górska
Bartłomiej Mochalski
 • Najbardziej satysfakcjonuje nas szybkość działania. Zgłoszenia przychodzą na bieżąco na moją skrzynkę mailową i dzięki temu mogę błyskawicznie reagować na potrzeby klienta. Niekiedy klienci są wyraźnie zaskoczeni, że tak prędko odpowiadamy na ich zapytania. Szybkość działa na moją korzyść, bo daje możliwość prześcignięcia konkurencji.

  Bartłomiej Mochalski
  Prezes firmy, PHU MULTI-FINISH
Marek Walkiewicz
 • Tempo w jakim udało mi się sfinalizować zakup było szokujące! Po 3 godzinach do złożenia zgłoszenia otrzymałem pierwszą ofertę, a po niecałym tygodniu miałem już zakupiony wózek widłowy w swojej firmie. Z pewnością nadal będę korzystał z Oferteo, bo jestem człowiekiem zabieganym, a oddanie innej firmie spraw związanych z poszukiwaniem firm dostawczych jest mi bardzo na rękę. Szczególnie jeśli nie ponoszę z tego tytułu żadnych kosztów.

  Marek Walkiewicz
  Prezes firmy, Green Team Software sp. z o.o.
Magdalena Bieniek
 • Z serwisem Oferteo.pl współpracuję już ponad dwa i pół roku, a nasza współpraca staje się coraz bardziej owocna. Z początku nie miałam żadnych oczekiwań, zarejestrowałam się tylko na próbę, ale zdecydowanie opłacało się zaangażować. Korzystanie z Oferteo okazało się nie tylko wygodniejsze ale też bardziej efektywne od pozyskiwania klientów standardowymi metodami poprzez ulotki czy telemarketing.

  Magdalena Bieniek
  Członek Zarządu, Europrojekt Consulting
Tomasz Nyckowski
 • Dzięki współpracy z Oferteo udało mi się zaoszczędzić dużo pieniędzy. Firmy kontaktujące się ze mną poprzez Oferteo oferowały mi znaczne upusty, szczególnie na zakupywane przeze mnie materiały budowlane. Nie spodziewałem się, że składając bezpłatne zapytanie mogę zyskać tak wiele! Polecam współpracę z Oferteo, bo jest to najwygodniejsza znana mi metoda wyszukiwania kontrahentów.

  Tomasz Nyckowski
Jarosław Gożuch
 • Z powodu zmiennej sytuacji na rynku prac budowlanych ciężko jest pozyskiwać klientów, bo zleceń z tej dziedziny jest kilkakrotnie mniej niż firm gotowych je wykonać. Teraz regularnie zaglądam na Oferteo.pl, bo codziennie pokazuje się tam dużo zleceń remontowo-budowlanych, a ja sam wybieram które
  z nich jest dla mnie interesujące. Korzystałem już z wielu serwisów internetowych, ale to z Oferteo.pl
  jestem najbardziej zadowolony. Oceniam ten serwis na piątkę, bo widać że najważniejszy jest tu klient.

  Jarosław Gożuch
  Prezes firmy, Usługi Ogólnobudowlane F.H.U. „MIK-BUD”
Dariusz Żminkowski
 • Poszukując dostawcy węgla na zimę złożyłem zapytanie na Oferteo.pl. Odzew był natychmiastowy, otrzymałem kilka konkretnych ofert, które mogłem sobie swobodnie porównać. Wahałem się co do wyboru oferty, gdyż zależało mi wyłącznie na sprawdzonych firmach. Jednak na Oferteo.pl widnieje system komentarzy, które pomagają w sprawdzeniu jakości wykonywanych przez nich usług. Odkąd poznałem serwis Oferteo.pl uważam go za najbardziej komfortowy sposób nawiązania kontaktu z firmami.

  Dariusz Żminkowski
Mirosław Kruczyńsk
 • Z mojego doświadczenia wynika, że warto zainwestować w klienta z Oferteo.pl. Poza tym dobrze jest też mieć miejsce na pozytywne referencje, bo klienci zwracają uwagę na komentarze. Wiarygodność firmy, którą zyskuję dzięki pozytywnym komentarzom na Oferteo.pl sprawia, iż klienci pozostają ze mną na dłużej.

  Mirosław Kruczyński
  Właściciel firmy, Kierownik budowy, Inspektor nadzoru
Roman Kalusz
 • Szybkość działania, mobilność korzystania i profesjonalna obsługa na Oferteo.pl sprawiła, że portal ten stał się moim przyjacielem biznesowym. Na wyjątkowe uznanie zasługuje obsługa ze strony konsultantów Oferteo. Pracownicy Oferteo to kompetentni ludzie, którzy zawsze służą fachową poradą i pomocą, ale co najważniejsze: nie są natarczywi. Doceniam bezpośredni kontakt telefoniczny, bo mam wtedy pewność, że ktoś realnie zajmuje się moim zleceniem.

  Roman Kalusz
Paulina Derdzińska
 • Współczesny klient jest w komfortowej sytuacji – otrzymuje liczne oferty od wielu firm i ma prawo wyboru tej najkorzystniejszej. Na tak ciężkim w obsłudze rynku liczy się przede wszystkim szybkość działania, a platforma Oferteo.pl pozwala na ekspresową reakcję na zgłoszone potrzeby klienta, co pozwala prześcignąć konkurencję. Jako firma wykonawcza otrzymuję zgłoszenia z już wyszczególnionym zakresem potrzeb klientów, więc błyskawicznie szacuję swoje moce przerobowe i decyduję się na obsługę klientów.

  Paulina Derdzińska
  Koordynator Zamówień i Dostaw, FHU "BIS" JACEK BIAŁAS
Kajetan Rychlewski
 • Gdy szukałem firmy wykonawczej panował właśnie szczyt sezonu na prace budowlane, a polecone przez znajomych ekipy miały już pozajmowane terminy. Złożyłem zapytanie na Oferteo.pl ponieważ zależało
  mi na szybkim rozpoczęciu prac. Zaskoczył mnie pierwszy telefon z ofertą, który otrzymałem już w godzinę po zgłoszeniu zlecenia. Poza tym kluczową kwestią jest brak jakichkolwiek opłat. Swoje zgłoszenia składam bezpłatnie i wygodnie, bo nie muszę się rejestrować.

  Kajetan Rychlewski
Mirosław Wodziński
 • Serwis Oferteo.pl podoba mi się głównie dlatego, że mają wszystko w jednym miejscu. Rozbudowana baza firm, a w tym ich referencje do wglądu oraz mnóstwo zgłoszeń i ofert. Jestem szczerze zaskoczony faktem, że złożenie zapytania na Oferteo.pl było tak owocne. A przecież zrobiłem to bezpłatnie! Okazuje się, że na nawet zakup koparko - ładowarki można załatwić szybko i jednocześnie profesjonalnie.

  Mirosław Wodziński
  Prezes firmy, Inb-Bud Mirosław Wodziński
Włodzimierz Szczęsny
 • Z racji swojego stanowiska jestem niezwykle zabiegany, więc nie mam czasu na spędzanie godzin na internetowe poszukiwania dostawców. Brakuje mi czasu na sprawdzanie firm i każdorazowe przesyłanie do nich zgłoszenia. Lecz jedno złożenie zapytania na Oferteo.pl uwolniło mnie od mozolnego notorycznego informowania każdego dostawy o wymaganiach i warunkach dotyczących przyszłej transakcji. Nie musiałem o niczym myśleć i niczym się martwić, bo dostawcy zgłaszali się do mnie sami od razu przedstawiając oferty przygotowane pod moje potrzeby.

  Włodzimierz Szczęsny
  Zastępca Dyrektora Produkcji, CTL Service sp. z o.o.
Marek Chadaj
 • Zdecydowanie wyżej wymienione opinie przekonują o racjonalności i funkcjonalności działalności firmy Oferteo. Dlatego też nie będę się rozpisywał o systemie działania. Ja natomiast polecam ten serwis osobom, które nawiązałyby współpracę, a nie mają swego czasu na samodzielne wyszukiwanie zleceń wiążących się z domami drewnianymi. Piszę to z całą odpowiedzialnością i polecam korzystanie z Oferteo.

  Marek Chadaj
  Prezes firmy, Diamar
Krzysztof Wenda
 • Szanowni czytelnicy, prowadzę działalność gospodarczą w dziedzinie budowy domów, remontów i prac towarzyszących z tym związanych już od 10lat. Korzystałem z różnych możliwości zdobywania kontraktów, podwykonawców i materiałów, itp. Portal Oferteo, ujął mnie od pierwszych dni, w których postanowiłem się zarejestrować i korzystać w pełni. Korzystam, również z innych portali ogłoszeniowych, których na rynku nie brakuje, lecz z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to najbardziej przyjazny, przejrzysty, prosty i zachęcający portal, jaki do tej pory poznałem. Zachęcam wszystkich, a w szczególności całą rzeszę budowlańców do korzystania z niego. Polecam również współpracę bezpośrednio z konsultantami, którzy nie ukrywają się, jak to bywa w innych prawie wszystkich portalach internetowych, tylko bezpośrednio pomagają w sposób rzetelny swoim klientom. Same plusy!

  Krzysztof Wenda
  Pracownik firmy, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MKK
Wiktor Fiszera
 • Portal Oferteo.pl jest, moim skromnym zdaniem, jednym z najlepszych w Polsce. Grafika, logiczny układ strony, przejrzyste zasady, kompetencja i komunikatywność jest Państwa wyróżnikiem. Nie wszyscy prowadzący działalność gospodarczą rozumieją, iż można mieć zdrowe zasady prowadzenia działalności.

  Wiktor Fiszera
  Prezes firmy, P.H "TEMPO" Sp. j. W. Fiszera
Maciej Kurasik
 • Poprzez portal Oferteo.pl nasza firma zyskała sporo zleceń!

  Maciej Kurasik
  Prezes Zarządu, Benvolio sp. z o.o.
Paweł Chrzęszczyk
 • Dzięki portalowi Oferteo.pl bez większych nakładów finansowych, dostaliśmy możliwość pozyskiwania nowych klientów w prosty, rzetelny sposób i przede wszystkim szybko. O plusach portalu można by się jeszcze rozpisywać i rozpisywać. Po prostu polecamy to jako naprawdę dobre narzędzie w firmie.

  Paweł Chrzęszczyk
  Kierownik Działu Energii Odnawialnej, Bora Sp. z o.o.
Dariusz Dytkowski
 • Platforma Oferteo jest dla naszej firmy jak pomocna dłoń, pozwala na nawiązywanie nowych kontaktów. Mimo potężnej zapaści w branży odzieżowej możemy jeszcze funkcjonować.

  Dariusz Dytkowski
  Prezes Firmy, P.P.H Tuel-mode
Paweł Betański
 • Dziękuję za możliwość korzystania z Waszego serwisu. Współpraca wyśmienita. Dzięki Oferteo.pl zdobyłem wielu Klientów i szanse na rozwijanie firmy.

  Paweł Betański
  Właściciel Firmy, BUPOL – BUDUJ ZDROWO
Michał Trześniowski
Zdzisław Osiak
 • Dzięki portalowi Oferteo.pl bez większych nakładów finansowych nasza firma zyskała sporo zleceń.

  Zdzisław Osiak
  Pełnomocnik właściciela, F.H.U B. OSIAK
Marian Czerwiński
 • Jakiś czas temu bez powodzenia poszukiwałem kapitału na przetrwanie trudnego okresu po przeniesieniu zakładu do innej miejscowości. Dzięki Oferteo (gdzie prawdę mówiąc złożyłem zapytanie dla spokoju sumienia) znalazłem ludzi, którzy mi pomogli i działam nadal, co jest najlepszym dowodem na to, że warto zgłosić tu swój problem. Obecnie też mam złożone zapytania i oczekuję na kontakty od zainteresowanych.

  Marian Czerwiński
Ilona Baron-Lipka
 • Szukałam tanich materiałów budowlanych i Oferteo bardzo mi w tym pomogło. Otrzymałam oferty od firm, z których skorzystałam, ponieważ były o wiele tańsze od naszych miejscowych, a kontakt i realizacja zamówienia bez jakichkolwiek zarzutów. Z mojej strony pełen pozytyw. Z Oferteo będę korzystać w przyszłości bez zastanowienia. Obecnie też mam złożone zapytanie ofertowe i czekam na oferty.

  Ilona Baron-Lipka
Paweł Biełous
 • Dla mnie hitowe odkrycie. Szukając nietypowego transportu UE nie wiedziałem gdzie zacząć, kurierzy nie byli zainteresowani i miałem spory problem. Przypadkiem trafiłem na tę platformę i problem od razu został rozwiązany - mogłem wręcz przebierać w ofertach. Do tego nieskomplikowana procedura, osobista weryfikacja i doprecyzowanie mojego zapytania - po prostu hit!

  Paweł Biełous
Jan Mrowiec
 • Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem położenia kostki brukowej na terenie wjazdu do mojej posesji, ale jak to bywa zawsze miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Serfując po internecie trafiłem na Oferteo, gdzie złożyłem zlecenie i po paru dniach otrzymałem telefony od firm zajmujących się wykonaniem mojego zlecenia. Po tygodniu prace brukarskie były wykonane, tak więc opinia o Oferteo z mojej strony jest bardzo pozytywna i wysoka.

  Jan Mrowiec
Paweł Wójcik
 • Oferteo - niczym telefon do przyjaciela w "Milionerach". Szybko i sprawnie daje podpowiedź, gdzie znaleźć dobrego wykonawcę. Ja się nie zawiodłem. Dwa razy składałem zapytanie ofertowe, dwa razy konsultant profesjonalnie pomógł je zredagować i umieścić ogłoszenie. Odzew oferentów był szybki i w miarę duży. Dwa razy trafiłem na rzetelnych wykonawców.

  Paweł Wójcik
Krzysztof Żołądź
 • Bardzo dobry portal. Chętnie z niego korzystam, bo daje mi szeroki zakres informacji o potencjalnych klientach. Łatwy w odbiorze i przejrzysty w swoich zasadach. Jest ok i polecę go swoim znajomym.

  Krzysztof Żołądź
  Właściciel Firmy, "Ars Garden" Kształtowanie Terenów Zieleni
Justyna Kowara
 • Bardzo dziękuję za pomoc. Złożyłam zapytanie o remont domu. Bardzo szybko zgłosiło się kilka firm remontowych i wybraliśmy jedną z nich. Myślę, że szybko rozpoczniemy remont, a to wszystko dzięki Oferteo. Na pewno będę korzystać z ogłoszeń na tej stronie i polecać ją znajomym.

  Justyna Kowaraź

Dariusz Dakowski
 • Bardzo fajny portal. Dzięki Wam, w krótkim czasie otrzymałem kilka ciekawych ofert i dokonałem zakupu po satysfakcjonujacych mnie cenach. Firma, którą wybrałem na dostawcę, praktycznie cały asortyment miała dostępny od ręki. Aktualnie, gdy tylko podczas rozmów usłyszę że ktoś planuje jakieś większe zakupy, z czystym sumieniem polecam Waszą stronę. Dziękuje.

  Dariusz Dakowski

Piotr Duralski
 • Polecam ten portal, ponieważ w krótkim czasie moją firmą zainteresowało się wiele osób i firm chętnych do współpracy. Jak najbardziej OFERTEO - spełnia się w 100 procentach! Pozdrawiam

  Piotr Duralski
  Prezes Zarządu, Graneko Sp.z o.o.

Podziel się swoją opinią