Zlecenia na Busa w Zabrzu, 2021

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?


Aktualne zlecenia
w kategorii Zlecenia na busa w Zabrzu

298 Klientów

Otrzymuj zlecenia dla Firm Transportowych do 3,5 tony w Zabrzu

Szukasz nowych Zleceń na Busa z Zabrza i okolic? Załóż konto i otrzymuj bezpłatne powiadomienia o Klientach poszukujących Specjalistów na Oferteo!

  • Dodatkowe informacje od Klienta: załadunek 26-08-2021 godz 22.00 rozładunek 27-08-2021 godz 6-7 Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy

  • Zakres zlecenia: transport drewna Ilość: 28m3 Informacje dodatkowe: - drewno układane na przekładkach, - załadunek od godz. 7, - długość - 7 - 8mb. Termin załadunku: 16.07.2021r. Termin rozładunku: 16.07.2021r. ...

Zlecenia na busa porównaj ceny i koszty w Zabrzu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na zlecenia na busa w Zabrzu? Złóż zapytanie, a firmy z Zabrza same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat zlecenia na busa, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Zabrza. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się zlecenia na busa w Zabrzu, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

 Strona 1 z 6