Zlecenia na Busa, 2022

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?


Aktualne zlecenia
w kategorii Zlecenia na busa

23 339 Klientów

Otrzymuj zlecenia dla Firm Transportowych do 3,5 tony

Szukasz nowych Zleceń na Busa? Załóż konto i otrzymuj bezpłatne powiadomienia o Klientach poszukujących Specjalistów na Oferteo!

  • Dodatkowe informacje od Klienta: - praca będzie polegała na stałej, codziennej dostawie posiłków, - odbiór posiłku o godz. 12:15-12:20, - odległość to 2,3km, - czas przejazdu wynosi ok. 15 minut, - należy wjechać windą na 3 pię...

  • Dodatkowe informacje od Klienta: 3kartony 3torby i 4opony 13", na prawdę nie wiele, wystarczy van kombi. Jeśli dziś załadunek to sam to zapakuje kierowcy. A dostawa może być i za tydzień Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy

Zlecenia na busa porównaj ceny i koszty

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na zlecenia na busa? Złóż zapytanie, a firmy same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat zlecenia na busa, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się zlecenia na busa, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

 Strona 1 z 467 

Zlecenia na busa w innych miejscowościach