Zlecenia na Busa w Toruniu, 2022

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?


Aktualne zlecenia
w kategorii Zlecenia na busa w Toruniu

147 Klientów
  • Dodatkowe informacje od Klienta: transport 300litrowego zbiornika na wode stalowy waga ok 100kg Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy

  • Dodatkowe informacje od Klienta: 130×70 zwrot płytek Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy

  • Oferteo.pl
  • Dodatkowe informacje od Klienta: Zlecę przewiezienie stali (ceowników) z Iławy do Torunia. Termin 19.11.2021r. Długość najdłuższego elementu 12m. Waga całości: 1,5 t. Załadunek górą. Preferowana platforma lub plandeka z rozsuwanym...

Otrzymuj zlecenia dla Firm Transportowych do 3,5 tony w Toruniu

Szukasz nowych Zleceń na Busa z Torunia i okolic? Załóż konto i otrzymuj bezpłatne powiadomienia o Klientach poszukujących Specjalistów na Oferteo!

Zlecenia na busa porównaj ceny i koszty w Toruniu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na zlecenia na busa w Toruniu? Złóż zapytanie, a firmy z Torunia same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat zlecenia na busa, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Torunia. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się zlecenia na busa w Toruniu, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

 Strona 1 z 3