Zlecenia na Busa w Sokółce, 2021

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?


Aktualne zlecenia
w kategorii Zlecenia na busa w Sokółce

84 Klientów

Otrzymuj zlecenia dla Firm Transportowych do 3,5 tony w Sokółce

Szukasz nowych Zleceń na Busa z Sokółki i okolic? Załóż konto i otrzymuj bezpłatne powiadomienia o Klientach poszukujących Specjalistów na Oferteo!

  • Zlecę transport, sprzęt rolniczy, 100kg, Bychawa PL - Kuźnica PL

    • Kuźnica
    • 16 km od Sokółka
    • dodano 2020-12-09

    Dodatkowe informacje od Klienta: - transport żmii do zboża, - sprzęt składa się z 3 części 3 metrowych o średnicy 15cm, - jeden z elementów z silnikiem ok. 10kg, waga całości ok. 100kg. Zlecenie od: bezpośredniego zlece...

  • Dodatkowe informacje od Klienta: - żmija do zboża, składa się z 3 części 3 metrowych o średnicy 15cm, - jeden z elementów z silnikiem ok. 10kg, waga całości ok. 100kg. Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy

Zlecenia na busa porównaj ceny i koszty w Sokółce

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na zlecenia na busa w Sokółce? Złóż zapytanie, a firmy z Sokółki same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat zlecenia na busa, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Sokółki. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się zlecenia na busa w Sokółce, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

 Strona 1 z 2