Zambrów

Kombinujesz jak to zrobić, by łatwo porównać oferty wielu docenianych firm z Zambrowa i podlaskiego? Chciałbyś poznać cennik fachowców w Twojej okolicy? Nasza firma już od 2008 roku zrzesza przykładnych fachowców z regionu i łączy ich z licznymi Klientami, którzy szukają różnych usług czy produktów. Cieszymy się, że w Zambrowie swoją działalność w Oferteo proponuje już 534 profesjonalistów najwyższej klasy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy składają oferty już w 455 branżach, w tym transport zagraniczny powyżej 3,5t, ubezpieczenie grupowe powyżej 5 osób, wynajem sprzętu budowlanego, kominy, kominki, kozy, weterynaria. Z Oferteo odpowiedniej firmy w powiecie szukało już 434 osób, które łącznie otrzymały 980 ofert od specjalistów. Spróbuj, a prosto i łatwo znajdziesz swojego profesjonalistę z Zambrowa. Pierwsze oferty możesz dostać w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Zambrów

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Zambrowa

MAX OKNA Przemysław Zawistowski

Adam K., Zambrów

Zleciliśmy firmie Max Okna montaż drzwi zewnętrznych w ilości 4 szt., okien PCV w ilości 26 szt., rolet zewnętrznych w ilości 14 szt. całość z montażem do budynku w stanie surowym, nasza opinia po dokonaniu wszystkich prac może być tylko POZYTYWNA, wszystko zgodnie z ustaleniami, towar bardzo dobrej jakości ( przystaliśmy na sugestie p.Przemysława odnośnie profili okiennych), montaż bardzo sprawny, fachowy i bez najmniejszych problemów. Bardzo miła obsługa i bardzo rzeczowa wiedza i dodatkowy poz...

MAX OKNA Przemysław Zawistowski

Tomasz G., Zambrów

Bezproblemowy i ekspresowy kontakt. Zrozumiała i przeprowadzona bardzo rzetelnie oferta, otrzymana jeszcze tego samego dnia. Konkurencyjna cena w stosunku do zastosowanych materiałów. Właściciel firmy na własny koszt (dojazd do Holandii i powrót do kraju,oraz zakwaterowanie na terenie Holandii) zdecydował się dokonać właściwego pomiaru okien oraz przedstawić własną, profesjonalną wizję wykonania usługi. Za tą przysługę wielki plus i szacunek. Firma w pełni profesjonalna, nastawiona nie na ilość z...

Świat okien i drzwi

Witold M., Zambrów

Szybka oferta, udzielone odpowiedzi na wszystkie interesujące mnie w zamówieniu szczegóły techniczne.Za najlepszą ofertę cenową za okna z firmy Dobroplast i jeżeli termin realizacji zostanie dotrzymał za 6 okien w standardzie i jedno wym.na zamówienie to będzie ok. Co bardzo ważne po wysłaniu zgody na ustaloną cenę za okna e-mailem tzw.potwierdzenie zakupu płatność przy odbiorze pod podany adres. Żadnych przedpłat co bardzo jest ważne przy 1 zakupie okien w nieznanej firmie.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Zambrowa

Do wykonania brukowanie kostką betonową, 201-300m², Zambrów

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: wykonanie podbudowy, ułożenie krawężników, obrzeży, ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 201-300m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Termin rozpoczęcia prac: 15.07.2018r. Aktualizacja z 29.05.2018r.:. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Bogdan D., brukarstwo.

Zapotrzebowanie na pellet drzewny, 10t co roku, Zambrów

Ilość: 10 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: Szukam tylko pelletu drzewnego z certyfikatem. Innego prosze nie oferowac. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Robert R., pellet drzewny.

Zapytanie o pielęgnację skóry dla 1 osoby, Zambrów

Rodzaj usługi: pielęgnacja skóry. Rodzaj pielęgnacji skóry: odmładzający. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: Klient nie wie.

Anna B., kosmetyka ciała i twarzy.

Kupię i zlecę montaż powietrznej pompy ciepła, 160m2, Zambrów

Przeznaczenie pompy: do podgrzewania ciepłej wody, do ogrzewania budynku. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 160m2. Stan obiektu: w trakcie budowy. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: zapytanie orientacyjne - jesień 2017r.

Jerzy P., ekologiczne źródła energii - urządzenia.