Wyburzenia Kraków - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Wyburzenia w Krakowie, czerwiec 2023

1 487 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Wyburzenia Kraków - Ranking Najlepsi 2023

Już 1487 Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Krakowa złożyło 68855 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od wyburzeń i rozbiórek może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek w 2023 r. z Krakowa.

Średnia ocena specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Krakowie to 4.95 (na podstawie 951 opinii).

Promowane firmy
avatar icon
Promowany

W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak wykopy oraz niwelacje terenu. Realizujemy prace od 2011. Firma świadczy usługi na obszarze powiatu krakowskiego. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Wszystkie firmy
F.H.T.U. Łukasz Pernal - Firma Wyburzeniowa Liszki
best badge
Jakub S.

Kontakt bez zarzutu, realizacja także. Polecę sąsiadom, bo także byli zainteresowani usługą.

5.0 (1 opinia)
Usługi remontowe - Rozbiórki Kraków
best badge
Dorota A.

Konkretna rozmowa o szczegółach zlecenia, fachowe podejście do tematu, punktualność, doradztwo podczas wykonywania zlecenia.

5.0 (4 opinie)
Ergal-S. Dekarstwo, dachy, remonty, wyburzenia, roboty ziemne - Firma Wyburzeniowa Kraków
best badge
Nie Podano

Bardzo solidna firma, terminowa, dokładna. Oby takich więcej.

5.0 (1 opinia)
Firma Remontowo-Budowlana LIT-BUD - Wyburzenia Giebułtów
best badge
Przemysław Zięba

Firma ,,LIT-BUD" Mateusza Litewka" to rzetelny i wyspecjalizowany partner biznesowy. Wykazuje się niebywałym profesjonalizmem oraz fachowością, którą w dzisiejszych czasach tak wszyscy cenią. Jako niezawodny i wykwalifikowany kontrahent charakteryzuje się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem oraz uczciwością, co sprawia, że jest nieocenionym partnerem dla naszej firmy. Dziękujemy Panu Mateuszowi za współpracę i liczymy, że nasze współpartnerstwo będzie owocowało przez długie lata.

Paweł Olszak

Firma LIT-BUD ZREALIZOWAŁA NA MOJE ZLECENIE BUDOWĘ STANU SUROWEGO OTWARTEGO ZADASZONEGO BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO DWULOKALOWEGO WRAZ Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM W STANIE DEVELOPERSKIM. FIRMIE LIT-BUD ZLECIŁEM WYKONANIE NASTĘPUJĄCYCH PRAC PRZY REALIZACJI BUDOWY : ROBOTY ZIEMNE WAZ Z WYKONANIEM FUNDAMENTÓW,DRENAŻU,IZOLACJI,WYKONANIE ŚCIAN NOŚNYCH BUDYNKU WRAZ ZE STROPAMI,WYKONANIE SYSTEMÓW KOMINOWYCH, WYKONANIE KONSTRUKCJI DACHU WRAZ Z PRZYKRYCIEM DACHU. POSZCZEGÓLNE ETAPY ROBÓT BUDOWLANYCH BYŁY RZETELNIE I SOLIDNIE WYKONANYWANE, RÓWNIEŻ BUDYNEK GOSPODARCZY ZOSTAŁ WYKONANY Z NALEŻYTĄ STARANNOŚCIĄ W STANDARDZIE JAKI ZLECIŁEM TJ.-DEVELOPERSKIM.W TRAKCIE REALIZACJI POWYŻSZEGO ZLECENIA FIRMA LITBUD WYKAZAŁA SIĘ WYSOKIM ZAANGAŻOWANIEM W WYKONYWANE ZADANIA ,KAŻDY ETAP BUDOWY BYŁ KONSULTOWANY ZE MNĄ,PRACE BYŁY WYKONYWANE PRECYZYJNIE I ZGODNIE Z ZAPLANOWANYM TERMINARZEM. POLECAM FIRMĘ LIT-BUD JAKO RZETELNEGO WYKONAWCĘ.

Janusz Bik

Firma Lit-Bud wykonała u nas w maju tynki gipsowe i cementowe. Prace zostały przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie - zabezpieczono okna, zagruntowano ściany, zainstalowano listwy i szpalety wokół okien i drzwi. Jakość wykonanych tynków oceniam wysoko. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym usługi tej firmy.

5.0 (58 opinii)
"MAAT" Tomasz Gondek - Wyburzanie Budynków Nowy Sącz
best badge
Paulina Jabłońska

Pan Tomasz świetnie podszedł do tematu. Wycena przebiegła bardzo dobrze, Pan Tomasz proponował wiele alternatywnych rozwiązań. Co więcej, zweryfikował dodatkowe tematy których nie wzięłam pod uwagę wcześniej i jest w ciągłym kontakcie ze mną, a to jest dla mnie bardzo ważne gdyż z uwagi na własną prace nie mogę poświęcić temu całej uwagi. Dobrze jest mieć takie wsparcie na każdym etapie gdy podchodzi się do wyburzania zabudowań po raz pierwszy. Takie holistyczne wsparcie jest świetne bo wiem, że temat jest dobrze prowadzony. Jeszcze jestem w trakcie domykania kilku odrębnych tematów po mojej stronie dlatego nie sfinalizowaliśmy umowy, niemniej jednak szczerze polecam usługi pana Tomasza.

Magdalena Tokarz

Wszystkie prace zostały wykonane w terminie szybko i sprawnie, Pan Tomasz służy też fachową poradą, doradza najlepsze rozwiązania w danej sytuacji. Mimo usytuowania budynku tuż przy granicy z trudnym sąsiadem, żaden element budynku nie spadł na sąsiedni teren. Droga gminna była na bieżąco sprzątana, teren po rozbiórce został posprzątany, wyrównany, gruz ubity na wjeździe, dodatkowo wykarczowane zostały liczne pniaki. Teren po wykonanych pracach prezentuje się bardzo dobrze. Świetna firma, szczerze polecam.

Małgorzata Kocot

Polecam serdecznie Pana Tomasza. Doskonały kontakt telefoniczny, zanim dokonał wyceny zadał dużo pytań aby doprecyzować co ma być zrobione i jakie są moje oczekiwania. Wycena atrakcyjna, służył pomocą, doradzał. Od razu wiadomo, że nie bierze zlecenia z przypadku i jest fachowcem w swojej dziedzinie. Termin realizacji dostosowany do moich oczekiwań.

5.0 (40 opinii)
DIGGER-TRANS - Wyburzenia, Rozbiórki Skawina
best badge
Andrzej Cios

Potwierdzam profesjonalne wykonanie zadań: parking 100m2, przepust z mostkiem, wyrównanie terenu i wykarczowanie drzewostanu. Szybko, sprawnie i terminowo. Tak jak było uzgodnione a nawet lepiej. Firma zostawiła po sobie porządek pomimo trudnej zimowej i mokrej aury. Kultura osobista wykonawcy i pracowników znacznie powyżej przeciętnej. Zero problemów z zmiennym zakresem prac. Polecam Andrzej C. referencje: 502-508-414

Józef Broda

Firma Pana Damiana wykonała rozbiórkę budynku gospodarczego profesjonalnie, terminowo z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Teren wyrównany i posprzątany, fachowa robota, ocena w skali 1-6 szóstka z plusem. Z czystym sumieniem polecam. Z poważaniem.

Kamil Góral

Konkretny, solidny, prace przemyślane wykonuje na najwyższym poziomie. Jestem jak najbardziej zadowolony z usług Pana Damiana i z czystym sumieniem mogę polecić go dalej.

5.0 (14 opinii)
Dominik-KRAK-TRANS-BUD - Wyburzenia Węgrzce
best badge
Michał Sch

Bardzo dziękuję za wykonanie zlecenia. Pan Dominik mimo bardzo trudnego tematu podjął się go i zrealizował zgodnie z umową. Wszystkie ustalenia zostały zrealizowane w ustalonej kwocie mimo trudności które wyszły w trakcie prac. Zlecenie obejmowalo wycięcie otworu drzwiowego łączącego 2 mieszkania, w ścianie nośnej żelbetowej bez możliwości pracy na mokro (budynek oddany do użytku kilka lat temu). Polecam!

Paweł Trociak

Wystawiam opinie tylko jeżeli jest bardzo źle albo bardzo dobrze. W tym przypadku jest bardzo dobrze. Przyjechali zrobili co trzeba szybko i profesjonalnie, jak coś trzeba było zrobić jakieś drobiazgi dodatkowo nie było problemów zrobili to w ustalonej kwocie. Tak więc moja przygoda z remontem rozpoczęła się pozytywnie. Polecam.

Elżbieta Ser

Dobry kontakt z wykonawcą, prace wykonane zgodnie z umową, cena w środku widełek. Niestety kilkakrotnie był przesuwany termin wykonania prac, a na koniec pojawiły się telefony od niezadowolonego podwykonawcy. Mam nadzieję, że wszystko skończyło się dobrze.

4.71 (14 opinii)
avatar icon best badge
Halina Kobyłczyk

Firma Paweł Goryl skontaktowała się ze mną telefonicznie, ustaliła termin oględzin obiektu do rozbiórki. W trakcie oględzin został ustalony zakres prac do wykonania, termin oraz cena usługi. Dodatkowo firma obiecała pomoc w organizacji dodatkowych prac w niwelacji terenu po rozbiórce obiektu. Jak będzie wykonana usługa, to dopiero się okaże w czerwcu 2017 roku.

Daniel Szufranowicz

Dach (z więźbą i orynnowaniem) zdrobniony szybko, sprawnie, solidnie i dokładnie. Jeżeli po 1,5 roku nie dostrzegam żadnych mankamentów czy uchybień, to jest to zrobione naprawdę solidnie i dokładnie.

Joanna Kaczmarska

Super fachowa i szybka ocena planu pracy. Cena przystępna nie odbiegająca od przeciętnych na rynku za taką pracę. Pan Paweł postarał się jak najbardziej dostosować czas realizacji do naszych potrzeb. Teraz oczekujemy cierpliwie na realizację.

5.0 (10 opinii)
Gruzostal Rozbiórki Wyburzenia - Kucie Betonu Kraków
best badge
Monika Kłosińska

Panowie robili u mnie w mieszkaniu wyburzenia ścianek i kucie wylewek, wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dokładnie posprzątali po swojej robocie, a to rzadkość obecnie, cena przystępna jak za takie usługi. Firmę polecam z czystym sumieniem. Naprawdę solidnie wszystko zrobione, na pewno to nie koniec współpracy.

Ilona Solińska

Polecam w 100% Firmę do wyburzeń. Profesjonalny sprzęt, odkurzacz, mega sympatyczna ekipa, szybko sprawnie i wykonane fachowo. Dziękuję za cenne wskazówki, bardzo solidna firma! Rozbiórka z taką ekipą to przyjemność.

5.0 (8 opinii)
FHU "Az-best" - Usuwanie Azbestu Chełmiec
best badge
Dariusz Poręba

F.H.U. AZ-BEST - Ewa Zoń realizowała na rzecz firmy "SPECKOP Dariusz Poręba" kilka zleceń związanych z rozbiórką obiektów budowlanych gdzie występowały materiały konstrukcyjne zawierających azbest. Zadania polegały na demontażu oraz transporcie na składowisko odpadów niebezpiecznych. Usługi były wykonywane terminowo, fachowo, zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi oraz przepisami BHP. Firma "AZ-BEST" jest partnerem solidnym i godnym polecenia.

Kinga Chrząstowska

FHU "Az-best" wykonała u mnie rozbiórkę komina (10m wysokości) oraz demontaż stalowej konstrukcji po szklarni. Polecam tę firmę z uwagi na fachowość i wysoką jakość usług. Błyskawiczna wycena i błyskawiczna realizacja zlecenia. Pełen profesjonalizm. Podejście do klienta na najwyższym poziomie.

5.0 (5 opinii)

Więcej Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Krakowa

Ryszard Kot - Rozbiórka Budynków Kraków
Michal Tukaj

Pan Ryszard wraz ze swoja ekipa, a zwłaszcza niezastąpionym Panem Piotrem, wywiązali się z zadania niezwykle sprawnie i fachowo. Ponad 100mb drogi dojazdowej przez pole zostało wykorytowane i utwardzone, stare zabudowania z działki usunięte, a odpady utylizowane. Ekipa wykazała się znajomością tematu i dużym doświadczeniem. Wszystko udało się zrobić w terminie i zmieścić w kwocie oferty. Zamierzam również w przyszłości korzystać z ich usług i nie zawaham się polecić te Firmę moim znajomym.

Krystyna Klimek

Pan Ryszard Kot to prawdziwy skarb wśród wykonawców zleceń na OFERTEO. Doskonały fachowiec, a przy tym jeszcze bardzo miły i kontaktowy, niezwykle rzetelny i punktualny. Zlecona przeze mnie rozbiórka domku na działce przebiegła błyskawicznie i perfekcyjnie. Po rozbiórce nie została ani jedna deska, a po podmurówce ani jeden kamień. Gorąco polecam Pana Ryszarda Kota i jeszcze raz dziękuję!

Edyta Maj

Szybko i sprawnie. Świetny kontakt z wykonawcą, wizyta na miejscu i szczegółowe ustalenia zakresu. Roboty przebiegły bezproblemowo i w ekspresowym tempie. Naprawdę polecam tego wykonawcę.

5.0 (20 opinii)
Stormet Sp. z o.o. - Rozbiórka Budynków Kraków

Solidna Rozbiórka Budynków

 • Kraków
 • Stormet Sp. z o.o.

Rozbiórka budynków nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

5.0 (1 opinia)
Bim Michał Plewa - Wyburzanie Budynków Kraków
Grzegorz Kostka

Budowa od fundamentów po dach przebiegła sprawnie i na czas i bez problemów. Wszystko zgodnie z ustaleniami bez niespodzianek. Firma godna polecenia!

Anna Kasprzak

Firma Pana Michała bardzo sprawnie i profesjonalnie naprawiła mi przeciekającą piwnicę. Wykonali kilka warstw izolacji na starych poniszczonych ścianach i teraz już problem zniknął. Polecam

Daniel Bednarz

Polecam współpracę z firmą Komplex-Bud. Mają odpowiednie przygotowanie merytoryczne, kadrowe i sprzętowe. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

5.0 (6 opinii)
BCI Budownictwo Inwestycje Budowlane Sp. z o.o - Rozbiórka Budynków Kraków

Solidna Rozbiórka Budynków

 • Kraków
 • BCI Budownictwo Inwestycje Budowlane Sp. z o.o
Jan Ligaj

Witam Firma BCI Budownictwo wykonała dla mnie usługę układania glazury w łazience oraz malowanie pokoi. Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie oraz w bardzo szybkim terminie. Polecam firmę w 100% Jakość usługi jest na bardzo wysokim poziomie.

Sylwia Komsa

Witam. Wystawiam pozytywny komentarz, ponieważ firma jest bardzo uczciwa i rzetelna w tym co robi. Z firmą BCI na pewno będę współpracować w przyszłości. Bardzo polecam.

Sylwia Komsa

Witam, bardzo polecam firmę BCI Budownictwo. Wykonywali mi glazurę w kuchni oraz gładź na sufitach w pokojach. Bardzo rzetelna firma. Wszystko jest idealne i dokładnie tak jak chciałam. Kuchnia wygląda znakomicie! Bardzo polecam tę firmę! Zadowolenie w 100%

5.0 (4 opinie)
Pol-Bruk Planta Sp zoo - Kucie Betonu Kraków

Wyjątkowe Kucie Betonu Kraków

 • Kraków
 • Pol-Bruk Planta Sp zoo
Anna Kajetan

Prace zostały wykonane od podstaw szybko i solidnie z zachowaniem sztuki budowlanej. Możliwość zakupu materiałów w przystępnych cenach i wykonanie projektu jest dodatkowym atutem firmy.

Zbigniew Chodak

Zleciłem firmie PolBruk wykonanie podjazdu i chodnika do domu. Panowie przyjechali doradzili, a pracę zostały wykonane w ekspresowym tempie. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupienia kostki brukowej. Polecam.

5.0 (14 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Wyburzeń i Rozbiórek i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Novomil Sp. z o.o. - Wyburzenia Kraków

Staranne Wyburzenia

 • Kraków
 • Novomil Sp. z o.o.
Dorota Olińska

Riser sp. z o.o., Ul. Inwalidów Wojennych 8, 43-603 Jaworzno potwierdza, że Novomil sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w okresie od maja do grudnia 2017 wykonywała roboty budowlane polegające na budowie domów powstającego osiedla "Nowy Paryż" przy ulicy Lotniczej w Świętochłowicach. W zakres robót wchodziły prace murowe i żelbetowe. Riser sp. z o.o. potwierdza, że wszystkie roboty zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem i poleca firmę Novomil jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.

Grzegorz Dresler

Firma Nowomil sp z o.o. sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje przełożyły się na efekty , które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem , dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Novomil sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Grzegorz D.

Maciej Rożek

"Profesjonalne podejście do zlecenia. Bardzo dobra współpraca zarówno przy wykonywaniu zleceń budowlanych jak i załatwianiu różnego typu materiałów budowlanych i nie tylko. Szczerze polecam .

5.0 (8 opinii)
PionPoziom sp. z o. o. - Firma Wyburzeniowa Kraków

Znakomita Firma Wyburzeniowa Kraków

 • Kraków
 • PionPoziom sp. z o. o.

Jeśli szukasz znakomitej firmy wyburzeniowej z Krakowa to skorzystaj z doświadczenia PionPoziom sp. z o. o.. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (2 opinie)
Wilk-trans Maciej Wilk - Kucie Betonu Giebułtów

Profesjonalne Kucie Betonu

 • Giebułtów
 • Wilk-trans Maciej Wilk
Adam P.

Zakres zleconych prac: budowa drogi dojazdowej z kamienia (dwie warstwy) z podłożem z geowłókniny i transportem ziemi na działce. Wycena szybka i dokładna, prace zrealizowane równie sprawnie. W trakcie prac stały kontakt z Wykonawcą, nie było potrzeby nadzoru, ani konieczności poprawek po zakończeniu prac. Również doradztwo na początkowym etapie pomogło ustalić czego właściwie potrzebujemy, a co dla nas nie jest potrzebne. Polecam.

5.0 (14 opinii)
Bruk-Markop - Firma Wyburzeniowa Kraków

Najlepsza Firma Wyburzeniowa

 • Kraków
 • Bruk-Markop
Katarzyna David

Jestem Bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Marcinem. wykonywał u nas ścieżkę do domu razem z podjazdem z ułożeniem teokratycznym oraz z przerobieniem swych studni ,termin przyspieszył, punktualny słucha wykonawcy, świetnie doradza Na pomoc w zorganizowaniu transportu czy zwrotu za dużej ilości zamówionego towaru mogłam liczyć na Pana Marcina. Wycena pracy odpowiednia do jakości usługi. Same superlatywy wiec piec gwiazdek zostawiam i Polecam bardzo! Zdjęcia wykonywane w trakcie prac

Sylwia Pysklak

Solidni fachowcy. Prace wykonane terminowo i z najwyższą starannością (drenaż, utwrdzenie terenu wokół starego domu, wykonanie podjazdu z płyt ażurowych i chodnika wokół domu). Polecam!

Sławomir Piekarz

Polecam Pana Marcina, usługa ułożenia kostki brukowej wykonana w uzgodnionym terminie, fachowo, zgodnie z ustaleniami, rzetelny wykonawca, jeszcze raz serdecznie polecam!

5.0 (15 opinii)
FUT STAW-TRANS - Kruszenie Betonu Kraków

Perfekcyjne Kruszenie Betonu Kraków

 • Kraków
 • FUT STAW-TRANS

Po prostu zleć prace dotyczące kruszenia betonu specjalistom z miejscowości Kraków. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. W okolicy Krakowa są w ścisłej czołówce. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Krakowie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów wyburzeń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści od wyburzeń z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

F.H.U. TRANSACTOR - Wyburzanie Budynków Kraków

Profesjonalne Wyburzanie Budynków

 • Kraków
 • F.H.U. TRANSACTOR
Nie Podano

Dobra wspolpraca szybkosc, dokladnosc i czystosc

5.0 (6 opinii)
avatar icon
Sylwek C.

Miałem do wykonania dwie łazienki, oraz balkon u brata też robił Pan Dawid łazienkę. Jest rewelacja, ceny też ma przyzwoite, przede wszystkim staranność i porządek. Bardzo polecam.

5.0 (3 opinie)
Malwina Naleźnik - Kruszenie Betonu Kraków

Najwyższej Klasy Kruszenie Betonu

 • Kraków
 • Malwina Naleźnik
Edyta K.

Same plusy firma rzetelna i dokładna. Jestem bardzo zadowolona. Kontakt pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam.

5.0 (2 opinie)
GALICJA TRANSPORT ADRIAN BARTOSIK - Rozbiórka Budynków Kraków

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

 • Kraków
 • GALICJA TRANSPORT ADRIAN BARTOSIK
Katarzyna Żak

SUUUUUPER chłopaki!!!! Bardzo pracowici i uczciwi. Baaaaardzo Polecam, za niewielkie pieniądze czynią cuda :) Bardzo dziękujemy i do zobaczenia następnym razem!!!!

Rodion Sp

Profesjonalna i solidna firma transportowa. Kompleksowa oferta, wnoszenie, montaż i bezpieczny transport. Punktualni, słowni, oraz rzetelni. Polecam.

5.0 (11 opinii)
Mariusz Kuc Prace Remontowo Wykończeniowe Mario - Wyburzenia, Rozbiórki Kraków
Krzysztof Hajduga

Zleciłem rozbiórkę dwóch starych metalowych ościeżnic w starym budownictwie, bo nie mogłem sobie sam poradzić. Ościeżnice montowane na zaprawie. Zrobili to bardzo sprawnie bo w 20min.

Kinga Pasierbek

Bardzo się cieszę, że wybrałam tą ekipę. Praca wykonana estetycznie i ładnie, panowie bardzo dbali o detale. Cena usługi również przystępna. Polecam serdecznie!

5.0 (3 opinie)
RESPECT Krzysztof Dopieralski - Wyburzenia Kraków

Perfekcyjne Wyburzenia

 • Kraków
 • RESPECT Krzysztof Dopieralski

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od wyburzeń to wykorzystaj kompetencje RESPECT Krzysztof Dopieralski. Kraków i okolice to główny obszar ich działania. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (2 opinie)
RT BRUK Kompleksowe Usługi Brukarskie - Wyburzenia Kraków

Doskonałej Jakości Wyburzenia

 • Kraków
 • RT BRUK Kompleksowe Usługi Brukarskie
Pawel Nowinski

Firma bardzo solidna, pracowita i sumienna. Polecam wszystkim, którzy pragną ułożyć pięknie kostkę. Chłopaki znają się na robocie, a ich praca jest w pełni satysfakcjonująca. Kiedy będę stary siądę przed kominkiem i opowiem wnukom o solidnej firmie, która robiła kostkę przed rodzinnym domem. Pozdrawiam Rafała i Rt Bruk.

Paweł Nowicki

Praca polegająca na ułożeniu kostki 450m2 wraz z przygotowaniem podłoża i obrzeżami. Bardzo solidna firma znająca się na swojej robocie. Pełen profesjonalizm, komunikatywność i doradztwo ze swojej strony to tylko część pozytywów cechujących tą firmę. Nie trzeba nad nimi stać i pilnować, bo sami wiedzą co robić. Pracowali w ciężkich warunkach, by dotrzymać terminu. Polecam firmę RT Bruk-ciężko o lepszych fachowców.

5.0 (4 opinie)
Tomasz Łada KEMO-BUD - Kruszenie Betonu Kraków
Beata Kozub

Firma nie przygotowuje oferty na oko tylko po nawiązaniu kontaktu jest bezpośrednie spotkanie gdzie zakres i przybliżona cena są szacowane. Spotkanie odbyło się następnego dnia po nawiązaniu kontaktu! Firma dysponuje również swoim materiałem gdyż skupuje i przerabia gruz

Małgorzata Duda

Piasek zasypowy bardzo dobrej jakości. Profesjonalnie i na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, oby było więcej takich "pewnych" przedsiębiorców :)/

5.0 (6 opinii)
BUDITRANS Roboty Ziemne i Transport - Rozbiórka Budynków Kraków

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

 • Kraków
 • BUDITRANS Roboty Ziemne i Transport

Namierzenie pierwszorzędnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci BUDITRANS Roboty Ziemne i Transport - to prawdziwi specjaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Krakowa, którzy znają się na swojej pracy. Zarezerwuj termin już teraz!

5.0 (1 opinia)
KENZA USŁUGI - Rozbiórki Kraków

Perfekcyjne Rozbiórki

 • Kraków
 • KENZA USŁUGI
Inga Czudek

Firma godna polecenia, usługa wykonana szybko i bez zastrzeżeń, Pan Wojtek bardzo kontaktowy i bezproblemowy. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy z jego usług.

Janusz Węgiel

Polecam, prace: przycinanie gałęzi, formowanie korony drzew i krzewów wykonała solidnie i w przystępnej cenie. Pracują na profesjonalnym sprzęcie, polecam do ogrodu i pielęgnacji drzew. Janusz

4.6 (5 opinii)

Opinie i porady na temat wyburzeń

Jeśli interesują Cię opinie na temat wyburzeń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Leaderteam Sp. z o.o. - Rozbiórki Kraków

Rewelacyjne Rozbiórki

 • Kraków
 • Leaderteam Sp. z o.o.

Oczaruje Cię profesjonalne działanie Leaderteam Sp. z o.o. w rejonie Krakowa. Ta firma wyburzeniowa ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację rozbiórek zakończą szybko i z dokładnością. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

5.0 (5 opinii)
BestClean - Wyburzenia Kraków
Magda W.

Profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Korzystam z usług firmy już któryś raz podczas remontów mieszkań i zawsze jestem zadowolona. Polecam w 100%.

4.33 (6 opinii)
Rem Bud Plus Sp. z o.o. - Wyburzanie Budynków Kraków
Tofik R.

Roboty zostały wykonane profesjonalnie i w terminie. Rozsądne ceny i komfortowa współpraca. Polecam.

5.0 (2 opinie)
"NOBIS" - Usuwanie Azbestu Kraków

"NOBIS"

 • Kraków

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu solidnego usuwania azbestu z Krakowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma NOBIS jest do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Oczaruje Cię profesjonalne działanie F.H.U. Pro-fesjal Maciej Grzywa w okolicach Krakowa. Ta firma wyburzeniowa ma sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację wyburzeń wykonają szybko i z dokładnością. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (3 opinie)
Victorias Magic Sp z o.o. - Kruszenie Betonu Kraków

Doskonałe Kruszenie Betonu

 • Kraków
 • Victorias Magic Sp z o.o.

Świadczymy usługi na rynku od 2004. Obsługujemy Klientów na terenie Małopolski, Śląska. Sfera działań firmy to powyżej 200 000 tys. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

5.0 (6 opinii)
INZ - Kruszenie Betonu Kraków
Janusz Ś.

Oferta firmy INZ była przedstawiona w prosty sposób, czytelnie. Oferta ta była również najbardziej atrakcyjna cenowo w stosunku do jakości oferowanej usługi. Oferent jako jedyny spośród wszystkich zapytał się o lokalizację miejsca wykonywania prac i udał się na miejsce, aby dokładnie ocenić zakres prac jakie będą do wykonania. Widać było że wykonawcy zależało na wykonaniu zadania jakie zostało zlecone.

5.0 (2 opinie)
EL-Toom - Wyburzenia Kraków

Pierwszorzędne Wyburzenia

 • Kraków
 • EL-Toom
Michał M.

Zlecenie zrealizowane szybko. Panowie pracowali do nocy.

5.0 (2 opinie)
Garden Expert - Rozbiórka Budynków Kraków

Garden Expert

 • Kraków

Ten specjalista działa na obszarze Krakowa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej rozbiórki budynków. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

FADROZIEM

 • Kraków

Jeśli nadal szukasz ekspertów od rozbiórek to zaufaj doświadczeniu FADROZIEM. Kraków i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Uwierz fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij HOCH BAU D.ŚLUSARCZYK G.DOBOSZ S.C. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Krak-Bet są dla Ciebie stworzeni. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (2 opinie)
Forest Garden Home - Wyburzenia, Rozbiórki Kraków
Adam M.

Bardzo profesjonalne podejście. Szybko wykonana usługa. Chlopaki mają parę i energie do pracy. Dobrze zorganizowani porządny sprzęt. Ogród wypucowany na błysk! Drzewa przycięte, żywopłot jak od linijki.

5.0 (1 opinia)
Projmes Michał Stefański - Usuwanie Azbestu Kraków

Rewelacyjne Usuwanie Azbestu

 • Kraków
 • Projmes Michał Stefański
Henryk Bąbka

Firma PROJMES wykonywała rurociąg wody i kanalizacji na odcinku po 100 mb w bardzo trudnych warunkach glebowych (wysoki poziom wod gruntowych). Z zadań wywiązała się terminowo, bardzo dobrze, z pomysłem, fachowo, korzystnie finansowo dla mnie w porównaniu do innych firm. Polecam.

Wojciech Chowaniec

Współpraca układała się bardzo dobrze. W zakresie firmy Projmes było przygotowanie projektu i wykonanie pali CFA średnicy 40 cm jako posadowienia pośredniego pod dom jednorodzinny. Firma terminowa i rzetelna. Polecam.

5.0 (15 opinii)
avatar icon

Remoserwis

 • Kraków

Realizujemy prace od 2001. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. śląskie, oplskie, malopolskie. Nasza specjalność to place manewrowe, posadzki przemysłowe, kanalizacja. Zachęcamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)
AW - Kucie Betonu Kraków
Stefan Łach

Wykończenie łazienki wykonane z dużą dbałością o detale, z głową, a nie bezmyślnie z projektu. Kilka fajnych sugestii odnośnie spraw technicznych i praktyczności. Ekipa trzyma porządek na budowie, jest terminowa i ma dobre pomysły. Jestem tym bardziej zadowolony ze względu na wcześniejsze niezbyt miłe doświadczenia w przypadku innych firm.

Stefan Nowak

Bardzo solidna firma. Generalny remont mieszkania w Krakowie przeprowadzony terminowo, z dbałością o szczegóły i w założonych kosztach. Ekipa na bieżąco doradzała w wyborze materiałów, proponując rozwiązania lepsze i tańsze niż zaplanowane. Podczas remontu panował porządek, meble były dobrze zabezpieczone. Efekt remontu znacznie przewyższa nasze wyobrażenie. Bardzo dziękujemy i polecamy firmę wszystkim zainteresowanym.

Katarzyna Kita

Firma AWaria wykonała dla mnie remont łazienki i jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Pracownicy firmy byli bardzo pomocni i kompetentni, doradzając mi w wyborze materiałów oraz rozwiązań technicznych. Praca była wykonywana z dużą precyzją i dbałością o detale. Wszystko zostało zakończone w terminie, a firma dbała o czystość podczas pracy, co było dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje solidnego i profesjonalnego wykonawcy remontów

4.96 (46 opinii)
Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli - Wyburzanie Budynków Kraków

Staranne Wyburzanie Budynków

 • Kraków
 • Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli
Anita Doniec

Firma godna polecenia. Profesjonalna, fachowa i terminowa. Firma As-Bud realizowała dla mnie prace przy obiekcie zabytkowym przy którym wykazała się bogatym i różnorodnym doświadczeniem w pracach budowlanych. Dostosowuje się do potrzeb i wymagań Zamawiającego, Kontakt z firmą jest sympatyczny i rzeczowy.

Monika Urda

U mnie robili remont mieszkania... Kompleksowy remont wraz z wymianą instalacji elektrycznych i wodno kanalizacyjnych, płytkami gładziami ściankami i podwieszany i sufitami trwał.. MIESIĄC! A Mieszkanie 60 m2... Wykonanie doradztwo.. Polecam. Kierownik konkretny i rzeczowy.

Janusz Filuś

Jestem zadowolony ze współpracy. Rozbiórka istniejącego budynku i budowa nowego. Wszystko bez problemu, zgrana i konkretna firma- terminowo i jakościowo bez zarzutu. Bardzo dobry kierownik.

5.0 (7 opinii)
Stan-bud - Wyburzenia Kraków

Stan-bud

 • Kraków

Jeszcze szukasz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z kwalifikacji Stan-bud. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (4 opinie)
Usługi Wielobranżowe JAN-REM-BUD Janina Kastelik-Zajas - Usuwanie Azbestu Kraków

Profesjonalne Usuwanie Azbestu

 • Kraków
 • Usługi Wielobranżowe JAN-REM-BUD Janina Kastelik-Zajas

Witamy Państwa Jesteśmy Firmą, która specjalizuje się w pracach wykończeniowych. Najbardziej cenimy sobie zlecenia, które zaczynają się od stanu SSO a kończą się oddaniem Klientowi gotowego obiektu do użytkowania. Specjalizujemy się również w wykonywaniu sztukaterii wewnętrznej jak i również zewnętrznej, co powoduje, że zlecenia polegające na renowacji sztukaterii nie są nam obce. Nie ma dla nas rzeczy nie do wykonania, a najlepiej opisuje nas: " rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, cuda zajmują nam trochę więcej czasu". Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy

5.0 (4 opinie)
Ranking Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice.
więcej...
Podobne zlecenia: Wywóz gruzu Kraków