Vitalness Gryfice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Vitalness nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Vitalness

O specjaliście

Nazywam się Ewa Gros i jestem specjalista ds. dietetyki oraz studentką III roku Fizjoterapii oraz Trenerem Personalnym.Na co dzień prowadzę moich podopiecznych w Gryficach, Kołobrzegu oraz on-line z konsultacji żywieniowych oraz treningów personalnych.
Pomagam swoim podopiecznym w osiągnięciu celów żywieniowych oraz treningowych.
Zajmuję się kobietami z nadwagą które od lat nie mogą poradzić sobie z zbędnymi kilogramami które pomimo wielu prób ponoszą porażkę oraz osobami które chcą rozpocząć aktywność fizyczną.
Podczas współpracy dbam o to by podopieczny czuł się lepiej by ich samopoczucie rosło z treningu na trening .Wszystko co wykonujemy na treningach jest ukierunkowane na twój cel.
Zastanawiasz się co mogą ci dać moje treningi oraz dieta? Nie tylko to że będziesz sprawniejsza, szczuplejsza oraz poczujesz się dobrze w swoim ciele ale ta godzina którą spędzisz ze mną jest tylko dla Ciebie.
Zajęłam się tym, bo sprawia mi to ogromną frajdę oraz przyjemność jak gołym okiem widzę zmiany w ciele (wyglądzie) i jak krok po kroku podopieczny staje się sprawniejszy to że wczoraj nie mógł zrobić jednej pompki dziś nie jest problemem zrobienie 20. Ciało dla mnie jest jak plastelina którą można kształtować zmieniać i udoskonalać. Przyjemnością jest dla mnie dalsza nauka o mięśniach, kościach o tym jak jedną mała zmianą (korekcją) organizm lepiej reaguję i staje się silniejsze. Wyślij do mnie prywatną wiadomość w celu umówienia się na bezpłatną konsultacje.
Pozdrawiam Ewa
https://www.facebook.com/trenerkaewa/
www.trenerkaewa.pl

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Vitalness

Powiązane produkty i usługi: Tai chiPilates,  Joga Gryfice, Tai chi GryficePilates Gryfice,  Trener biegania Gryfice

Oferta

Dieta
Polska - Gryfice
200.00 zł

Masz Chęc poczuć się lepiej zrzucić pare kilo lub więcej Chcesz zdrowo się odżywiać Próbowałaś już tyle razy a za każdym razem nie udawało się Zawsze jesteś na diecie Skończ z wymówkami Z chęcia pomogę ci

Dieta
Polska - Kołobrzeg
200.00 zł

Masz Chęc poczuć się lepiej zrzucić pare kilo lub więcej Chcesz zdrowo się odżywiać Próbowałaś już tyle razy a za każdym razem nie udawało się Zawsze jesteś na diecie Skończ z wymówkami Z chęcia pomogę ci

Trening siłowy
Polska - Kołobrzeg
50.00 zł

Trening siłowy - kształtowanie ciała Masz chęc zmienić swój wygląd , Płaski brzuch Brazylijskie pośladki Schudnąć Wrócić do formy po ciąży Znaleśc czas tylko dla siebie Poczuć się lepiej Każdy trening jest dopasowany do ciebie i twoich możliwości Jestem wymagająca każdy trening to dobrze wkorzystany czas Dopasuje dietę i...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lipcowa, 10,, Gryfice

Telefon

792****** Pokaż numer

Telefon

792****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Ewa Gros-jankowska

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy EWA GROS "Vitalness"
Imię (pierwsze) EWA
Nazwisko GROS
Data rozpoczęcia działalności 2016-04-01
NIP 8571850339
Regon 320534202

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat gryficki
Gmina Rewal
Miejscowość Pobierowo
Kod pocztowy 72346
Poczta Pobierowo
Ulica ul. Lipcowa
Numer nieruchomości 10

Kontakt

Email ewagros@interia.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-03-25
Data powstania 2016-03-24
Data rozpoczęcia działalności 2016-04-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8551Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH
Przeważające PKD
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
5520Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.