Umowy, prawo umów Warszawa - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Umów w Warszawie, 2021

91 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Umowy, prawo umów Warszawa
Anna J.

Pracuję w szkole. Jestem pedagogiem. Parokrotnie korzystałam z porad Radcy Prawnego p. Marioli Bienias dotyczących spraw szkolnych oraz prywatnych. Zawsze otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc.Chciałam jeszcze zaznaczyć, że p. Mariola Bienias jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Zachęcam do korzystania z usług Kancelarii LUMINE. Anna

Więcej profesjonalistów

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Umowy, prawo umów Warszawa
Anna B.

Pani Ania wypracowała mi taką ugodę, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Nie spodziewałam się zakończenia procesu tak szybko, a tu taka miła niespodzianka. Wszystko poszło szybko, sprawnie i korzystnie dla mnie. Jestem bardzo zadowolona z kancelarii i naszej współpracy, a opinię dodaję na prawdę z miłą chęcią. Pozdrawiam.

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Umowy, prawo umów Warszawa
walska.pl Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Umowy, prawo umów Warszawa
Gigy P.

Pan Tomasz to świetny Prawnik :) Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni za pomocy :) Polecamy wszystkim

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Umowy, prawo umów Warszawa
Elżbieta R.

Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja i szybkie zrozumienie mojego problemu. Bardzo obszerne i dogłębne rozwinięcie wstępnej oceny sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Umowy, prawo umów Warszawa
Marta K.

Bardzo szybki i profesjonalny kontakt. Pani Magdalena Mendyka-Moniuszko poświęciła mi dużo czasu i uwagi, oraz wskazała wiele aspektów sprawy, których nie wzięłam pod uwagę, a powinnam. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Umów w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Umów i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Umowy, prawo umów Warszawa
Angelika P.

W chwili obecnej zakończyliśmy pertraktacje, oczekuję na pomyślne rozwój i zakończenie sprawy.

Kancelaria Prawna Gołębiewski - Umowy, prawo umów Warszawa
Renata W.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym w prawie umów, prawie gospodarczym oraz odszkodowań. Posiadamy zasoby kadrowe prawników z różnych dziedzin prawa. Oferujemy prowadzenie spraw od początku do końca, bądź w zależności od oczekiwań Klienta, zajęcie się tylko wybranymi aspektami sprawy. Nasza praca rozpoczyna się od spotkania lub analizy dokumentów przesłanych mailowo. Następnie przygotowujemy wystąpienie pisemne, które uzgadniane jest z Klientem. Na bieżąco informujemy o postępie w sprawie. Nasza kancelaria to prawnicy licencjonowani, czyli radcowie prawni lub adwokaci, bądź aplikanci do zawodu będący członkami palestry.

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Umowy, prawo umów Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki - Umowy, prawo umów Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń - Umowy, prawo umów Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek

 • Warszawa
Alina M.

Kancelaria adwokacka adwokat Magdaleny Miechowskiej-Ostatek to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (m.in. odszkodowania, w tym odszkodowania z OC sprawcy, spadki, nieruchomości), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Rozwiązania prawne przygotowywane są po pełnym rozpoznaniu potrzeb Klientów respektując jego indywidualne uwarunkowania oraz przyszłościowe cele. Kancelaria zapewnia komfort pełnej i nieograniczonej czasowo dostępności do usług prawnych oraz uwzględnia konieczność bezzwłocznego podejmowania czynności.

Marcin Pokojski Kancelaria Radcy Prawnego - Umowy, prawo umów Warszawa

Marcin Pokojski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Gminna Spółdzielnia "SCH" Góra Kalwaria

Fachowa i bardzo szybka porada prawna. Szczegółowe wyjaśnienie wszelkich możliwych opcji rozwiązania problemu.

NM Legal Kancelaria Radców Prawnych - Umowy, prawo umów Warszawa

NM Legal Kancelaria Radców Prawnych

 • Warszawa
Witold K.

Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o - Umowy, prawo umów Warszawa

Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o

 • Warszawa
Iwona K.

Jedna z lepszych kancelarii prawnych w Warszawie. Bardzo polecam w szczególności w zakresie prawa rodzinnego!

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Umowy, prawo umów Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT - Umowy, prawo umów Warszawa

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

 • Warszawa
Anna Ż.

Bardzo jestem zadowolona z pomocy prawnej Pani Mecenas Moniki Spieler w mojej sprawie. Uzyskałam wyrok, który mnie usatysfakcjonował. Pani Mecenas wyróżnia się dużą wiedzą merytoryczną i bardzo wczuwa się w sytuację swojego klienta. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

 • Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

 • Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

 • Warszawa
Hubert S.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy, a konkretnie Pani adwokat Kinga, prowadziła naszą sprawę rozwodową. Bardzo ciepła i jednocześnie bardzo profesjonalna osoba. Rozwód na szczęście przebiegł bardzo sprawnie i pomyślnie.

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Umowy, prawo umów Warszawa

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

KBSC - Umowy, prawo umów Warszawa

KBSC

 • Warszawa
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

Business Advice Sp. z o.o. - Umowy, prawo umów Warszawa

Business Advice Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne - Umowy, prawo umów Warszawa

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne

 • Warszawa
Magdalena B.

Pani Izabela jest bardzo profesjonalna, zaangażowanie z jakim pracuje jest na najwyższym poziomie. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Spotkania oraz kontakt telefoniczny czy też drogą elektroniczną przebiegał bez zarzutów. Z pewnością będę korzystać w przyszłości z pomocy Pani Izabeli. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi w zakresie doradztwa prawnego Pani Izabeli Sznajder.

Complex Inwestycje - Umowy, prawo umów Warszawa

Complex Inwestycje

 • Warszawa
Leszek H.

Bardzo konkretna odpowiedz na zapytanie. Każdemu polecam tę firmę. Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

 • Warszawa
Jarosław Z.

Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal

 • Warszawa
Diana K.

Korzystałam i nadal korzystam z usług Kancelarii. Pan Mecenas prowadził m.in. moją sprawę rozwodową - wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Warto wspomnieć że tą Kancelarię cechuje duże zaangażowanie i miłe podejście do klienta. Polecam!

Kancelaria Podatkowa EMPIRIUM - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Podatkowa EMPIRIUM

 • Warszawa
Michał J.

Profesjonalną wiedzę. Doradztwo podatkowe przebiega bardzo elastycznie tzw. doradztwo punktowe, ale generalnie ankieta jest za wcześnie, ponieważ sprawa jest w toku i zakończy się za 2-3 lata, ponieważ w Polsce nie ma praworządności i w sądach podstawiani są osoby nieznające prawa unijnego udające sędziów - stąd brak praworządności.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Agnieszka K.

Pan Maciej ma ogromną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje podczas prowadzenia sprawy. Jest zaangażowany i do każdej tematu podchodzi indywidualnie. Mimo tego, iż nie mieszkam w miejscu gdzie znjaduję się firma, dostępność Pana Macieja jest w każdym momencie, co skutkuje łatwym kontaktem. Kancelaria jest godna polecenia.

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

 • Warszawa
Paulina B.

Dobra współpraca, jestem zadowolona z uzyskanej porady.

Kancelaria Rachunkowa SmartTax Eliza Nita - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Rachunkowa SmartTax Eliza Nita

 • Warszawa
Taro Sp. z o.o.

Już od kilku lat nasza spółka jest klientem Kancelarii Rachunkowej SmartTax Pani Elizy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi. Za jej terminowość, doradztwo, wysokie kompetencje. Należy również podkreślić bardzo dobry kontakt. Zawsze możemy liczyć na szybką i merytoryczną odpowiedź. Polecamy!

Kancelaria Prawna GrawaLex - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

 • Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

MLKonsulting - Umowy, prawo umów Warszawa

MLKonsulting

 • Warszawa
Iza D.

Niszczenie starych dokumentów zakończonej działalności gospodarczej. Bardzo sprawnie szybko i tanio. Pozdrowienia dla Pana, który odbierał dokumenty za anielską cierpliwość :).

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk

 • Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Filarowska - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Filarowska

 • Warszawa
Dominika P.

Pani Aneta jest osobą o niezwykłej ilości wiedzy, a także cierpliwości do drugiej osoby. Chętnie odpowiada na pytania w sposób przejrzysty i zrozumiały dla potocznego Kowalskiego, co rzadko zdarza się w tym zawodzie. Współpraca z Panią Anetą jest niezwykle profesjonalna.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

 • Warszawa
Arkadiusz M.

Sprawa załatwiona pomyślnie. W sądzie wszystko poszło zgodzie z planem.

VirtualOffice24 Sp. z o.o. - Umowy, prawo umów Warszawa

VirtualOffice24 Sp. z o.o.

 • Warszawa
Paulina K.

VirtualOffice24 - TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES NIE TAKIE DIABEŁ STRASZNY - czyli Twoja księgowość w naszych rękach... Dzięki nam obniżysz koszty do niezbędnego minimum. Poprowadzimy Twoje księgi przychodów i rozchodów, zajmiemy się też pełną księgowością oraz przechowamy dokumenty Twojej firmy. Oferujemy również pomoc doświadczonych doradców podatkowych i anglojęzycznych księgowych - DOPASUJEMY NASZĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB...

Grupa-Te - Umowy, prawo umów Warszawa

Grupa-Te

 • Warszawa
Paweł S.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1998 roku. Nasza specjalność to Architektura, wnętrza, na terenie miejscowości Warszawa, woj. mazowieckie.

Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aleksandra Kretkiewicz

 • Warszawa
Zakład ogólnobudowlany Degórski Leszek

Moja firma korzysta z opieki prawnej pani Kretkiewicz, bardzo rzetelna i w pełni profesjonalna usługa. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Ciach - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Ciach

 • Warszawa
Wojciech S.

Sprawa załatwiona jak należy. Duże zaangażowanie i szybkie reakcje na zmiany z mojej strony. Duża cierpliwość :-).

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży

 • Warszawa
Anna B.

Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Mecenasem w sądzie apelacyjnym. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, oraz jest bardzo rzeczowy i merytoryczny na sprawie. Profesjonalizm, rzeczowość i indywidualne podejście. Polecam wszystkim współpracę z Panem Mecenasem.

IPrawnicy - Umowy, prawo umów Warszawa

IPrawnicy

 • Warszawa
Panaceum

Bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do klienta, a przede wszystkim rzetelne wywiązanie się ze zlecenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska

 • Warszawa
Tomasz U.

Bardzo szybka i profesjonalna pomoc. Świetna komunikacja. Zgodnie z rada Pani Karoliny udało nam się rozwiązać sprawę bez konieczności wstąpienia na drogę sądowa. Polecam!

Dagmara Jędrzejczyk

 • Warszawa
Monika B.

Wykonujemy zlecenia od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie zleceń prawnych. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Andrzej K.

Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska - Umowy, prawo umów Warszawa

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

 • Warszawa
Maria G.

Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

Kancelaria Radców Prawnych IBL

 • Warszawa
Piotr K.

Profesjonalne podejście do sprawy już od pierwszej rozmowy z klientem oraz ukierunkowanie na potrzeby i dobro klienta to znak rozpoznawczy kancelarii IBL. Polecam

Arkadiusz Waszkiewicz

 • Warszawa
Mariola B.

Usługi pomocy prawnej, głównie w obszarach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz nieruchomościami. Każdy problem jest rozpatrywany indywidualnie i wszechstronnie, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym (Warszawa). Pełne wsparcie transakcji nabycia nieruchomości, w tym prawne, na każdym etapie transakcji, w tym na etapie po-sprzedażowym.

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.