Ubezpieczenie na życie Dolnośląskie - Najlepsi w 2023

Najlepsze Ubezpieczenia na Życie w Dolnośląskim, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Ubezpieczenia na życie Dolnośląskie - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Ubezpieczeń na Życie w Dolnośląskim w 2023 r. wybranych z 1818 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 2697 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Ubezpieczenie na życie Dolnośląskie

Pracownicy USŁUGI FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE BEATA GÓRCZYŃSKA przedstawią Ci najlepszą ofertę ubezpieczeń na życie. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Finansowa Rafał Sroka - Agenci Od Ubezpieczeń Na Życie Wrocław

Ten agent od ubezpieczeń na życie proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Dolnośląskie i na obszarze Dolnośląskiego. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (8 opinii)
Agent Ubezpieczeniowy Zbigniew Kreli - Polisy Na Życie Wrocław
Kancelaria Prawna Rafał Kufieta sp. z o.o.

Z Panem Zbigniewem Kreli współpracuję od grudnia 2012 roku. Zostałem Jego klientem, gdyż dał się poznać jako człowiek uczciwy, rzetelny i bardzo dokładny w tym co robi. Wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem w przygotowaniu w przygotowaniu dla mnie ofert zabezpieczających mnie, mój biznes i moją rodzinę. Zaproponował dwa alternatywne rozwiązania, omawiając wszystkie wady i zalety oraz koszty z tym związane. Jego propozycja spełniała moje oczekiwania. W swoim fachu jest prawdziwym profesjonalistą. Poznając bliżej Pana Zbigniewa, Jego wiedzę i kompetencje, rozpoczęliśmy współpracę na płaszczyźnie zawodowej. Współpracujemy w zakresie tworzenia Planów Sukcesji Majątkowych dla Firm oraz wykrywaniu zagrożeń w zarządzaniu majątkiem prywatnym i

5.0 (16 opinii)
Kamil Pączko - Ekspert ds. Ubezpieczeń - Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne Wrocław

Znakomite Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne Dolnośląskie

 • Wrocław
 • Kamil Pączko - Ekspert ds. Ubezpieczeń
Małgorzata S.

Pan Kamil okazał się bardzo ciepłą osobą z pozytywnym podejściem do klienta, Pan Kamil ma dużo cierpliwości, a doświadczenie które posiada pomogło w odpowiednim dla mnie wyborze ubezpieczenia.

5.0 (8 opinii)
UBEZPIECZENIA INWESTYCJE EMERYTURY Edward Szymanowicz - Ubezpieczenia Podróżne Lubin
Mariusz S.

Pan Edward Szymanowicz od wielu lat zajmuje się polisami w mojej rodzinie. Po jego sugestiach zdecydowałem się wykupić polisę na życie z opcją szpital itp. Jadąc z córką motocyklem miałem wypadek, w wyniku którego, wylądowałem w szpitalu z córką. Z ubezpieczenia OC nie dostałem nic ponieważ policja stwierdziła, że jestem sprawcą. Z polisy, którą zawarłem z AVIVA otrzymałem 18000zł odszkodowania za utratę zdrowia. Firma AVIVA wpłaciła mi te pieniądze na konto, a ja jestem wdzięczny panu Edwardowi, że przedstawił mi taką propozycję.

5.0 (18 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Ubezpieczenia na Życie w Dolnośląskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Ubezpieczenia na Życie i szukasz nowych Klientów z Dolnośląskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ekspert ds. Ubezpieczeń UNIQA Marcel Pokutyński - Ubezpieczenie Zdrowotne Wrocław
Robert K.

Pan Marcel, ... hmm.. Przede wszystkim wspaniały człowiek. Nie wciska, nie wymyśla a kreuje plan ubezpieczeniowy szyty na miarę dopasowany do każdego klienta. Dba o klienta i zapewnia świetną opiekę ubezpieczeniową. Jako długoletni klient rekomenduję i życzę każdemu aby poznał Pana Marcela.

5.0 (33 opinie)
Alfa Solutions Barbara Smędzik - Ubezpieczenia Na Życie Długołęka
Patryk K.

Bardzo dziękujemy za pomocne doradztwo w zakresie ubezpieczenia dla męża i całej naszej rodziny. Zaangażowanie Pani Barbary zasługuje na więcej niż liczba oferowanych pięciu gwiazdek na stronie oferteo. Dziękujemy za cierpliwość i wyjaśnienie wszystkich informacji związanych z naszą sprawą, pełen profesjonalizm i troska o każdy szczegół to dzisiaj bardzo cenne. Dziękujemy i polecamy.

5.0 (25 opinii)
Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Nationale Nederlanden Cal-Całko Ewelina - Ubezpieczenia Na Życie Wrocław

Tanie Ubezpieczenia Na Życie Dolnośląskie

 • Wrocław
 • Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Nationale Nederlanden

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Nationale Nederlanden Cal-Całko Ewelina zapewnia bogatą ofertę tanich ubezpieczeń na życie gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (7 opinii)
Bogusława Strzelecka B&S - Ubezpieczenia Podróżne Wrocław

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z Bogusława Strzelecka BS są dla Ciebie idealni. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (1 opinia)
Lidia Basak - Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne Milicz

Specjaliści z Lidia Basak złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (8 opinii)

Porównanie cen ubezpieczeń na życie w Dolnośląskim

Chcesz poznać ceny ubezpieczenia na życie w Dolnośląskim? Ceny ubezpieczenia na życie mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak wiek i stan zdrowia ubezpieczonego, suma ubezpieczenia, czy dołączenie do polisy na życie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Warto zwrócić uwagę na te kwestie, aby zrozumieć, jak kształtują się ceny w Dolnośląskim. Aby otrzymać najbardziej precyzyjne wyceny od firm działających w Twojej okolicy, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a otrzymasz oferty bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań!

Czego oczekujesz od ubezpieczenia na życie?
Łukasz Olej - Bezpieczne Doradztwo - Prywatne Ubezpieczenia Wrocław

Łukasz Olej - Bezpieczne Doradztwo

 • Wrocław

Prywatne ubezpieczenia i implikacje z tym związane przestaną być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Łukasz Olej - Bezpieczne Doradztwo. Profesjonalni specjaliści z zakresu prywatnych ubezpieczeń pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Już nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
Multiagencja Ubezpieczenia.24 - Polisy Na Życie Wałbrzych

Multiagencja Ubezpieczenia.24

 • Wałbrzych

Jeszcze nie znalazłeś polis na życie, mimo że szukasz od niezliczonych dni? Multiagencja Ubezpieczenia.24 może rozwiązać Twój problem. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Alfa Welder - Ubezpieczenie Zdrowotne Bąków

Doskonałe Ubezpieczenie Zdrowotne Dolnośląskie

 • Bąków
 • Alfa Welder
Magdalena B.

Konstrukcja schodów wykonana przez pana Grzegorza wyszła super, Pan Grzegorz odwiedził nas na początku współpracy, poświęcił swój czas na rozmowę o oczekiwaniach, umiał doradzić i zaproponować rozwiązania. Na etapie realizacji czuwał nad przygotowaniem przez innego wykonawcę odpowiedniego otworu na schody, dzięki czemu schody wyszły idealne. Pan Grzegorz zna się na swojej pracy, polecam.

5.0 (1 opinia)
Ewa Lachowicz - Polisy Na Życie Wrocław

Ewa Lachowicz

 • Wrocław

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Ewa Lachowicz są dla Ciebie stworzeni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (3 opinie)
MIK DORADZTWO FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE KINGA MUZYKA - Ubezpieczenia Na Życie Zgorzelec

Doskonałe Ubezpieczenia Na Życie

 • Zgorzelec
 • MIK DORADZTWO FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE KINGA MUZYKA
Andrzej M.

Ocena bardzo pozytywna. Zostałem obsłużony w taki sposób, że czułem się bardzo komfortowo a nawet prestiżowo. Nowo powstałe biuro, wspaniali ludzie i szeroki wachlarz produktów jaki mogą zaoferować świadczy o pełnym profesjonalizmie Kingi Muzyka i firmy jaką reprezentuje. Polecam gorąca i zachęcam wszystkich do współpracy.

5.0 (3 opinie)
Stomip Mariusz Eisler - Ubezpieczenia Emerytalne Wrocław

Dobre Ubezpieczenia Emerytalne Dolnośląskie

 • Wrocław
 • Stomip Mariusz Eisler
Malgorzata G.

Pan Mariusz to profesjonalny doradca, bardzo kompetentny i sumienny, ogromna wiedza, wysoka kultura osobista, niezawodny. Polecam, na pewno świetnie doradzi.

5.0 (2 opinie)
Nationale-Nederlanden - Ubezpieczenia Na Życie Wrocław

Nationale-Nederlanden

 • Wrocław

Nie możesz znaleźć dobrej oferty dotyczącej ubezpieczeń na życie? Nationale-Nederlanden na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Władysław Choma - Ubezpieczenia Podróżne Przemków

Władysław Choma

 • Przemków

Wciąż nie znalazłeś ubezpieczeń podróżnych, mimo iż poszukujesz od dawna? Władysław Choma może zakończyć Twój problem. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)
MAGAW Ubezpieczenia i Finanse Małgorzata Gaweł - Ubezpieczenia Na Życie Łozina

Idealne Ubezpieczenia Na Życie

 • Łozina
 • MAGAW Ubezpieczenia i Finanse Małgorzata Gaweł

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej ubezpieczeń na życie? MAGAW Ubezpieczenia i Finanse Małgorzata Gaweł na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (13 opinii)
EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O. - Ubezpieczenia Na Życie Wrocław

EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O.

 • Wrocław
Centus s.c.

Bardzo dobra współpraca, zadowolenie naszych klientów. Miła obsługa i pomoc na czas. Jakość usług na wysokim poziomie. Planujemy długofalową współpracę.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady w temacie ubezpieczenia na życie w Dolnośląskim

Jeśli szukasz Specjalistów od ubezpieczenia na życie w Dolnośląskim, zapoznaj się z opiniami poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Najlepsze firmy, które są wysoko oceniane, udzielą Ci fachowych porad dotyczących polisy na życie oraz prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Specjaliści uwzględnią Twoje indywidualne potrzeby i zasugerują najkorzystniejsze opcje. Nie czekaj, złóż bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od ubezpieczenia na życie z Dolnośląskiego na Oferteo. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad i ofert od sprawdzonych firm.

Proszę o wycenę
Przemysław Jaworski - Ubezpieczenia Medyczne Przemków

Przemysław Jaworski

 • Przemków
Jerzy K.

Jeśli szukasz agenta ubezpieczeniowego, który nie tylko pomoże Ci zabezpieczyć majątek i interes, ale również zapewni ci spokój i zaufanie, to gorąco polecam Ci skorzystać z usług Pana Przemysława.

5.0 (3 opinie)
Ubezpieczenia Agnieszka Małysz - Ubezpieczenia Na Życie Dzierżoniów

Ubezpieczenia Agnieszka Małysz

 • Dzierżoniów
Piotr T.

Miła i fachowa obsługa, pełna profeska. Dziewczyny bardzo miłe, pełne zaangażowania w to czym się zajmują, krótko mówiąc same pozytywy. Wszystkim gorąco polecam ich usługi!

5.0 (4 opinie)
Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji - Ubezpieczenia Podróżne Wrocław

Opłacalne Ubezpieczenia Podróżne Dolnośląskie

 • Wrocław
 • Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Podjęcie decyzji o wyborze ubezpieczeń podróżnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji poradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
Urszula Wiszniewska - ubezpieczenia - Ubezpieczenie Zdrowotne Oleśnica

Solidne Ubezpieczenie Zdrowotne

 • Oleśnica
 • Urszula Wiszniewska - ubezpieczenia
Joanna S.

Szybka, miła i najlepiej dopasowana do moich potrzeb pomoc w kwestii ubezpieczeń. Polecam p. Ulę :)

5.0 (6 opinii)
Julia Gruszczyk Doradca Ubezpieczeniowy - Ubezpieczenia Na Życie Niemcza

Julia Gruszczyk Doradca Ubezpieczeniowy

 • Niemcza
Wioletta K.

Pani Julia jest bardzo sympatyczną osobą. Wyjaśniła mi od A do Z szczegóły ubezpieczenia i zaoferowała bardzo dobre dodatki do niego. Wysokość składki też jest bardzo dobra jak na dzisiejsze czasy.

5.0 (4 opinie)
Bartosz Nowak Profitowi S. A. - Polisy Na Życie Wrocław

Tanie Polisy Na Życie

 • Wrocław
 • Bartosz Nowak Profitowi S. A.

Specjaliści z Bartosz Nowak Profitowi S. A. zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę polis na życie. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (4 opinie)
T.U. Generali Agnieszka Jankowska - Ubezpieczenia Emerytalne Wrocław

Idealne Ubezpieczenia Emerytalne

 • Wrocław
 • T.U. Generali Agnieszka Jankowska

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z T.U. Generali Agnieszka Jankowska są dla Ciebie idealni. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (5 opinii)
Janina Drabiak - Ubezpieczenia Na Życie Wrocław

Janina Drabiak

 • Wrocław
Bartosz N.

Pani Janina jest moim osobistym doradcą finansowym. Przez wiele lat opiekuje się, doradza i zarządza moim portfelem polis. Jest osobą o wieloletnim doświadczeniu, laureatką wielu nagród, m. in. Super Gold Menedżer New York. Jej profesjonalizm, zaangażowanie jest godne polecenia.

5.0 (2 opinie)
PZU Życie SA - Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne Wałbrzych

Doskonałe Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne

 • Wałbrzych
 • PZU Życie SA
Reeb Sales

Bardzo profesjonalna obsługa, oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb. Polecam zarówno Panią Patrycje jako doradcę, jak również ofertę ofertę firmy

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Najwyższej Klasy Ubezpieczenia Na Życie

 • Wrocław
 • Krisfarm

Nadal nie znalazłeś ubezpieczeń na życie, choć poszukujesz od dłuższego czasu? Krisfarm może zakończyć Twój problem. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Sebastian Gogut

 • Lubin
Krzysztof G.

Szeroki wachlarz ubezpieczeń dzięki któremu Pan Sebastian jest w stanie wybrać to czego potrzebujemy, a nie to co akurat ma do zaproponowania pojedynczy ubezpieczyciel.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Paulina Gensikowska Nationale-Nederlanden

 • Świdnica
Paulina K.

Plus za szybki kontakt, Pani doradziła mi fachowo w sprawie ubezpieczenia jakiego potrzebowałam. Bardzo sympatyczna osoba.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Piotr Książek

 • Wrocław

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Piotr Książek są dla Ciebie idealni. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

OVB Maciej Srzedziński

 • Legnica

Dotarcie do odpowiednich prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych jest niełatwe, ale OVB Maciej Srzedziński na sto procent pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego produktu. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Karmen Węcławowicz

 • Kłodzko
Łucja K.

Bardzo perfekcyjna, szybka, profesjonalna obsługa klienta. Osoba sumienna, sympatyczna, mająca pojęcie w tym co robi. Polecam ❤️❤️

5.0 (5 opinii)
Joanna Rotman - Regionalny Kierownik Sprzedaży ubezpieczeń grupowych - Ubezpieczenia Medyczne Wałbrzych

Joanna Rotman - Regionalny Kierownik Sprzedaży ubezpieczeń grupowych

 • Wałbrzych
Monika K.

Wszystkie informacje jakie chciałam uzyskać - otrzymałam. Pani Joanna Rotman na każde moje dodatkowe pytania udzieliła mi wyczerpujących wyjaśnień. Jest osobą konkretną i bardzo profesjonalną, podchodzi do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem. Jest zawsze uśmiechnięta i cierpliwa, poprowadzi interesanta przez bełkot formułek niezrozumiałych dla zwykłego śmiertelnika w taki sposób, że człowiek ma wrażenie, iż z jej pomocą jest w stanie wszystko zrobić. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej osoby i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu.

5.0 (21 opinii)
Sławomir Poznar Usługi Finansowe - Ubezpieczenie Zdrowotne Wrocław

Perfekcyjne Ubezpieczenie Zdrowotne

 • Wrocław
 • Sławomir Poznar Usługi Finansowe
Jarosław P.

Bardzo duży pozytyw. Generalnie kontakt z Agentem to przyjemność, jest rzeczowy, treściwy a co najważniejsze NIEnatarczywy jak to bywa w licznych przypadkach osób próbujących sprzedać usługę. Dobry i łatwy kontakt, duży zasób wiedzy, cierpliwość. Szacunek do klienta - to klient podejmuje decyzję a nie na odwrót. Bardzo "ludzki" przedstawiciel, jak najbardziej polecam

5.0 (6 opinii)
Janina Charchuła OVB Allfinanz - Ubezpieczenia Medyczne Lubań

Janina Charchuła OVB Allfinanz

 • Lubań

Równie dobrej propozycji ubezpieczeń medycznych prędko nie znajdziesz na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli szukasz korzystnych ubezpieczeń medycznych to niezwłocznie zobacz Janina Charchuła OVB Allfinanz. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (3 opinie)
Wojciech Lejkowski - Ubezpieczenie Zdrowotne Kobierzyce

Perfekcyjne Ubezpieczenie Zdrowotne

 • Kobierzyce
 • Wojciech Lejkowski

Ubezpieczenie zdrowotne w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
Paweł Maryjowski ALUPAM Finanse - Ubezpieczenia Na Życie Bielany Wrocławskie

Paweł Maryjowski ALUPAM Finanse

 • Bielany Wrocławskie
Ekaterina U.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Pawłem! Jest niesamowitym profesjonalistą i wspierał nas na każdym kroku aby uzyskać kredyt hipoteczny. Odpowiedział na wszystkie pytania oraz pomógł nam wybrać bank i podjąć decyzję, a także znalazł dla nas najlepsze warunki spośród wszystkich banków! Wybierając Pana Pawła wasza droga do otrzymania kredytu będzie łatwa i skuteczna. Polecam.

5.0 (68 opinii)
Marek Kowalczyk Ubezpieczenia - Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne Wrocław

Marek Kowalczyk Ubezpieczenia

 • Wrocław
Halina Z.

Polecam. Obsługa mega profesjonalna, oferty od kilku firm ubezpieczeniowych można wybrać sobie odpowiednią ofertę. Bardzo szybka korespondencja z panem Markiem Kowalczyk.

5.0 (11 opinii)
Marcin Kędzierski Finanse - Ubezpieczenia Na Życie Wrocław

Tanie Ubezpieczenia Na Życie

 • Wrocław
 • Marcin Kędzierski Finanse
Anna T.

Serdecznie polecam usługi najlepszego specjalisty w dziedzinie finansów z jakim miałam okazję współpracować, Pan Marcin zawsze pomocny, z głową pełną pomysłów na rozwiązane każdego napotkanego problemu. Bardzo cierpliwy, komunikatywny i zaangażowany w sprawy swoich klientów. Nieocenione wsparcie w zakresie działań związanych z uzyskaniem kredytu, doradza, pilnuje terminów, motywuje do dalszego działania. Dziękuję serdecznie za udaną współpracę

5.0 (89 opinii)
Multiagencja Ubezpieczeniowa Conditor oddział w Świdnicy - Ubezpieczenie Zdrowotne Świdnica

Perfekcyjne Ubezpieczenie Zdrowotne

 • Świdnica
 • Multiagencja Ubezpieczeniowa Conditor oddział w Świdnicy
Krzysztof K.

Profesjonalna obsługa w bardzo miłej atmosferze plus fachowe doradztwo. Korzystam od lat i polecam wszystkim.

5.0 (5 opinii)
Artur Płoszajczak Ubezpieczenia - Ubezpieczenie Zdrowotne Kiełczów

Artur Płoszajczak Ubezpieczenia

 • Kiełczów

Zawodowcy z Artur Płoszajczak Ubezpieczenia to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży ubezpieczenia zdrowotnego. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

5.0 (17 opinii)
ASSET Sp. z o.o. Sp. k. - Ubezpieczenia Emerytalne Oława

Idealne Ubezpieczenia Emerytalne

 • Oława
 • ASSET Sp. z o.o. Sp. k.

Jeśli szukasz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z ASSET Sp. z o.o. Sp. k. są dla Ciebie idealni. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

5.0 (15 opinii)
OVB Allfinanz Dyrekcja Okręgu - Prywatne Ubezpieczenia Zdrowotne Legnica

OVB Allfinanz Dyrekcja Okręgu

 • Legnica

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne oraz detale z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty OVB Allfinanz Dyrekcja Okręgu. Wykwalifikowani eksperci z zakresu prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (6 opinii)
Klik Ubezpieczenia - Ubezpieczenia Na Życie Wrocław

Klik Ubezpieczenia

 • Wrocław
Anna K.

Miła obsługa, Pani znalazła dla mnie bardzo korzystną ofertę ubezpieczeniową, jestem zadowolona. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Leasing Experts SA O Dzierżoniów - Ubezpieczenia Na Życie Dzierżoniów

Rewelacyjne Ubezpieczenia Na Życie

 • Dzierżoniów
 • Leasing Experts SA O Dzierżoniów
AMEA

Szybko, konkretnie, profesjonalnie, wszystkie dokumenty załatwili zdalnie, kompleksowa obsługa, kompetentni pracownicy, to teraz najbardziej się liczy. Poznałam moc OFERTEO w biznesie dzięki nim, teraz uderzam do Was "jak w dym".

5.0 (83 opinie)
Kancelaria Ubezpieczeniowa Artur Zięta - Ubezpieczenia Podróżne Jaworzyna Śląska

Kancelaria Ubezpieczeniowa Artur Zięta

 • Jaworzyna Śląska

Znalezienie najwyższej klasy ubezpieczeń podróżnych może być niełatwe, ale Kancelaria Ubezpieczeniowa Artur Zięta na pewno pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (8 opinii)
SUPPAN NIERUCHOMOŚCI - Prywatne Ubezpieczenia Wrocław

Najwyższej Klasy Prywatne Ubezpieczenia

 • Wrocław
 • SUPPAN NIERUCHOMOŚCI
Marcin L.

Bardzo profesjonalny, doświadczony agent nieruchomości. Osoba godna zaufania, transakcja załatwiona szybko i sprawnie.

5.0 (12 opinii)

Poradniki o ubezpieczeniach na życie

Szukasz korzystnej oferty i zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie na życie? Cennik może być bardzo rozbudowany – gdy zakres ochrony będzie szeroki, to cena ubezpieczenia na życie będzie wyższa. Na ceny ubezpieczeń na życie wpływają też takie czynniki, jak częstotliwość płatności składek, czas trwania umowy, stan zdrowia w momencie podpisywania umowy, rodzaj ubezpieczenia, a nawet wykonywany zawód. ...

27.07.2023

Ubezpieczenie fotowoltaiki to przede wszystkim ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych oraz innych elementów instalacji przed ich zniszczeniem lub kradzieżą. Niektóre oferty umożliwiają ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej na budynku, a inne – obejmują też ubezpieczenie fotowoltaiki przydomowej. Czy ubezpieczenie fotowoltaiki jest obowiązkowe? Jak i gdzie ubezpieczyć panele fotowoltaiczne i co obejmuje ...

09.05.2023