Kinga Muzyka

Zgorzelec

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nazywam się Kinga Muzyka, pochodzę z Dolnego Śląska i od 5 lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów pod względem finansów i ubezpieczeń. Moja główna specjalizacja to tworzenie indywidualnych polis na życie dla rodzin oraz budowanie bezpiecznych poduszek finansowych na przyszłość dla moich klientów. W zakresie swoich usług mam natomiast pełną gamę usług finansowych, takich jak kredyty, leasingi, polisy majątkowe czy prywatna opieka medyczna. Reprezentuje 17 towarzystw ubezpieczeniowych. Aktywnie prowadzę profile w Social Mediach (Instagram kinga.muzyka) o tematyce ubezpieczeniowej. Zarządzam prawie 50-osobowym zespołem doradców. Zrealizowałam setki umów na przestrzeni ostatnich 5 lat. Mimo miejsca zamieszkania, obsługuję klientów z całej Polski. Każdego klienta traktuje indywidualnie, sumiennie i rzeczowo. Moje audyty finansowe są bardzo wnikliwe, dokładne i profesjonalne. Poza doborem rozwiązań, zajmuje się również serwisem klienta i zarządzaniem przebiegu jego umów, m.in. Zgłaszając szkody lub sprawdzając na bieżąco czy w innych firmach nie powstało lepsze i tańsze rozwiązanie. Edukuję klientów pod względem metod oszczędzania, pomagając tworzyć dokładne budżety domowe. Znana jestem z tego, że bardzo dużej ilości klientów odzyskałam setki tysięcy ukrytych kosztów z kredytów i z tego, że nie podchodzę do doboru usług szablonowo. Jak mało kto, twierdzę, że ważniejszym parametrem na polisie ubezpieczeniowej od śmierci jest niezdolność do samodzielnej egzystencji czy choroby nowotworowe. Ochronę dla klienta potrafię rozpisać na pięciu różnych polisach tylko po to, aby mógł mieć jak najtaniej i aby ochrona była kompleksowa. Nie oferuje gotowych rozwiązań, nie tworzę ofert bez odbytego audytu. Zapraszam do kontaktu. Tam gdzie rozwiązaniem problemu są pieniądze z pomocą przychodzi dobrze dobrana polisa.

Branża

Obszar działania

Opolskie, Podkarpackie, Małopolskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Lubelskie, Śląskie, Podlaskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Magda  19 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny i profesjonalny kontakt. Pani Kinga odpowiedziała na pytania i dzięki niej nie byłam już przerażona biorąc kredyt. To była najlepsza decyzja i bardzo dziękuję za taką obsługę i mily kontakt! Polecam serdecznie!

Karolina B.  2 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam usługi doradcze Pani Kingi. Nic tak nie otwiera oczu na zabezpieczenie naszej przyszłości jak analiza. Potem idealnie dobrane produkty pod moje potrzeby. Trzy razy na tak. Dziękuję bardzo, ja i moja rodzina możemy spać spokojnie.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kinga Muzyka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Najkorzystniejsze polisy na życie. W zakresie usług posiadam 17 Towarzystw

od 30 do 1000 zł

Szeroki zakres ochrony, konkurencyjne ceny, oferty szyte na miarę potrzeb klienta i możliwości finansowych klienta. W zakresie usług 17 towarzystw ubezpieczeniowych.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kościuszki 57 59-900 Zgorzelec, 59-900 Zgorzelec

Telefon

697 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kinga Muzyka
Imię (pierwsze) KINGA
Drugie imię NATALIA
Nazwisko MUZYKA
Data rozpoczęcia działalności 2020-05-04
NIP 6152061370
Regon 386003781

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat zgorzelecki
Gmina Zgorzelec
Miejscowość Zgorzelec
Kod pocztowy 59900
Ulica ul. Tadeusza Kościuszki
Numer nieruchomości 57
Numer lokalu 10

Kontakt

Email kinga.muzyka96@gmail.com
Strona www www.kingamuzyka.pl

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2020-05-04

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
6630Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM FUNDUSZAMI
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.