Tłumaczenia przysięgłe Podlaskie - Najlepsi w 2021

Tłumacze Przysięgli w Podlaskim, 2021

90 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 90 firm
w kategorii Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe Podlaskie
Adf Lidmar Jankowscy Spółka Jawna

Super, bezproblemowy kontakt. Szybka wycena zlecenia a potem szybka realizacja, bezproblemowe przyjęcie dodatkowego zlecenia poza pierwotną ofertą (oczywiście dodatkowo płatne).

Aranżacja ogrodów

 • Białystok
Małgorzata K.

Bardzo dobrze oceniam współpracę z panem Dawidem Karpowiczem. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z naszą umową, szybko, estetycznie, z uporządkowaniem terenu, cena nie była wygórowana. Przy następnej okazji na pewno znowu skorzystam z pana Dawida pomocy. Polecam każdemu.

Aleksandra M.

Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia. Wszystko poprawnie i tak jak potrzebowałam. Pan Paweł bardzo szybko wykonał swoją pracę. Mogę polecić każdemu :)

Marta P.

Pragnę udzielić referencji Panu Markowi Bagińskiemu. Dziękuję za pełen profesjonalizm, solidność oraz indywidualne podejście do klienta. Wszystkie zlecenia zostały wykonane terminowo oraz z niezwykle wysoką starannością. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tłumaczenia i usługi Pana Marka Bagińskiego. Wiele razy prosiłam Pana Marka o tłumaczenia z języka angielskiego i za każdym razem prace były wykonane bez zastrzeżeń, terminowo i profesjonalnie, a współpraca była zawsze na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i personalnym. Pan Marek to niezwykle terminowa i sumienna osoba. Dziękuje raz jeszcze.

EXPRESOWE tłumaczenia przysięgłe w zakresie języka angielskiego dla osób prywatnych i firm Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego i Amerykańskiego - Juliusz Świredo - licencjonowany tłumacz przysięgły z 32-letnią praktyką zawodową, jedyny w Łomży członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych Ekonomicznych i Sądowych. - Umów się na telefon - w ustalonym dniu dostarcz zlecenie – Typowe dokumenty tłumaczę od 30 do 60 minut - mieszkam w samym centrum Łomży, więc w tym czasie możesz zrobić zakupy w pobliżu (Galeria Veneda, Galeria Stokrotka, supermarket Kaufland) lub załatwić sprawy w pobliskich bankach i szpitalu - OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE - 32 lata doświadczenia na rynku tłumaczeń przysięgłych . 18-400 Łomża, Kołłątaja 2 lok. 3 tel.

Dołącz do naszych Tłumaczy Przysięgłych w Podlaskim

Działasz na rynku jako Tłumacz Przysięgły i szukasz nowych Klientów z Podlaskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego i języka angielskiego od 1998 roku. Dane kontaktowe: Ewa Jakimiuk, ul. Studziwodzka 44b tel. 503-019-122 lub 85-730-80-21 Tłumaczenia dokumentów, zaświadczeń, poświadczeń, aktów urodzenia, aktów ślubu, dokumentów pojazdów, dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tytułów własności, poświadczanie dokumentów itd.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Tłumaczenia ustne podczas przesłuchań, podpisywania aktu notarialnego, w sądzie, urzędach. Tłumaczenia zwykłe.

Biuro Tlumaczeń Exactlo dostarcza usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Prowadzi wspólprace z native-speakerami i specjalistami z różnych dziedzin.

Pani

 • Łomża

Anna Kraśko-Abusaymah tłumacz przysięgły języka niemieckiego i angielskiego

 • Białystok

Ewa Dobrogowska Usługi Lingwistyczne

 • Białystok

Lidia Sliwecka

 • Łomża

Veranika Kurhun

 • Białystok

Urszula Krysiewicz M.A.

 • Białystok

Posiadam dyplom ukończenia uczelni niemieckiej - tytuł Magister Artium przyznany przez Uniwersytet w Kolonii (Köln) w Republice Federalnej Niemiec. Byłam kilkukrotną stypendystką Instytutu Kultury Włoskiej w Kolonii (Pobyty stypendialne w Pizie i Perugii). Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i włoskiego od ponad 20 lat. Specjalizuję się w tłumaczeniu dokumentów wymagających uwierzytelnienia z różnych dziedzin, zarówno dokumentów samochodów, aktów administracyjnych i prawnych, świadectw, szkolnych, dyplomów wyższych uczelni, pism prywatnych, korespondencji handlowej i innych. Oferuję rzetelną usługę i krótkie terminy realizacji.

Anna Charyton

 • Kleszczele

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na usługi typu tłumaczenia pisemne angielsko-polskie i polsko-angielskie. Realizujemy prace od 2010. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Warszawa, Lublin, Białystok. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

AiM Translations Anna Gąsowska

 • Białystok

Szanowni Państwo! Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Anna Gąsowska (AiM Translations) oferuje szeroki zakres usług translatorskich w zakresie tłumaczeń przysięgłych i nieprzysięgłych (tłumaczenia ustne - symultaniczne i konsekutywne - pisemne ) z wszystkich dziedzin: - medyczne (karty informacyjne, karty szczepień, historie choroby, zaświadczenia i zwolnienia lekarskie, wyniki badań, itp.) - techniczne (instrukcje obsługi, wszelkie zaświadczenia i uprawnienia zawodowe) - finansowe (wyciągi, zestawienia bankowe, umowy kredytowe, itd.) - podatkowe (PIT, zaświadczenia z ZUS, IS, itp.) - prawnicze (wyroki sądowe, rozwodowe, akty notarialne, pełnomocnictwa, apostille) - umowy, kontrakty, sprawozdania, etc. - urzędowe (akty urodzenia,

ATELIER d`AR

 • Białystok

Tłumacz przysięgły języka francuskiego.

Open Translation 24

 • Białystok

Open Translation 24 to nowoczesne biuro tłumaczeń świadczące kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych, korekty oraz przekładów ustnych (symultanicznych, konsekutywnych, szeptanych). Jesteśmy częścią Open Education Group - ogólnopolskiej firmy edukacyjnej skupiającej jednostki szkoleniowe oraz osoby z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, organizacji oraz przeprowadzania kursów i szkoleń językowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych tłumaczy, specjalistów w swoich dziedzinach. Umożliwia nam to realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Jesteśmy również przygotowani do tłumaczenia bardzo obszernych tekstów w krótkim czasie.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i rosyjskiego, Czesław Restel

 • Grajewo

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i rosyjskiego od 1981 roku. Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, symultaniczne. Specjalizacji: prawo, ekonomia, medycyna, turystyka.

Anna Stawikowska

 • Białystok

Eugenia Suchodoła

 • Hajnówka

Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?