Tarnowskie Góry

Kombinujesz czy da się prosto otrzymać propozycje wielu docenianych firm z Tarnowskich Gór i województwa śląskiego? Potrzebny jest Ci cennik zleceń w Tarnowskich Górach? Serwis Oferteo od początku swojego istnienia zaprasza do współpracy dobrych fachowców z całej Polski i łączy ich z licznymi Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. Cieszymy się, że w Tarnowskich Górach swoje usługi w Oferteo oferuje już 2 207 profesjonalistów znających się na swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.7 (skala od 1 do 5). Ilość branż jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści prowadzą działalność już w 955 branżach, w tym konstrukcje inżynieryjne - wykonanie, budownictwo inżynieryjne, projektowanie instalacji sanitarnych, pranie, czyszczenie, nauka języków. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 4 398 osób, które do tej pory otrzymały 14 600 ofert od specjalistów. Spróbuj, a bardzo szybko poznasz właściwego wykonawcę z Tarnowskich Gór. Pierwsze propozycje możesz poznać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Tarnowskie Góry

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Tarnowskich Gór

F.H.U KOPRO

Dariusz Ż., Tarnowskie Góry

Z firmą Kopro współpracuję przy budowie mojego domu od czerwca 2011r. Firmie tej powierzyłem budowę do stanu pod klucz. W tej chwili jesteśmy na etapie kończenia instalacji wew. budynku. Jak do tej pory wszystko przebiega tak jakbym tego oczekiwał. Czasami zdarzał się lekki poślizg czasowy na poszczególnych etapach ale w tej branży to chyb raczej norma bo dużo zależy od pogody, a i nie tylko jeden dom w roku firma musi wybudować więc trzeba te prace jakoś ze sobą pogodzić. Jakość prac murarskich...

D.A.R-BUD Sp. z o.o.

Sebastian S., Tarnowskie Góry

Niniejszym pragniemy Państwu polecić firmę DAR-BUD z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Sienkiewicza 47b, jako wykonawcę godnego zaufania i w pełni profesjonalnego. Firma DAR-BUD była wykonawcą robót budowlanych w Bobrownikach Sląskich. Zakres robót obejmował m. in.: - Docieplenie budynku, - Wymiana okien wraz z montażem parapetów, - Wykonanie ogrodzenia wraz z montażem ( dwie bramy przesuwne, przęsła ogrodzeniowe, furtka, - Malowanie elewacji, - Taras (położenie płytek i wykonanie balu...

FUPH Kumarpol Mariusz Kurzeja

Tomasz J., Ożarowice

Firma Kumarpol była dostawcą materiałów budowlanych na moją budowę. Realizacja zlecenia - 5 gwiazdek Dostępność materiałów (transport w cenie materiałów) - 4 gwiazdki Cena (konkurencyjna) - 4 gwiazdki Jakość materiałów - 4 gwiazdki Kontakt ze sprzedawcą - 5 gwiazdek Reklamacje oraz zwroty - 5 gwiazdek Ogólnie Hurtownia Budowlana godna polecenia jeżeli chodzi o podstawowe materiały do budowy domu do stanu surowego zamkniętego. Ceny konkurencyjne, termin dostawy materiałów uzależniony od ...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Tarnowskich Gór

Potrzebuję ekipy, kompleksowe wykonanie elewacji wełną, budynek pow. ok. 200m², Tarnowskie Góry

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: prace na budynku o pow. ok. 200m². Rodzaj materiału: wełna mineralna. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Jacek J., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 173m², Tarnowskie Góry

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu. Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu. Materiał na dach: dachówka cementowa. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Budynek podpiwniczony: nie. Projekt: indywidualny, w posiadaniu Klienta, może przesłać projekt na maila. Rodzaj dachu: wielospadowy. Powierzchnia obiektu: 173m². Poddasze użytkowe: nie, parterowy z poddaszem nieużytkowym....

Jan B., budowanie stanu surowego.

Zapotrzebowanie na wykonanie drogi, 51-100m², Tarnowskie Góry

Praca do wykonania: wykonanie drogi. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: 2018-06-04.

Katarzyna K., brukarstwo.

Potrzebuję ekogroszku, 2t, docelowo 4t co roku, Tarnowskie Góry

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 4t. Wymagania dodatkowe: Ekogroszek w workach perfotowanych suchy i dobrze palny o wysokiej kalorycznosci. Termin zakupu: jak najszybciej.

Marek N., węgiel ekogroszek.

Zlecę tynkowanie ścian, 501-700m2, Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne. Miejsce tynkowania: ściany. Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak. Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy. Powierzchnia prac: 501-700m2. Typ tynku: tynki gipsowe. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Robert S., tynkowanie maszynowe.

Kupię okna, PCV, 4szt., Tarnowskie Góry

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien (bez montażu). Liczba okien: 4. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej. Klient szuka również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Henryk N., okna.