Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Poltex Krzysztof Nawrat

4

O specjaliście

Witam Państwa na naszym profilu !
Jesteśmy firmą działającą od 1991r na terenie Aglomeracji Śląskiej zajmującą się wszelkimi pracami remontowo-wykończeniowymi oraz instalacyjnymi tj. gładzie, suche tynki zabudowy sufity proste i dekoracyjne zabudowy poddaszy, docieplenia wełną, ścianki działowe, tynki ozdobne , strukturalne, kamień, cegła, beton, kafelkowanie w wszystkich formatach, montaże stolarki drzwiowej i okiennej, panele, deska barlinecka, wylewki mixo- kret, wylewki samopoziomujące, wstawianie nadproży , podciągów betonowych i stalowych, mniejsze wyburzenia, instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe i centralnego ogrzewania, maty elektryczne podłogowe.
Posiadamy duże doświadczenie w suchej zabudowie nabyte w kraju i Niemczech podczas wielu ciekawych realizacji współpracując z takimi firmami jak Walterbau AG, Lindner Trockenbau,
Remontujemy wszelkiego rodzaju lokale tj. apteki, banki, gabinety, sklepy, lokale gastronomiczne, mieszkania pod wynajem, starsze domy wraz z przebudowami, wyburzeniami itp.
Na podstawie nabytych doświadczeń przy realizacjach sklepów, placówek oświatowych, magazynów jesteśmy w stanie sprawnie położyć duże metraże glazury w relatywnie krótkim czasie.
Współpracujemy z projektantami architektami oraz kierownikami budów.
Na wykonywane prace podpisujemy umowę i dajemy gwarancję.
Nasze najciekawsze realizacje można zobaczyć pod linkiem:
https://deccoria.pl/profil/misio2005/aranzacje
Wykonaliśmy następujące realizacje:
gabinety notarialne w Gliwicach, gabinety dermatologiczne Juwena w Katowicach i Bielsku Białej, kilkanaście aptek na terenie Śląska, prace glazurnicze w Szpitalu Górniczym w Bytomiu, prace wykończeniowe w Szkole Podstawowej nr. 21 w Rudzie Śląskiej, prace glazurnicze w Szkole Podstawowej nr. 1 w Mysłowicach , prace glazurnicze i sucha zabudowa w Jednostce Wojskowej w Lublińcu, sklep producenta koszul Hektor w Plejada Sosnowiec, prace glazurnicze w sklepach odzieżowych Diverse w Krakowie, Bydgoszczy, Tychach, Dąbrowie Górniczej, Warszawie, Gdańsku, prace glazurnicze w hali produkcyjnej producenta przetworów spożywczych (zgodnie z HACCP), prace glazurnicze w przedszkolu nr 27 w Katowicach, prace glazurnicze w markecie spożywczym w Rybiku ul. Grunwaldzka 46, gabinety stomatologiczne Kraków - Ruczaj, kilkadziesiąt prywatnych domów, mieszkań, oraz wiele realizacji w Niemczech.
W razie zainteresowania naszą ofertą proszę o kontakt służymy radą, darmową wyceną, pomocą w doborze materiałów.
Krzysztof Nawrat
tel

Branża

Remonty, Remonty mieszkań, Glazurnik, Płyta karton gips, Ocieplanie poddaszy, Gładzie, Elektryk, Remont łazienki, Remonty domów i kamienic, Instalacje grzewcze, Instalacje sanitarne, Hydraulik, Układanie paneli i parkietów, Instalacje gazowe

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

19 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Izabela P. 2 maja 2022
Pozytywna opinia

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! Remont mieszkania poszedł sprawnie, Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze i solidnie.

Mariusz K. 20 marca 2022
Pozytywna opinia

Dobry kontakt z Panem Krzysztofem, wszystko w terminie. Polecam.

Mariusz K. 17 marca 2022
Pozytywna opinia

Dobry kontakt z Panem Krzysztofem. Wszystko zgodnie z ustaleniami - terminowo, jestem zadowolony z wykonanej pracy. Polecam.

Paweł D. 10 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Powiem tak, przeszedłem w życiu kilka remontów, ale nigdy nie poszło to tak sprawie jak z Panem Krzysztofem. Szybka i klarowna wycena, ustalony twardy termin, sprawne i profesjonalne wykonanie. Szczerze polecam.

Agata W. 10 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Po wielu poszukiwaniach w internecie natrafiliśmy na firmę Pana Krzysia, która to zajęła się kafelkowaniem naszego domu. Do położenia były duże płytki w salonie, holu, kuchni, oraz dwie łazienki z której jedna w bardzo dużych kaflach 120x300. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania co do wyglądu łazienki jak i samego położenia i docięcia bowiem w dwóch dużych płytkach wycinane były wnęki co zostało zrobione perfekcyjnie. Panowie bardzo „ogarnięci” naprawdę wiedzą co robią i do tego bardzo sympatyczni co przekładało się na dobrą atmosferę i jestem przekonana, że na efekt końcowy także. Bardzo polecam firmę Pana Krzysia.

Grażyna M. 3 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Remontowaliśmy z Panem Krzysztofem nasze mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, do wymiany wszystko a ściany do prostowania. Półtorej miesiąca solidnej pracy i wnosiliśmy meble, praca wykonywana bardzo dokładnie co mogliśmy obserwować podczas prawie codziennych wizyt. Pan Krzysztof dbał o zakup i dowóz materiałów, zajmował się również wywozem gruzu. Tak naprawdę poza uzgodnieniami z projektantem, oraz zakupem potrzebnych sprzętów nic nas nie interesowało. Podczas całego remontu bardzo dobry kontakt, konkretne uzgodnienia, celne porady, oraz materiały w dobrej cenie.

Joanna B. 20 grudnia 2021
Zlecę generalny remont domu, 81-100m², Bytom
Pozytywna opinia

Remont domu przeprowadzony od samego początku sprawnie bez zbędnych opóźnień. Standard prac bardzo wysoki, Panowie mili uprzejmi znający się na rzeczy. Polecam.

Krzysztof D. 20 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Pozytywnie, bez żadnych problemów. Szybko i sprawnie.

Kamila J. 2 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Szczerze polecam firmę Pana Krzysztofa, która w 2015 roku wykonała dla nas wykończenie mieszkania z stanu deweloperskiego wraz z wieloma przeróbkami elektrycznymi i wodno - kanalizacyjnymi. Praca wykonana sprawnie i czysto, Panowie kulturalni uprzejmi i pomocni. Pan Krzysztof odciążył nas z obowiązku zakupu wszelkich materiałów a w trakcie remontu podsuwał ciekawe rozwiązania za co jesteśmy szczególnie wdzięczni. Łazienka wyszła pięknie, reszta mieszkania także. Na pewno nie jest to nasz ostatni remont i z pewnością skorzystamy z usług Pana Krzysztofa.

Poltex Krzysztof Nawrat, 3 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Jerzy G. 2 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Łazienka pomimo problemów z przeróbką starego żeliwnego pionu kanalizacyjnego wykonana bardzo sprawnie i jestem zadowolony z wykończenia. Akcesoria typu kabina wc umywalka zakupiłem resztą zajęła się firma Pana Krzysia i po dziesięciu dniach było po remoncie. Polecam tę firmę

Poltex Krzysztof Nawrat, 3 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Wojciech M. 2 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam firmę Pana Krzysztofa. Panowie wykańczali u nas cały dom od stanu surowego oraz rozprowadzali wszystkie instalacje. Po czterech latach od zakończenia prac brak jakichkolwiek usterek, wszystko działa bez zarzutu. Bardzo dziękujemy za profesjonalne wykonanie i doradztwo w trakcie prac jak i po remoncie

Poltex Krzysztof Nawrat, 3 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Anita B. 2 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Firma Pana Krzysztofa wykonywała dla mnie kapitalny remont domu, który był z lat sześćdziesiątych. Chyba nie było rzeczy , które nie wymagały by wymiany bądź odnowienia począwszy od instalacji poprzez tynki, wyburzenia ścian, skończywszy na wymianie całej stolarki i glazury. Posiadałam projekt całościowy włącznie z wizualizacją końcową. W trakcie prac natrafiliśmy na kilka problemów, z którymi to Pan Krzysztof szybko sobie poradził bez uszczerbku na efekcie końcowym (zaprojektowanym) na którym bardzo mi zależało. Do dziś sam okres remontu miło wspominam, gdyż u mnie sprowadzał się jedynie do konsultacji z projektantem, resztą zajmował się już Pan Krzysztof, a mijające kolejne lata zamieszkiwania zweryfikowały jakość prac do której do dziś nie mam żadnych zastrzeżeń.

Poltex Krzysztof Nawrat, 3 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Barbara R. 2 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Cieszę się że trafiłam na firmę Pana Krzysztofa były obawy jak chyba u każdego robiącego większy remont; czy przyjdą w terminie? jak będzie zrobione? Jak potoczy się współpraca?.. ale cóż Już po pierwszej wizycie na oględzinach znacznie się uspokoiłam bo Pan Krzysztof okazał się bardzo kompetentną osobą wypytał o zakres prac i starał się doradzić przedstawiając argumenty za i przeciw a miałam kilka wątpliwych tematów związanych z remontem. Wpłaciłam zaliczkę rezerwacyjną, i po trzech miesiącach z tygodniowym uprzedzeniem Panowie rozpoczęli remont, który według mojej oceny przebiegał sprawnie w czasie którego mogłam liczyć na doradztwo i pomoc w zorganizowaniu materiałów. Rozliczenia klarowne bez niespodzianek typu: tu doszło… tam doszło. Szczerze mogę polecić i na pewno jeszcze skorzystam. Dziękuję i pozdrawiam

Poltex Krzysztof Nawrat, 3 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Adam J. 26 listopada 2021
Pozytywna opinia

Po prawie ośmiu latach od zakończenia remontu przez Pana Krzysztofa stwierdzam " już żadnych znajomych i złotych rączek" tylko firma Pana Krzysztofa, która wykonuje owe prace na co dzień i ma pełną wiedzę na dany temat. Od samego początku bardzo dobry kontakt, wszystko klarowne jasne lub wyjaśniane na bieżąco, żadnych zgrzytów i niedomówień. Mieszkanie wygląda nadal bardzo estetycznie i poza wymianą silikonów i malowaniem nie wymagało korekt, poprawek. Polecam !

Poltex Krzysztof Nawrat, 1 grudnia 2021

Dziękuję Panie Adamie i Pozdrawiam.

Ryszard P. 25 listopada 2021
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, ładnie, w terminie i dokładnie.

Poltex Krzysztof Nawrat, 1 grudnia 2021

Dziękuję bardzo za współpracę i pozdrawiam.

Ryszard B. 23 listopada 2021
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie i fachowo, ściany robi gładkie jak tafla lodu, a płytki równo leżą jakby zegarmistrz, a nie kafelkarz je kładł. Polecam, a jak go nie zatrudnisz pewnie będziesz żałować.

Poltex Krzysztof Nawrat, 1 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Sebastian P. 22 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pan Krzysztof już kilka zleceń u mnie wykonywał i zawsze praca była wykonana profesjonalnie. Polecam.

Poltex Krzysztof Nawrat, 1 grudnia 2021

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Jadwiga D. 19 listopada 2021
Pozytywna opinia

Zleciłam firmie Pana Krzysztofa wykończenie mojego mieszkania w stanie deweloperskim. Prace obejmowały wykończenie ścian gładzią, malowanie, położenie paneli i kompleksowe wykończenie łazienki z przeróbkami wodno-kanalizacyjnymi. Firma ta świetnie sobie poradziła, a na szczególne uznanie zasługuje wykonanie łazienki w dużych kaflach. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Panowie z dużym poczuciem estetyki. Z czystym sumieniem polecam!

Poltex Krzysztof Nawrat, 1 grudnia 2021

Dziękuję i pozdrawiam.

Dominik S. 16 listopada 2021
Pozytywna opinia

Poltex jakiś czas temu robił kapitalny remont mojego mieszkania na wynajem. Właściciel Pan Krzysztof to osoba zdecydowanie godna polecenia! kontaktowy, robi robotę bardzo dobrze, sprawnie i w terminie. Jako że nie mam zielonego pojęcia o remontach, dobieraniu materiałów itd. to pomoc Pana Krzysztofa w tym zakresie była nieoceniona. Z czystym sumieniem polecam!! i pozdrawiam

Poltex Krzysztof Nawrat, 16 listopada 2021

Dziękuję za współpracę i pozdrawiam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Poltex Krzysztof Nawrat

Powiązane produkty i usługi: Ekipa remontowa,  Remonty cennik, Koszt wykończenia mieszkania,  Prace remontowe cennik, Ekipa remontowa Tarnowskie Góry,  Remonty cennik Tarnowskie Góry, Koszt wykończenia mieszkania Tarnowskie Góry,  Prace remontowe cennik Tarnowskie Góry

Oferta

instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, gazowe, CO
Polska - Tąpkowice
do uzgodnienia

Wykonujemy od podstaw lub modernizujemy wszystkie instalacje wewnątrz obiektów

kafelkowanie
Polska - Tąpkowice
do uzgodnienia

Kafelkowanie ścian i podłóg. Rozmiar kafelek dowolny, fazowanie naroży płytek ceramicznych i gresowych

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Gen. Maczka 73, Tąpkowice

Telefon

517 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy POLTEX KRZYSZTOF NAWRAT
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Nazwisko NAWRAT
Data rozpoczęcia działalności 2014-01-08
NIP 6421030734
Regon 273467597

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat tarnogórski
Gmina Ożarowice
Miejscowość Tąpkowice
Kod pocztowy 42624
Poczta Ożarowice
Ulica ul. Gen. Maczka
Numer nieruchomości 73

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-01-13
Data powstania 2014-01-08
Data rozpoczęcia działalności 2014-01-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się