Strzelce Opolskie

Wciąż myślisz jak można w prosty sposób zestawić oferty kilku firm z Strzelec Opolskich i województwa opolskiego? Chciałbyś poznać cennik usług w Strzelcach Opolskich? Serwis Oferteo umożliwia wybór wykonawcy, ułatwia porównanie cen oraz pozwala poznać zdanie osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest świetną odpowiedzią dla wszystkich, którzy planują własne zadanie, nie ważne czy jest to usługa montażu drzwi czy zakup ogrodzenia drewnianego. Konkretnie w Strzelcach Opolskich swoją działalność w Oferteo proponuje już 822 profesjonalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.7 (skala od 1 do 5). Ilość branż jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowane w Oferteo firmy składają oferty już w 619 branżach, między innymi kamieniarstwo, ubezpieczenia, obróbki blacharskie, dekarskie, szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa, elektronika, foto, wideo, usługi. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 346 osób, które do tej pory otrzymały 3 638 ofert od specjalistów. Przekonaj się sam, kliknij w jedną z branż poniżej, opisz nam czego potrzebujesz i pozwól nam znaleźć dopasowanego specjalistę z Strzelec Opolskich dla Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Strzelce Opolskie

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Strzelec Opolskich

PPHU "RUMO"

Marek M., Rzędowice

W 2013 roku pierwszy raz kupiłem 4 tony ekogroszku workowanego, ponownie opał zamówiłem rok temu (w 2014 roku). W obu przypadkach dostawa została zapewniona przez PPHU „RUMO”. Opał częściowo zakupiłem jako osoba prywatna, częściowo w imieniu swojej firmy. Nie mam zarzutów co do jakości towaru, według mnie jest ona bardzo dobra. Zresztą podobnie wysoko oceniam profesjonalizm czy komunikację z pracownikami tej Firmy (kontakt nadal jest utrzymywany). Za każdym razem mogę liczyć na fachową poradę ...

PPHU "RUMO"

Konrad W., Staniszcze Małe

Moja współpraca z Firmą PPHU „RUMO” rozpoczęła się mniej więcej 6 lat temu. Od tego czasu co roku zamawiam u tego Dostawcy opał, głównie węgiel drzewny i węgiel czeski luzem w ilościach ok. 1-1,5 tony. Cały czas pozostajemy w stałym kontakcie. Prawdę mówiąc, przymierzam się do powtórnego skorzystania z oferty tej Firmy. Transakcje odbywają się sprawnie – umawiamy się na dostosowany do mnie termin i opał jest dostarczany na miejsce. Ogólnie rzecz biorąc, komunikacja z pracownikami jest bezprobl...

PPHU "RUMO"

Jacek K., Biestrzynnik

O PPHU „RUMO” dowiedziałem się z Internetu. Na początku kupowałem od tego Dostawcy materiały budowlane, ale zainteresowała mnie również jego oferta na opał. I tak rozpoczęła się 5-letnia współpraca między mną a tą Firmą. Od tego czasu regularnie zamawiam minimum 2 tony ekogroszku luzem. Moim zdaniem, jak na obecne zimy, jest to w miarę dobry opał. Również bardzo dobrze oceniam komunikację z pracownikami i ich profesjonalizm. Przed dokonaniem jakichkolwiek transakcji staram zorientować się w t...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Strzelec Opolskich

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 70m2, Strzelce Opolskie

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: wykonanie podbudowy, przygotowanie gruntu, ułożenie kostki, ułożenie krawężników, obrzeży, kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 70m2. Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Dariusz K., brukarstwo.

Zlecenie na kolektor słoneczny, dach 151-200m², Strzelce Opolskie

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody i wsparcie ogrzewania domu. Liczba mieszkańców domu: 3-4 osoby. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy, północny. Powierzchnia dachu: 151-200m². Czy dach jest lub może być zacieniony: tak. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: 08.06.2020r.

Szymon B., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Poszukuję pelletu, 1 tona, Strzelce Opolskie

Ilość: 1 tona. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: nie. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Rolf S., pellet drzewny.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji, 1200m2, Strzelce Opolskie

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny (czteropiętrowy). Powierzchnia: 1200m2. Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: Wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: Zarządca nieruchomości. Zlecenie dla: preferowana jedna firma. Współpraca z firmami: preferowane firmy lokalne. Termin rozpoczęcia prac: od września 2017r.

Małgorzata J., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zamówię ekogroszek, 2 tony, Strzelce Opolskie

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Katarzyna M., węgiel ekogroszek.