Słupca

Już od dawna zastanawiasz się jak można szybko zestawić oferty kilku dobrych firm z Słupcy i woj. wielkopolskiego? Potrzebny jest Ci cennik usług w Twojej okolicy? Nasz serwis od samego początku zrzesza najlepszych profesjonalistów z obszaru i łączy ich z gotowymi do współpracy Klientami, którzy poszukują różnych usług czy towarów. Jesteśmy dumni z tego, że w Słupcy swoją działalność w Oferteo oferuje już 900 specjalistów gotowych do współpracy z Tobą, których Klienci oceniają na 4.2, gdzie najwyższa ocena to 5. Mnogość branż jest na tym terenie naprawdę spora. Zarejestrowane w Oferteo firmy prowadzą działalność już w 668 branżach, w tym place zabaw, budowa, prace ziemne, wykopy, kosmetyka dłoni i stóp, usługi budowlane, nadzór pozostały. Z Oferteo odpowiedniej firmy w powiecie szukało już 1 010 osób, które w sumie otrzymały 2 461 ofert. Korzystając z serwisu w łatwy sposób poznasz odpowiedniego wykonawcę z Słupcy. Pierwsze propozycje możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Słupca

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Słupcy

Wytwórnia Materiałów Betonowych Giewartów

Paweł C., Świnoujscie

Polecam z czystym sumieniem firme z Giewartowa!!! .Zakupilismy strop TERIVE w styczniu tego roku,do maja moglismy na placu w firmie przechowac.Sumienni,słowni,bardzo rzetelni.Jestemy pod wielkim wrazeniem. A budowlańcy mówia, ze tak solidnych belek stropowych dawno nie mieli. A pustak zaden nie uległ uszkodzniu.Bardzo,bardzo dziekujemy firmie, Państwu Szydlarek.Kolejny raz zdecydowalibysmy sie ponownie na towar z Giwartowa.pozd. i POLECAM!!!! Dostawa o czasie, a nawet troszke wczesniej. !!!

Stolarstwo Borucki

Tomasz K., Powidz

Podziękowania za wybudowanie fajnej chaty. Bardzo fachowa i solidna robota. Dziękuję za doradztwo w trakcie prac, pomoc w załatwieniu materiałów, bez tego nie udałoby się osiągnąć takich efektów. Dzięki również za prace dodatkowe, które pozwoliły zakończyć budowę w tym roku, a nie za 3 lata jak było w planach. Pozdrawiam i życzę wielu tak zadowolonych klientów. Tomek Kasprzyk - Powidz

Slawomir Farynski

Barbara W., Ciążeń

Fachowość wykonywanego zlecenia, dokładność i znajomość stosowanych materiałów. Łatwość nawiązywania komunikacji i terminowość. Profesjonalne doradztwo, czystość wykonywanych prac, ład i porządek w miejscu wykonywanych remontów - to pozytywne atuty wpływające na dobrą jakość współpracy z p.Sławomirem Faryńskim. Jest fachowcem w swojej profesji i człowiekiem godnym polecenia.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Słupcy

Kupię ekogroszek, 2 tony, Słupca

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: karoryczność 27-30. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Paweł S., węgiel ekogroszek.

Pozyskanie dotacji unijnej na rozwój firmy, 10000zł, Słupca

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski powyżej 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 10000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy. Termin zakupu usługi: w ciągu 3 miesięcy. Informacje dodatkowe: Klient prosi także o of...

Małgorzata G., fundusze i dotacje unijne.

Zlecenie na malowanie elewacji tynkiem mineralnym, ok. 230m2, Słupca

Zakres prac: malowanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 230m2. Rodzaj materiału: tynk mineralny. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz

Maria B., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecę położenie ok. 150-170m2 kostki brukowej, Słupca

Zakres zlecenia: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 150-170m2. Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: materiały po mojej stronie. Termin rozpoczęcia prac: marzec 2018r.

Rafał J., brukarstwo.

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, do 150m², Słupca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: do 150m². Stan obiektu: nowo wybudowany. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Dariusz K., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 6000m², Słupca

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne. Miejsce tynkowania: ściany. Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips. Rodzaj budynku: obiekt publiczny. Powierzchnia prac: 6000m². Typ tynku: tynki gipsowe. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca

Katarzyna B., tynkowanie maszynowe.