Rzeczoznawca budowlany Warszawa - Najlepsi w 2022

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani w Warszawie, 2022

1 477 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Rzeczoznawca budowlany Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 1477 Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Warszawy złożyło 47275 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od kosztorysowania i ekspertyz może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w 2022 r. z Warszawy.

Promowani
Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Promowany
Automobilklub Polski

Przeprowadzono przegląd obiektu budowlanego w sposób kompetentny, udzielając porad związanych ze sposobem usunięcia stwierdzonych usterek.

5.0 (10 opinii)
Emilia C.

Usługi wykonane profesjonalnie i terminowo. Polecam!

5.0 (3 opinie)
MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Ekspertyza Techniczna Sochaczew
Natalia K.

Namiary na Pana Pawła znalazłam w Internecie. Nie znałam tego Pana i nie widziałam nigdy wcześniej. Na wizji lokalnej, kiedy z samochodu wysiadł wielki, łysy facet pomyślałam, że to jakiś żart. Natomiast już na początku analizy naszego obiektu Pan Paweł całkowicie rozwiał wszelkie wątpliwości. Bardzo szczegółowo podszedł do tematu i wnikliwie przestudiował cały projekt budowlany. Na nasze nieszczęście znalazł masę niezgodności obiektu z projektem. Okazało się, że deweloper całkowicie zmienił projekt, nie informując nas o tym. Po wizji lokalnej na opracowanie czekaliśmy przez 6 tygodni, jednak warto było czekać na tą 68 stronicową książkę, gdzie wszystko zostało profesjonalnie, ale i przystępnie opisane. Czekamy teraz na

4.89 (35 opinii)
ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa
Jacek P.

Przegląd instalacji elektrycznej - p. Marcin fachowo wszystko sprawdził, dokładnie wytłumaczył każdy znaleziony problem w instalacji, to co było możliwe do poprawienia "od ręki" - poprawił, w pozostałym zakresie również zaproponował sposób postępowania. Jestem b. zadowolony!

5.0 (3 opinie)
IBKF - Przeglądy Budynków Wolica

4. IBKF

Agnieszka Makles - salon kosmetyczny Estyma

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Inspektorem, który reprezentuje wysokie walory zawodowe, intelektualne i kultury osobistej. Szczerze polecam i uważam, że każdy może liczyć na jego pomoc w wszelkich kwestiach ze szczególnym uwzględnieniem działu budowlanego i związanych z tym projektów budowlanych. Pani Inżynier służy szeroka wiedzą pozwalającą szczególnie dzisiaj odnaleźć się w trudnej globalnej sytuacji. Jestem wdzięczny Opatrzności, że będąc delikatnie mówiąc - w niełatwej sytuacji spotkałem tak wybitna osobę, która w sposób sprawiedliwy i bezstronny potrafiła spojrzeć na moje trudne położenie i udzielić niezbędnej pomocy.

5.0 (4 opinie)
TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Urszula M.

Pan Piotr po otrzymaniu mojego zlecenia niezwłocznie skontaktował się ze mną, była to sobota rano. W ciągu kilkuminutowej rozmowy telefonicznej ustaliliśmy szczegóły zlecenia polegającego na ocenie stanu technicznego budynku, termin spotkania oraz cenę. Pan Piotr wykonał zleconą pracę bardzo rzetelnie i kompetentnie.Udzielił mi również kilku cennych porad wykraczających poza zakres zlecenia.Uzyskałam wyczerpującą informację na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Cena usługi w porównaniu z innymi ofertami była bardzo korzystna, Firma Pana Piotra jest godna polecenia ze względu na profesjonalizm, rzetelne podejście do klienta, szybkość działania, punktualność, komunikatywność i wysoką kulturę osobistą właściciela firmy oraz rozsądną cenę

5.0 (63 opinie)
Nikom Kociołek Robert - Rzeczoznawca Budowlany Brwinów
Janusz K.

Zleciłem Panu Robertowi przegląd instalacji kominowych w moim domu. Usługa została wykonana w sposób profesjonalny, nie dość, że Pan Robert przyjechał punktualnie, to ze zleceniem poradził sobie w mig. Sprawdzenie, czyszczenie instalacji oraz rozwiązanie dręczących mnie problemów związanych z wentylacją mojego domu, nie sprawiło Panu Robertowi żadnych problemów. Polecam jak najbardziej jego usługi!

5.0 (36 opinii)
IBMP - Operat Szacunkowy Warszawa

7. IBMP

Rafał W.

Firma wykonała opinię techniczną nakazaną przez PINB dotyczącą przeprowadzonego remontu w mieszkaniu. Przygotowana opinia techniczna została przygotowana w terminie, profesjonalnie i najważniejsze, że zakończyła postępowanie prowadzone przez PINB. Polecam!

5.0 (26 opinii)
VOYTECH - Wojciech Bargiel - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Antonina S.

Wszystko odbyło się terminowo i sprawnie organizacyjnie. Jeśli chodzi o zbadanie stanu budynku (a trzeba zaznaczyć, że jest pokaźnych rozmiarów), Pan Wojciech rzetelnie i profesjonalnie podszedł do sprawy, badając i sprawdzając wiele aspektów, nie tylko powierzchownie oglądając dom. Dostałam szczegółowy opis, wraz z rekomendacjami i wyszczególnionymi punktami, na które należałoby zwrócić uwagę. Również kontakt z klientem bardzo na plus- cierpliwie, fachowo i sympatycznie. Polecam

5.0 (5 opinii)
Handyhand - Kosztorysant Budowlany Warszawa
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

5.0 (5 opinii)

Więcej Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Warszawy

AUDYTY ENERGETYCZNE, inspektor nadzoru, ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ - Kosztorysant Budowlany Warszawa

Kompetentny Kosztorysant Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • AUDYTY ENERGETYCZNE, inspektor nadzoru, ŚWIADECTWA
Paweł G.

To co najbardziej cenię w nawiązywaniu współpracy z osobami których wcześniej nie miałem okazji poznać, to pozornie drobne elementy, ale w moim przekonaniu świadczące o cechach charakteru osoby, z którą mamy do czynienia. Takie szczegóły jak szybkość nawiązania kontaktu, niezwłoczne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania, gotowość do spotkania, punktualność lub chociażby oddzwanianie (tuż po zakończeniu rozmowy), nie zdarzają się często w pełnym zestawie. Pan Marcin Gadomski zaprezentował się pod tym względem wzorowo, co zapowiada równie pomyślną współpracę w przyszłości. Jestem więc bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się skorzystać z Oferteo.pl. Polecam ten Serwis wszystkim "poszukującym" i "oferującym". Paweł Grabowski.

5.0 (7 opinii)
ACIS Engineering Service - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Równie dobrej oferty oceny stanu technicznego budynku nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeżeli szukasz pierwszorzędnej oceny stanu technicznego budynku to od razu zobacz ACIS Engineering Service. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (11 opinii)
Laboratorium badawcze - Unilab - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Świetny Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • Laboratorium badawcze - Unilab
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

5.0 (1 opinia)
Atlas Budownictwo - Przeglądy Budynków Warszawa
Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Pan Jacek Latała reprezentujący firmę Atlas Budownictwo wykonał na zlecenie Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim przegląd pięcioletni budowlany budynku. Kontrola przebiegła bardzo sprawnie. W jej trakcie sprawdzono Książkę Obiektu Budowlanego a także zapoznano się z protokołami z poprzednich lat. Oceniono stan techniczny poszczególnych elementów budynku oraz dokonano ogólnego sprawdzenia instalacji sanitarnych. Na tej podstawie został sporządzony protokół. Usługa wykonana była błyskawicznie a jakość końcowa była na bardzo wysokim poziomie. Wobec ogólnego zadowolenia pragnę polecić współpracę z firmą Atlas Budownictwo i Panem Jackiem gdyż jest to osoba rzetelna i do swoich obowiązków podchodzi z pełnym

5.0 (11 opinii)
Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Przegląd Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Przegląd Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak
Maria S.

Jak dotychczas nadzór przebiega bez problemu a ewentualne uwagi co do prawidłowości wykonania są na bieżąco zalecane do realizacji. M.Sz.

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j. - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
APP UNIMED

Dyspozycyjność, zaangażowanie, kompetencja. Kolejność nieistotna.

5.0 (3 opinie)
AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Nexbud

Witam. W firmie AKMA PROJEKT sporządziliśmy kilka projektów. Profesjonalizm- atut firmy. Projekty wykonywane bardzo dobrze, szybko i w rozsądnej cenie. Polecamy zdecydowanie firmę AKMA PROJEKT.

5.0 (8 opinii)
Grzegorz Stachowiak - Operat Szacunkowy Warszawa
Beata N.

Współpraca z Panem Grzegorzem absolutnie modelowa. Kosztorys zrobiony na potrzeby mojej budowy dokładnie, szybko, profesjonalnie. W pakiecie otrzymałam cenne porady. Pan Grzegorz angażuje w pracę swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę, oraz ogromne zaangażowanie. Polecam wsparcie Pana Grzegorza!

5.0 (30 opinii)
Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Jacek B.

Www.hogar.pl Ekspertyzy konstrukcyjno-budowlane, elektryczne, sanitarne, mykologiczne, geologiczne. Nadzory inwestorskie (również na kontraktach FIDIC), przeglądy stanu technicznego budynków, świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, przeglądy efektywności energetycznej urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych-protokoły wg wymogów Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Konsulting w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, instalacyjnym i geologicznym. Badanie osuwisk, analiza planowanej lokalizacji domu pod kątem warunków geologicznych.

5.0 (1 opinia)
Zubr Company Sp. z o.o. - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Lepszej propozycji oceny stanu technicznego budynku nie znajdziesz w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeśli szukasz korzystnej oceny stanu technicznego budynku to bezzwłocznie zobacz Zubr Company Sp. z o.o.. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Grażyna Kurek

 • Warszawa

Lepszej propozycji operatu szacunkowego szybko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli poszukujesz pierwszorzędnego operatu szacunkowego to bez wahania zobacz Grażyna Kurek. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)

Rewelacyjne Przeglądy Budynków Warszawa

 • Warszawa
 • Henryk Kamińsk
Weronika M.

Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Polecam w 100%.

5.0 (1 opinia)

Najwyższej Klasy Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

 • Warszawa
 • AS-BUD-POL sp. z o.o.

Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Dla Klientów wykonujemy nadzory budowlane, ocena stanu technicznego, przeglądy okresowe. Obsługujemy Klientów na terenie woj. mazowieckiego. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

5.0 (1 opinia)
ALMAKER - Przegląd Techniczny Budynku Warszawa

Idealny Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • ALMAKER
Eryk O.

Bardzo polecamy! Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Szczegółowe omówienie zakresu prac, dokładna wycena oraz zawarcie umowy z podanym terminem zakończenia remontu, wszystko wykonane zgodnie z projektem. Bardzo dobry kontakt, cotygodniowe raporty, oraz możliwość uzyskania dobrej rady i alternatywnych rozwiązań, czystość po wykonaniu usługi. Ogromna wiedza w zakresie stosowanych technologii. Dziękujemy Panie Michale.

4.84 (25 opinii)
KONSBUD USŁUGI BUDOWLANE - Ekspertyza Techniczna Warszawa

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANE

 • Warszawa
RUBIMAX

Firma godna polecenia, usługa wykonana wzorowo. Świetny kontakt z właścicielem, super doradztwo i dobór materiałów.

5.0 (11 opinii)
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Perfekcyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

Zaufaj specjalistom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (4 opinie)
Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz - Przeglądy Budynków Warszawa

Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz

 • Warszawa

Jeżeli potrzebujesz profesjonalistów od przeglądów budynków to skorzystaj z doświadczenia Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz. Warszawa i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

5.0 (3 opinie)
MTM Digital Mikołaj Brzeziński - Przegląd Budowlany Warszawa

Profesjonalny Przegląd Budowlany

 • Warszawa
 • MTM Digital Mikołaj Brzeziński
Sławomir P.

MTM Digital - firma informatyczna, działająca na rynku od 1994r. Usługi w zakresie instalacji sieci komputerowych, pomiarów, instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej. Także producent programów komputerowych dla budownictwa. Nasze programy kosztorysowe istnieją na rynku już od ponad 20 lat i są ciągle rozwijane. Świadczymy następujące usługi: - projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych - pomiary okablowania strukturalnego - systemy alarmowe, monitoring - kontrola dostępu - telewizja dozorowa - systemy sygnalizacji pożaru. Producent programów do kosztorysowania: - program Edbud Kosztorys - program Fobos WKI. Program kosztorysowy Edbud Kosztorys służy do tworzenia przedmiarów i kosztorysów. Można sporządzać kosztorysy szczegółowe i uproszczone. Program kosztorysujący zawiera bazę liczącą ok. 300 katalogów norm, w tym KNR, KNNR, KSNR, KNP, KNZ i inne. Współpracuje z innymi programami do kosztorysowania i harmonogramowania. Wczytuje najpopularniejsze cenniki, stawki roboczogodzin, bazy cenowe i biuletyny cen. Dystrubutor oprogramowania dla budownictwa: - programy do projektowania - programy do tworzenia harmonogramów - programy do pomiarów elektrycznych - programy do świadectw i audytów energetycznych - specyfikacje techniczne, plan bioz - normy budowlane - programy biurowe, księgowe, magazynowe i do fakturowania.

5.0 (1 opinia)
Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan - Operat Szacunkowy Warszawa

Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan

 • Warszawa
Patryk B.

Naprawa rozdzielni SN i wymiana transformatora wykonana szybko i sprawnie. Jakość usług oceniono pozytywnie.

5.0 (3 opinie)
RenomaBud Łukasz Ratyński - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

RenomaBud Łukasz Ratyński

 • Warszawa

Rzeczoznawca budowlany z wymaganym doświadczeniem z zakresu przeglądu budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Nieruchomości Sławomir Czapliński - Ekspertyza Techniczna Warszawa

Nieruchomości Sławomir Czapliński

 • Warszawa

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ekspertyzy technicznej i zatrudnij Nieruchomości Sławomir Czapliński. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

 • Warszawa

Zdecydowanie o wyborze oceny stanu technicznego budynku nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech doradzą Ci i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (9 opinii)
Puciłowscy-Konstrukcje - Przeglądy Budynków Warszawa

Puciłowscy-Konstrukcje

 • Warszawa

Zaufaj fachowcom w dziedzinie przeglądów budynków i zatrudnij Puciłowscy-Konstrukcje. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (3 opinie)
JBI - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

JBI

 • Warszawa
Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJ

Z firmą JBI nie miałem najmniejszego problemu w kontaktach. Pracownik rzetelny, sumienny i sprawny. Szczerze polecam tę firmę.

5.0 (2 opinie)

Wykwalifikowany Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa
 • Biuro Projektowe BPLprojekt Marcin Lelit
Joanna S.

Współpraca dotycząca przygotowania projektu płyty fundamentowej pod dom jednorodzinny przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Serdecznie polecam współpracę z panem Krzysztofem.

5.0 (1 opinia)
Gaboplast Invest Spółka z o.o. - Przegląd Techniczny Budynku Warszawa

Gaboplast Invest Spółka z o.o.

 • Warszawa
Stanisław J.

Firma Gaboplast Invest Spółka z o.o. oferuje pełny zakres usług związanych z realizacją inwestycji budowlanych i instalacyjnych jako Generalny Wykonawca. Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, zajmującą się głównie aranżacją, adaptacją i modernizacją istniejących obiektów biurowych, handlowych, bankowych oraz obiektów produkcyjnych na terenie Warszawy i okolic. Powierzone zadania realizujemy w systemie „pod klucz”. Terminowość i wysoka jakość wykonywanych prac to zasługa wysoko wykwalifikowanej kadry wykonawczej i dozoru technicznego firmy. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje zawodowe do realizowania i nadzorowania prac budowlanych i instalacyjnych. Sukcesywnie nabywane doświadczenie zawodowe oraz systematyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie najnowszych technologii wykończeniowych. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej i wykonawczej w branży budowlanej na rynku krajowym, realizacja kilkudziesięciu obiektów w różnej technologii i zakresie, zarówno inwestycji przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektów zabytkowych i budownictwa mieszkaniowego, dają rękojmię profesjonalnego wykonawstwa. Świadczymy również usługi dla zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych i inwestorów z Warszawy: Usługi techniczne opinie i ekspertyzy techniczne – badania termowizyjne – usługi inspektora nadzoru – przeglądy okresowe budynków – kosztorysowanie i przygotowywanie inwestycji – określanie zakresu – doradztwo przy doborze rozwiązań – kosztorysy inwestorskie – przedmiary robót. Nasza specjalność: diagnostyka problemów z wilgocią, zalaniami, izolacjami przeciwwodnymi oraz termicznymi. Zastępstwo inwestycyjne - prowadzenie całości inwestycji w Państwa imieniu Techniczne zarządzanie nieruchomościami – kompleksowe prowadzenie działu technicznego w Państwa firmie GABOplast Spółka z o.o. działa również jako wyłączny przedstawiciel i dystrybutor belgijskiej firmy Govaerts Recycling, która już od 1995 roku produkuje innowacyjne wyroby pod nazwą GOVAPLAST®. Materiały te wykonane są z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, w trosce o otaczające nas środowisko naturalne. GOVAPLAST® ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość, łatwość obróbki i brak konieczności konserwacji doskonale nadaje się do tworzenia infrastruktury dla wymagających środowisk, m.in. tarasy, pomosty, obiekty i pomosty pływające, boksy konne, ogrodzenia, mała architektura, place zabaw. Za zastosowaniem nowoczesnych materiałów z tworzywa sztucznego przemawia bez wątpienia ich trwałość i wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie dajcie się Państwo skusić na tańsze produkty wykonane z użyciem mączki drzewnej – chłoną one wilgoć i zmieniają z czasem swój pierwotny kształt. Także materiały które nie posiadają wypełnienia należą do zawodnych – łatwo się wyginają, pękają i z założenia są nietrwałe. Tylko stosując oryginalne belgijskie materiały GOVAPLAST® mają Państwo pewność, że będą one służyć przez długie lata bez potrzeby dodatkowej i kosztownej konserwacji. Dodatkowo, otwierając się na liczne prośby ze strony naszych klientów, do oferty włączyliśmy projektowanie koncepcyjne uwzględniające budowę obiektów kubaturowych lądowych oraz nawodnych, pozwalające na przemyślaną, kompleksową i etapową rozbudowę przy zastosowaniu desek GOVAPLAST® i nie tylko. Zapraszamy do współpracy i realizacji swoich marzeń! W zakresie materiałów belgijskiej firmy GOVAPLAST® działamy na terenie całego kraju.

5.0 (1 opinia)
HALSYSTEM - Operat Szacunkowy Warszawa

Odpowiednie Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • HALSYSTEM
Trasko Invest

Super firma, poważne zaangażowanie do tematu. Widać doświadczenie, oraz profesjonalną obsługę powierzonych zadań.

5.0 (4 opinie)
Paweł Magdziński - Przegląd Budowlany Warszawa

Profesjonalny Przegląd Budowlany

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński

Zawiązana z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje profesjonalne kosztorysowanie na terenie Warszawy, a także pobliskich miast i powiatów. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (6 opinii)
Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Ekspertyza Techniczna Warszawa

Zigurat - Andrzej Jodziewicz

 • Warszawa
Jarosław S.

Inwestor Zastępczy Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych Kierownik Budowy Okresowe Przeglądy Obiektów Budowlanych Konsultacje i porady Zespół inżynierów, inspektorów nadzoru budowlanego, kierowników budowy, zapewnia wszechstronną pomoc inżynierską i prawną zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w szerokim zakresie doradztwa budowlanego oraz przeprowadzenia procesu inwestycyjnego. Usługi świadczymy w województwie mazowieckim, w szczególności w Warszawie i powiecie warszawskim - zachodnim

5.0 (1 opinia)
IWPO Przemysław Ostrowski - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

IWPO Przemysław Ostrowski

 • Warszawa

IWPO Przemysław Ostrowski oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
MiP Mucha Architekci - Operat Szacunkowy Wesoła

Tanie Operat Szacunkowy

 • Wesoła
 • 13 km od Warszawa
 • MiP Mucha Architekci

Każdy, kto szuka operatu szacunkowego musi koniecznie zgłosić się do MiP Mucha Architekci i poznać świetne oferty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (6 opinii)

Partner Paweł Pawiński

 • Warszawa
Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa "Warszawa"sp. z o.o.

Pan Paweł Pawiński, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Paweł Pawiński "Partner", posiadający numer NIP 5212621212 w 2021 roku, na zlecenie PGMB „Warszawa” sp. z o.o. wykonał opracowanie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) do ogłoszenia w informacji dla oferentów o prowadzonym postępowaniu oraz pełnił funkcję Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad pracami dla Zadania, „Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy do 49,9 kW. Do zadań w ramach nadzoru inwestorskiego pełnionego przez Pana Pawła Pawińskiego należało:  reprezentowanie Zamawiającego podczas realizacji zadania inwestycyjnego objętego nadzorem,  nadzór nad projektem wykonawczym- szkicem i doborem osprzętu elektrycznego w tym paneli i falowników

5.0 (9 opinii)
quartum - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

Solidne Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • quartum

Wykonanie ekspertyz budowlanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. quartum ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (1 opinia)

Firma z oferteo

 • Warszawa
Radosław P.

Pan Tomasz Połomski, właściciel firmy mgr inż. Tomasz Połomski nadzoruje budowę naszego domu. Jako inspektor nadzoru wykazał się doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. Polecam usługi tej firmy innym inwestorom.

5.0 (3 opinie)

Dobry Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa
 • MarDron

Sprawdź MarDron jeśli szukasz dobrych rzeczoznawców budowlanych działających w miejscowości Warszawa oraz w sąsiednich miastach. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
CONSTATICA - Przegląd Budowlany Warszawa

CONSTATICA

 • Warszawa

Założona z pasji do przeglądu budowlanego firma oferuje perfekcyjne kosztorysowanie na obszarze Warszawy, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (1 opinia)
HTS INSTAL Michał Kowalczyk - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

HTS INSTAL Michał Kowalczyk

 • Warszawa
Naleśnikarnia"NaszNaleśnik"Paulina Patyrka

HTS INSTAL profesjonalnie wykonała instalację wentylacji w lokalu gastronomicznym, która funkcjonuje bez zarzutu od sierpnia 2016r. W ramach współpracy powierzyłam firmie montaż klimatyzacji. Realizacja również przebiegła pozytywnie. Korzystając z usług w/w firmy mamy pewność, że oddajemy się w ręce fachowców.

5.0 (10 opinii)
EKO-HORYZONT - Przegląd Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Przegląd Budowlany

 • Warszawa
 • EKO-HORYZONT

EKO-HORYZONT Sp.z.o.o. / firma działa od 2010r / . ; zakres działalności : - projektowanie inwestycji budowlanych - ekspertyzy i OPINIE techniczne i rzeczoznawstwo budowlane - doradztwo inwestycyjne - przeglądy techniczne budynków - świadectwa energetyczne - nadzór inwestorki / inwestorstwo zastępcze - generalne wykonastwo inwestycji - realizacja (wraz z projektowaniem) budownictwa modułowego jednorodzinnego, szeregowego. letniskowego, rekreacyjnego w formach prostopadłościennych oraz kulistych - realizacja wraz z projektem systemowych HAL STALOWYCH - oferujemy najnowocześniejsze innowacyjne wyselekcjonowane i polecane przez naszą firmę materiały budowlane oraz instalacyjne, tworzące razem system budynku "zero-"

5.0 (2 opinie)
FEBES Filip Bańkowski - Przeglądy Budynków Warszawa

Solidne Przeglądy Budynków

 • Warszawa
 • FEBES Filip Bańkowski
Nobilea Home

Bardzo profesjonalnie, szybko, wszystko wyjaśnione szczegółowo. Polecam!

5.0 (1 opinia)
KM-CONSTRUCTION - Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Solidny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • KM-CONSTRUCTION
Krzysztof S.

Profesjonalne podejście do rozbudowywanego domu. Wcześniejszy projektant po 2 miesiącach rozłożył ręce. Zaproponowane rozwiązania techniczne pozwoliły na zaoszczędzenie "paru zł". Doskonały kontakt (tel. i mail), na bieżąco ustalane były wszystkie kwestie związane z projektem. Projekt został przygotowany zgodnie z terminem ustalonym w umowie.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...