Rypin

W poszukiwaniach właściwego dostawcy lub wykonawcy w kujawsko-pomorskim, Klienci zwykle kierują się ceną i opiniami innych osób. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Rypina i regionu. Oferteo umożliwia wyszukanie dostawcy, upraszcza weryfikację cen oraz pozwala zweryfikować punkt widzenia osób, które już współpracowały z tymi specjalistami. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla wszystkich, którzy planują zlecenie, bez względu na to, czy jest to usługa programowania czy zakup wózka paletowego. Cieszymy się, że w Rypinie swoją działalność w Oferteo prezentuje już 580 profesjonalistów, których średnia ocen wynosi 4.1. Oferta branż, jak i ich zakres jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści poruszają się już w 508 branżach, między innymi radcy prawni, nauka hiszpańskiego, zaopatrzenie w wodę, pozostałe, klimatyzacje samochodowe. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 522 osób, które do tej pory otrzymały 1 186 ofert od profesjonalistów. Korzystając z serwisu prosto i łatwo uda Ci się znaleźć swojego wykonawcę z Rypina. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Rypin

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Rypina

SETINSTAL Marcin Pawlak

Iwona Z., Ugoszcz

Firma SETINSTAL świadczy dla nas usługi na bieżąco z zakresu instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, oraz remontowych. Pan Marcin posiada uprawnienia do wykonywania w/w usług. Kontakt, oraz terminowość i jakość wykonanych usług stawia na pierwszym miejscu. Współpraca z panem Marcinem przebiega miło oraz profesjonalnie. Wynagrodzenie jest adekwatne do jakości usług. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

SETINSTAL Marcin Pawlak

Sławomir P., Giżynek

Współpraca z wykonawcą przebiegła bardzo pozytywnie, dobór materiału jak i wykonanie danej instalacji dostosowany do moich potrzeb i oczekiwań. Szybko uzgodniliśmy zakres robót, termin wykonania i sprawy finansowe. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić tę Firmę.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Rypina

Zamówię ekogroszek, 2t co roku, Rypin

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: polski ekogroszek w oryginalnych workach z kopalni. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Krzysztof K., węgiel ekogroszek.

Potrzebuję pompy ciepła, 220m2, Rypin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę. Liczba mieszkańców: 5-6 osób. Powierzchnia budynku: 220m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: samą pompę, bez montażu. Termin skorzystania z oferty: wrzesień 2018r.

Paweł N., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam usługi wykonania elewacji, do 200m2, Rypin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Zakres zlecenia: ocieplenie elewacji. Powierzchnia prac: do 200m2. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Informacje dodatkowe: styropian 10 lub podobny cenowo. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy

Bożena P., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Poszukuję kosmetyczki, 1 osoby, Rypin

Rodzaj usługi: przedłużanie rzęs, makijaż, makijaż permanentny, pielęgnacja skóry. Rodzaj pielęgnacji skóry: botox, mikrodermabrazja. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: możliwy od zaraz.

Ewa B., kosmetyka ciała i twarzy.

Zamówienie na blachodachówkę, 130m2, Rypin

Pokrycie dachowe: blachodachówka. Powierzchnia dachu: 130m2. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: możliwy od zaraz. Klient szuka również oferty na: Klient nie poszukuje dodatkowych ofert.

Magdalena M., dachy, pokrycia.

Szukam ginekologa do prowadzenia ciąży, Rypin

Powód wizyty: prowadzenie ciąży. Wizyta jest pilna: tak. Wcześniej zdiagnozowane dolegliwości: nie. Czy pacjentka jest w ciąży: tak. Termin realizacji: jak najszybciej. Dodatkowe informacje: nie określono.

Monika G., ginekolodzy.