Robert Psykala

Brzeg Dolny

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma specjalizuje się w pracach takich jak rozbiórki, stropy. Świadczymy usługi na rynku od 2008. Obszarem działalności naszej firmy jest Wrocław.
Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Kamil G. 21 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecę kruszenie materiałów, do 100m², Wrocław
Pozytywna opinia

Gorąco polecam! Jestem pod ogromnym wrażaniem będąc już kilka miesięcy za pan bart z branżą budowlaną, Pan Sławomir (wykonawca) A) sam zainteresował się zapytaniem ofertowym, B) sam zadzwonił, C) pojawił się na budowie, D) podał precyzyjną wycenę, podpisał wszystkie papiery wymagane przez kierownika dot. bezpieczeństwa, E) wykonał pracę w tempie ekspresowym (skucie gzymsu na wysokości dookoła domu), F) zrobił to w pełnym zabezpieczeniu (profesjonalnie), G) zrobił zdjęcia i wysłał, H)posprzątał. Mega robota, dziękuję jeszcze raz.

Maciej H. 15 czerwca 2020
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o wyburzenie obiektu, 23m², Wrocław
Pozytywna opinia

Krótko i treściwie. Robota wykonana w terminie, zgodnie z ustalonym zakresem pomimo kilku niespodzianek, które po drodze się odkryły. Po robocie posprzątane. Jak tylko będę miał kolejną pracę tego typu, to na pewno skorzystam z tego usługodawcy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Robert Psykala
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lelewela 7/31, 56-120 Brzeg Dolny

Telefon

668 ••• ••• Pokaż numer