Powiedz jak możemy Ci pomóc

Redakcja Iuris Prudentia

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Oferuję rzetelne pisanie wzorów prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja oraz pokrewnych. Mogę również podjąć się zlecenia z innych dziedzin humanistycznych. Nie zajmuję się pomniejszymi tekstami zaliczeniowymi, tekstami z wymogiem badań własnych oraz tekstami z dziedzin ścisłych.

Przyjmuję zlecenia napisania tekstów wyłącznie od zera - nie zajmuję się dokańczaniem prac. Jest to podyktowane nie tylko kwestiami prawa autorskiego, ale też dbałością o odpowiednią konstrukcję tekstu, pisanego pod ogólne wymagania stawiane takim pracom oraz szczególne ustalenia z klientem (np. wytyczne uczelni, promotora).

Dla zachowania maksymalnej rzetelności, nigdy nie zajmuję się pisaniem więcej niż 1-2 prac. Pozwala to skoncentrować się na jednej tematyce, dzięki czemu usługa realizowana jest szybko i solidnie.

Prace są oczywiście pisane poprawną polszczyzną, z zachowaniem języka prawnego i prawniczego, z uwzględnieniem łacińskich paremii, co nadaje pracy estetyki i powagi.

W wielu kwestiach jestem elastyczny i staram się dopasować do wymagań klienta. Zawsze wysyłam kilkustronicową próbkę tekstu w celu zapoznania się ze stylem pisania.

Cena to 20-30 zł za stronę, w zależności od stopnia skomplikowania, przewidywanego rozmiaru pracy, zawężenia tematyki oraz szczegółowych ustaleń z klientem. Dla wygody klienta rozliczenie może polegać na rozdrobnieniu płatności – na całe rozdziały, podrozdziały, a nawet na konkretne ilości stron. Innymi słowy – płacisz tyle, ile w danym momencie chcesz!
Realizacja przeciętnego wzoru pracy magisterskiej trwa ok. miesiąc (nie uwzględniając czynników zewnętrznych, takich jak np: oczekiwanie na zatwierdzenie przez promotora). Praca licencjacka, naturalnie objętościowo mniejsza, realizowana jest szybciej.
O MNIE: absolwent wydziału prawa, laureat pierwszej nagrody w jednej z prestiżowych edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską.

Wszelkie pytania, prośby wycen oraz konkretne oferty prosimy kierować bezpośrednio poprzez mail: redakcja.iurisprudentia@op.pl. Tamże, po wstępnym kontakcie prześlę szczegółowe warunki współpracy.

Z poważaniem,
Redakcja Iuris Prudentia.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Redakcja Iuris Prudentia
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Opracowanie wzorów prac dyplomowych: prawo/administracja i pokrewne

od 20 do 30 zł

Oferuję rzetelne pisanie wzorów prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja oraz pokrewnych. Mogę również podjąć się zlecenia z innych dziedzin humanistycznych. Nie zajmuję się pomniejszymi tekstami zaliczeniowymi, tekstami z wymogiem badań własnych oraz tekstami z dziedzin ścisłych. Przyjmuję zlecenia napisania tekstów wy...

Rozwiń

Opracowanie tekstu wzorowego prac dyplomowych: prawo/administracja oraz pokrewne

od 20 do 30 zł

Oferuję rzetelne pisanie wzorów prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja oraz pokrewnych. Mogę również podjąć się zlecenia z innych dziedzin humanistycznych. Nie zajmuję się pomniejszymi tekstami zaliczeniowymi, tekstami z wymogiem badań własnych oraz tekstami z dziedzin ścisłych. Przyjmuję zlecenia napisania tekstów wy...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Katowice, 40-018 Katowice

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer