Radzyń Podlaski

W poszukiwaniach najlepszego dostawcy lub wykonawcy w woj. lubelskim, Klienci najczęściej zapoznają się z cenami i poleceniami innych osób. Szukają porównywarek cen i rankingu firm z Radzynia Podlaskiego i regionu. Skoro planujesz zlecić wykonanie usługi komuś, kto będzie rewelacyjnym i najlepszym w swoim fachu profesjonalistą czy też chcesz kupić towar nawet przy nietypowych wymaganiach odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Oferteo. Jeśli chodzi o Radzyń Podlaski swoje usługi w Oferteo prowadzi już 712 specjalistów, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy składają oferty już w 524 branżach, w szerokim zakresie np. naprawa zmywarek, kluby sportowe, treningi, ubezpieczenie grupowe do 5 osób, obiekty sportowe, sprzątanie i czyszczenie domu. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 544 osób, które w sumie otrzymały 1 191 ofert. Korzystając z Oferteo bardzo szybko znajdziesz właściwego profesjonalistę z Radzynia Podlaskiego. Pierwsze oferty możesz otrzymać już w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Radzyń Podlaski

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Radzynia Podlaskiego

BUDMOS Osak Marek

Grażyna S., Marki

Bardzo miły i kulturalny czterdziestolatek, o ogromnej wiedzy fachowej. Po przejrzeniu przesłanego mu mojego projektu indywidualnego, podczas spotkania omówił kontrowersyjne przeliczenia oraz rozwiązania mojego architekta, wychwycił zapisy dot. ocieplenia, podsunął wiele rad. Czekamy na zmiany w projekcie i wówczas ustalimy zasady naszej współpracy.

HTSystem Tomasz Hawryluk

Maciej G., Wohyń

Witam. Pan Tomek wykonywał u mnie 3 realizacje pod Warszawą - 21 okien w jednym domu - bramak garazowa - 10 okien w drugim domu Zawsze zgodnie z terminem, fachowo, bez problemów i cena która na prawdę jest konkurencyjna. Super profesjonalista, godny polecenia.

Karol Bober

Anna S., Radzyń Podlaski

Pan Karol Bober szybko i sprawnie przygotował ofertę, doradził najkorzystniejszy wariant, odpowiedział na wszystkie pytania Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Zdecydowałam się oprócz ubezpieczenia samochodu wykupić też polisę na mieszkanie. Szczerze polecam.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Radzynia Podlaskiego

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej na założenie firmy, 28000zł, Radzyń Podlaski

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 28000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: nie, ale nie jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy, zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej...

Kinga O., fundusze i dotacje unijne.

Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Radzyń Podlaski

Przedmiot sprawy: prawo karne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: nieumyslne wejscie w posiadanie pojazdow z przerobionymi numerami win jak i czesci do nich niewiadomego povhodzenia. Termin nawiązania współpracy: do uzgodnienia w rozmowie.

Piotr W., adwokaci.

Potrzebuję kolektorów słonecznych, 201-300m2, Radzyń Podlaski

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody. Liczba mieszkańców domu: 5-6 osób. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: wschodni. Powierzchnia dachu: 201-300m2. Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: same materiały. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Ciemny C., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam wykonawcy brukowania, 51-100m2, Radzyń Podlaski

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m2. Rodzaj materiału: płyty betonowe. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Tomasz C., brukarstwo.

Pellet drzewny, 50t, Radzyń Podlaski

Ilość: 50t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: coroczny zakup. Termin zakupu: jak najszybciej. Klient/ka składał/a już podobne/takie zapytanie ofertowe i otrzymał/a oferty od: ANWA Sp. z o.o., Pabemia Grupa Sp. z o.o. Sp. komandytowa, SNS Karpaty Wood Sp.z.o.o, Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 39 Oddział w Szczytnie

Tomasz F., pellet drzewny.