Pruszków

Wciąż myślisz czy da się najszybciej poznać oferty kilku polecanych firm z Pruszkowa i mazowieckiego? Potrzebny jest Ci cennik specjalistów w Twojej okolicy? Nasza firma już od 2008 roku zrzesza rewelacyjnych specjalistów z całej Polski i łączy ich z chętnymi Klientami, którzy poszukują przeróżnych usług czy produktów. Na terenie Pruszkowa swoją działalność w Oferteo oferuje już 3 176 specjalistów chętnych do nawiązania współpracy, których Klienci oceniają na 4.5. Z sukcesem, dzięki bogatej ofercie w 1 008 kategoriach, od 2008 roku połączyliśmy 4 220 kupujących i zlecających z odpowiednimi firmami, dzięki Oferteo przedstawiono aż 24 067 ofert! Tym samym mamy 24 067 powodów do dumy. Przykładowe kategorie to instalatorstwo telekomunikacyjne, wynajem pojazdów, leasing samochodów do 299 tys. zł, nauka francuskiego, pomoc domowa Korzystając z serwisu bardzo szybko poznasz właściwego specjalistę z Pruszkowa. Pierwsze propozycje możesz otrzymać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Pruszków

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Pruszkowa

SkalibrujTV.pl Maciej Koper

Adam B., Warszawa

Jestem po profesjonalnej kalibracji swojego 46HX920 ( pozdrawiam Pana Maćka ) i dla wahających się, czy warto to robić i wydać dodatkowe pieniądze - odpowiadam że jak najbardziej warto. Do tej pory bawiłem się sam w "kalibrację", podpierając się ustawieniami zaczerpniętymi z internetu (dotyczącymi konkretnie mojego modelu TV) + wykorzystując płytę do kalibracji - DVE HD BASICS + własne dodatkowe korekty. Każdy TV ma swoje niedoskonałośći jeśli chodzi o wyświetlanie barw i nie wszystkie z nich d...

SkalibrujTV.pl Maciej Koper

Piotr B., Łódź

"Jak bym tam był" - te słowa wyrwały się mojemu kumplowi podczas oglądania wędrówki przez dżunglę z "Ziemia - planeta ludzi" BBC, po kalibracji przeprowadzonej przez pana Macieja na moim GT30. Wtedy przyszło mi na myśl, że te cztery słowa to najkrótsza i naprawdę trafna recenzja wykonanej roboty :) Do potrzeby kalibracji podchodziłem początkowo "z pewną taką nieśmiałością" i z tego powodu postanowiłem na próbę przeprowadzić kalibrację tylko trybu nocnego (zakładałem, że w idealnych warunkach ...

Edmar

Mirosław K., Grodzisk Mazowiecki

Jestem deweloperem i od 5 lat współpracuję z Firmą Edward Feński ~EDMAR~ w zakresie ocieplania poddaszy systemem natryskowym (obecnie realizowane jest już 4. osiedle). Pierwsze próbne ocieplenie jednego segmentu miało poświadczyć o jakości, rzetelności i solidności tej Firmy. Wyrażenie pozytywnej opinii przez jednego z mieszkańców tego osiedla utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to Wykonawca godny zaufania (notabene mieszkaniec ten była fachowcem i pracował w tej branży na zachodzie Europy pr...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Pruszkowa

Zapytanie o izolację fundamentów, do 200m², Pruszków

Zakres zlecenia: izolacja fundamentów. Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy. Powierzchnia prac: do 200m². Rodzaj materiału: styropian, tynk mineralny. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Krzysztof S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecę budowę 7 domów murowanych, SSO, po 250m2, Pruszków

Zakres zlecenia: stan surowy otwarty. Technologia: murowana z Porothermu. Piwnica: nie. Garaż: tak. Poddasze użytkowe: nie. Projekt: indywidualny, w posiadaniu. Pozwolenie na budowę: w posiadaniu. Powierzchnia: 250m2. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz. Stała współpraca: tak, 7 domków do wykonania. Lokalizacja: Pruszków

Adrian U., budowanie stanu surowego.

Do wykonania brukowanie kostką granitową, około 15m², Pruszków

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 15m². Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: Poszerzenie istniejącej opaski wokół domu na trawniku. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Mirosław C., brukarstwo.

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m2, Pruszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne. Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy. Powierzchnia prac: 101-300m2. Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne). Dodatkowe informacje: nowy budynek. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Grzegorz S., tynkowanie maszynowe.

Dam zlecenie na położenie gresu w na zewnątrz, korytarzu, 10m², Pruszków

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: na zewnątrz, hol, korytarz. Powierzchnia prac: 10m². Rodzaj płytek: gres. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Krystyna B., układanie glazury, gresu, terakoty.

Firma do wykonania przyłącza o dł. 400mb, woda, Pruszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna. Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 400mb). Rodzaj obiektu: Ogrody działkowe ROD. Dodatkowe prace: wykonanie szamba (szambo o pojemności 8m³). Informacje dodatkowe: rozprowadzenie w wykopie ok ~400 metrów instalacji PE oraz przyłącza 54 działek. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Andrzej D., instalatorstwo wodno-kanalizacyjne.