Powiedz jak możemy Ci pomóc

Łukasz Berliński

Brwinów

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Prowadzę prężnie rozwijającą się firmę w zakresie zabudów gipsowo-kartonowych oraz prac malarskich w Warszawie i okolicach. Podczas swojej pracy zwracam uwagę na najmniejsze niedoskonałości, które rzetelnie eliminuję kierując się nie tylko Twoim zadowoleniem, ale także własną ambicją oraz sumiennością. I właśnie dlatego oferuję atrakcyjną dla Ciebie cenę, jej niezmienność w trakcie wykonywania prac, brak ukrytych kosztów oraz przejrzystość indywidualnej oferty wraz z dotrzymaniem wyznaczonego terminu. W serwisie Oferteo.pl umieściłem swoje portfolio z dotychczasowych zleceń, więc zachęcam do zapoznania się z nim. Jeśli zainteresowały Cię moje usługi i potrzebujesz zmian, odświeżenia miejsca, w którym przebywasz zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

22 opinie

5 gwiazdek (22)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Beata T. 29 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm od momentu wizji w lokalu przez umowę do realizacji remontu. Bardzo polecam współpracę.

Patryk P. 23 stycznia 2024
Dam zlecenie na malowanie 3 pomieszczeń, 51-100m², Warszawa
Pozytywna opinia

Pan Łukasz jest profesjonalistą w każdym względzie. Już podczas pierwszego spotkania zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest niezwykle elokwentny i poukładany, co jest bardzo rzadkie w branży budowlanej. Jednocześnie był bardzo elastyczny, gdy okazało się, że musimy podpisać umowę trójstronną z moim Najemcą, który płacił za pomalowanie mieszkania. Nic nie stanowiło dla Pana Łukasza problemu. Nawet zmiany w terminie powrotu Najemcy do mieszkania zostały przez Pana Łukasza zaakceptowane i przejął na siebie ciężar kontaktu i komunikacji z Najemcą. Byłem bardzo ciekawy jak wypadnie na tym tle jakość wykonanych prac. Okazało się, że mieszkanie zostało pomalowane bardzo ładnie, starannie, ubytki w tynku usunięte, a całość profesjonalnie posprzątana. Największym zaskoczeniem było zakończenie prac przed terminem!!!! Do tego Pan Łukasz wystawił fakturę VAT. Muszę przyznać, że od wielu lat nie spotkałem tak profesjonalnej i przesympatycznej osoby jak Pan Łukasz Berliński, Co ciekawe od razu mój sąsiad, jak i Najemca stwierdzili, że w najbliższym czasie skorzystają z usług Pana Łukasza. To tylko dowodzi, że profesjonalizm, sympatyczne podejście do klienta i jakość zawsze się bronią. Jeśli do tego dodamy konkurencyjne ceny Pana Łukasza to mamy przepis na sukces. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!

Monika S. 6 listopada 2023
Zlecę malowanie 3 pomieszczeń, 51-100m², Pruszków
Pozytywna opinia

Godny zaufania i polecenia fachowiec! Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Mieszkanie pomalowane dokładnie i ładnie. Po malowaniu pomieszczenia zostały porządnie posprzątane i zostawione w czystości!!! Bardzo miły i uczynny wykonawca. Kosztorys wykonania usługi został przygotowany bardzo dokładnie, z uwzględnieniem każdego etapu pracy. Bardzo zadowoleni klienci z Pruszkowa, Monika i Romek

Konrad S. 25 października 2023
Pozytywna opinia

Idealna współpraca, Pan Łukasz to dobrze zorganizowany, uczciwy człowiek, zawsze powie co jest w stanie wykonać, a czego się nie podejmie. Szczerze polecam!

Anna P. 12 października 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Łukaszem jest bardzo sprawna, prace są bardzo bardzo porządnie wykonane. Wycena jest rzetelna i nie ma nieprzewidzianych kosztów, zwraca uwagę również niezwykła terminowość. Bardzo polecam!

Kasia R. 12 października 2023
Pozytywna opinia

Z Panem Łukaszem jest bardzo dobry kontakt. Przychodzi najpierw na wizytację aby zrobić wycenę co nie każdemu się zdarza, robota została wykonana szybko i sprawnie.

Monika M. 21 września 2023
Dam zlecenie na malowanie 6 pomieszczeń lub więcej, 288m², Warszawa
Pozytywna opinia

Absolutnie fenomenalny wykonawca, obowiązkowy, punktualny i idealnie zmieścił się w terminie, a co dla mnie równie ważne - jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalną oraz godną zaufania. Pan Łukasz błyszczy jak gwiazda wśród całej masy nijakich, nieobowiązkowych i często chamskich wykonawców. Last but not least - zlecone prace wykonane bez zarzutu. Gorąco polecam.

Tomasz K. 30 sierpnia 2023
Dam zlecenie na malowanie lokalu usługowego, 101-200m², Warszawa
Pozytywna opinia

Godny zaufania specjalista, współpraca przebiegła bez najmniejszego problemu.

Lila N. 16 sierpnia 2023
Zlecenie dla stolarza, Warszawa
Pozytywna opinia

Pomimo iż nie nawiązaliśmy współpracy to z przyjemnością polecam, kontakt z Panem Łukaszem- rozwija działalność i idzie w dobrym kierunku - powodzenia!

Piotr S. 30 lipca 2023
Pozytywna opinia

Pracę zostały wykonane zgodnie z ustaleniami, solidnie i przed terminem, Pan Łukasz jest godny polecenia.

Agata C. 3 lipca 2023
Pozytywna opinia

Pan Łukasz wykonał malowanie pokoju syna. Wszystko zrobione bardzo dokładnie, ładnie i terminowo, wycena pracy i rozliczenie zgodnie z naszymi pierwotnymi ustaleniami. Do tego Pan Łukasz jest bardzo kulturalny i traktuje klienta z dużym szacunkiem.

Mateusz M. 29 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Łukaszem. Mieszkanie zabezpieczone, ściany odmalowane, dobry kontakt. Polecam.

Wojciech O. 29 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Terminowo, profesjonalnie, wszystko zgodnie z umową.

Agnieszka S. 11 maja 2023
Pozytywna opinia

Dzięki Panu Łukaszowi odświeżenie salonu było czystą przyjemnością. Nie dość, że wykazał się profesjonalizmem i doradził w każdej kwestii, to jeszcze pomógł z wyborem oraz zakupem farby. Na ścianach były niewielkie ubytki, które Pan Łukasz z dokładnością zatuszował. Ze względu na to oraz na jakość wykonanej usługi, współpracę oceniam na 5+ i na pewno skorzystam jeszcze nie raz jak nadarzy się okazja!

Rafał G. 9 maja 2023
Pozytywna opinia

Szczerze polecam, współpraca z Panem Łukaszem przebiega sprawnie i fachowo. Jakość wykonanych usług na wysokim poziomie, uczciwa cena. Kuchnia i łazienka po malowaniu zostały pozostawione po pracach w nienagannym stanie, co nie jest normą wśród wykonawców.

Maciej W. 8 maja 2023
Dam zlecenie na malowanie 4 pomieszczeń, 21-50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Zlecenie wykonane perfekcyjnie! Naprawy tynkarskie bardzo staranne. Ściany, sufity, listwy, rury i inne elementy pomalowane równo, z dokładnym odcięciem kolorów. Dotrzymany termin startu i zakończenia prac. Bardzo dokładny kosztorys przed zleceniem oraz niezwykle rzetelnie, precyzyjnie przeliczona wycena na koniec prac. Pierwszy raz skorzystałem z Oferteo, potrzebny był remont „na już”, z fakturą. I WYSZŁO SUPER! Naprawdę polecam! PS. Piszę to z perspektywy osoby, która zlecała już kilka mniejszych i większych remontów. I nasłuchałem się wcześniej specjalistów, którzy od pierwszego kontaktu opowiadają wam, że nie zdążyli zarejestrować firmy, że Państwo ich okrada wysokimi podatkami, że pracują w szarej strefie bez umowy, żeby dla klienta wyszło taniej… i tym podobne dyrdymały. A potem okazuje się, że nie tylko nie jest taniej, ale jeszcze jakość okazuje się wątpliwa. Albo deklarują, że zaczną od razu, a później okazuje się, że mogą zacząć dopiero za 2-3 tygodnie. Albo że cena zawiera wszystko, a w trakcie okazuje się, że mimo ustaleń cena nie zawiera np. gruntowania, zabezpieczenia mebli czy sprzątania…

Katarzyna M. 16 marca 2023
Pozytywna opinia

Solidna, terminowa praca za uczciwą cenę. Bardzo dziękuje za uświadomienie i wytłumaczenie mi kwestii naprawy ubytków w ścianie i rzetelne wykonanie. Serdecznie polecam współpracę z Panem Łukaszem!

Michał M. 16 marca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo szybka i profesjonalna usługa wykonana przez Pana Łukasza. Jestem zadowolony z efektu ponieważ, sufit w łazience ze swoimi mankamentami spędzał mi sen z powiek, bardzo dobry i sprawny kontakt wraz z oceną pomieszczenia. Jeszcze raz dziękuję!

Paulina W. 12 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Sprawny kontakt, przejrzysta oferta i porządnie wykonana usługa

Krzysztof K. 4 stycznia 2023
Dam zlecenie malowanie tradycyjne, do 100m², Warszawa
Pozytywna opinia

Profesjonalne malowanie wnętrza i bezproblemowa komunikacja. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Łukasz Berliński
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Malowanie tradycyjne ścian i sufitów

od 10 do 25 zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Powstańców Warszawy 25/1, 05-840 Brwinów

NIP

5342648221

Telefon

503 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/lukasz.berlinski/