Prawo gospodarcze Warszawa - Najlepsi w 2020

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Warszawie, 2021

87 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Prawo gospodarcze Warszawa
Kornel M.

Radca Tomasz Szczupakowski to prawdziwy profesjonalista. Współpraca z nim to była czysta przyjemność. Ogromna wiedza i wsparcie, które otrzymaliśmy z żoną było nieocenione. Gorąco polecam usługi tego radcy prawnego!

In Iuris Kancelaria Prawna - Prawo gospodarcze Warszawa
Grzegorz K.

Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

Więcej profesjonalistów

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Prawo gospodarcze Warszawa
Marta J.

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, dbanie o jak najmniejsze konieczne angażowanie mnie w prowadzonych sprawach. Polecam znajomym i wszystkim, którzy liczą na profesjonalną obsługę Kancelarię Adwokacką Tomasz Wiliński :).

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Prawo gospodarcze Warszawa
Andrzej R.

Rzeczowo, fachowo, miło i zrozumiale. POLECAM wszystkim zainteresowanym i potrzebujacym. Andrzej Rotter

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Prawo gospodarcze Warszawa
Joanna K.

Polecam Panią Mecenas Mendykę-Moniuszko do spraw rozwodowych. Gdybym chciała opisać to wszystko, za co jestem wdzięczna Pani Magdzie- zajęło by to ze 2 strony. Moja sprawa była z kategorii trudnych - trwała prawie 4 lata bo mąż i jego prawnicy (w sumie miał 3 adwokatow) celowo przeciągali sprawę (np. skarżyli wszystkie zabezpieczenia jakie zasądził sąd okręgowy, składali bezzensowne wnioski np. o zmianę zamieszkania dzieci, o opiekę naprzemienną). Dzięki pomocy Pani Magdy uzyskałam rozwód z wyłącznej winy męża, alimenty na dzieci i siebie i co najważniejsze dzieci są przy mnie. Mąż oczywiście zaskarżył wyrok, ale sąd apelacyjny nie uwzględnił jego apelacji. Przez ten cały czas zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani mecenas. Wspierała mnie nie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Prawo gospodarcze Warszawa
Elżbieta S.

Dziękuję adwokatowi Panu Marcinowi za profesjonalne i skuteczne reprezentowanie mnie przed Sądem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej i reprezentacji przed Sądami do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Marcina. Polecam! Z poważaniem, Elżbieta S.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Prawo gospodarcze Warszawa
Adrianna K.

Polecam. Skutecznie i szybko. Pomógł mi w sprawie o odszkodowanie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Prawo gospodarcze Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki - Prawo gospodarcze Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k. - Prawo gospodarcze Warszawa
Mariusz A.

Zdecydowanie polecam. Bardzo szybka odpowiedź. Satysfakcjonującą poradę prawną uzyskałem właściwie już po kilku godzinach.

NM Legal Kancelaria Radców Prawnych - Prawo gospodarcze Warszawa
Witold K.

Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

Business Advice Sp. z o.o. - Prawo gospodarcze Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

TAXWISE Michał Zdyb - Prawo gospodarcze Warszawa

TAXWISE Michał Zdyb

Warszawa
Diamonds Exclusive Cards

Pan Michał jest profesjonalistą, fachowa porada, zna się na swoim zawodzie. Gorąco polecam wszystkim jego usługi!

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek

Warszawa
Alina M.

Kancelaria adwokacka adwokat Magdaleny Miechowskiej-Ostatek to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (m.in. odszkodowania, w tym odszkodowania z OC sprawcy, spadki, nieruchomości), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Rozwiązania prawne przygotowywane są po pełnym rozpoznaniu potrzeb Klientów respektując jego indywidualne uwarunkowania oraz przyszłościowe cele. Kancelaria zapewnia komfort pełnej i nieograniczonej czasowo dostępności do usług prawnych oraz uwzględnia konieczność bezzwłocznego podejmowania czynności.

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska

Warszawa
Adam K.

Podziękowania dla Pani Marty za profesjonalne podejście, szybka odpowiedz na każdego maila oraz wyczerpujące informacje podczas konsultacji. Polecam Adam Kolodziejczyk

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Wieczorski - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Wieczorski

Warszawa
Marek K.

Słucha, nie mędrkuje, szuka optymalnych rozwiązań. Działałem zgodnie z jego wytycznymi i wszystko się sprawdzilo. Szczerze polecam.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Warszawa
Hubert S.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy, a konkretnie Pani adwokat Kinga, prowadziła naszą sprawę rozwodową. Bardzo ciepła i jednocześnie bardzo profesjonalna osoba. Rozwód na szczęście przebiegł bardzo sprawnie i pomyślnie.

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Warszawa

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

UPIK Kancelaria sp.z o.o. - Prawo gospodarcze Warszawa

UPIK Kancelaria sp.z o.o.

Warszawa
Mateusz G.

Profesjonalny zespól, udana współpraca, polecam kazdemu.

Kancelaria Prawna GrawaLex - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Prawna GrawaLex

Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska - Prawo gospodarcze Warszawa

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska

Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias - Prawo gospodarcze Warszawa

LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

Warszawa
Anna J.

Pracuję w szkole. Jestem pedagogiem. Parokrotnie korzystałam z porad Radcy Prawnego p. Marioli Bienias dotyczących spraw szkolnych oraz prywatnych. Zawsze otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc.Chciałam jeszcze zaznaczyć, że p. Mariola Bienias jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Zachęcam do korzystania z usług Kancelarii LUMINE. Anna

Kancelaria Adwokacka Anna Wołczkiewicz - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Anna Wołczkiewicz

Warszawa
Wiktor K.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas Anny Wołczkiewicz. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowa pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje sprawa. Działa szybko i przy tym skutecznie.

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Prawo gospodarcze Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk

Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

EDGE / Wieczorek Kancelaria Prawna sp.k. - Prawo gospodarcze Warszawa

EDGE / Wieczorek Kancelaria Prawna sp.k.

Warszawa
Monika S.

Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem prawnym dla firm znajdujących się na dwóch najbardziej wrażliwych płaszczyznach prowadzenia biznesu: w okresie intensywnego rozwoju oraz w czasie kryzysu. Zapewniamy obsługę prawną początkującym przedsiębiorcom i start-upom we wszystkich fazach rozwoju, także w zakresie inwestycji Venture Capital i Private Equity, z uwzględnieniem analizy ryzyka i optymalizacji działań, wyboru formy prawnej i sposobu finansowania oraz zabezpieczenia własności intelektualnej, odpowiadając głównie na potrzeby: - jak założyć firmę i znaleźć odpowiednie finansowanie, - jak zabezpieczyć pomysł, - jak ocenić ryzyko inwestycji i zabezpieczyć transakcję, - jak zawierać korzystne umowy, - jak zatrudniać pracowników, - jak prowadzić biznes po otrzymaniu finansowania, - jak reagować na czyny nieuczciwej konkurencji i chronić dobra osobiste firmy. Prowadzimy również doradztwo prawne dla biznesu zagrożonego niewypłacalnością i upadłością w zakresie: - optymalizacji prowadzenia działalności, - zabezpieczenia transakcji, - restrukturyzacji, - przeprowadzenia procesów upadłości.

Kancelaria Podatkowa EMPIRIUM - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Podatkowa EMPIRIUM

Warszawa
Michał J.

Profesjonalną wiedzę. Doradztwo podatkowe przebiega bardzo elastycznie tzw. doradztwo punktowe, ale generalnie ankieta jest za wcześnie, ponieważ sprawa jest w toku i zakończy się za 2-3 lata, ponieważ w Polsce nie ma praworządności i w sądach podstawiani są osoby nieznające prawa unijnego udające sędziów - stąd brak praworządności.

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń - Prawo gospodarcze Warszawa

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Piotr Tański (Radca Prawny)

Warszawa
Michał D.

Krótko i bardzo rzeczowo!

MLKonsulting - Prawo gospodarcze Warszawa

MLKonsulting

Warszawa
Iza D.

Niszczenie starych dokumentów zakończonej działalności gospodarczej. Bardzo sprawnie szybko i tanio. Pozdrowienia dla Pana, który odbierał dokumenty za anielską cierpliwość :).

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży

Warszawa
Graf_Bud

Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

ARK - Prawo gospodarcze Warszawa

ARK

Warszawa
Dawid S.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lendo - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lendo

Warszawa
Marcin J.

Kancelaria od wielu lat specjalizuje się w zobowiązaniach. W ramach naszej specjalizacji przygotowujemy projekty umów, opiniujemy poprawność innych umów. Uczestniczymy w procesie negocjowania umów. Weryfikujemy projekty aktów notarialnych. Dochodzimy roszczeń w przypadku braku realizacji umów. Stawiamy na stały rozwój organizacji poprzez implementowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, rozwój naszych pracowników i poszerzanie naszej oferty produktów. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

Warszawa
Maria G.

Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego

Warszawa
Andrzej K.

Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

Warszawa
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

LEXAN Doradztwo Prawne - Prawo gospodarcze Warszawa

LEXAN Doradztwo Prawne

Warszawa
Paweł K.

Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

Kancelaria Radców Prawnych IBL

Warszawa
Piotr K.

Profesjonalne podejście do sprawy już od pierwszej rozmowy z klientem oraz ukierunkowanie na potrzeby i dobro klienta to znak rozpoznawczy kancelarii IBL. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

Warszawa
Jarosław Z.

Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

SPKancelaria - Prawo gospodarcze Warszawa

SPKancelaria

Warszawa

Kancelaria świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom i osobom fizycznym w zakresie prawa nieruchomości (inwestycje i budownictwo, reprywatyzacja, regulacja stanów prawnych nieruchomości, prowadzenie postępowań cywilnych i administracyjnych) oraz prawa spadkowego. Najczęściej zajmujemy się sprawami dotyczącymi: zasiedzenia, uwłaszczenia, ksiąg wieczystych, służebności, wywłaszczeń, dekretu Bieruta (warszawskiego), reformy rolnej, podziału nieruchomości, działu spadku, zniesienia współwłasności, odszkodowań za nieruchomości oraz opłat związanych z nieruchomościami (renta planistyczna, opłata adiacencka). Zastępujemy naszych Klientów przed organami i sądami.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Włodarczyk

Warszawa

PHU Anita Timofiejew

Warszawa

Get Compliant - Prawo gospodarcze Warszawa

Get Compliant

Warszawa

Polish: Jesteśmy zespołem ekspertów, który świadczy usługi prawnicze. Zajmujemy się zarówno typowymi obszarami prawa, takimi jak HR, prywatność, prawo konsumenckie czy własność intelektualna, a także normami branżowymi. Konsultując się z naszymi ekspertami, uzyskasz jasność, jakie normy mają zastosowanie w Twojej sprawie, co dokładnie jest wymagane i jakie jest ryzyko ich nieprzestrzegania. Naszym celem jest jak najlepsza odpowiedź na Twoje zapytanie i wskazanie najlepiej pasujących rozwiązań. Chcemy, abyś podejmował świadome decyzje w sprawach prawnych. Wskażemy podobne sprawy, abyś mógł lepiej zrozumieć odpowiedź i zaplanować dalsze kroki. English: We are a team of experts that deliver profesional services. We cover legal fields common

Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo gospodarcze Warszawa

Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego

Warszawa

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelarii notarialnej, sądzie rejonowym oraz prokuraturze, ale przede wszystkim jako asystent, a następnie starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Obszary działalności: - Wdrożenie RODO w firmie (także szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych); - Pomoc w legalizacji zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców; - Odszkodowanie od ubezpieczycieli; - Odszkodowanie za wypadki przy pracy; - Odszkodowania turystyczne; - Rozwody, alimenty, nawiązywanie kontaktów; - roszczenia cywilne; - umowy dotyczące praw autorskich; - Prawo gospodarcze i handlowe (tworzenie spółek, pomoc prawna, obsługa firm). Oprócz praktycznego

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł J. Wróblewski - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł J. Wróblewski

Warszawa

Kancelaria "PJW" Paweł J. Wróblewski funkcjonuje na rynku usług prawnych od 1996 r. kontynuując działalność wykonywaną wcześniej w formie spółki cywilnej W&W Kancelaria Radcowska. Prowadzimy głównie obsługę klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, ale zajmujemy się również sprawami przedsiębiorców, fundacji, oraz stowarzyszeń. Podstawowa oferta Kancelarii obejmuje prowadzenie spraw z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, ze szczególnym naciskiem na prawo spadkowe i prawo rodzinne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, sprawy o separacje, sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej, Przyjmujemy sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości oraz zniesieniem współwłasności, działem spadku, Prowadzimy sprawy o roszczenia związane z

Firma Windykacyjna Auris - Prawo gospodarcze Warszawa

Firma Windykacyjna Auris

Warszawa

Auris kancelaria to firma windykacyna w Warszawie, oferująca usługi prawne wykonywane przez wyspecjalizowanych radców i adwokatów. Mamy wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu spraw dotyczących windykacji oraz odszkodowań powypadkowych w Warszawie. Niesiemy pomoc osobom poszkodowanym, dochodzącym wypłaty odszkodowań od ubezpieczyciela. Świadczymy pomoc w dochodzeniu należności pieniężnych na każdym etapie windykacji, a także pomagamy w uzyskaniu zadośćuczynienia za krzywdy i cierpienia oraz należne odszkodowanie majątkowe. Kancelaria Auris windykacyjno – odszkodowawcza oferuje: - Skompletowanie pełnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania odszkodowania, - Udzielenie porady prawnej, - Reprezentowanie klienta przed sądem, - Pozyskanie

Lederman i Partnerzy Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Warszawa

Lederman i Partnerzy Kancelaria Adwokacka

Warszawa

Kancelaria Lederman i Partnerzy łączy profesjonalizm stosowany w międzynarodowych kancelariach prawnych z indywidualnym podejściem do Klienta. Kancelaria prawna gwarantuje osobom prywatnym, spółkom i innym osobom wysoką jakość usług i rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami i innymi urzędami. Zespół Kancelarii działa dla Klientów we wszystkich rodzajach spraw w oparciu o bogatą wiedzę fachową oraz według zawodowych standardów etycznych. Kancelaria prowadzi także sprawy nietypowe i precedensowe wymagające kreatywnego rozwiązywania problemów prawnych. Szczególnie istotne jest dla Zespołu Kancelarii stworzenie osobistej więzi z Klientem polegającej na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Zaufanie połączone z ochroną

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.