Prawo gospodarcze Warszawa - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Warszawie, 2023

589 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo gospodarcze Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 589 Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Warszawy złożyło 108406 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa gospodarczego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena specjalistów od prawa gospodarczego w Warszawie to 4.98 (na podstawie 2081 opinii).

Promowani
Prawo gospodarcze Warszawa
Promowany

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Lemiecha z siedzibą w Warszawie przy ul. Srebrnej 16 lok. 3 zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i konsumentów. Prowadzimy sprawy cywilne, gospodarcze i związane z prawem pracy oraz sprawy administracyjne, w tym reprezentujemy klientów w sądach i sporządzamy pisma procesowe. Pomagamy w sporządzaniu, interpretowaniu i wykonywaniu umów, realizacji inwestycji i ochronie danych osobowych. Specjalizujemy się w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Polski. Świadczymy obsługę w siedzibie Kancelarii oraz z wykorzystaniem środków komunikacji na odległość (poczta e-mail, i wideokonferencje). Zapewniamy bezpłatną wycenę usług na podstawie dokumentów i wywiadu z klientem - jeżeli specyfika sprawy pozwala na ustalenie zakresu pomocy prawnej. Po więcej danych zajrzyj na naszą stronę: kancelaria-lemiecha.pl lub zapytaj w mailu: kancelaria@kancelaria-lemiecha.pl

best badge
Kamil G.

Życzę każdej osobie potrzebującej porady i wsparcia prawnego takiego prawnika jak p. Ewelina. Absolutnie profesjonalna, kompetentna, skrupulatna, dbająca o zabezpieczenie interesów klientów, których reprezentuje. W sprawie, w której byłem reprezentowany od samego początku do końca była w pełni zaangażowana i odegrała bardzo istotną rolę w kluczowych momentach negocjacji żeby uzyskać jak najkorzystniejsze dla mnie warunki.

5.0 (14 opinii)
best badge
Wojciechowski M.

Pan mecenas to osoba z niesamowitą wiedzą. Byłem pod ogromnym wrażeniem jak w sposób bardzo precyzyjny potrafił znaleźć rozwiązanie w sprawie, która była bardzo skomplikowana. Pozwoliłem sobie to napisać z racji tego, że jestem wdzięczny Panu Marcinowi za pomoc. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek będzie potrzebował pomocy to wiem, że na Panu Marcinie na pewno się nie zawiedzie - tak samo jak ja!

5.0 (85 opinii)
best badge
Bożena M.

Polecam za profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie. Prowadzone dwie sprawy o zapłatę należności - obie wygrane, należności odzyskane. Doskonały kontakt.

5.0 (35 opinii)
best badge
Kolorowi

Jestem bardzo zadowolony z usług MG&Partners. Należność ściągnięta co do złotówki choć to trochę trwało, ale nie z ich winy tylko z opieszałości naszych sądów i klienta, który robił i utrudniał wszystko, aby tylko nie uregulować należności. Znakomity kontakt widać, że firmie zależy na sprawnej i profesjonalnej współpracy. Polecam w 100%!

5.0 (27 opinii)
best badge
Krystian S.

Adwokat Marcin to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Dba o swojego klienta, oraz o pozytywny przebieg sprawy. Osobą, które potrzebują pomocy prawnej szczerze polecam Pana Marcina. Jeśli w przyszłości znów będę miał problemy z prawem dzwonie właśnie do niego, ponieważ wiem, że mi pomoże.

5.0 (22 opinie)
best badge
Halina K.

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

4.91 (23 opinie)
best badge
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (8 opinii)
best badge
Karolina S.

Sumienny, zaangażowany w pracę. Z łatwością nawiązuje kontakt z Klientem, co pozytywnie wpływa na współpracę. Dobrze przygotowany do każdej sprawy, znający się na tym co robi.

5.0 (7 opinii)
best badge
Tomasz Woźniak Mostly Embedded

Szybko i tanio. Potrzebowałem opinii o zaproponowanej mi umowie B2B - dostałem ją tego samego dnia. Opinia wystarczająco precyzyjna, bym wiedział czego dalej nie robić (nie podpisywać) i co w niej negocjować.

5.0 (7 opinii)
best badge
Anna P.

Profesjonalna obsługa prawna, Pani Mecenas udzieliła fachowej porady, dzięki której pomyślnie załatwiłam moją sprawę, kompetentna, miła i rzeczowa.

5.0 (7 opinii)

Więcej Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Warszawy

Grzegorz K.

Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Marek W.

Polecam tą Kancelarię. Problem prawny, z jakim się zgłosiłem, został sprawnie rozwiązany. Terminowość i jakość merytoryczna na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

5.0 (1 opinia)
Dorota R.

W 100 % polecam Kancelarię Radcy Prawnego Małgorzaty Fronc. Profesjonalne podejście, maksymalne skupienie na kliencie i jego potrzebach. Dodatkowo zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia Pani Małgorzaty pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny czas.

5.0 (23 opinie)
Joanna K.

Polecam Panią Mecenas Mendykę-Moniuszko do spraw rozwodowych. Gdybym chciała opisać to wszystko, za co jestem wdzięczna Pani Magdzie- zajęło by to ze 2 strony. Moja sprawa była z kategorii trudnych - trwała prawie 4 lata bo mąż i jego prawnicy (w sumie miał 3 adwokatow) celowo przeciągali sprawę (np. skarżyli wszystkie zabezpieczenia jakie zasądził sąd okręgowy, składali bezzensowne wnioski np. o zmianę zamieszkania dzieci, o opiekę naprzemienną). Dzięki pomocy Pani Magdy uzyskałam rozwód z wyłącznej winy męża, alimenty na dzieci i siebie i co najważniejsze dzieci są przy mnie. Mąż oczywiście zaskarżył wyrok, ale sąd apelacyjny nie uwzględnił jego apelacji. Przez ten cały czas zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani mecenas. Wspierała mnie nie

5.0 (12 opinii)
Irena K.

Pan Piotr reaguje nadzwyczaj szybko i szybko podaje wycenę swoich działań w płaszczyźnie prawnej. Umie nieszablonowo podejść do rozwiązania zaistniałej sytuacji i wesprzeć w rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Justyna K.

Moja sprawa od samego początku była bardzo dobrze poprowadzona. Profesjonalizm, rzetelność, duża wiedza, jestem wdzięczna za pomoc, udało mi się uzyskać wysokie odszkodowanie od mojego byłego pracodawcy. Szczerze polecam.

5.0 (20 opinii)
Ireneusz G.

Pani Marta jest fenomenalna: wszechstronna wiedza i tytaniczna praca. Nigdy nie odpuszcza, jeśli wie, że ktoś działa niezgodnie z prawem. Analityczny umysł, doświadczenie plus odwaga cywilna sprawiają, iż nie obawia się wystąpić w słusznej sprawie w najtrudniejszych sprawach. Chapeau bas, Pani Marto. Ogromnie dużo Pani zawdzięczam i mam do Pani maksymalny szacunek, wręcz podziw.

5.0 (6 opinii)
Mirosław P.

Dziękuję za wsparcie w wyprowadzeniu moich spraw gospodarczych. Cieszę się, że Radcowie pomogli mi w przekształceniu mojej spółki i pomogli uporać się z windykacją sądową.

5.0 (2 opinie)
Marta M.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Mecenas pomógł mi wygrać w sprawie o zapłatę odszkodowania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna Andrzej Kunicki - Usługi Finansowe

Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, brak problemów z wzajemną komunikacją. Krótkie terminy załatwiania spraw.

5.0 (15 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Marusińska-Bilbin KMB Legal

 • Warszawa
Karina G.

Radca prawny bardzo rzeczowo wytłumaczył mi jakie są korzyści i jakie ryzyka z pozwania banku i przedstawił rozwiązania. Od kilku tygodni nie płacę kredytu dzięki orzeczeniu z sądu. Serdecznie polecam profesjonalnie i skuteczne podejście!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Ryszard Kwiatkowski

 • Warszawa
Marek B.

Złożyłem zapytanie w mojej sprawie i poprosiłem o kontakt. Tak też się stało i p. Ryszard - radca prawny sam do mnie oddzwonił i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Zrobił więcej niż mogłem się spodziewać. Nie wziął żadnej zapłaty, najwyraźniej ma serce po właściwej stronie. Wielki szacunek! Polecam na 100%.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Elżbieta O.

Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta kancelaria. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.

5.0 (43 opinie)

Maciej Majda Ostojska&Majda kancelaria radców prawnych

 • Warszawa
Iryna C.

Pan Maciej podszedł do mojej sprawy bardzo poważnie, mimo że miałam mnóstwo pytań ponieważ nie znam się na kwestiach prawnych, na każde odpowiadał dokładnie i z dużym zaangażowaniem, wytłumaczył jak będzie wyglądał cały proces, jakie są możliwości, zagrożenia i jakie kroki należy podjąć. Już po pierwszej konsultacji wiedziałam jaki jest plan działań, a współpraca pomogła mi rozwiązać mój problem, do którego nie wiedziałam jak się zabrać od dłuższego czasu. Dziękuję Panu Maciejowi za wyrozumiałość wobec mojej niewiedzy i obaw, że może się nie udać. Szczerze polecam - Pan Maciej podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie, ale również z sercem i chęcią pomocy drugiej osobie.

5.0 (20 opinii)

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

 • Warszawa
Hikoki Power Tools Polska

Współpracę z Kancelarią IPSO IURE oceniam na najwyższym poziomie. Wasza wiedza, wszechstronność, umiejętność szybkiej reakcji, wsparcie klienta w trudnych decyzjach jest nieoceniona. Dajcie nam poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach lub wprowadzania nowych obowiązków czujemy się zaopiekowaniu i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim trudom jakie nakłada się na przedsiębiorców. Polecam nawiązanie współpracy z IPSO IURE.

5.0 (6 opinii)

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Marianna K.

Długo szukałam prawnika, który gotów byłby reprezentować mnie w sądzie. Cieszę się z tego wyboru, ponieważ i moja sprawa została przeprowadzona pomyślnie. Jednym słowem - polecam!

5.0 (123 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Patryk Skalski

 • Warszawa
Aga M.

Co prawda mąż nie zdecydował się ostatecznie na kancelarie Pana Skalskiego. Ale mimo wszystko pań adwokat wysłuchał telefonicznie naszego problemu. Przekazał skrupulatnie co będziemy w najbliższym czasie mogli robić jakie podjąć pierwsze kroki. Bardzo empatyczne podejście do drugiego człowieka. Dziękuję bardzo wraz z mężem.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek

 • Warszawa
Alina M.

Kancelaria adwokacka adwokat Magdaleny Miechowskiej-Ostatek to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (m.in. odszkodowania, w tym odszkodowania z OC sprawcy, spadki, nieruchomości), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Rozwiązania prawne przygotowywane są po pełnym rozpoznaniu potrzeb Klientów respektując jego indywidualne uwarunkowania oraz przyszłościowe cele. Kancelaria zapewnia komfort pełnej i nieograniczonej czasowo dostępności do usług prawnych oraz uwzględnia konieczność bezzwłocznego podejmowania czynności.

5.0 (2 opinie)

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta

 • Warszawa
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Katarzyna Szymańska-Misztela Kancelaria Adwokacka

 • 03-988 Warszawa
Anna C.

Polecam Panią Mecenas! Świetne podejście do Klienta. Polecam zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy spadkowe i nieruchomości. Jak dla mnie bardzo ważne jest to, że klient ma cały czas świadomość, co do realnych możliwości w danej sprawie, a więc bez bajek, za to porządnie i merytorycznie, tak trzymać. Anna Ciołkowska

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

 • Warszawa
Bartłomiej B.

Na Kancelarię Noriet i wspólnicy trafiłem całkiem przypadkiem w momencie kiedy jako ojciec i mąż potrzebowałem pomocy prawnej. Moja sytuacja była bardzo trudna można powiedzieć, że beznadziejna - ale trafiłem na wspaniałe Panie Mecenas Paulinę, oraz Martę. Ten wspaniały i profesjonalny duet sprawił, że uwierzyłem w sprawiedliwość i poczułem że ja mężczyzna mogę się bronić i mówić z podniesioną głową. Wspaniały kontakt z klientem wielkie zaangażowanie, empatia, znajomość sprawy i wnikliwość, dyskrecja, poczucie bezpieczeństwa - to co dają Panie Paulina i Marta. Mogę tu bez końca pisać same superlatywy dla tego profesjonalnego duetu - dały mi odzyskać honor, a przez to normalne życie. Jeśli jeszcze się wąchasz czy Kancelaria NORIET to

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

 • Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

5.0 (2 opinie)

Forum Expert

 • Warszawa
Fundacja Benedyktynka Piła

NATYCHMIASTOWY KONTAKT. RZETELNA INFORMACJA W SPAWIE. DECYZYJNOŚĆ W AKTUALNYM TEMACIE DOTYCZĄCYM KLIENTA. PERSPEKTYWA ROZWIĄZANIA PROBLEMU.

5.0 (1 opinia)

Michał Zdyb TAXWISE spółka komandytowo-akcyjna

 • Warszawa
Diamonds Exclusive Cards

Pan Michał jest profesjonalistą, fachowa porada, zna się na swoim zawodzie. Gorąco polecam wszystkim jego usługi!

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki

 • Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

 • Warszawa
Maria G.

Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

 • Warszawa
Zofia M.

Pani Mecenas bardzo pomocna w 1 chwili po skontaktowaniu się nie mówiąc o cenie wyjaśniła wiele wysłuchała cierpliwie widać ze profesjonalistką jest ma odpowiednie podejście do ludzi, a to zachęca do współpracy oby jak najwięcej takich ludzi.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Jacek Wikalinski

 • Warszawa
Adam K.

Bardzo dobrze Pan podszedł do sprawy, profesjonalnie, bardziej zależało mu aby mi pomóc niż o swoje wynagrodzenie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Lubańska-Kępa

 • Warszawa
Gosia C.

Rzetelna i miła obsługa, Pani Katarzyna była elastyczna i terminowa, zajęła się sprawą konkretnie i profesjonalnie. Wspierała w procesie, co jest bardzo ważne dla zestresowanych nową sytuacją osób. Mogę ją polecić każdemu.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska

 • Warszawa
Punkt Widzenia Studio Architektury

Współpraca z Panią Karoliną to prawdziwa przyjemność. Pani Adwokat jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym jest sprawiedliwa i ludzka. Nie obiecuje, czegoś czego nie da się zrobić, ale to co mówi, zawsze jest zrobione na czas i na poziomie powyżej przeciętnej. Współpracę nawiązaliśmy przy okazji moich konfliktów z nierzetelnymi podwykonawcami i klientami. Wszystkie sprawy zostały wyprowadzone na prostą i w dodatku z klasą, której się w ogóle nie spodziewałem. Polecam serdecznie!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Wieczorski

 • Warszawa
Marek K.

Słucha, nie mędrkuje, szuka optymalnych rozwiązań. Działałem zgodnie z jego wytycznymi i wszystko się sprawdzilo. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas

 • Warszawa
Seweryn S.

Korzystałem z usług kancelarii w czasie wypowiedzenia stosunku pracy z winy pracodawcy, dzięki wsparciu uzyskałem należne mi odszkodowanie oraz czułem się pewnie w trakcie negocjacji.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

 • Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

5.0 (3 opinie)

JB Legal Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Ewa W.

Jestem klientką Pana Jakuba Legal Kancelaria Radcy Prawnego i nią pozostanę, ponieważ wszystkie sprawy rozstały rozstrzygnięte przez sąd, również II instancji, całkowicie zgodnie z wniesionymi roszczeniami.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Podatkowa EMPIRIUM

 • Warszawa
Michał J.

Profesjonalną wiedzę. Doradztwo podatkowe przebiega bardzo elastycznie tzw. doradztwo punktowe, ale generalnie ankieta jest za wcześnie, ponieważ sprawa jest w toku i zakończy się za 2-3 lata, ponieważ w Polsce nie ma praworządności i w sądach podstawiani są osoby nieznające prawa unijnego udające sędziów - stąd brak praworządności.

5.0 (1 opinia)

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radców Prawnych IBL

 • Warszawa
Piotr K.

Profesjonalne podejście do sprawy już od pierwszej rozmowy z klientem oraz ukierunkowanie na potrzeby i dobro klienta to znak rozpoznawczy kancelarii IBL. Polecam

5.0 (4 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Gospodarczego obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...