Potrzeba, Potrzebowski Dariusz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Potrzeba, Potrzebowski Dariusz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz

O specjaliście

Jesteśmy na rynku od 2015r. Nasza firma jest rzetelna i stawia zawsze na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Nawiązujemy łatwe kontakty, tak alby klient był zadowolony z naszych usług.
Wykonujemy wszystkie prace estetycznie i zawsze zostawiamy po sobie porządek.
Oferujemy wszystkie prace związane z budownictwem, takie jak:
- budowy domów od podstaw,
- remonty pomieszczeń ( malowanie, tapetowanie, gładzie, kładzenie paneli, kładzenie płytek, sufity podwieszane, montaż okien, montaż drzwi, tynkowanie ścian, zabudowy, przeróbki hydrauliczne, itp.)
- docieplenia budynków ( nakładanie tynków sylikatowych, akrylowych, mineralnych, żywicznych, kładzenie imitacji deski, wykończenia z piaskowca, itp.)
- zabudowy poddaszy ( układnie wełny mineralnej, zabudowa karton gips i wiele innych prac związanych z zabudową).

Oferujemy duży zakres usług. Każdy klient jest zadowolony z naszych usług.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Mariusz W. 12 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Widać, że Pan Darek zna się na tym co robi i jest bardzo komunikatywny i elastyczny, jeśli chodzi o zakres prac. Potrafi doradzić i wytłumaczyć. Materiały, które przywozi rozlicza uczciwie. Ceny usług są konkurencyjne, ekipa zawsze trzeźwa. Rozliczenie jest zawsze po wykonaniu jakiegoś etapu pracy. W moim przypadku nie było presji ze strony Pana Darka, jeśli chodzi o rozliczenia. U mnie remont elewacji i dachów trochę się przedłużył, gdyż Pan Darek miał opóźnienia z innymi inwestycjami i niestety, ale nie każdego dnia ekipa Pana Darka pracowała na mojej inwestycji. Zostało u mnie jeszcze kilka drobnych robót do skończenia, ale jestem przekonany, że będą zrobione, gdyż na obecną chwilę oceniam Pana Darka na uczciwego wykonawcę.

Michał B. 8 maja 2019
Pozytywna opinia

Przez moja budowę przewinęło się kilka ekip budowanych, jednak ta nie ma z sobą równych. Pan Darek pilnuje swoich pracowników, ma dobre pomysły działa bardzo sprawnie. Cenowo również przystępnie. Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na wolny termin na kolejne prace w moim domu.

Łukasz M. 7 maja 2019
Pozytywna opinia

W 100% polecam. Tynki wewnętrzne, elewacja, kostka brukowa na schodach i tarasie zrobione bardzo dobrze i fachowo.

Tomasz P. 7 maja 2019
Pozytywna opinia

Wszystko zgodnie z planem, fachowo i solidnie. Szczerze Polecam!!!

Paulina F. 7 maja 2019
Pozytywna opinia

Świetna Firma, zadowolenie w 100%. Polecam każdemu!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Potrzeba, Potrzebowski Dariusz

Powiązane produkty i usługi: Budowy domówDocieplenia budynkówZabudowa karton gipsPrzebudowa starych domówZlecenie budowy domu jednorodzinnegoBudowy domów Bełchatów,  Docieplenia budynków Bełchatów, Zabudowa karton gips Bełchatów, Przebudowa starych domów Bełchatów, Zlecenie budowy domu jednorodzinnego Bełchatów,  Oferujemy budowy domów od podstaw, RemontyWykończenia,  Zabudowy poddaszy, Itp

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kolonia Grabostów 23, Zabłoty

NIP

7691428424

Telefon